Forum » Myślenice

Endokrynolog prywatnie, proszę o pomoc...

  • 19 wrz 2011

    Witam, potrzebuję konsultacji u endokrynologa w Myślenicach, oczywiście prywatnie [bez skierowania]. Z tego co kojarzę, to na ulicy Żwirki i Wigury, przyjmuje jedna Pani doktor, w domu, prywatnie. Byłem  tam kilka razy, dzwoniłem na domofon i nie można się tam dostać, a telefonu nie podano. 
    Mam prośbę, jeżeli ktoś z mieszkańców wie gdzie przyjmuje lekarz endokrynolog prywatnie, to proszę napisać, będe wdzięczny. Interesują mnie tylko Myślenice, bo nie jestem w stanie dojeżdżać do Krakowa.
    Z góry dziękuje za odpowiedzi.

    14 1 Cytuj
  • 19 wrz 2011

    Chyba jest jeszcze ktoś w telefonice- można dzwonić, zapytać

    3 3 Cytuj
  • 19 wrz 2011

    Endokrynolog przyjmuje na ul. Mickiewicza w pobliżu Policji

    5 4 Cytuj
  • 19 wrz 2011

    [quote=gość: asa] Chyba jest jeszcze ktoś w telefonice- można dzwonić, zapytać [/quote]

    Dziękuje, rzeczywiście nie pomyślałem...

    [quote=gość: Rita] Endokrynolog przyjmuje na ul. Mickiewicza w pobliżu Policji [/quote]

    Tam wiem, że jest, ale to jest przychodnia i ma umowę z NFZ, nie wiem czy przyjmują poszczególni lekarze prywatnie. Jednak również dziękuje, sprawdzę to.

    Jednocześnie czekam na dalsze odpowiedzi.

    5 2 Cytuj
  • 19 wrz 2011

    Polecam w Telefonice DR TERESA KOBLIK z tego co pamiętam to przyjmuje tylko w środy!

    2 13 Cytuj
  • 19 wrz 2011

    koło policji są terminy po nowym roku.sama potrzebuje i poszukuje endokrynologa (też prywatnie),bo nie mogę czekać tak długo .jest w kasinie wielkiej fajny doktor bierze 50 zł za wizyte,
    ale z myślenic to jest dośc daleko.

    1 1 Cytuj
  • 19 wrz 2011

    [quote=gość: Mimi 7] Polecam w Telefonice DR TERESA KOBLIK z tego co pamiętam to przyjmuje tylko w środy! [/quote]

    Dziękuje za informację.

    [quote=gość: mejk] koło policji są terminy po nowym roku.sama potrzebuje i poszukuje endokrynologa (też prywatnie),bo nie mogę czekać tak długo .jest w kasinie wielkiej fajny doktor bierze 50 zł za wizyte,
    ale z myślenic to jest dośc daleko. [/quote]

    Cena bardzo przystępna, ale jakby doliczyć pieniądze za drogę + stracony czas, to wyjdzie prawie tyle co w Myślenicach. Jednak również dziękuje, zastanowię się nad tą opcją. Jeżeli możesz to napisz mi imię i nazwisko tego lekarza, byłbym wdzięczny.

    2 1 Cytuj
  • 20 wrz 2011

    W budynku za apteką przy szpitalu przyjmuje docent Filip Gołkowski - który na co dzień pracuje w Krakowie na Kopernika, niestety koszt wizyty to 150 zł

    4 5 Cytuj
  • 20 wrz 2011

    w tej Kasinie nazywa sie Jacek Belowski.
    chodziłam do niego z córką (ale jest od dorosłych).sympatyczny doktor.
    dla mnie też nie jest blisko ta Kasina.ale jak wyżej ktoś napisał ze dok.Gołkowski bierze 150 za wizyte.,to i tak opłaca sie jechac do Kasiny płacąc nawet za paliwo i wizyte -50 zł.bo i tak wyjdzie mniej jak 150 zł.-bardzo drogi doktor ten Gołkowski.
    moge napisać ci nr.tel to mógłbyś spytać.

    pozdrawiam,

    2 1 Cytuj
  • 20 wrz 2011

    W budynku za apteką przy szpitalu przyjmuje docent Filip Gołkowski - który na co dzień pracuje w Krakowie na Kopernika, niestety koszt wizyty to 150 zł

    Dziwię się że ktoś tam chodzi, Doktorzy z Krakowa zaznaczam niektórzy, są takie cwaniaki myślą że jak przyjechali na wieś, to można zdzierać kasę z ludzi, bo w Krakowie nikt im takiej kasy nie zapłaci za wizytę.

    14 Cytuj
  • 20 wrz 2011

    ten w kasinie też jest z krakowa....na szczęście nie jest drogi.

    3 Cytuj
  • Jagienka Mur. 20 wrz 2011

    Jest taka strona: www.medycznamapa.pl i tam można szukać lekarzy różnych specjalizacji. Życzę powodzenia.

