Forum » Myślenice

Walka Adamek-Kliczko

  • Wacek 3 wrz 2011

    Czy ktos sie orientuje czy w ktoryms z myslenickich pubow, bedzie mozna ogladnac ta walke na zywo?

    3 2 Cytuj
  • 3 wrz 2011

    pewnie u barana na osiedlu.

    4 1 Cytuj
  • 3 wrz 2011

    dziś walczy?!!!

    1 Cytuj
  • 4 wrz 2011

    Satelita ASTRA 19,2E program RTL, za free :))

    6 1 Cytuj
  • Daniel Kołodynski 4 wrz 2011

    I po Adamku bedzie...

    2 4 Cytuj
  • 4 wrz 2011

    Adamek jak wygra to na punkty nie ma innej możliwości moim zdaniem

    6 Cytuj
  • 4 wrz 2011

    oglądnij se na Polsacie- przesyłasz 40 zł przez wysłanie smsa i oglądasz po polsku ;-)

    1 2 Cytuj
  • 4 wrz 2011

    RTL ma być zakodowany na czas walki :-(

    2 Cytuj
  • 4 wrz 2011

    "Jak podaje dziennik "Polska The Times", najprawdopodobniej decyzja włodarzy niemieckiej stacji RTL przesądziła, że walka Tomasza Adamka z Witalijem Kliczką o mistrzostwo świata WBC wagi ciężkiej nie zostanie, jak to było pierwotnie planowane, pokazana w systemie pay-per-view. Do starcia najlepszego polskiego pięściarza dojdzie 10 września na Stadionie Miejskim we Wrocławiu.

    Cena jaką planowano za transmisję PPV, wahała się od 10 do 40 zł. Nawet gdyby zdecydowano się na najniższy wariant, walka by się raczej nie sprzedała dobrze, ponieważ pojedynek będzie transmitowany przez dostępny we wszystkich polskich kablówkach niemiecki kanał RTL. Władze tejże stacji nie zgodziły się zakodować sygnału na Polskę, co z kolei najprawdopodobniej spowodowało, że upadły plany pokazywania u nas tego pojedynku w systemie pay-per-view."

    3 1 Cytuj
  • 4 wrz 2011

    Walkę będzie można obejrzeć za darmo z satelity 19,2°E w kanale RTL w jakości SD.

    Parametry techniczne:

    12,188 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 3/4, DVB-S/QPSK

    7 Cytuj
  • 5 wrz 2011

    www.meczyki.pl oraz sopcast

    Tu bezpłatnie możecie oglądać mecze piłki nożnej, kosza, siatkę, hokej, boks i inne

    3 Cytuj
  • 5 wrz 2011

    a mam pytanie RTL na HB
    Częstotliwość: 11.054 MHz
    Polaryzacja: H
    Symbol rate: 27500
    Video PID: 510
    Audio PID: 514
    SID: 8003

    czy to ten sam ci na astra bo nie wiem czy mam antenę przestawiać na walkę czy nie

    dzięki

    1 Cytuj
  • 5 wrz 2011

    Ostatnie dwie walki braci Kliczko były pokazane na RTL tym z Hotbird'a. Wiem, bo oglądałem. Najlepiej niech ktoś kto zna niemiecki wejdzie na stronę RTL i sprawdzi w programie.

    1 Cytuj
  • 8 wrz 2011

    [quote=gość: dwse] a mam pytanie RTL na HB
    Częstotliwość: 11.054 MHz
    Polaryzacja: H
    Symbol rate: 27500
    Video PID: 510
    Audio PID: 514
    SID: 8003

    czy to ten sam ci na astra bo nie wiem czy mam antenę przestawiać na walkę czy nie

    dzięki [/quote]

    To jest ten sam. Masz za darmo waleczkę. Gratulancje.

    Cytuj
  • 9 wrz 2011

    co do lokali dziś odwiedziła mnie policja i powiadomiła że nie można puszczać walki i jej rozpowszechniać w lokalach, tylko szkoda że nie było napisane to w regulaminie cyfry tak czy inaczej oszukują klientów

    1 Cytuj
  • 9 wrz 2011

    na jakiej podstawie zakazuja puszczania walki?

    Cytuj
  • 9 wrz 2011

    E tam nie można. Jeśli tylko płacisz abonament RTV na firmę, puszczasz obraz z RTL głos z PPV a na telewizorach umieszczasz kartkę z napisem "Proszę nie oglądać , telewizor przeznaczony dla personelu".
    A jeśli ktoś ukradkiem "spojrzy"to przecież nie twoja wina.
    Natomiast czystego przekazu z PPV lub platform cyfrowych nie wolno ci rozpowszechniać chyba ze wykupisz licencje.

    2 Cytuj
  • 9 wrz 2011

    Znalazlem strone gdzie bada nadawac na zywo walke Adamek vs Kliczko http://www.wszystkogratis.pl/pages/boks.html moze sie komus przydac

    2 Cytuj
  • 9 wrz 2011

    kliczko to pionek do adamka,adamek tp mistrz-:)

    1 1 Cytuj
  • 10 wrz 2011

    podobno w da grasso można obejrzec walke Adamka
    wybieram sie

    Cytuj
  • 10 wrz 2011

    w pizzeri ines tez jest zaproszenie na gale

    Cytuj
  • 10 wrz 2011

    w telewizji N idzie normalnie na RTL7 ;>

    Cytuj
  • 10 wrz 2011

    tu bedzie na pewno
    http://pl.justin.tv/directory

    Cytuj

Odpowiedz