Forum » Myślenice

STARE OPONY

  • Piotrek 24 paź 2011

    Witam. Gdzie w Myślenicach bądź okolicy można oddać stare opony? I nie chodzi mi tu o odpowiedzi typu jedź do wulkanizatora i oddaj bo tam nie przyjmują opon bez wymiany.

    2 1 Cytuj
  • 24 paź 2011

    A może sprzedaj na allegro ja opylilem 2 komplety goscie łykneli wpadło na czysto minus koszty aukcji wysyłki 80 pln czyli nie jest zle :) nie wiem na co komu to było ale sprzedałem a pieniążki wróciły.

    2 Cytuj
  • 24 paź 2011

    Strach pomyśleć że odswieżą je i ktoś tym będzie jeździł - dopóki nie walnie w kogoś...
    mam nadzieję romeczku że oponki poszły gdzieś daleko ;)

    2 Cytuj
  • 24 paź 2011

    [quote=gość: romeczek] nie wiem na co komu to było[/quote]
    Jak to na co. Na każdej oponie jest wybita data (kod) produkcji. Na przykład twoje gumy były z 2002 r. a koleś który je kupił właśnie ma do sprzedania furę rocznik 2002 która ma ze 300 tyś. przebiegu więc cofa licznik na 80 tyś. zakłada gumy kupione od ciebie i frajerowi, który przyjechał z ogłoszenia oglądać 10-cio letnią furę z przebiegiem 80 tyś. może powiedzieć że "przebieg jest autentyczny" i nawet pierwsze gumy. Oczywiście wymienia jeszcze kilka drobiazgów, które mogą zdradzić przebieg auta. To smutne ale taka praktyka jest normą podobnie jak naiwność kupjących stare auta.

    5 Cytuj
  • 24 paź 2011

    Sprzedaj górnikom. Chłopaki lubia "popalic' sobie przed Sejmem.

    3 2 Cytuj
  • 24 paź 2011

    No to mnie rozwaliłeś w zyciu bym nie wpadł a akurat mam fure 2002 :)

    4 Cytuj
  • 24 paź 2011

    a ile masz tych opon?
    zaplacisz 5 zl od opony to wezme je od ciebie.

    3 3 Cytuj
  • 25 paź 2011

    Ale to jest dobre pytanie. Podobnie jest z olejem silnikowym.
    Np. w GB wpisujecie swój kod pocztowy i wyskakują Wam blisko miejsca gdzie takie odpady możecie oddać za friko. U nas w kraju chyba ktoś o tym zapomniał, chociaż tyle mówi się o ochronie środowiska, albo ja o czymś nie wiem...

    4 2 Cytuj
  • 25 paź 2011

    [quote=gość: yoyoyo] a ile masz tych opon?zaplacisz 5 zl od opony to wezme je od ciebie. [/quote]
    ja reflektuję jak się możemy umówić ?

    2 2 Cytuj
  • 26 paź 2011

    [quote=gość: max] gość: yoyoyo napisał/a: a ile masz tych opon?zaplacisz 5 zl od opony to wezme je od ciebie.
    ja reflektuję jak się możemy umówić ? [/quote]
    Ja też.
    Masz jeszcze coś oprócz gum?

    1 3 Cytuj
  • 31 paź 2011

    Ja mam zasłonke pasażera z lusterkiem to jest słonecznika tzw oddam za 5 pln lub doładowanie orangutana pasuje do japończyka

    1 1 Cytuj
  • 31 paź 2011

    i dwie felgi 13 tki pozostałosci po Essim stalówki jak by coś za 20 dyszolongi oddać mogę jak pasi

    1 1 Cytuj
  • 1 lis 2011

    chyba sie nie zrozumielismy.
    Jesli ktos ma opony pod domem i nie ma ich gdzie wyrzucic. To odbiore je za pieniadze tj. 5 zl od opony.

    3 Cytuj
  • 1 lis 2011

    [quote=gość: yoyoyo] chyba sie nie zrozumielismy.
    Jesli ktos ma opony pod domem i nie ma ich gdzie wyrzucic. To odbiore je za pieniadze tj. 5 zl od opony. [/quote]
    tak tylko że za kasę to każdy odbierze. Wątek jest o tym gdzie można oddać za darmo.

    2 Cytuj
  • 1 lis 2011

    kazdy odbierze tylko co z nimi pozniej zrobi?
    Jesli maja lezec pozniej km dalej w rowie...
    Ja oddaje je do utylizacji, odbiera je firma dwa razy do roku.
    Nie narzucam sie tylko zaproponowalem.
    Nie mam z tego zadnych pieniedzy bo trzeba po to jechac zaladowac itp.
    Chcialem zrobic dobry uczynek.
    Jak ktos jest zainteresowany niech da znac.

    1 Cytuj
  • 2 lis 2011

    Ja zostawiłem w myślenicach w jednym serwisie oponiarskim (nie będę reklamował) Przyjęli za darmo mimo, że akurat u nich niczego nie robiłem. Właściciel powiedział, że firma utylizacyjna od nich za darmo odbiera to i oni za darmo przyjmują. Podobno tak jest w większości serwisów oponiarskich.

    Cytuj

Odpowiedz