Forum » Myślenice

Stacje benzynowe w Myślenicach

  • 3 sty 2012

    Jak napisałeś, część prawdziwych część nie.

    Niech pójdzie na policję, a nie płacze na forum, bo to dziwnie mi poprostu pachnie. Zresztą jak by mi sie raz to przytrafiło, już bym tam nie pojechał. A on jeździ i jeździ tam tydzień w tydzień. Co najlepsze, przecież oni wiedzą kim on jest, zatem to ... głupie.

    4 9 Cytuj
  • 5 sty 2012

    widzisz Marko Ty tam jeździsz tankować i jest podobno ok ale ON też tam jeździ a oni walą w.... i co ? gościa chcą załatwić a może sprawa jest już na policji a może sprawy nie ma .Jedno jest pewne z tą stacją jest coś nie tak. Już za komuny tam było niewesoło . Ja omijam tą stacje szerokim łukiem nawet te prymitywne hasełka "więcej tankujesz mniej płacisz" zatem to .......głupie

    8 3 Cytuj
  • 5 sty 2012

    Wniosek taki, że na tego typu stacjach trzeba patrzeć pracownikom na ręce co robią. Strzeżonego Pan Bóg strzeże.

    co do gadania przez komórke, gośc lał do baku, obok niego klient stał a ten typ gadał sobie przez koma przy kliencie... normalnie nie do pomyślenia. Przecież to brak szacunku dla klienta ( to tak jak w spożywczaku- kupujesz chleb a tu ekspedientka rozmawia przez koma zamiast cie obsłużyć... przypomina mi się film "Miś", tam też tak było... )

    9 1 Cytuj
  • 6 sty 2012

    Ten temat jest jak temat o pizzeriach...tendencyjny... Nie wiadomo kto kłamie, kto mówi prawdę. Szkoda jęzora...

    2 6 Cytuj
  • 7 sty 2012

    [quote=marko] Ten temat jest jak temat o pizzeriach...tendencyjny... Nie wiadomo kto kłamie, kto mówi prawdę. Szkoda jęzora... [/quote]

    Dlaczego tendencyjny??
    Ja chętnie podałbym szczegóły dla zainteresowanych (np. służb, prasy, etc) podpisując się pod tym z imienia i nazwiska.
    Mogę jeszcze raz napisać, wystrzegajcie się stacji benzynowej Wimarex!!!

    8 1 Cytuj
  • 7 sty 2012

    Co wy chcecie nie mam auta za to lichy skuter i tankuje tam non stop, ilez mi wejdzie 1.5 litra do 3 gora zaleznie od rezerwy. Ale jedno jest pewne nigdy mi nie prychał nigdy nie kichał kolesie sa spox zawsze podpowiewadz które paliwko jest lepsze mają czasem z magicznej beczki dla super klientów.Do tego cenowo sa lzejsi co dla ucznia szkoły podstawowej jest znaczace, bo nie musze doic babki i dziadka na kase, ani na zarabiu robic nagodzin. JESTEM ZADOWOLONY NAJLEPSZA STACJA NA WIOSCE POLECAM.

    1 9 Cytuj
  • 13 sty 2012

    [quote=taki tam] marko napisał/a:Ten temat jest jak temat o pizzeriach...tendencyjny... Nie wiadomo kto kłamie, kto mówi prawdę. Szkoda jęzora... Dlaczego tendencyjny??Ja chętnie podałbym szczegóły dla zainteresowanych (np. służb, prasy, etc) podpisując się pod tym z imienia i nazwiska.Mogę jeszcze raz napisać, wystrzegajcie się stacji benzynowej Wimarex!!! [/quote]
    wystrzegać się

