Forum » Myślenice Lekarze specjaliści, wizyta domowa, prywatna, opinie

 • Marzena 02.08.2011 - 13:53
  Wydaje mi się,że to jest dosyć ważne.Nie dajmy się nabijać w butelkę.
  Mam skierowanie do specjalisty, na skierowaniu jest napisane,że pacjent jest leżący i konieczna jest wizyta domowa.
  Podczas rejestracji usłyszałam że owszem, ale wizyta domowa tylko prywatnie  czyli odpłatnie.
  - Zadzwoniłam do NFZ i tam usłyszałam,że absolutnie nie.
  - Zadzwoniłam więc do lekarza,a ten powiedział mi, że jeździ tylko do pacjentów których zna.
  - Zadzwoniłam znowu do NFZ, oni do kierownika przychodni, ten do mnie i wizyta, bezpłatna - refundowana, jednak będzie.
  Tak się zastanawiam ile prywatnych wizyt zostało wymuszonych przez tego lekarza i dlatego też o tym piszę.
  Po to płacimy składki i to niemałe, żeby w razie potrzeby lekarz nie robił nam łaski.
  Nie piszę konkretnie o jaką specjalizację chodzi,żeby nie było domysłów, który to lekarz.
  Chcę tylko zwrócić uwagę na ten fakt.
  44 3 Cytuj Zgłoś
 • 02.08.2011 - 17:22
  Niestety znam i ten schemat działania lekarzy jak również inne.

  Idziesz np do lekarza ogólnego z problemem, daje ci skierowanie do przeprowadzenia badania. Oczywiście skierowanie jest na badanie odpłatne ponieważ brak jest na pieczątce numeru NFZ.
  Wtedy wracasz ponownie do niego (ma z NFZ płaconą drugą twoją wizytę) i prosisz o właściwe skierowanie.

  Lekarz kręcąc nosem, wręcza ci je (za każde skierowanie, muszą zapłacić ).
  21 5 Cytuj Zgłoś
 • Marzena 02.08.2011 - 20:02
  No więc właśnie.
  Rozumiem ludzi starszych, którzy boją się odezwać przy lekarzu, ale młodsi powinni, a nawet muszą się upomnieć o swoje prawa, bo wyrośnie nowe pokolenie starych zasad.
  25 2 Cytuj Zgłoś
 • 02.08.2011 - 22:02
  Aż strach teraz pójść do jakiegokolwiek specjalisty To jakaś nowa moda Płacimy skladki i jaki to ma sens kiedy większość wizyt jest odplatna Co z tego że idziemy ze skierowaniem kiedy słyszę że limity przekroczone i może mnie ktoś zbadać nawet zaraz ale wizyta kosztuje i to jak w prywatnym gabinecie Moje ostatnie doświadczenie to wizyta u okulisty mialam skierowanie a i tak zapłaciłam i to nie mało Teraz czeka mnie dentysta i boje się podwójnie i z powodu bólu i wydatku a wszystko na NFZ
  13 2 Cytuj Zgłoś
 • 03.08.2011 - 19:17
  Marzena podaj numer do NFZ-u będziemy dzwonić i pytać
  7 1 Cytuj Zgłoś
 • Marzena 03.08.2011 - 21:14
  Bardzo proszę :)
  tutaj można pytać :
  NFZ Myślenice, ul. Szpitalna 2 tel. 12 2724076
  NFZ Kraków tel.122988386

  Żeby złożyć skargę należy zadzwonić na ten numer :
  122988303 i nie odsłu*****ąc sekretarki wybrać 9 następnie 2.

  Jeśli są jakieś wątpliwości to faktycznie dobrze jest zapytać.
