Forum » Myślenice

Czy Jarosła Szlachetka honorowo odejdzie od koryta (rad nadzorczych)?

  • 5 lis 2023

    Rozmarzylam się o nowej niecce, ale nie wiem czy nie na wyrost. W piątek szłam schodami z górnego parkingu i zza płota zobaczyłam pustkę pośrodku chaosu....

    13 Cytuj
  • 5 lis 2023

    Może chociaż koncepcja jest Dorotko???

    13 Cytuj
  • Janek Sal 5 lis 2023
    taki_gość napisał/a:

    Spieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą

    I oby jak najszybciej

    10 Cytuj
  • 5 lis 2023
    jacekkarwatowski napisał/a:

    honorowo? wystarczy popatrzec na kolejne rewelacje i transfery https://miasto-info.pl/myslenice/30380,myslenice-janusz-szczecinski-zostal-nowym-prezesem-zuo-poprzedni-trafil-do-zarzadu-orlen-upstream.html

    Przecież te piniondze im sie należały!!!!

    16 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 5 lis 2023

    Jarosław $zlachetka na FB:
    "Wszyscy święci, modlcie się za nami"

    Jaro$lawie, tobie juz wszyscy święci i nawet sam. Bóg nie pomogą! Szykuj sie na program Cela+, to będzie twój plan na najbliższe wiele lat!!!

    😄

    19 1 Cytuj
  • 5 lis 2023

    Czy ktoś ma jakieś racjonalne wytłumaczenie faktu, że zebrania wiejskie są organizowane w tym roku w tygodniu??? Chodzi mniejszą frekwencję czy co???

    19 Cytuj
  • 5 lis 2023
    t-34 napisał/a:

    Może chociaż koncepcja jest Dorotko???

    Coś jest, jakieś szkice widziałam. Mam nadzieję że uda się to dociągnąć i zamknąć w planowsnym kształcie, bo na tę chwilę basen raczej średnio atrakcyjny, przynajmniej dla klientów indywidualnych, odkąd w grafikach na stałe zagościły wszelkiej maści zajęcia grupowe. Ani nie ma gdzie zaparkować, ani gdzie się przebrać, ani gdzie pływać czasami....

    11 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 7 lis 2023

    Wkrótce minie miesiąc od wyborów, a świnia dalej pasie się przy korycie...

    17 1 Cytuj
  • 7 lis 2023

    Ciekawe czy powstała już jakaś koncepcja ewakuacji przed majem 2024 :) Zapas pampersów już zapewne wykupiony.

    18 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 7 lis 2023
    TiM_Myslenice napisał/a:

    Ciekawe czy powstała już jakaś koncepcja ewakuacji przed majem 2024 :) Zapas pampersów już zapewne wykupiony.

    Papieru toaletowego też XD

    A wystarczy sama szczoteczka do zębów, wiecej nie pozwolą zabrać do miejsca osadzenia.

    16 Cytuj
  • 8 lis 2023

    Nie wiem czy pytanie o odejście obecnego burmistrza jest zasadne.
    Skoro tyle w nas komuny i sympatii do niej.
    Burmistrz jest jej pobożnym przedstawicielem, i my go tam umiejscowiliśmy, on jest tylko wytyczną naszej mentalności.
    To taki współczesny Naczelnik Miasta i Gminy.

    15 2 Cytuj
  • 8 lis 2023

    jarek i jego zastepca to wyjątkowe kanalie i nieudacznicy , z dzierżawą basenu letniego na Zarabiu to też ściema ha ha ha , a budowa całego ,,spa" na pływalni krytej ( czyli plastikowa rura ) też upada powoli ... gdzie w takim razie 11 mln 700 tys zł ... ?

    24 1 Cytuj
  • 8 lis 2023
    Dorota_S napisał/a:

    A propos basenu, nieczynny był chyba 3 tygodnie a jedyne co zauważyłam to postawiona ścianka po środku szatni, na dodatek nieotynkowana... Remont wygląda jak robiony na siłę. Może chociaż ta nowa niecka będzie fajna.

    nic nie będzie , to taka sama ściema jak z basenem na Zarabiu że jest dzierżawca ... nie ma !!!

    15 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 9 lis 2023
    Waldemord napisał/a:

    nic nie będzie , to taka sama ściema jak z basenem na Zarabiu że jest dzierżawca ... nie ma !!!

    Szczęśliwie dla $zlachetki wybory są przed sezonem na odkryty basen. Więc będzie jechał na kolejnych nierealnych obietnicach.

    23 Cytuj
  • 9 lis 2023
    Waldemord napisał/a:

    nic nie będzie , to taka sama ściema jak z basenem na Zarabiu że jest dzierżawca ... nie ma !!!

    a kt by to wzial jesli gmina nie dolozy

    6 2 Cytuj
  • 11 lis 2023
    t-34 napisał/a:

    Czy ktoś ma jakieś racjonalne wytłumaczenie faktu, że zebrania wiejskie są organizowane w tym roku w tygodniu??? Chodzi mniejszą frekwencję czy co???

