Forum » Myślenice

CYFROWE KINO MUZA kino - wrażenia repertuar

  • 29 sie 2011

    WItam był ktoś dziś moze na otwarciu naszego nowego Kina ? i może napisać kilka słów prosze o wypowiedzi ? Jak nagłośnienie ? jest większy Ekran ? i w ogóle efekty ? czy otwarli jakies kawiarnie w srodku chociaz z popcornem czy cos ?

    2 4 Cytuj
  • 29 sie 2011

    Otwarcie jak otwarcie supersamu za komuny, przepraszam tak mi się skojarzyło ;-) Sklepików żadnych nie ma, więc nie liczcie na popcorn, colę itp. Nagłośnienie spoko, ale ekran woła o pomstę do nieba. Filmów 3D nie da się oglądać na tak małym ekranie. Mam porównanie z krakowskimi kinami i ekrany nie dość, że są znacznie większe, to są blisko widza i lekko "zaokrąglone" po bokach. Efekt tego jest taki, że faktycznie jest wrażenie jakby się było w wewnątrz obrazu filmowego. W naszym kinie ekran jest mały i w dodatku oddalony przez scenę, więc efekt 3D raczej średni. Zobaczymy jak z resztą filmów, chętnie przejdę się na inne seanse.

    9 10 Cytuj
  • 30 sie 2011

    Odbija sie obraz z ekranu od parkietu na scenie ? czy go czyms przykryli?

    1 5 Cytuj
  • 30 sie 2011

    przykryty jest wykładziną

    1 4 Cytuj
  • 30 sie 2011

    Brak jedzenia to akurat największa zaleta tego kina. Jak się ktoś chce nażreć to niech idzie do knajpy a nie do kina.

    32 6 Cytuj
  • 30 sie 2011

    [quote=michalek] jest większy Ekran ? [/quote]

    No właśnie to jest zasadnicza sprawa. Nie byłem na otwarciu kina, i nie zanosi się żebym tam bywał, ale jeśli ekran jest ten sam co dawniej to porażka.
    W kinie 3D ekran musi być duży i prawie "wchodzić" na widza, inaczej kupowanie sprzętu za ponad pół miliona nie miało sensu, bo efekt będzie bardzo słaby.

    Kto był w Imaxie ten zobaczy różnicę.

    7 4 Cytuj
  • 30 sie 2011

    Ach ten malutki ekran, za taką cenę to wolę pooglądać filmy na telewizorze. Mam wrażenie, że obraz będzie większy.
    Przecież można by zrobić opuszczany ekran na samym przodzie sceny. Jest na to miejsce.
    A na spektakle go podnosić.

    7 3 Cytuj
  • 30 sie 2011

    Ale jest kolejny sukces -mamy kino cyfrowe,nieważne jakie ale mamy.

    7 6 Cytuj
  • 31 sie 2011

    No to na kolejne 5 miesięcy kase na spłaty wyłożyła hojna gmina a później, no cóż, żeby zarobić 11 tysięcy "z hakiem" miesięcznie to trzeba się będzie nieźle uwijać. Albo oddać połowę pensji...

    8 6 Cytuj
  • 31 sie 2011

    nie wierzę żeby to kino się im wrócilo... ekran ten sam o 3d niech zapomną, jak nioe przybliżą ekranu do publiki choćby o długość tej pieprzonej sceny to niech idą w czort...

    9 3 Cytuj
  • toksyk@wp.pl 31 sie 2011

    [quote=Mysleniczanin007] No to na kolejne 5 miesięcy kase na spłaty wyłożyła hojna gmina a później, no cóż, żeby zarobić 11 tysięcy "z hakiem" miesięcznie to trzeba się będzie nieźle uwijać. Albo oddać połowę pensji... [/quote]
    Zapomnij!! jeszcze nagrody otrzymają za rozwój kultury w Myślenicach, bezczelnie wspominając o 600 tyś straty rocznie.

    7 4 Cytuj
  • 6 wrz 2011

    Będzie dobrze. Kino cyfrowe to strzał w dziesiątkę. Nie narzekajcie. Jak tak kochacie kino to stwórzcie jakiś DKFek. Pan od kina jest życzliwy takim propozycjom.