    3 1 Cytuj
  • 14 sty 2012

    Ja od niedawna zacząłem tankować na AgroBudzie w bezobsługowej stacji. Paliwo tańsze średnio o 20gr. w porównaniu do np. BP. Nie wiem tylko jakiego mają dostawcę wiem, że wcześniej mieli paliwo z Lukoilu. Jak ktoś wie to proszę o info.
    Co do stacji na Kazimierza Wlk. to tankowałem u nich od czasu do czasu, rozmowy przez telefon pracowników podczas tankowania widziałem nie raz. Mnie również to irytowało. Co do samej jakości paliwa to nie mam zastrzeżeń.
    Mam nadzieję że czytają to pracownicy owej stacji- panowie warto było by odwiedzić stację Orlenu na Tarnówce i podpatrzyć jak tam pracownicy obsługują klientów-wzorowo, aż chciało by się zostawić napiwek. Gdyby nie wielkie kolejki i nieco uciążliwe umiejscowienie samej stacji byłbym ich stałym klientem.

    7 2 Cytuj
  • 14 sty 2012

    [quote=gość: Gizmondo] Ja od niedawna zacząłem tankować na AgroBudzie w bezobsługowej stacji. Paliwo tańsze średnio o 20gr. w porównaniu do np. BP. Nie wiem tylko jakiego mają dostawcę wiem, że wcześniej mieli paliwo z Lukoilu. Jak ktoś wie to proszę o info.
    Co do stacji na Kazimierza Wlk. to tankowałem u nich od czasu do czasu, rozmowy przez telefon pracowników podczas tankowania widziałem nie raz. Mnie również to irytowało. Co do samej jakości paliwa to nie mam zastrzeżeń.
    Mam nadzieję że czytają to pracownicy owej stacji- panowie warto było by odwiedzić stację Orlenu na Tarnówce i podpatrzyć jak tam pracownicy obsługują klientów-wzorowo, aż chciało by się zostawić napiwek. Gdyby nie wielkie kolejki i nieco uciążliwe umiejscowienie samej stacji byłbym ich stałym klientem. [/quote]

    Z tego co wiem to na agrobudzie z lukoilu mieli wczesniej ale tylko gaz, ale to jeszcze jak był inny właściciel, teraz podobno maja i paliwo i gaz z orelnu, przynajmniej tak twierdzi kolega który zna chłopaka co tam pracuje na tej stacji, podbono jest OK i ceny tez spoko.
    Co do stacji na kaziemirza to nie polecam DROGO I DROGO a obsłudze już lepiej nie wspominać :(((
    ORELN na tarnówce jest OK

    7 1 Cytuj
  • 26 sty 2012

    mój podły skuter zatankowany na tej stacji czka i czka już tam więcej nie pojadę .A chyba coś jest na rzeczy bo tam wszyscy przez komórkę nakładają to chyba nawiedzona stacja . Nie Polecam

    7 1 Cytuj
  • 26 sty 2012

    Zima skuterom nie służy. Dlatego dostał czkawki!

    5 1 Cytuj
  • 27 sty 2012

    ciekawy pojazd z pługiem tam mają ale ostatnio nikt nie odśnieżał może na złom by go oddali najlepiej z pełnym bakiem

    1 1 Cytuj
  • 27 sty 2012

    [quote=gość: koto] Zima skuterom nie służy. Dlatego dostał czkawki! [/quote]
    miś jogi jedzie właśnie na skuterze śnieżnym jak ja

    1 1 Cytuj
  • 6 lut 2012

    Ale syf leją do baku na szpicu, dramat. Mieli dodatki zimowe dodawać przy mrozach i nic. Po zatankowaniu u nich ostatnio, przy tych mrozach zrobiła mi sie galareta w baku a nie paliwo... :/ porażka...

    6 1 Cytuj
  • 6 lut 2012

    [quote=gość: oszukany] Ale syf leją do baku na szpicu, dramat. Mieli dodatki zimowe dodawać przy mrozach i nic. Po zatankowaniu u nich ostatnio, przy tych mrozach zrobiła mi sie galareta w baku a nie paliwo... :/ porażka... [/quote]
    to idz z tym do ministra ziobro lub chociaż właściciela stacji a nie wylewaj smutki ANONIMOWO na forum