    3 1 Cytuj
  • 21 wrz 2011

    [quote=gość: mejk] w tej Kasinie nazywa sie Jacek Belowski.
    chodziłam do niego z córką (ale jest od dorosłych).sympatyczny doktor.
    dla mnie też nie jest blisko ta Kasina.ale jak wyżej ktoś napisał ze dok.Gołkowski bierze 150 za wizyte.,to i tak opłaca sie jechac do Kasiny płacąc nawet za paliwo i wizyte -50 zł.bo i tak wyjdzie mniej jak 150 zł.-bardzo drogi doktor ten Gołkowski.
    moge napisać ci nr.tel to mógłbyś spytać.

    pozdrawiam, [/quote]

    Dobrze, że piszesz imię i nazwisko, bo przynajmniej już wiem o, którego doktora chodzi...
    Leczyłem się u niego prywatnie, w Krakowie - klinika Osteomed, przy ulicy Kazimierza Wielkiego. Cena za wizytę 100zł, czyli nie tak źle, na wizytę czeka się maksymalnie kilka dni, a już w poczekalni tylko 10 minut. Niestety zakończyłem współpracę z tym Panem, ponieważ nie dogadaliśmy się w kwestii przebiegu mojego leczenia. Oczywiście nie jestem lekarzem, i nie chcę się robić mądrzejszy od człowieka, który studiował tyle lat, miał staż za granicą i ma rangę specjalisty, doktora nauk medycznych. Jednakże jestem dorosły, odpowiedzialny i mam swój rozum, a Pan doktor Belowski tego nie przyjmował do wiadomości i jego metoda leczenia mi nie odpowiadała. Co prawda forum jest anonimowe (a przynajmniej na to liczę), ale i tak nie napiszę o co konkretnie chodziło. Dodam tylko, że jest to naprawdę świetny specjalista, od wszelakich problemów endokrynologicznych, mimo to szukam innego lekarza.
    Dziękuje jeszcze raz za wszystkie odpowiedzi, pozdrawiam.

    3 Cytuj
  • 21 wrz 2011

    gdybyś znalazł to proszę napisz bo jak wczesniej wspominałam też poszukuję takiego doktora.jz miałam do niego jechać ale poczekam jeszcze.
    może kogos jeszcze ktos poleci.
    pozdrawiam,

    1 3 Cytuj
  • 22 wrz 2011

    Dr Koblik Teresa przyjmuje w Telefonice w środy- wizyta 80 zł.Terminy wcale nie są takie odległe.

    1 8 Cytuj
  • 22 wrz 2011

    A ja polecam doc. F. Gołkowskiego, super specjalista i lekarz człowiek. prywatnie przyjmuje we wtorki w Myslenicach w gabinetach koło apteki doktora Dyla.
    polecam,

    6 Cytuj
  • 23 wrz 2011

    chciałabym skonfrontować moje spostrzeżenia na temat dr Koblik z kimś innym. Czy ktoś jeszcze uważa, że ona nie za bardzo się orientuje w temacie? Byłam u niej kilka razy i za każdym razem odsyłała mnie z kwitkiem. Pierwszy raz poszłam jak planowałam ciążę, miałam trochę podwyższone wyniki, nie potrafiła mi pomóc. Kazała zadzwonić w innym terminie i telefonicznie udzieliła mi odpowiedzi. Kolejnym razem wysłała mnie na badanie usg w telefonice, a potem 2x na to samo badanie do swojej koleżanki w jakiejś klinice w Krk, gdzie zapłaciłam 200zł. Kolejnym razem (już byłam w ciąży) też nie potrafiła mi dobrać leków i też kazała dzwonić po informację dwa dni później. Czy tylko ja byłam takim trudnym przypadkiem?

    4 4 Cytuj
  • 24 wrz 2011

    U Koblik byłam kilka razy jest lepsza niż poprzedniczka z NFZ.W Polsce jest ministerialny program dla kobiet z problemami endo...w ciąży i do roku po porodzie...

    1 1 Cytuj
  • 24 wrz 2011

    Na żwirki i Wigury przyjmuje dr.Urszula Chęcińska - -Chłuda to ta sama dr. co na Mickiewicza kolo policji

    2 1 Cytuj
  • 25 wrz 2011

    Co do Dr Koblik prowadziła mnie przez całą ciąże i jeszcze 2 lata pózniej,gdy nie mogłam dojechać do niej z wynikami badań,dzwoniłam a ona mi wszystko przez telefon wyjaśniła i uspakajała.
    Do tej pory wszystkim ją polecam!!!

    2 1 Cytuj
  • 17 paź 2011

    mam pytanko w które dni przyjmuje ta doktor Checińska .
    i ile bierze za wizytę.
    dziekuje

    2 1 Cytuj
  • 21 paź 2011

    DR.Chęcińska przyjmuje w każdą środę i wizyta kosztuje ok.100zł.

    3 Cytuj
  • 8 gru 2011

    mejk możesz podac numer do doktora Belowskiego .

    1 Cytuj
  • 15 sty 2012

    ale te wizyty sa drogie?

    1 Cytuj
  • 20 mar 2012

    oj i ja tu trafiłam. Dowiadywałam się dziś odnośnie poradni na nfz, ale terminy na... lipiec!
    Aj ta nasza bezpłatna służba zdrowia. Muszę szukać kogoś prywatnie. Ale do kogo pójdę to chyba już obojętne, bo kasa wszędzie taka sama. Chyba, że ma ktoś nowe spostrzeżenia dotyczące kogoś??

    1 Cytuj

Odpowiedz