  Skargi muszą być uzasadnione, ale to jest oczywiste :) no i najlepiej jak możemy to jakoś udowodnić, ale z tym też raczej żadnych problemów nie ma :-)
  7 1 Cytuj Zgłoś
 • 03.08.2011 - 22:03
  Z tymi lekarzami to naprawde jest niezły cyrk. Należę do przychodni na osiedlu i wiadomo jak czlowiek juz naprawdę musi, bo na tyle czuje się źle to się tam wybiera i co zastaje? Mozna sie zarejestrowac tylko o godz 8-mej rano, z dnia na dzień nie rejestrują. Wizyta jednej osoby trwa średnio 45 min (lek STRUG) i siedź tu człowieku z gorączką od ósmej i czekaj czasami do wieczora az nadejdzie Twój czas wizyty. Akurat nie mieszkam w Myślenicach, więc powrót do domu jest bez sensu tym bardziej, że człowiek naprawdę źle się czuje. Teoretycznie można by było zarejestrować się telefonicznie ale dodzwoń tu się człowieku jak do Pani w okienku stoi ogonek, a jak już wszystkich zapisze to nawet jak się dodzwonisz nie ma juz miejsc na dany dzień. Jaki z tego wniosek ? Mozna chorować i chodzic po lekarzach ale tylko wtedy jak sie jest zdrowym inaczej nie ma szans tego przetrzymać.
  15 2 Cytuj Zgłoś
 • Marzena 04.08.2011 - 9:53
  Ja byłam 2 razy w przychodni obok szpitala.
  Wszystko jest ok. ,ale żeby palić papierosy w przychodni ? Dramat ! Żeby narażać na smród papierosowy w punkcie medycznym ? Każde dziecko wie, że bierne palenie szkodzi, a te panie nie wiedzą.Ja też sobie popalam, ale nigdy, przenigdy nie palę w zamkniętym pomieszczeniu i tam gdzie są inni ludzie, a przychodnia w życiu nie przyszłaby mi do głowy.
  Zadzwoniłam do kierowniczki tej przychodni, ta pani nie miała pojęcia w czym widzę problem :-)
  Powiem tak, sprawa znowu do NFZ ;-)
  9 3 Cytuj Zgłoś
 • 11.02.2013 - 11:58
  Chciałabym napisać skargę na dentystkę w Sieprawiu.
  Otóż miesiąc temu poszłam do niej zrobić 4 przednie zęby, powiedziała mi , że dwa zęby są martwe i trzeba je wyrwać a następne dwa bo mam krzywy zgryz i żadna plomba mi nie usiedzi. I tak wyrwała mi 4 zęby, powiedziała , że zrobi mi darmową protezkę na nfz .Przez 3 tygodnie robiła przymiarki, na ostatniej z woskowymi zębami, i wtedy zauważyłam , że między moimi zębami a sztucznymi są dwie duże przerwy, pytałam co można z tym zrobić ,powiedziała że mogę założyć koronki na dwa zęby przylegające do protezy koszt 440 zł. i że mogę je zrobić w każdej chwili. Gdy po tygodniu przyjechałam po protezę i z pieniędzmi na koronki pani doktor powiedziała , że koronek nie da się zrobić bo proteza pójdzie do wyrzucenia. Protezę dopasowywała 30 min, nie pod względem mojej wygody , a tego żeby nie spadała.Proteza mi się rusza (jak na huśtawce), i przy każdej próbie jedzenia po prostu spada a do tego dwie duże szpary i wielkie klamry na przodzie, pani doktor powiedziała , że tak ma być i inaczej nie będzie chyba, że zrobię sobie mostek za 1500 zł i wtedy wszystko będzie w porządku , bez klamer ,bez szpar i nie będzie się huśtało. W tej chwili chodzę bez protezy (jak bym chciała to się nie da) a na mostek nie stać mnie wyłożyć takiej kwoty na raz.
  BARDZO PROSZĘ O POMOC CO ROBIĆ?
  11 Cytuj Zgłoś
 • 02.04.2013 - 18:38
  Bardzo proszę o opinie na temat tego lekarza rodzinnego,jakim jest lekarzem?
  1 5 Cytuj Zgłoś
 • Basia 02.04.2013 - 19:34
  cytat:Chciałabym napisać skargę na dentystkę w Sieprawiu.

