Forum » Myślenice

NOWE BLOKI

  • 29 wrz 2011

    Co sądzicie o jakości nowo budowanych bloków w Myślenicach - a szczególnie o inwestycjach zrealizowanych przez firmę "RABA" ?

    6 6 Cytuj
  • 29 wrz 2011

    [quote=sowa] Co sądzicie o jakości nowo budowanych bloków w Myślenicach [/quote]

    nie sądź a nie będziesz sądzony

    12 5 Cytuj
  • 30 wrz 2011

    fuszerka, to słowo idealnie pasuje do "Raby"

    8 1 Cytuj
  • 30 wrz 2011

    nnn coś więcej na ten temat?
    Pytam poważnie bo nie w temacie jestem...

    3 Cytuj
  • 30 wrz 2011

    Pytam bo ta firma buduje nowe bloki .... czy warto interesować się tą ofertę? Słyszałam różne opinie... może ktoś ma doświadczenie i napisze coś wiecej ...

    3 Cytuj
  • 1 paź 2011

    Sowa, jako klient Raby zdecydowanie odradzam i radzę trzymać się od tego dewelopera z daleka. Bloki przy ulicy Dunin-Brzezińskiego to jakiś architektoniczny koszmar. Po 3 latach regularnego zalewania mieszkań podczas niekoniecznie obfitych opadów nie można wyegzekwować od Raby jakichkolwiek działań. W wielu mieszkaniach, jak również na klatce schodowej zagościł grzyb, nie mówiąc nic o regularnie zalewanych parkingach czy pomieszczeniach gospodarczych (np. schowek na rowery). Popękane wewnątrz budynków ściany to jedna z wielu niechlubnych wizytówek tego dewelopera, a każda z wizyt w siedzibie przy ul. Drogowców kończy się wysłuchiwaniem słodkiego pierdzenia szefa firmy i obietnicami, z których - jak nietrudno się domyślić - niewiele wynika.
    Obecnie prowadzona inwestycja to nic innego jak kontynuacja partackiej polityki Raby. Już na etapie parteru okazało się, że budowlańcy... ZAMUROWALI DRZWI WEJŚCIOWE, po czym burzyli ten fragment i robili na nowo. Izolacja fundamentów już jest popękana i porysowana (wystarczy zobaczyć, jaki syf panuje na terenie budowy), co na 100% spowoduje nieszczelność i przedostawanie się wody do garaży.
    Nie wspomnę o planach mieszkań... tragiczne i totalnie nieustawne. Reasumując: Raba nie cieszy się dobrą opinią wśród mieszkańców bloków przy Dunin-Brzezińskiego. Absolutna fuszerka i robienie wszystkim tanim kosztem raczej nie wzbudza zaufania do tej firmy. Szczerze odradzam!

    10 3 Cytuj
  • 1 paź 2011

    W blokach mieszka biedota...
    A przynajmniej tak słyszałam :)
    Osobiście, już na poważnie radzę wybudować sobie domek a nie mieszkać w klatce z sąsiadem za ścianą... Komfort zdecydowanie lepszy.

    8 17 Cytuj
  • 2 paź 2011

    luisa, jakież to musi być dla Ciebie ciężkie, że musisz się z biedotą użerać no...

    9 3 Cytuj
  • 2 paź 2011

    lusia... zastanów się co piszesz ! biedota to 95% naszego społeczeństwa pracująca uczciwie i mająca również potrzeby aby mieszkać w godnych warunkach - kupując mieszkanie ...płacąc wysoką cenę za m2 jak na oferowany standard .... powinieneś otrzymać MIESZKANIE BEZ WAD! a tu dostajesz co? PROBLEMY!!!
    w tym wątku nie zależy mi na opiniach .. "WYBUDUJ SOBIE DOM..." ... " W BLOKACH MIESZKA BIEDOTA..." chce poznać opinie o " NOWYCH MIESZKANIACH RABY"

    9 6 Cytuj
  • 2 paź 2011

    Nie rozumiem oburzenia. W końcu chyba łatwo z moich słów można wywnioskować, że nie są one moją opinią tylko zasłyszaną... Trzeba tylko przeczytać ze zrozumieniem :)))
    Skoro tak narzekacie na standard nowych mieszkań, to dlaczego sami sobie nie wybudujecie domku. Ja tak zrobiłam i jestem zadowolona. To jest inwestycja nierzadko na całe życie, więc wole wydać niewiele więcej, albo wręcz te same pieniądze, niż użerać się z upierdliwym sąsiadem, czy spółdzielnią przez następne długie lata...

    7 11 Cytuj
  • 2 paź 2011

    Jak czytam te posty,to śmiać mi się chce.firma Raba to przecież jest myślenicka,czyli nasz regionalna firma,o której słyszy się od dawien dawna,w przeciwieństwie do innych deweloperów,którzy chwalą się że umieją budować,nie żadko na terenach zalewowych,to myślę że szczyci się uczciwością i precyzją w tym co robi,wystarczy przejść się po myślenicach i zobaczyć ile domów jest postawionych bez wyobraźni,kiczowatych,w niektórych nawet ogrodzenia są jak te domy,bez gusta.bardzo łatwo odróżnić bloki wybudowane przez Rabe,od tych ponurych szarych,blokowisk.W nich jak i w każdym innym lokalu jest coś co należy poprawić,zmienić,ulepszyć,tylko one nie są wybudowane przez firme Raba.Myślę że biedota nie tylko nie kupuje w biedronce,ale też buduje własne domy :)nie zastanawiając się nad tym że zimą musi je odśnieżać,palić w kotłowniach,a w lecie kosić trawe i zamykać okna przed wyjazdem,a na starość i tak trafia do lokali z sąsiadami.

