Forum » Myślenice

Hala na Zarabiu

  • 23 kwi 2009

    Hala już jest. To cieszy, ale taki obiekt musi żyć. Podpowiedzmy w tym wątku, zarządzającym halą, jakie imprezy chcielibyście zobaczyć jako widzowie, czy być może jakie imprezy chcielibyście współorganizować.
    Dziś wiadomo będą tam grały siatkarki Dalinu. Ale to dopiero w jesieni a siatka ma ograniczony krąg widzów. Co jeszcze oprócz siatkówki powinno na stałe zagościć w hali na Zarabiu? Co polecacie?

    Cytuj
  • 23 kwi 2009

    byle nie taniec towarzyski bo zniszcza parkiet jak w trojce ;/

    1 Cytuj
  • 23 kwi 2009

    Tzw. zniszczony parkiet przez taniec towarzyski to mit, po prostu parkiet był kiepski a zwłaszcza lakier którym był pokryty. Pamiętam, że tam na sportowych bytach wynosiło się zieloną farbę na podeszwach.

    1 Cytuj
  • 24 kwi 2009

    Muszę się nie zgodzić z Tobą Witroz. Niejednokrotnie grałem mecze po turnieju
    tańca towarzyskirgo i na parkiecie można było się zabić,tak był nawoskowany.
    Nie mam nic przeciwko tańcom towarzyskim ale fakty są takie że jednak dewastują parkiet. (ten wosk ciężko usunąć a parkiet nie jest już taki jak przedtem)

    Cytuj
  • 24 kwi 2009

    Dziwne, w hali ZSzP na Zarabiu w roku są co najmnie 3 turnieje tańca a parkiet był odnawiany kilka lat temu. Nie wiem jaki jest jego stan ale cały czas odbywają się tam imprezy sportowe.
    Zapewne każde używanie niszczy w jakimś stopniu parkiet, więc co zamknąć halę będziemy mieć najlepszy parkiet w Polsce?

    1 Cytuj
  • 24 kwi 2009

    Nie chodzi o zamknięcie hali tylko o rozsądne użytkowanie.Nie popadaj w skrajności.Co do hali u Tytusa to stan parkietu jest kiepski. Miejscami tracisz przyczepność (takie fajne placki poślizgowe,chcesz sie zatrzymać a nie możesz)

    Cytuj
  • 24 kwi 2009

    niech sobie tancerze kupia nakladke na parkiet i rozkaldaja przed turniejami... dwie hali zniszczyli i juz sobie ostrza zeby i obcasy na nowa, a ty ich witroz jeszcze bronisz

    Cytuj
  • 24 kwi 2009

    Tancerze mogą zakładać na buty pantofle,obowiązkowe w muzeach ;)

    Cytuj
  • 24 kwi 2009

    HALA NA ZARABIU

    NIE DLA TANCERZY !!!

    1 Cytuj
  • 26 kwi 2009

    może koncerty ale coś z wyższej półki, przeglądy kabaretowe:)
    najlepiej jakby był stały program takich wydarzeń a nie jednorazowo 1 meczyk i tyle ludziska sie nacieszyły...

    Cytuj
  • 28 kwi 2009

    Jeśli hala ma zarabiać muszą się w niej odbywać koncerty i to raczej nie z wyższej pułki (dla takich imprez wystarczy sala koncertowa MOK).

    Cytuj
  • 28 kwi 2009

    półki a nie pułki

    Cytuj
  • 28 kwi 2009

    dzięki za poprawienie błędu amatorze pop.pol. Pop. pol. to dumnie brzmi - jeśli wiesz co mam na myśli i do tego amator.

    Cytuj
  • 29 kwi 2009

    witroz!
    Byłeś kiedyś na koncercie z nie najwyższej półki?
    Wyobraź sobie "dumę Myślenic" obrzyganą. Dajesz radę?
    Ta hala to kilkaset tysięcy złotych z naszych podatków na jej utrzymanie rok w rok!

    Cytuj
  • 30 kwi 2009

    Chciałbym, żeby było mniej. Ale wtedy hala musi zarabiać. Na siatkarkach na pewno nie zarobi. Inne imprezy sportowe też nie gwarantują stałych dochodów, dlatego żeby zarabiać trzeba kalendarz uzupełniac imprezami rozrywkowymi (również koncertami rockowymi). A co do tzw. start po imprezach - po sportowych nie raz są większe zniszczenia (na to nie ma reguły).