  a która bo są dwie tzn dwa gabinety tzn.WOŚ I Hańska w Karpatach
  3 1 Cytuj Zgłoś
 • 02.04.2013 - 21:54
  Bardzo proszę o opinie na temat doktor Anny Zwierzchowskiej
  17 6 Cytuj Zgłoś
 • Anna 02.04.2013 - 22:09
  witam
  mam pytanie bo juz naprawde nie wiem co mam o tym mysleć. A mianowicie chodzi mi o to czy lekarz rodzinny ma obowiazek wypisać mi lekarstwo ze znizką w przypadku kiedy mam zdiagnozowane schorzenie, jestem leczona u lekarza specjalisty /diabetolog/oraz kilkukrotnie dostarczałam lekarzowi rodzinemu zaświadczenie od specjalisty jakie leki przyjmuję ? Pani diabetolog twierdzi, iż rodzinny musi wypisać w takiej sytuacji leki ze znizką natomiast ten wypisuje na 100% mówiąc, iz tylko diabetolog może wypisywać ze znizką. Do diabetologa chodze raz na kilka miesięcy i dlatego brakuje mi leków . Błędne koło.
  Podobnie sprawa ma sie z antybiotykami, moja pani doktor rodzinna P. wszystkie wypisuje na 100% twierdząc, iz tylko tak może bez dodatkowych badań - dodam tylko, iz nie chodzi mi o antybiotyki w porzypadku kataru lecz w przypadku np. anginy czy zapalenia oskrzeli. Cięzko mi uwierzyć, że płacąc ubezpieczenie nie moge liczyć na znizkę na leki. Jak to jest? Ktos wie? Pomocy!
  7 1 Cytuj Zgłoś
 • Agnieszka 03.04.2013 - 14:46
  Moje dzieci sa leczone na astmę oskrzelową, leki mamy od pulmunologa/alergologa ale w związku tym iż jeżdzimy raz na jakiś czas to po okazaniu zaświadczenia od ww nasza pediatra wypisuje je bez problemu. Ostatnio powiedziała że zaświadczenie ważne jest rok, więc może jakieś zmiany były. Co do innych leków słyszałam, że żeby wypisać antybiotyk na zniżkę trzeba zrobić anybiogram, ale jak syn był chory dostałam receptę ze zniżką bez anybiogramu więc sama już nie wiem.
  Myślę że warto spytać w NFZ.
  2 1 Cytuj Zgłoś
 • Anna 03.04.2013 - 22:06
  dziękuje slicznie za informację :)
  1 2 Cytuj Zgłoś
 • 10.08.2013 - 19:54
  poszukuje lekarza który zajmuje się takimi rzeczami prywatnie potrzebuje rehabilitacji na lędźwie gdzie iść
  4 Cytuj Zgłoś
 • 11.08.2013 - 23:06
  najlepiej na rehabilitcje a wczesniej do neurologa
  2 Cytuj Zgłoś
 • robertos robertos 07.09.2013 - 20:53
  Zastanawiam się czy kiedys cos zmieni sie u lekarza rodzinnego na osiedlu 1000 lecia.Przyjmowanie pacjentow po godzinie 22 to jakas kpina.Kiedys chcialem rozmawiac z Pania dr to pielegniarka koniecznie chciala wiedziec co chce od pani dr.To juz przesada aby spowiadac sie pielegniarce o swojej chorobie chyba stanowisko pracy sie jej pomylilo
  20 6 Cytuj Zgłoś
 • robertos robertos 08.09.2013 - 12:06
  Minusik ktory dostalem zapewne jest od osoby pracujacej w przychdni
  14 5 Cytuj Zgłoś
 • Andrzej 10.09.2013 - 10:56
  robert012 napisał/a:
  To juz przesada aby spowiadac sie pielegniarce o swojej chorobie chyba stanowisko pracy sie jej pomylilo
  I tutaj przyjacielu się mylisz... W większości wizyt lekarskich wystarczyłaby konsultacja z pielęgniarką. Tak jest np. w Szwecji, gdzie idąc do lekarza, najpierw jest wywiad z pielęgniarką (co jest zupełnie bezpłatne), jeśli przypadek kwalifikuje się na wizytę lekarską, to idziesz do lekarza, ale tutaj niestety już trzeba zapłacić (3 lata temu to było 150 koron).