    7 7 Cytuj
  • 2 paź 2011

    T...
    widzę, że próbujesz leczyć kompleksy mieszkania w mrowisku...
    Ten Twój pogląd jest żałosny... Owszem trzeba odśnieżać, ale jest do tego odśnieżarka, ogrzewać się można bez wchodzenia do kotłowni, na dłuższy wyjazd zamyka się dom, ale pilnuje go i tak agencja ochrony, a na starość jak się dzieci wychowa na ludzi a nie na dresiarzy z blokowiska to będzie się miał kto Tobą zająć...
    Dodam jeszcze, że można zawsze wyjść do własnego ogrodu a nie osiedlowego ogródka...

    10 13 Cytuj
  • 2 paź 2011

    luisa, mam wrażenie, że pogardliwy stosunek do mieszkańców bloków musi nieźle łechtać Twoją próżność. Nieco już przestarzałe wyobrażenie o blokach w kontekście Twojego żałosnego nowobogackiego tonu jedynie potwierdza fakt, że nie masz bladego pojęcia o tym, jak mieszka się w miejscu, którego nie pilnuje agencja ochrony, za to funkcjonuje normalnie znakomita większość społeczeństwa.

    I wolę, aby w blokach wychowywano dresiarzy, niż dowiadywać się potem, że w oparciu o austriacki przypadek ktoś w piwnicy własnego domu więzi i gwałci własne dzieci... nie wypisuj zatem bzdur i nie obrażaj tych którzy z takich a nie innych przyczyn nie mają tak "zajebistego" domu, jak Ty. A może dzięki temu są o wiele szczęśliwsi?

    15 6 Cytuj
  • 2 paź 2011

    brawo maciek!

    11 3 Cytuj
  • 3 paź 2011

    [quote=gość: luisa] W blokach mieszka biedota...
    A przynajmniej tak słyszałam :)
    Osobiście, już na poważnie radzę wybudować sobie domek a nie mieszkać w klatce z sąsiadem za ścianą... Komfort zdecydowanie lepszy. [/quote]

    Pogratulować małego rozumku - chyba że córcia bogatego tatusia - idx i sama zapracuj na ten "domek" albo "mieszkanie dla biedoty"

    7 3 Cytuj
  • 3 paź 2011

    luisa.... juz dawno nie czytałam tak próżnego tekstu !! widać że wszystko dostałaś na tacy! domek ogródek i wole nie wiedzieć co więcej ... z reszta mało mnie to interesuje ....prosiłam o opinie na inny temat ale widocznie Twój mały móżdżek nie potrafi przetworzyć przeczytanej informacji ale tak to bywa z osobami widzącymi tylko swój czubek nosa ...
    a Twoje ZAŚCIANKOWE poglądy bawią mnie :D ..... ale coż właśnie takie ograniczone społeczeństwo próbuje dowartościować się najlepszym autem ...najlepszym domem...itd.
    JEDEN Z TEGO JEST PLUS .... !
    MIESZKA SOBIE ODIZOLOWANE OD NORMALNYCH LUDZI ZA MURAMI SWOJEGO DOMU!!!!

    6 3 Cytuj
  • 3 paź 2011

    lusia chyba jednak nie za bardzo działa ten system z odśnieżarką bo twój mózg zasypany, że chyba odmówił posłuszeństwa. A propos budowania domku to czy:
    a. sama sobie go budowałaś (odrzucam opcje chyba ze z klocków)
    b. budowała ci firma za pieniądze tatuśka, którego całujesz w du.e
    c. budowała ci firma za pieniądze kolegi, któremu robisz l..a lub koleżanki której wsadzasz wib..tor
    Pewnie jedyne twoje skillsy jakie posiadasz zawierają się w pkt. C więc przestań pisać o rzeczach których nie rozumiesz i nigdy nie zrozumiesz swoim ograniczonym orzechem. Mieszkańcy bloków nie muszą ani odsnieżać ani kosić ani wykonywać czynności z pkt. C lub pkt.B :D

    6 2 Cytuj
  • 3 paź 2011

    Jednym słowem w bloku najlepiej :)))
    A poziom waszego wysławiania nie odbiega wcale od poziomu lusi a jest nawet niższy. Proponuję przeczytać ze zrozumieniem co napisała, a ze ma tak jak ma to co... Jad i zazdrość sączy sie z waszych postów...

    2 4 Cytuj
  • 4 paź 2011

    jednym slowem kazdy wybiera to co lubi ...jedni domy drudzy bloki !

    2 1 Cytuj
  • 4 paź 2011

    biedoty to raczej nie stać na nowe mieszkanie, a tak serio, to ten post (jak większość na tym forum) nie jest od oceniania ludzi mieszkających w "nowych blokach" tylko o jakości tych właśnie bloków

    3 2 Cytuj
  • 5 paź 2011

    @maciek
    dziękuję za informację, czy to tylko pobieżne uwagi, czy jest tego długa lista? będę wdzięczny za szczegółowe informacje.

    @wszyscy
    lekki OT się zrobił, jako zainteresowany tematem Nowych bloków, i nieco pochodnym czyli inwestycji samej Raby, uprzejmie prosił bym jednak o nie karmienie trolli ;) i powrót do tematu.

    2 1 Cytuj
  • 5 paź 2011

    @userman, lista jest zdecydowanie dłuższa. W skrócie: ilu lokatorów, tyle problemów, pisz na prv.

    1 3 Cytuj
  • 16 sie 2012

    budowa stoi a oddanie na koniec pazdziernika powodzenia

    1 Cytuj

Odpowiedz