Forum » Myślenice

Busy odjazdy rozkłady trasy

  • 3 maj 2011

    Zaczeli warzyć busy a busiarze robią odwet chcą warzyć krokodyli

    Cytuj
  • 3 maj 2011

    W Myślenicach mają warzyć nawet karawany bo ponoć są cięższe nawet o 1000kg tylko nie wiedzą jak wysadzić pasazerów

    Cytuj
  • 3 maj 2011

    http://www.sjp.pl/warzy%E6
    Ciekawe jak oni to zrobią? ;)

    Cytuj
  • 3 maj 2011

    No jesli wysadzą pasażerow to taki wywar może stracić na swych niepowtarzalnych walorach smakowych... choćby nie wiem jak długo warzyli...

    Cytuj
  • 3 maj 2011

    [quote=Mysleniczanin007] http://www.sjp.pl/warzy%E6
    Ciekawe jak oni to zrobią? ;) [/quote]

    Szykuje się kanibalizm

    Cytuj
  • 3 maj 2011

    Nie zachwycajcie się zawczasu,to ta sama spółka ci sami ludzie znowu znaleźli redaktora który pisze co mu podsuną.
    Zapytajcie może jak MPK Łódź walczyło kiedyś z koleją na trasie do Warszawy i co z tego wyszło.Zakupili za ciężkie pieniądze ,kupili autobusy a gdy interes nie wypalił to zgadnijcie komu sprzedali?????
    W Nowym Targu można robić cuda bo PKS w połowie jest własnością skarbu państwa to jest z kogo doić.
    Tak na marginesie w Nowym Targu obniżyli bilety a w Myślenicach podnieśli-nie ciekawe?????
    http://www.imsig.pl/pozycja/2008/191/KRS/171942,PKS_NOWY_TARG_SP%C3%93%C5%81KA_Z_OGRANICZON%C4%84_ODPOWIEDZIALNO%C5%9ACI%C4%84

    Cytuj
  • 3 maj 2011
    Cytuj
  • 3 maj 2011

    . Stawka opłaty, o której mowa w ust. 4, nie może być wyższa niż:

    1) 0,05 zł za jedno zatrzymanie środka transportu na przystanku komunikacyjnym;
    2) 1 zł za jedno zatrzymanie środka transportu na dworcu.

    Cytuj
  • 3 maj 2011

    No i coś Ty Macieju najlepszego narobił dla myśleniczan ....................
    Deal z MPK świadczy o kompletnym braku wyczucia i wyobraźni.
    Najpierw sprzedane wszystko za bezcen, odtrąbiono sukces, a teraz będziesz za to płacić.
    Oj Boże, kiedy Ci myśleniczanie się opamiętają .......

    Cytuj
  • 3 maj 2011

    [quote=gość: Józefina] Oj Boże, kiedy Ci myśleniczanie się opamiętają ....... [/quote]
    NIGDY !

    To społeczeństwo jest niereformowalne, boi się własnego cienia..........

    Cytuj
  • Daniel Kołodynski 4 maj 2011

    obiektywny- Bardzo dobrze powiedziałas-- NIEREFORMOWANE... I BARDZO WYSTRASZONE. Szczerze mówiac to pierwszy raz sie spotykam z takim społeczenstwem...ZENADA...!!!

    1 Cytuj
  • 4 maj 2011

    Busiarze zapytują ITD kiedy zaczną warzyć busy które są zakupione przez UG ,Starostwo .i inne urzędy panstwowe bo jak zwykle są równi i równiejsi

    Cytuj
  • 4 maj 2011

    Nasza gmina zakupiła 4 sprintery blaszaki dała je do zabudowy bardzo mnie ciekawi ile warzą jesli chce się z prywatnych przeciębiorców robić przestępców to niech pokażą jacy oni są prawi

    Cytuj
  • 4 maj 2011

    100 % Raci niech się wykażą na sobie i niech zważą takiego busa i niech wezwą RMF to dopiero bedzie pokaz

    Cytuj
  • 4 maj 2011

    Kret.... mogły by wąsy opaść jak sobaczył ile warzą jego busy

    Cytuj
  • 4 maj 2011

    Ludzie, o co Wam chodzi z tym "WARZENIEM" ???? Jestem tolerancyjny ortograficznie ale w tym przypadku już nie wyrabiam. Proszę Państwa WAGA, WAŻYĆ, WAŻENIE, to są prawidłowe formy odnośnie ciężaru. Warzy się piwo, mleko, zupę. Miejcie to na uwadze. Drugą sprawą jest to że może kilka powyższych postów napisała ta sama osoba? Mimo wszystko proszę używać poprawnej formy.

    Cytuj
  • 4 maj 2011

    Myśleniczaninie, Ty też nie grzeszysz poprawną pisownią, to ważenie musiało Cię mocno szczypać po oczach ;)))

    Cytuj
  • 4 maj 2011

    Święty nie jestem, na razie tylko beatyfikowany ;)

    Cytuj
  • 5 maj 2011

    ciekaw jestem w jaki sposob jednemu i drugiemu partycypantowi optujacemu za opodatkowaniu mytem poj pow 2,5 poruszajacemu sie po zakopiance , ktokolwiek przywiezie jego specjaly za pol darmo jak to do tej pory bylo

    Cytuj
  • 6 maj 2011

    i cos juz wiadomo w tej sprawie ? bedzie sie ktos spinal lancuchami do drzew albo do wozkow z carefoura ?

    Cytuj
  • 6 maj 2011

    [quote=gość: nabuhodonozor] bedzie sie ktos spinal lancuchami do drzew [/quote]
    Tak, do tych w parku. Wyciętych w ramach rewitalizacji

    Cytuj
  • 6 maj 2011

    -"muktadra al sadr"- a czytałeś sie sam siebie co napisałeś?
    "ciekaw jestem w jaki sposob jednemu i drugiemu partycypantowi optujacemu za opodatkowaniu mytem poj pow 2,5 poruszajacemu sie po zakopiance , ktokolwiek przywiezie jego specjaly za pol darmo jak to do tej pory bylo"
    Jeśli nie to przeczytaj swoje wypociny.
    Jakie 2.5 pewno tony? 3.5 tony jest w ustawie i nie wszystkich samochodów tylko ciężarowych.
    Jak masz tak pisać wypowiedzi to daruj sobie pisanie.

    Cytuj
  • 7 maj 2011

    Może ktoś jest obznajomiony jak to naprawdę jest, ze P.Kożmiński wybudował galerio-dworzec, a PKS stawia warunki co do korzystania z tego obiektu?

    3 1 Cytuj
  • 11 maj 2011

    Wogule to busy są zadrogie , kto widział za jeden przystanek brać 2 zł. dwa przystanki 2.50 mnie jest taniej przejechać swoim samochodem . Dziękuje busom, -niech zwijają żagle-

    4 2 Cytuj

Odpowiedz