  ps.
  Żeby nie było, ja Ci minusa nie postawiłem ;) w żadnym poście na tej stronie.
  5 3 Cytuj Zgłoś
 • Justyna xxx 13.09.2013 - 17:09
  Skandal jak mnie dzisiaj potraktował. Mając pustą poczekalnie nie przyjął mnie z 4-miesięczną gorączkującą córką twierdząc iż niema czasu bo ma pacjentów!! Było to o godzinie 15:10!! A Lekarz przyjmuje dzisiaj do 18;00. Skandal. Pani w rejestracji wysłała mnie na opiekę całodobową która jest czynna od godziny 18;00. NIE POLECAM! kompletnie nie polecam lekarza który zachowuje się w sposób nie etyczny, bezczelny, chamski i brak mi słów do opisania przebiegu rozmowy z nim, Czy ktoś jeszcze spotkał się z taką sytuacją bo zgłaszam sprawę do NFZ i potrzebuje jeszcze dwóch osób aby rozwiązali mu umowę!!. Piszcie.
  8 15 Cytuj Zgłoś
 • 13.09.2013 - 17:48
  W takiej sytuacji należy zażądać na piśmie odmowy przyjęcia i jej powodu. Od razu inaczej by gadał.
  10 5 Cytuj Zgłoś
 • 13.09.2013 - 18:10
  Mummy ma rację. Nie wiesz dlaczego Cię nie przyjął (może nie mógł w tej chwili, może musiał iść na oddział). Ja rozumiem emocje, ale to nie sztuka na forum dobrego lekarza obsmarować. Bo osobiście uważam że jest on dobrym lekarzem.
  Mnie osobiście przyjął mając pełną poczekalnie, bez wcześniejszego terminu, jak musiałam już udać się do lekarza.
  9 8 Cytuj Zgłoś
 • 13.09.2013 - 18:28
  dziecko ma gorączkę to wpadasz do lekarza, krzyczysz na niego ŻE MA CIĘ PRZYJĄĆ, (skoro aż policją Cię straszył) robisz awanturę że doniesiesiesz gdzie trzeba bo jest chamem bezczelnym, robisz zdjęcie poczeklani, bo jak pusta to on nic nie robi, i szukasz ludzi na forum żeby go zwolnić, bo jak on śmiał...
  9 8 Cytuj Zgłoś
 • 13.09.2013 - 18:34
  W takim razie trzeba było wezwać policje i załatwić sprawę od razu.
  7 6 Cytuj Zgłoś
 • Justyna xxx 13.09.2013 - 18:36
  Anpl napisał/a:
  dziecko ma gorączkę to wpadasz do lekarza, krzyczysz na niego ŻE MA CIĘ PRZYJĄĆ, (skoro aż policją Cię straszył) robisz awanturę że doniesiesiesz gdzie trzeba bo jest chamem bezczelnym, robisz zdjęcie poczekalni, bo jak pusta to on nic nie robi, i szukasz ludzi na forum żeby go zwolnić, bo jak on śmiał...
  Obrońca/Obrończyni się znalazł/znalazła ! Człowieku chyba rzecz normalna że jak dziecko ma gorączkę to idziesz do lekarza rodzinnego (w moim przypadku dr Mrowiec), chcesz się zarejestrować a pielęgniarka mówi Ci że lekarz Cię nie przyjmie to chyba rzecz logiczna że się zdenerwujesz i chcesz to wyjaśnić z lekarzem. Prawda? Tak było w moim przypadku. A że nie wiedział jak się bronić to policją straszył. To dupek a nie lekarz. A poza tym ja szukam osób które podobnie zostały potraktowane bo wiem od pielęgniarki że dzisiaj było takich co najmniej dwie osoby. A Ty jak chcesz to chodź do niego póki jeszcze masz okazję bo ja nie odpuszczę.
