Forum » Myślenice

Zaśmiecony plac zabaw na Orle!!!!

  • 2 wrz 2011

    Witam piszę ponieważ mam nadzieję , że ktoś z władz miasta zainteresuje się zasmieconym placem zabaw na Orle brak kosza na śmieci powoduje że śmieci są wszędzie a dzieci biegają między nimi! plac ma uczyc o czym informują tablice tam umieszczone jak segregowac odpady a tymczasem nikt nie pomyslal zeby tam umiescic kosz na smieci!!!! szkoda!!!! ale widocznie w Polsce nic nie moze byc do konca dobrze zrobione!!!!

    3 1 Cytuj
  • adzygmunt 2 wrz 2011

    I to nie jest wyjątek. Prawie każdy plac tak wygląda. Jeśli są to przepełnione kosze papiery obok.
    To jedna strona medalu.
    Druga, to beztroskie wrzucanie nie pogiętych butelek, nie podartych papierów, oraz zostawianie obok ławek wszystkiego brudu, który można zabrać ze sobą do domowego kontenera!
    Tylko kto ma tego uczyć dzieci?

    3 1 Cytuj
  • 3 wrz 2011

    [quote=adzygmunt] I to nie jest wyjątek. Prawie każdy plac tak wygląda. Jeśli są to przepełnione kosze papiery obok.
    To jedna strona medalu.
    Druga, to beztroskie wrzucanie nie pogiętych butelek, nie podartych papierów, oraz zostawianie obok ławek wszystkiego brudu, który można zabrać ze sobą do domowego kontenera!
    Tylko kto ma tego uczyć dzieci? [/quo

    Popieram! Jeśli nie ma kosza to buch na ziemię? Rodzice niech zaczną nauke od siebie i swoich dzieci a później mają pretensje do osób trzecich. Wszędzie sprawdza się powiedzenie : Żądasz czystości zachowaj ją sam!

    5 Cytuj
  • 4 wrz 2011

    rodzice brudasy to i dzieci będą brudasami (choć niekoniecznie)

    4 Cytuj
  • 7 wrz 2011

    Plac zabaw "na orle to peryferie i nie ma co dziwic jezeli w centrum np.Park Jordana lawki zdazyly sie rozleciec
    (marne drewno)i od kilku miesiecy nikt tegonie naprawil-koszt naprawy zblizony do kosztu jaki ponosi gmina na wskutek pierdzenia w stolek przez dwie godziny szarego urzednika.

    3 Cytuj
  • 6 paź 2011

    A ja całkiem niedawno odwiedziłam ten PLAC i jestem pod wrażeniem panowie kosili trawe,sprzatali itp. w ta niedzielę z nów tam byłam z dzieciakami i całkiem ,całkiem on dalej wyglada zapraszam moze nie tak duzo atrakcji na nim ale cisza i spokój ,i brak przepychanek wśród dzieciaków:))

    1 1 Cytuj

Odpowiedz