    Cytuj
  • 1 maj 2009

    hala jak sama nazwa wskazuje to obiekt sportowy.Jak łatwo się domyśleć wszyscy dyskutanci to młodzież i trudno wymagać by znała sportową historię miasta a w szególności Zarabia.Gdy w naszym mieście funkcję hali spełniała sala gimnastyczna liceum medycznego rozgrywały się w niej mecze kadry juniorek w siatówce/jan Bałuk/odywały sie zgrupowania kadry/Piechniczek\ oraz obozy kondycyjne drużyn różnych dyscyplin.Ten profil należy utrzymać.Nie czarujmy się hala sportowa to nie obiekt dochodowy/tak jak i basen/to potwierdzą wszystkie miasta,których ambicją była taka budowa.Kultura słuchaczy szarpidrutów i wycia na maksymalnym wzmacniaczu jest bardzo niska i szkoda im odawać w posiadanie choć na chwilę tak ładnego obiektu.Niech wyją na wolnym powietrzu,a ślady ich bytności i tak co roku w czerwcu pozostają na Zarabiu/park/

    Cytuj
  • 2 maj 2009

    sportowcy też mogą się wyrzywać na polku, ino nie ma za bradzo gdzie, nawet gdyby ktoś chciał zrobić sobie przebieżkę na chełm to nie ma nawet chodnika...
    żenada...
    ale to z naszych podatków bedzie utrzymanie hali i kasa dla ludzi tym zawiadujących....
    żenada do kwadratu...
    a sport jak był niskich lotów w naszym miescie tak dalej będzie, bo nikt nie przedstawia perspektyw na przyszłość, bo w gazecie myslenickiej przy otwarciu jedynie wspominano historię nic nie mówiąc co będzie... żenada

    Cytuj
  • 4 maj 2009

    hala - jak naza wskazuje to miejsce handlowe (nie mylić z górskimi halami) czyli miejsce biznesu. Nikt się nie łudzi, że hala na Zarabiu zarobi ale jeśli ma ona słuzyc tylko siatkarkom to się "miasto" trochę wykosztowała. jak pokazuje historia nawet na PLPS wystarczyła sala gimnastyczna w SP3.

    Cytuj
  • 10 maj 2009

    dzisiaj zwrociłem uwagę, ze na hali są nazwy firm które to mają hale we władaniu:
    california i corner... a ponoć w samorządzie sami nauczyciele są, ale chyba brak polonisty, bo przecie Polacy nie gęsi...

    Cytuj
  • 11 lip 2009

    Zawsze miałem refleks ;/ ale naprawdę dziś obejrzałem zdjęcia z otwarcia hali i ogarnął mnie niesmak.........
    Gęby,upupione to jedyny komentarz, który ciśnie mi się na usta na widok tych zdjęć.
    Małomiasteczkowa gigantomania a wszystko jak zwykle między Panem, Wójtem a plebanem.............. i tak sobie myślę, że uciekać trzeba jak najdalej nawet w siebie jak już nie ma dokąd przed tymi gębami wyglądającymi zewsząd.
    A tak na marginesie to zauważyłem, że w Myslenicach narodziła się "nowa świecka tradycja " wręczania statutek tu lipka tam tereska pomyślmy co jeszcze hmmm może by tak srebrny Florian.....

    Cytuj
  • 17 lip 2009

    Tak wystarczyła, ale tylko warunkowo. A nowa hala....... cóż, piękna i z mnóstwem niewykorzystanej przestrzeni. O zgrupowaniach zapomnijmy, niestety to już przeszłość. Z hali na basen 4 km, a do hotelu ?? Najbliższy z sensownymi cenami i warunkami to chyba w Osieczanach. Mam na myśli hotel, a nie hotelik z trzema pokojami, żeby było jasne.

    Cytuj
  • 17 lip 2009

    Czytałem ostatnio, że hala - dziś spółka Sport Myślenice będzie kiedyś w konsorcjum z wodociągami i wysypiskiem śmieci - śmiała koncepcja rozwoju sportu i kultury.

    Cytuj
  • 13 sie 2009

    Czy ktoś wie do czego w chwili obecnej służy Hala Widowiskowo-Sportowa na Zarabiu? Bo zauważyłam już, że parking przed Halą ową służy do rozlicznych imprez organizowanych w celu zapewnienia rozrywki (...) i promocji (...). Miejsce zacne, samochód można zaparkować w tym czasie na czyimś podwórku bądź przed bramą wjazdową na posesję.

    Cytuj
  • 2 wrz 2009

    Szukam osób do gry w siatkówkę lub inny sport (koszykówka, piłka)na hali na Zarabiu. Kontakt m.skiba@mobitrust.pl

    Cytuj
  • 9 wrz 2009

    Ciekawe czy hala na Zarabiu działa, skoro dyrektor hali hasa z gimnazjalną młodzieżą po Plantach.

    Cytuj

Odpowiedz