  10 14 Cytuj Zgłoś
 • Justyna xxx 13.09.2013 - 18:38
  mummy napisał/a:
  W takim razie trzeba było wezwać policje i załatwić sprawę od razu.
  Inni lekarze powiedzieli nam że najlepiej zgłosić sprawę do NFZ i tak też robimy dlatego szukam jeszcze tych dwóch osób bo tylu brakuje aby rozwiązali mu umowę.
  5 12 Cytuj Zgłoś
 • 13.09.2013 - 18:47
  Ona25 napisał/a:
  Obrońca/Obrończyni się znalazł/znalazła ! Człowieku chyba rzecz normalna że jak dziecko ma gorączkę to idziesz do lekarza rodzinnego (w moim przypadku dr Mrowiec), chcesz się zarejestrować a pielęgniarka mówi Ci że lekarz Cię nie przyjmie to chyba rzecz logiczna że się zdenerwujesz i chcesz to wyjaśnić z lekarzem. Prawda? Tak było w moim przypadku. A że nie wiedział jak się bronić to policją straszył. To dupek a nie lekarz. A poza tym ja szukam osób które podobnie zostały potraktowane bo wiem od pielęgniarki że dzisiaj było takich co najmniej dwie osoby. A Ty jak chcesz to chodź do niego póki jeszcze masz okazję bo ja nie odpuszczę.
  Skoro powiedziała Ci pielęgniarka że przyjąć Cię nie może to widocznie miał powód. Trzeba było zapytać co robić, iśc na SOR. Nieznoszę gdy na forum obsmarowywuje się ludzi! pojęcia nie masz dlaczego Cię nie przyjął, a jedziesz po dobrym specjaliście.
  Idz złożyć skargę, zażdaj wyjaśnień, zmień lekarza rodzinnego, a nie na forum i jazda po człowieku.
  8 11 Cytuj Zgłoś
 • 13.09.2013 - 18:55
  Tak się składa ,że akurat byliśmy razem z żoną i z dzieckiem u dr Mrowca i widzieliśmy podobną a może tą ??? sytuację - tyle że było to po godz. 16stej.
  Była pani z malutkim dzieckiem a jej zachowanie wskazywało, że nic się z dzieckiem szczególnego nie dzieje. Akurat przy otwartych drzwiach tuż przed naszym wejściem do gabinetu Pani zapytała lekarza czy ją przyjmie bo nie była zarejestrowana? Lekarz powiedział, że ma czekać a jeśli akurat nie będzie osób które zostały zarejestrowane na daną godzinę to ją przyjmie. Gdy wychodziliśmy z gabinetu lekarskiego - jedna osoba chciała tą Panią z dzieckiem wpuścić ale odpowiedź brzmiała „że nie, bo ma czekać”.
  Dr. Mrowiec cały czas przyjmował pacjentów, rejestracja odbywa się na daną godzinę i moim zdaniem to działa. Nam taki system bardzo odpowiada ponieważ nie ma kolejek i tłoku. Oczywiste jest że pierwszeństwo mają zawsze osoby zarejestrowane.
  Post tej Pani został opublikowany o godzinie 17.10 a dr. Mrowiec przyjmuje do 18 ????
  Wynika z tego, że bardzo łatwo można skrzywdzić dobrego lekarza.
  17 6 Cytuj Zgłoś
 • Justyna xxx 13.09.2013 - 19:14
  sarym napisał/a:
  Tak się składa ,że akurat byliśmy razem z żoną i z dzieckiem u dr Mrowca i widzieliśmy podobną a może tą ??? sytuację - tyle że było to po godz. 16stej.
