Forum » Myślenice

Zakaz ruchu na zarabiu

  • 9 lis 2011

    Jechałem wczoraj na Zarabie z myślą zrobienia jak dawniej rundki przez małpi gaj. I jakież było moje zakoczenie kiedy zobaczyłem znak zakaz ruchu mniej więcej jak się kończy nowy szeroki asfalt. Od dawna jest tam taki znak. Wie ktoś może dlaczego tam został postawiony?

    4 8 Cytuj
  • 9 lis 2011

    Krótka piłka - co tanie, to drogie.

    11 Cytuj
  • 9 lis 2011

    zeby nie bylo juz tuning show na tej trasie-dlatego

    12 4 Cytuj
  • 9 lis 2011

    zrób sobie lepiej rundkę wokół stodoły...

    16 6 Cytuj
  • adzygmunt 9 lis 2011

    Może zarzecze w ... plac kościelny i obok strażnicy? Opony fajnie tam piszczą i śmierdzą!

    1 8 Cytuj
  • 10 lis 2011

    [quote=idefix] Jechałem wczoraj na Zarabie z myślą zrobienia jak dawniej rundki przez małpi gaj. I jakież było moje zakoczenie kiedy zobaczyłem znak zakaz ruchu mniej więcej jak się kończy nowy szeroki asfalt. Od dawna jest tam taki znak. Wie ktoś może dlaczego tam został postawiony? [/quote]
    Najwyraźniej nie mieli gdzie położyć tego ,który był przed wjazdem na Chełm i z którego pół Polski się śmiało . Jak na razie ,mam nadzieje że to tymczasowy znak ze względów na prace które tam trwają , inaczej nie widzę sensu w położeniu nowej kostki brukowej na parkingu ,jeśli samochody mają tam zakaz wjazdu. Podobnie nie widzę okresu letniego bez wjazdu poza ten znak (chodzi mi oczywiście o osoby wypoczywające na rabą)

    5 Cytuj
  • 13 lis 2011

    i ciekawe jak sobie wyobrażają ze ludzie będą tam nawracać jak nie ma gdzie. to musi być na pewno tymczasowe ostawienie znaku ze względu na remont. Parking tez jest fajnie zrobiony będzie szerszy od drogi na której i tak było ciasno....

    Cytuj
  • 13 lis 2011

    to mówicie że parking na końcu zarabia jest wykładany kostką brukową. Nie byłem tam kilkanaście miesięcy dlatego moje zdziwienie.

    Cytuj

Odpowiedz