Forum » Myślenice

Czy Jarosła Szlachetka honorowo odejdzie od koryta (rad nadzorczych)?

  • 18 gru 2023

    A ja powtarzam do znudzenia, kto go wybrał??? I pewnie znowu wybierze......

    5 Cytuj
  • Andrzej Tomaszewski 18 gru 2023

    Prawdopodobnie nie odejdzie sam. Trudno jest odkleić ich od stołków. Jako burmistrz też się nie sprawdza. W działaniach bardziej mi przypomina Dudę, bo też bez podpowiedzi sam nic nie zrobi

    11 Cytuj
  • 20 gru 2023

    Gość wygrywa wybory na burmistrza. Przejmuje władzę w Gminie.
    Mianuje swoich pracowników, obsadza redaktora w Gminnej Gazecie Myślenickiej.
    To chyba normalne i nikt nawet niecierpiący danego burmistrza nie powie, że to nienormalne.

    W Państwie wygrywa wybory dana opcja polityczna i układa sobie pracę w państwowych instytucjach wg. swojego wzorca.
    Taką instytucją jest Państwowe Radio i Telewizja.
    Nigdy nie było z tym problemu, po komunie rządzący przejęli pieczę nad państwowymi mediami.
    Gdy wygrała lewica z Milerem i Kwaśniewskim na czele, Kaczyński nie kwestionował ich prawa do informacji publicznej.

    Gdy PiS przejął władzę wyczyścił państwowe media z nie pisowskich dziennikarzy i zamieniła Państwowe Radio i Telewizję w swoje partyjne przedsiębiorstwo medialne.

    I teraz przy zmianie rządu, chce dalej rządzić w państwowych mediach, budując w nich opozycję rządową i informacjami antyrządowymi, pokazującymi obecny rząd jasko kolaborantów, zdrajców II sort, reprezentujących polskojęzyczne społeczeństwo, a nie obywateli polskich;
    a wszystko to za pieniądze podatników z kasy obecnego rządu.

    To jakby Burmistrz Szlachetka objął stanowisko a pozostawił Gazetę Myślenicką w rękach Ostrowskiego, która jedzie po nim w każdym wydaniu, ośmiesza go i robi z niego Ruska, Niemca, konfidenta.... a Szlachetka płaci z pieniędzy gminnych za tą gazetę, jej wydawcom i pracownikom.

    Czy to już syndrom Trampa?

    16 Cytuj
  • 22 gru 2023

    Nie odejście a oderwanie od koryta nastapi 7 kwietnia.

    5 Cytuj
  • 22 gru 2023
    Morela napisał/a:

    Nie odejście a oderwanie od koryta nastapi 7 kwietnia.

    Szanuję wybór. Burmistrz w końcu z naszego wyboru.
    Ale razi mnie to IQ, typowe dla PiS.
    Porządane byłoby, gdyby nastąpił bardziej oświecony.

    6 1 Cytuj
  • 23 gru 2023
    antomasz napisał/a:

    Prawdopodobnie nie odejdzie sam. Trudno jest odkleić ich od stołków. Jako burmistrz też się nie sprawdza. W działaniach bardziej mi przypomina Dudę, bo też bez podpowiedzi sam nic nie zrobi

    W punkt!
    Centrala padła... to teraz już nie będzie pomyslów i pieniążków na pijar. Ciekawe czy Beatka odwiedzi i Pinokio ukochane strony rodzinne Daniela.
    Jak tu żyć... chyba trzeba się pakować ;-))))

    PS. Jak sobie przypomnę ostatni piknik pod Stekiem i wielki namiot... 800+ z gadżetami to mnie targa jeszcze... I niestety na nic to się zdało!

    8 Cytuj
  • 24 gru 2023
    Prawicowiec napisał/a:

    [..]Gość wygrywa wybory na burmistrza. Przejmuje władzę w Gminie.
    Mianuje swoich pracowników, obsadza redaktora w Gminnej Gazecie Myślenickiej.
    To chyba normalne i nikt nawet niecierpiący danego burmistrza nie powie, że to nienormalne.

    A teraz popatrz na "wielką scenę krajowej polityki". Widzisz jakąś, różnicę? Czy u Ciebie to działa tylko w lewą strone?

    2 3 Cytuj
  • 24 gru 2023
    Prawicowiec napisał/a:

    To jakby Burmistrz Szlachetka objął stanowisko a pozostawił Gazetę Myślenicką w rękach Ostrowskiego, która jedzie po nim w każdym wydaniu, ośmiesza go i robi z niego Ruska, Niemca, konfidenta.... a Szlachetka płaci z pieniędzy gminnych za tą gazetę, jej wydawcom i pracownikom.

    A teraz popatrz na "wielką scenę krajowej polityki".

    4 2 Cytuj
  • 25 gru 2023
    Prawicowiec napisał/a:

    A teraz popatrz na "wielką scenę krajowej polityki".

    Czyli chcesz to powiedzieć ale ciężko Ci to przyznać? To akurat rozumiem.

    3 3 Cytuj
  • 25 gru 2023
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Czyli chcesz to powiedzieć ale ciężko Ci to przyznać? To akurat rozumiem.

    Chciałem tylko powiedzieć, że jak wróci TVP info i Wiadomości, i jedynym tematem będzie jechanie po rządzie i marszałku sejmu,
    To będzie pluralizm, obiektywizm i prawda przekazu.
    O to ci chodzi?

    4 1 Cytuj
  • Janek Sal 27 gru 2023
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    A teraz popatrz na "wielką scenę krajowej polityki". Widzisz jakąś, różnicę? Czy u Ciebie to działa tylko w lewą strone?

    ja widze - nie ma pasków, nie ma Rachonia i kilku jeszce innych cwaniaków - i największa strata .
    Nie ma koronki do miłosierdzia za którą podobno najwiecej ludzie tesknią

    4 1 Cytuj

Odpowiedz