Forum » Myślenice

Walka Adamek-Kliczko

  • 10 wrz 2011

    Ja mam telewizję "N" i idzie na kanale 109 !!!

    Cytuj
  • 10 wrz 2011

    Dla posiadaczy liveboxa i satelity stamtad.
    Na RTLS Schweiz idzie walka ... po niemiecku

    1 Cytuj
  • 10 wrz 2011

    i po ptokach :(((

    2 Cytuj
  • 10 wrz 2011

    co się stało bo nie oglądałem

    1 Cytuj
  • 10 wrz 2011

    Adamek żyje ...

    1 Cytuj
  • 10 wrz 2011

    Brak pomysłu Adamka na walkę. Efekt? TKO

    1 2 Cytuj
  • 11 wrz 2011

    To nie kwestia pomyslu. To kwestia proporcji, doswiadczenia etc. Poza tym pomysl na walke mozna miec wowczas gdy z walki wynika jakiekolwiek wyrownanie szans.
    Tu niestety nic nie przemawialo za wyrownanymi szansami. Tomasz dobrze wiedzial na co sie porywa. Vitalij to nie bylejaki przeciwnik to ewenement boksu. Doktor boksu doslownie i w przenosni.
    Tomasz wystawiajac sie na pojedynek z TAKIM przeciwnikiem dokladnie zdawal sobie spraw z tego ze jedynie cios 1 na 1.000.000 moze zdecydowac o jego wygranej.

    Tir

    2 1 Cytuj
  • 11 wrz 2011

    Przecież mały i młody może wygrać z dużym i bardziej doświadczonym:)

    Cytuj
  • 11 wrz 2011

    Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało....

    2 Cytuj
  • 11 wrz 2011

    Adamek choć nie zdobył mistrza świata dla Mnie Tomek jest MISTRZEM!!!!!

    2 1 Cytuj
  • 11 wrz 2011

    oczywiście trzymałem kciuki za Adamka .. ale trochę to było żenujące jak raz za razem dostawał po głowie a sam nie był wstanie wyprowadzić żadnego ciosu. Teraz przynajmniej wiem że zrobił to dla kasy ( nie dziwie sie ) bo walka była tak nie równa , Adamek musiał przecież wiedzieć że tak będzie. To tak jak by wisła zagrała z realem madryt.

    1 Cytuj
  • 11 wrz 2011

    Adamek dostal to na co czekalem od dawna czyli baty heheheheeh kliczko obil mu ryje jak trzeba

    1 6 Cytuj
  • 11 wrz 2011

    Spokojnie polska to fabryka dobrych bokserów , kto wie czy po Sosonowskim i Adamku kiedyś z Kliczką nie zawalczy Mariusz Wach , wierzę w talent chłopaka z Wieliczki Artura Szpilki to w przyszłości może być taki polski Tyson :D

    1 Cytuj
  • 11 wrz 2011

    Brawo Adamek i tak długo się trzymał

    3 Cytuj
  • 11 wrz 2011

    Jak nie interesuje się boksem to muszę stwierdzić że ta walka to łatwe pieniądze dla Kliczki, Adamka i dla mnie. Sluchając komentarzy niezależnych źródeł okazuje się że to była jedynie walka pokazowa o czym wiedzieli obaj pięściarze. Sprzedano ponad 6 milionowej widowni nowy produkt. Kto zanalizuje wnikliwie całą galę zrozumie jaki to produkt. Życzę Tomkowi szybkiego powrotu do zdrowia!

    2 2 Cytuj
  • 11 wrz 2011

    spokojnie tomek żyje i czuje się dobrze , A kasa mu wszystko wynagrodzi
    http://www.fakt.pl/Miliony-dla-Adamka,artykuly,114462,1.html

    2 Cytuj
  • 11 wrz 2011

    Przewaga warunków postury Kliczki była zbyt duża, nie dopuścił Adamka na krótki dystans. Jednak chyba Kliczko miał rację: Adamek może wygrywać z zawodnikami wagi ciężkiej, ale sam z postury należy do niższej kat. wag. i na mistrzostwo w ciężkiej przynajmniej w tym momencie nie ma szans.

    1 Cytuj
  • 12 wrz 2011

    Noooo brawo kliczko !!!,nareszcie ktos obil ten glupi ryj adamka !!!!Adamek pedale nalezalo ci sie za to ze sie szczyciles tym ze roz*****es golote,o wiele starszego od siebie boksera ktory juz nie ma formy !,mam nadzieje ze kariera adamka szybko sie skonczy !!!,coz panie adamek...modlitwa ci nie pomogla hahaha

    6 Cytuj
  • 13 wrz 2011

    to śmieszne żeby za darmo nie można było oglądać walki,trzeba płacić kiedy ja opłacam abonament w jakim kraju my żyjemy banda kretynów

    1 Cytuj
  • 13 wrz 2011

    masz racje

    Cytuj
  • 14 wrz 2011

    [quote=gość: guzik] Przewaga warunków postury Kliczki była zbyt duża, nie dopuścił Adamka na krótki dystans. Jednak chyba Kliczko miał rację: Adamek może wygrywać z zawodnikami wagi ciężkiej, ale sam z postury należy do niższej kat. wag. i na mistrzostwo w ciężkiej przynajmniej w tym momencie nie ma szans. [/quote]

    Tyson był jescze mniejszy...:-)

    Cytuj

Odpowiedz