    2 5 Cytuj
  • 6 lut 2012

    [quote=gość: Archiwalny] gość: oszukany napisał/a: Ale syf leją do baku na szpicu, dramat. Mieli dodatki zimowe dodawać przy mrozach i nic. Po zatankowaniu u nich ostatnio, przy tych mrozach zrobiła mi sie galareta w baku a nie paliwo... :/ porażka...
    to idz z tym do ministra ziobro lub chociaż właściciela stacji a nie wylewaj smutki ANONIMOWO na forum [/quote]

    pisze jak jest, może ktoś normalny to przeczyta ( a nie cwaniaczki Twojego pokroju Archiwalny wyśmiewaczu od siedmiu boleści co to tylko głupio dogadywać umieją) i uniknie później niespodzianki jaką ja miałem.

    5 1 Cytuj
  • 6 lut 2012

    [quote=gość: Archiwalny]
    to idz z tym do ministra ziobro lub chociaż właściciela stacji a nie wylewaj smutki ANONIMOWO na forum [/quote]

    Podoba mi się jak Anonimowy krytykuje Anonimowego :)

    5 1 Cytuj
  • 6 lut 2012

    Też jestem anonimowy ale podoba mi się jak taki_gość podsumował Archiwalnego:)))

    5 Cytuj
  • Pablo 6 lut 2012

    Ja to miałem kiedyś nadzieję, ze ktoś w końcu wpadnie na pomysł: zwali tę ruderę Mleczarnię i tam powstanie fajna stacja benzynowa z jakimś dobrym jedzonkiem [nie mylić z syfnym Mc...cośtam], ale odkąd litr paliwa oscyluje wokół liczby 6, przestał mi się ten pomysł podobać, bo by za bardzo mnie w oczy szczypało przy każdym "przelocie" obok...... Co nie znaczy, żeby się to "dobre jedzonko" tam właśnie, nie sprawdziło.... :-)

    2 6 Cytuj
  • 7 lut 2012

    [quote=gość: Archiwalny] a nie wylewaj smutki ANONIMOWO na forum [/quote]
    A ty niby zarejestrowany jesteś ?

    1 2 Cytuj
  • 7 lut 2012

    Około 2 tygodni temu zatankowałem na stacji na szpicu i samochod dojechal do wiaduktu po czym zgasł. Zaswiecila sie kontrolka czystosci spalin. Po odczekaniu zapalil i jakby na polowie mocy dojechalem do orlenu gdzie dotankowalem i samochod odzyl momentalnie. Slyszalem zle opinie o tej stacji nieraz ale stwierdzilem ze to pewnie pojedyncze przypadki.Niestety mylilem sie. Dostawca paliwa dla tej stacji powinien wypowiedziec im umowe bo robi antyreklame sam sobie. Nie wiem co dolewaja do tej benzyny ale jest to dramat.Powinno sie naslac kontrole na ta stacje.

    9 2 Cytuj
  • 7 lut 2012

    [quote=gość: Gizmondo] Ja od niedawna zacząłem tankować na AgroBudzie w bezobsługowej stacji. Paliwo tańsze średnio o 20gr. w porównaniu do np. BP [/quote]
    Na Lukoilu w Opatkowicach (wcześniej Jet) paliwo zawsze było tańsze niż w Myślenicach o 10-35 gr. Ja pracuję w Krakowie raz w tygodniu i zawsze od kilkunastu lat tam tankuję. Cenę porównuję do Orlenu w Myślenicach jadę obok wracając do domu. Jak jest na innych stacjach nie wiem ale widok antycznych dystrybutorów na stacji obok ręcznej myjni z której czasem korzystam nie zachęca do tankowania.

    7 Cytuj
  • 7 lut 2012

    DAJ SIE ZASKOCZYC JAKOSCIA NA SZPICU CODZIENNIE NISKIE CENY

    9 1 Cytuj
  • Finezyjny Gość 7 lut 2012

    Jakość na szpicu? Chyba tylko węgiel jest dobrej jakości na szpicu ;)
    Czymże tam innym można się tam zaskoczyć?

    4 2 Cytuj
  • 7 lut 2012

    CODZIENNIE NISKIE CENY

    3 2 Cytuj

Odpowiedz