    Obstawiam bardziej przyziemną przyczynę, tj. że kasa na nadgodziny weekendowe się kończy:) Albo chodzi o izintensyfikowanie tych spotkań. Bidulki się wystraszyły i chcą teraz szybciutko dużo i często obiecywać, co by się jeszcze załapać choć na samorządowe korytko.

    5 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 12 lis 2023

    No to się doczekaliśmy, $zlachetka dostał krzyż zasługi... Za co???

    Zamiast krzyża powinien dostać order tłustego kota.

    14 Cytuj
  • 12 lis 2023
    Obserwator30 napisał/a:

    No to się doczekaliśmy, $zlachetka dostał krzyż zasługi... Za co???

    Zamiast krzyża powinien dostać order tłustego kota.

    Oj, tam, oj, tam koledzy z PiSu mu dali za zasługi bo się do wyborów wiosennych przyda..... Zresztą , drodzy Myśleniczanie i okolica powinniście się cieszyć przecież to wasz ulubiony burmiś, taki ładny pisowski......

    8 Cytuj
  • 12 lis 2023
    Obserwator30 napisał/a:

    No to się doczekaliśmy, $zlachetka dostał krzyż zasługi... Za co???

    Zamiast krzyża powinien dostać order tłustego kota.

    Dawniej wieszali łotrów na krzyżach, a teraz wieszają krzyże na łotrach.

    16 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 12 lis 2023
    taki_gość napisał/a:

    Dawniej wieszali łotrów na krzyżach, a teraz wieszają krzyże na łotrach.

    Piękne i w punkt!

    14 Cytuj
  • 14 lis 2023
    Waldemord napisał/a:

    jarek i jego zastepca to wyjątkowe kanalie i nieudacznicy , z dzierżawą basenu letniego na Zarabiu to też ściema ha ha ha , a budowa całego ,,spa" na pływalni krytej ( czyli plastikowa rura ) też upada powoli ... gdzie w takim razie 11 mln 700 tys zł ... ?

    Ich działalność jest bardzo droga.
    30 mln remont kamienicy Obońskich

    Znalazłem ofertę za 1/3 tej kasy:

    „Polecamy jeden z wielu zespołów pałacowo - parkowych czekających na kupca. 12 tys. metrów kwadratowych, do tego park o powierzchni 12 ha w Ostródzie za 13 mln zł. O nowy nabytek trzeba dbać. Samo zatrudnienie ogrodnika i kilku osób, pomagających utrzymać obiekt, to wydatek powyżej 100 tys. rocznie.”

    Ale nasz budynek to lista dziedzictwa narodowego porównywalny z Bazyliką Mariacką w Krakowie.

    9 1 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 20 lis 2023

    dalej przu korytach... Ale niech sie za bardzo nie cieszy. Niech spojrzy na swojego upadającego wodza, który w amoku wyzywa Tuska od lumpów i Niemców. PiS się skoczył. Nadchodzą rozliczenia. Wkrótce wszystkie pisiory będą się użalać i błagać o litość. Jak ostatnio zrobiła to recydywistka Witek.

    Litości nie będzie. Co najwyżej możemy ci Jarku zorganizować walk of shame, jak będziesz szedł na proces. I mam nadzieję, że oprocz celi dostaniesz jeszcze konfiskatę majatku.

    8 1 Cytuj
  • 21 lis 2023
    Obserwator30 napisał/a:

    dalej przu korytach... Ale niech sie za bardzo nie cieszy. Niech spojrzy na swojego upadającego wodza, który w amoku wyzywa Tuska od lumpów i Niemców. PiS się skoczył. Nadchodzą rozliczenia. Wkrótce wszystkie pisiory będą się użalać i błagać o litość. Jak ostatnio zrobiła to recydywistka Witek.

    Litości nie będzie. Co najwyżej możemy ci Jarku zorganizować walk of shame, jak będziesz szedł na proces. I mam nadzieję, że oprocz celi dostaniesz jeszcze konfiskatę majatku.

    Apropo Jarka K. - dom w którym mieszka ma po ojcu, którego nie cierpiał, więc majątek powinien oddać z własnej nieprzymuszonej woli, skoro źle mu się kojarzy ;)

    6 3 Cytuj
  • 18 gru 2023

    szlachetka wraz z suderem obecnie dorzynają przedsiębiorców w Myślenicach i z Myślenic . Zgnoili basen na Zarabiu , teraz wzięli się za dzierżawcę z mini - golfa ... Pewnie teren już obiecany , Po drugiej stronie Raby też się szykują żeby wysadzić ludzi z interesu , głównie tych najbliżej Jazu . ile łapówy można wziąść za gnojenie ludzi ?

    5 Cytuj

Odpowiedz