  Była pani z malutkim dzieckiem a jej zachowanie wskazywało, że nic się z dzieckiem szczególnego nie dzieje. Akurat przy otwartych drzwiach tuż przed naszym wejściem do gabinetu Pani zapytała lekarza czy ją przyjmie bo nie była zarejestrowana? Lekarz powiedział, że ma czekać a jeśli akurat nie będzie osób które zostały zarejestrowane na daną godzinę to ją przyjmie. Gdy wychodziliśmy z gabinetu lekarskiego - jedna osoba chciała tą Panią z dzieckiem wpuścić ale odpowiedź brzmiała „że nie, bo ma czekać”.
  Dr. Mrowiec cały czas przyjmował pacjentów, rejestracja odbywa się na daną godzinę i moim zdaniem to działa. Nam taki system bardzo odpowiada ponieważ nie ma kolejek i tłoku. Oczywiste jest że pierwszeństwo mają zawsze osoby zarejestrowane.
  Post tej Pani został opublikowany o godzinie 17.10 a dr. Mrowiec przyjmuje do 18 ????
  Wynika z tego, że bardzo łatwo można skrzywdzić dobrego lekarza.
  No to nie chodzi chyba o naszą sytuację bo my byliśmy koło 15. A przed 16tą przyjął nas lekarz pediatra w opiece całodobowej bez żadnej łaski i był obudzony postawą Mrowca. A jeśli chodzi o te beznadziejne wymyślania przyjmowania na godzine są chore. Tak można przyjmować prywatnie. Skąd ja niby rano miałam wiedzieć że popołudniu dziecko mi się rozchoruje?? A lekarz rodzinny jest od tego żeby zajmować się swoimi pacjentami a nie OLEWAĆ ICH bo jeszcze u nikogo się z czymś takim nie spotkałam. A z tego co mówiła pielęgniarka to jest on jedynym lekarzem który tak wymyśla. A poza tym Rzecznik Praw Pacjenta z NFZ w rozmowie telefonicznej powiedział że takie zachowanie jest niedorzeczne i nieetyczne i że taki lekarz nie powinien mieć umowy z NFZ i tak może przyjmować prywatnie a nie państwowo tym bardziej w przypadku gdy dziecko nie ukończyło 1 roku życia. Niema prawa odmówić przyjęcia!!!
  6 13 Cytuj Zgłoś
 • Justyna xxx 13.09.2013 - 19:17
  Anpl napisał/a:
  Ona25 napisał/a:Obrońca/Obrończyni się znalazł/znalazła ! Człowieku chyba rzecz normalna że jak dziecko ma gorączkę to idziesz do lekarza rodzinnego (w moim przypadku dr Mrowiec), chcesz się zarejestrować a pielęgniarka mówi Ci że lekarz Cię nie przyjmie to chyba rzecz logiczna że się zdenerwujesz i chcesz to wyjaśnić z lekarzem. Prawda? Tak było w moim przypadku. A że nie wiedział jak się bronić to policją straszył. To dupek a nie lekarz. A poza tym ja szukam osób które podobnie zostały potraktowane bo wiem od pielęgniarki że dzisiaj było takich co najmniej dwie osoby. A Ty jak chcesz to chodź do niego póki jeszcze masz okazję bo ja nie odpuszczę.Skoro powiedziała Ci pielęgniarka że przyjąć Cię nie może to widocznie miał powód. Trzeba było zapytać co robić, iśc na SOR. Nieznoszę gdy na forum obsmarowywuje się ludzi! pojęcia nie masz dlaczego Cię nie przyjął, a jedziesz po dobrym specjaliście.
  Idz złożyć skargę, zażdaj wyjaśnień, zmień lekarza rodzinnego, a nie na forum i jazda po człowieku.
  Oczywiście że lekarza zmienię ale temu nie daruję bo inny lekarz który z litości przyjął mnie na całodobówce pomiędzy swoimi pacjentami stwierdził iż dziecko jest chore i lekarz rodzinny nie miał prawa odmówić wizyty.