    9 5 Cytuj
  • 6 wrz 2011

    Jeśli będzie urozmaicony i w miarę możliwości bieżący repertuar to wtedy ta inwestycja ma sens. I jeśli jest ten sam ekran co wcześniej to czarno to widzę- moim zdaniem jest za mały i za daleko od publiczności- zwłaszcza w przypadku 3D. Pomysł ze zwijanym ekranem jest moim zdaniem bardzo dobry. W ogóle ludzie na tym forum podają MOKiS'owi sporo naprawdę dobrych pomysłów, których zarządcy MOKiS'u nie wiedzieć czemu nie umieją lub nie chcą wykorzystać czym sami sobie szkodzą, bo zniechęcają ludzi, którzy spragnieni rozrywki jadą do Krakowa

    8 2 Cytuj
  • 6 wrz 2011

    Czy ktoś ma jakieś opinie na temat nowego kina 3D w Myślenicach? Bo jakoś temat przymarł. Ja napiszę że wybrałem się w ostatni weekend do CC na "odkurzonego" Conana i jestem bardzo zadowolony. Po seansie oczywiście hulanka na mieście itd. U nas gdyby nawet grali ten film to dopuki nie dopracują ekranu i nagłośnienia sali to nie ma po co tam zaglądać zwłaszcza za 16zł. Sam projektor to nie wszystko.

    4 7 Cytuj
  • 7 wrz 2011

    Ekran jest w porządku. Jeśli chcesz mieć duży ogon (Król Lew), ogromne i ponętne usta (Katie Holmes- Nie bój się ciemności), to siadasz w pierwszym rzędzie. Nie zasłania Ci burak ze Spritem, pindzia z tapirem, facet z unoszącym się zapachem Maklera. Luzik i relaks.
    Nie czepiajcie się!:)

    8 4 Cytuj
  • 7 wrz 2011

    Bylem z synem na Krolu lew.Jakosc dzwieku i obrazu niczym nie rozni sie od tych w Krakowie.
    Mam tylko nadzieje ze kino przezyje(na fimie godz.14.00 w niedziele bylo mniej niz 10 osob).
    Dla mnie wygodniej jest isc pieszo 10minut,niz jechac samochodem pol godziny.

    7 3 Cytuj
  • 8 wrz 2011

    [quote=gość: krisc] na fimie godz.14.00 w niedziele bylo mniej niz 10 osob [/quote]

    Czyżby początek końca?

    Może będzie ogłoszenie na forum: Kino cyfrowe tanio sprzedam, zostało do spłacenia tylko kilkadziesiąt rat leasingowych po 11000 zł...

    5 5 Cytuj
  • 8 wrz 2011

    25 lat temu było kino w Omedze ! Video + parę luster . Czy ktoś jeszcze pamięta? Nie przetrwało próby czasu ale zarabiało na włascicieli knajpki chyba nie źle . Może w MDKu też tak będzie i wspomnienia zostaną .

    4 3 Cytuj
  • 12 wrz 2011

    Piękne to nasze kino. Wygodne fotele, 3D. Zamiast na tacę, pójdę na seans!

    2 5 Cytuj
  • 12 wrz 2011

    A może zróbmy akcję: MYŚLENICZANIE IDĄ DO KINA.
    Niech każdy się przekona czy warto i ewentualnie można złożyć propozycje zmian.

    Obyśmy nie musieli robić akcji: MYŚLENICZANIE RATUJĄ KINO.

    5 2 Cytuj
  • 14 wrz 2011

    Jakie filmy chcecie oglądać?

    1 Cytuj
  • 14 wrz 2011

    he,he przecież to było wiadome z góry, że ta inwestycja będzie niedochodowa co znaczy, że będziemy do niej dokładać

    5 2 Cytuj
  • 14 wrz 2011

    na smerfy miałem ochotę iść ale w tygodniu seans sie zaczyna o 16 a pracuje do 17 <smutny>

    2 2 Cytuj
  • 14 wrz 2011

    Czy to prawda, że na seansach są po dwie lub trzy osoby?
    Tak słyszałem ale nie wiem czy to prawda?

    4 1 Cytuj
  • 14 wrz 2011

    A jakie to ma znaczenie? Na razie nikt się tym nie przejmuje bo kasę wyłożyła gmina to grają samą hałę. Ciekawe czy za cztery miesiące zmienią repertuar na remiery i nowości. Zresztą patrząc na umiejętności menadzierskie Pani Anity widać że za kilka miesięcy będzie liczyć na kolejną "dotację". Przy takich spłatach miesięcznych ŻADEN PRYWATNY PRZEDSIĘBIORCA NIE POZWOLIŁBY SOBIE NA TAKĄ STRATĘ!!!. Widać skoro gmina dokłada do interesu jak zwykle frekwencja nikogo nie zastanawia. Ciekawe czy jak kino 3D padnie (z wiadomych przyczyn) polecą łby odpowiedzialnych za tę inwestycję?

    8 1 Cytuj

Odpowiedz