Forum » Myślenice

dotacja na rozwoj firmy od urzedu miasta

  • 12 paź 2011

    Potrzebuję info na temat dotacji.
    Jak to wygląda?
    Czy ktoś się starał?
    Czy są jakieś warunki które trzeba spełniać?
    I czy w ogóle warto się starać?

    2 6 Cytuj
  • 12 paź 2011

    Gazyl!!!
    1. wygląda to pięknie
    2. wszyscy się starali
    3. no... warunki to trzeba mieć
    4. oj warto, warto

    4 4 Cytuj
  • 12 paź 2011

    Małe sprostowanie. Nie Urząd Gminy, tylko Małopolska Agencja Rozwoju Gospodarczego.
    Jej adres: http://marg.myslenice.pl/NOWA/

    Oprócz tego Powiatowy Urząd Pracy, ale tu trzeba być bezrobotnym

    Ale te dotacje nie polegają na tym żeby iść i wziąć.

    1 3 Cytuj
  • 12 paź 2011

    chyba podałem zły adres:

    www.marg.myslenice.pl/NOWA/

    1 2 Cytuj
  • profesor profesor 13 paź 2011

    mam nadzieje olka tak nieogarnieta osoba jak Ty nie dostanie ani grosza. skoro nawet nie wiesz od kogo można otrzymać pieniadze to jak ty chcesz prowadzic swoj interes? zainteresuj sie troche, bo biznes po byle jakiemu to w myslenicach zadna nowosc wiec pewnie pieniadzy ci nie przyniesie...

    4 9 Cytuj
  • 13 paź 2011

    Tak się składa, że wiem od kogo mogę dostać dotację i na co. Ja chcę dotację na ROZWÓJ firmy, a nie na jej otwarcie (tu trzeba składać wnioski do urzędu pracy), ponieważ moja firma już prosperuje i nieźle sobie radzę, ale potrzebuję sprzętu który w mojej branży jest bardzo drogi. Po za tym nie szukam tu konkretnych informacji (ponieważ zasięgłam ich już w Urzędzie Gminy i nie tylko) tylko chciałam tak orientacyjnie zbadać "teren" dotyczący dotacji na ROZWÓJ firmy w naszej gminie.
    Następnym razem radzę uważnie czytać posty, a później krytykować profesorze!!!

    6 3 Cytuj
  • 13 paź 2011

    Po za tym wiem, że aby dostać dotację to droga jest ciężka i długa, więc jestem jak najbardziej ogarnięta!

    4 3 Cytuj
  • 13 paź 2011

    Aktualnie coraz mniej kasy w funduszach... tak więc ciężko pewnie będzie.
    Zaś ci co się gdzieś dorwali do ostatków ze zwykłej polskiej zawiści Ci i tak nie powiedzą gdzie można powalczyć. Faktem jest że rzeczywiście "łatwiej" znaleźć środki na start, lub na rozkręcenie (np poniżej 12 miesiecy od rozpoczęcia działalności).

    3 1 Cytuj
  • 18 paź 2011

    Zalezy jeszcze czym dokladnie sie zajmujesz i ze uzyje takiego sformulowania, pod co mozesz sie podpiac :) Jest kilka roznych agencji (niekoniecznie w M-cach) ktore zajmuja sie rozdysponowywaniem roznych funduszy. Nie wiem czy nasz poczciwy Urzad Maista jest w stanie ci cokolwiek dac, no chyba ze mowimy o czyms ala MDK :)

    Moze poszukaj najpierw firm (ew fundacji) ktore zajmuja sie podzialem jakis funduszy, czy dotacji, a pozniej sprawdz czy twoja dzialalnosc pokrywa sie z wymaganiami.

    2 Cytuj

Odpowiedz