  6 11 Cytuj Zgłoś
 • 13.09.2013 - 21:49
  1 5 Cytuj Zgłoś
 • 14.09.2013 - 15:12
  totalne przegięcie ze strony nadgorliwej matki!! obsmarowac człowieka w necie taka odważna???? chyba ma problemy emocjonalne skoro na wszystkich możliwych tematach wkleja jedno i to samo. szkoda że dokładnie nie opisze jak ona się zachowywała i co dokładnie jej powiedzieli, pewno kazali poczekać, ale nie ona musi być już przyjęta. niech jeszce do Papieża napisze... totalne porażka..
  16 9 Cytuj Zgłoś
 • Justyna xxx 14.09.2013 - 17:07
  Anpl napisał/a:
  totalne przegięcie ze strony nadgorliwej matki!! obsmarowac człowieka w necie taka odważna???? chyba ma problemy emocjonalne skoro na wszystkich możliwych tematach wkleja jedno i to samo. szkoda że dokładnie nie opisze jak ona się zachowywała i co dokładnie jej powiedzieli, pewno kazali poczekać, ale nie ona musi być już przyjęta. niech jeszce do Papieża napisze... totalne porażka..
  Jak będzie taka potrzeba to napisze. O to się nie bój. Po prostu bronie swojego dziecka. A ty widocznie nie masz dzieci bo inne gadanie by było.
  2 21 Cytuj Zgłoś
 • 20.09.2013 - 23:24
  Czy zna ktoś dobrego dermatologa ,alergologa przyjmującego w obrębie Myślenic?
  Bardzo proszę o namiary !!!
  1 Cytuj Zgłoś
 • Justyna xxx 21.09.2013 - 10:59
  Dr Gdula Lucyna.Nawet wczoraj korzystałam z jej uslug i polecam.
  4 1 Cytuj Zgłoś
 • 21.09.2013 - 23:33
  Poza Dr Gdulą ?? proszę o namiary ....
  9 Cytuj Zgłoś
 • 06.02.2014 - 19:23
  Czy jest ktoś kto korzystał już z usług lekarzy w WR Medica przy ulicy Jagiełły?Czy warto się tam przepisać,jakieś opinie,wrazenia??Zastanawiam się nad zmianą lekarza rodzinnego z przychodni na Osiedlu 1000lecia właśnie tam,ale kompletnie nie wiem jak tam jest i kto,jak leczy itp. itd....będę wdzięczna za jakieś opinie ;)
  30 6 Cytuj Zgłoś
 • 28.02.2014 - 21:11
  WR Medica , w zamian za zapisanie jest gratis pierwsza wizyta u specjalisty. Niestety każda kolejna jest już płatna.Niestety wszystkie badania u specjalistów są płatne 100 %.Kontrakt z NFZ jest tylko chwytem marketingowym bo w tym roku nie było konkursów w ramach NFZ.
  Wszystkie badania ( te zlecone przez lekarza rodzinnego) są bezpłatne ale ...w Wieliczce......aby zrobić morfologię trzeba się nieżle najeżdzić i to na czczo....:-)
  Radzę dobrze przemyśleć sprawę , wybór lekarza to istotna sprawa , nowa firma dziś jest jutro już jej nie ma...
  Ciekawe jaką mają współpracę ze szpitalem w myślenicach??Chyba żadną...
  21 25 Cytuj Zgłoś
 • robertos robertos 01.03.2014 - 18:59
  Do abstrakcji POLECAM WR MEDICA moi rodzice przepisali sie od dr Strug sa bardzo zadowoleni wizyty domowe sa jak najbardziej realizowane nie tak jak na osiedlu skierowania na badania sa wydawane bardzo mila obsluga
  30 6 Cytuj Zgłoś
 • 01.03.2014 - 21:39
  Tak popieram dr Strug i obsługa bardzo miła.
  8 7 Cytuj Zgłoś
 • xxxx xxxx 23.03.2014 - 20:17
  Witam :) ja tu nowa.Mam pytanie w jakiej cenie jest gastroskopia w telefonice ?
  1 Cytuj Zgłoś
 • Andrzej Tomaszewski 24.03.2014 - 11:21
  Chodzę do lekarza co miesiąc, po t.zw. "kolacje i śniadania emeryckie". Na moje szczęście trafiłem na lekarza dobrego, znającego się na rzeczy, czyli po prostu do dr. Mariusza Przały. Pozbyłem się zgagi, wrzody nie dokuczają, nadciśnienie się stabilizuje. Polecam innym!
  8 Cytuj Zgłoś
 • xxxx xxxx 24.03.2014 - 12:00
  Wie ktos może gdzie najtaniej zrobic gastroskopie ?
  1 Cytuj Zgłoś
 • 30.03.2014 - 19:57
  Witam
  Zna ktos moze jakiegos dobrego lekarza ktory przyjmuje prywatnie?jesli tak prosze o jakies namiary :)
  Z gory dziekuje
  2 Cytuj Zgłoś
 • Justyna xxx 30.03.2014 - 20:43
  Dr Górnik na Słowackiego :)
  2 6 Cytuj Zgłoś
 • 18.04.2014 - 21:59
  Magik napisał/a:
  WR Medica , w zamian za zapisanie jest gratis pierwsza wizyta u specjalisty. Niestety każda kolejna jest już płatna.Niestety wszystkie badania u specjalistów są płatne 100 %.Kontrakt z NFZ jest tylko chwytem marketingowym bo w tym roku nie było konkursów w ramach NFZ.
  Wszystkie badania ( te zlecone przez lekarza rodzinnego) są bezpłatne ale ...w Wieliczce......aby zrobić morfologię trzeba się nieżle najeżdzić i to na czczo....:-)
  Radzę dobrze przemyśleć sprawę , wybór lekarza to istotna sprawa , nowa firma dziś jest jutro już jej nie ma...
  Ciekawe jaką mają współpracę ze szpitalem w myślenicach??Chyba żadną...
  Do Magik
  Masz chyba złe źródło informacji o tej przychodni. Ja przepisałam się do Wr Medica w Myślenicach z mężem i dziećmi i jestem bardzo zadowolona. To nieprawda że wizyty są płatne, byłam już kilkakrotnie na wizycie u dermatologa i endokrynologa i nigdy nie zapłaciłam. Mąż leczy się Uroligicznie i rownież nie płaci. Na badania dostałam skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu do którego się przepisałam Dr. Bzowy zresztą bardzo mi przypadł do gustu i nie ma z tym większych problemów. Na termin do specjalisty czekałam tydzień, dodatkowo jest na miejscu usg. Bardzo przyjazna atmosfera, wszyscy mili i uśmiechnięci a argument, że trzeba się najeździć żeby zrobić morfoligię i to na czczo jest śmieszny bo nie słyszałam jeszcze o badaniach z przyjazdem do domu. Jestem bardzo zadowolona, że powstała taka przychodnia w Myślenicach a jaką mają współpracę ze szpitalem to chyba mało kogo interesuje bo każdy wie że szpital jest poniżej krytyki. Najważniejsze, żeby mieli dobrą współpracę z pacjentami a to oceniam na piątkę.
  39 16 Cytuj Zgłoś
 • Babet 05.06.2014 - 10:16
  witam
  czy ktoś posiada kontakt telefoniczny do Pani Dr Gduli , do prywatnego gabinetu...?
  Od kilku tygodni próbuję zdobyć ale bezskutecznie.. nie jestem niestety z tych okolic jedyny ratunek to forum..
  1 Cytuj Zgłoś
 • Def Ibrylator 05.06.2014 - 12:22
  babet napisał/a:
  witam
  czy ktoś posiada kontakt telefoniczny do Pani Dr Gduli , do prywatnego gabinetu...?
  Od kilku tygodni próbuję zdobyć ale bezskutecznie.. nie jestem niestety z tych okolic jedyny ratunek to forum..
  Wejdź sobie na google maps i z poziomu drogi znajdź sobie dom na ulicy Wybickiego 39. To jej gabinet. Na bramie jest szyld z numerem telefonu. Z tego co widzę to jest 272-09-58.
  19 Cytuj Zgłoś
Poinformuj o odpowiedziach

Odpowiedz