Forum » Myślenice

Busy odjazdy rozkłady trasy

  • 2 wrz 2011

    Obiektywny napisał: a tym bardziej gdy burmistrz ma z mocy ustawy pełną kontrolę i to w jego obowiązku leży, by lewizną zlikwidować.

    A dlaczego według niego to tylko Busiarze są tą lewizną?
    W Myślenicach akurat jest więcej, a tylko słyszę Busy i Busy, chyba że Busami chce to wszystko zamydlić to rozumiem.
    Na tym polega Polityka.
    Więc bardzo Cię proszę nie pisz głupot bo dziecko z przedszkola się wyśmieje.

    7 1 Cytuj
  • 2 wrz 2011

    [quote=gość: :( :( :(] Obiektywny napisał: a tym bardziej gdy burmistrz ma z mocy ustawy pełną kontrolę i to w jego obowiązku leży, by lewizną zlikwidować.

    A dlaczego według niego to tylko Busiarze są tą lewizną?
    W Myślenicach akurat jest więcej, a tylko słyszę Busy i Busy, chyba że Busami chce to wszystko zamydlić to rozumiem.
    Na tym polega Polityka.
    Więc bardzo Cię proszę nie pisz głupot bo dziecko z przedszkola się wyśmieje. [/quote]

    Bo transport lokalny podlega pod bezpośrednie obowiązki burmistrza. Widać że nie masz bladego pojęcia o czym mówisz. Za sprzedaż chleba, ziemniaków, ciuchów na targowiskach czy transport towarowy odpowiadają inne służby i on nie musi się tym interesować.
    Dlatego burmistrz się tym zajmuje i zapewniam cię dokończy sprawę i zamknie temat na zicher, zakańczając wreszcie samowolkę busiorzy.

    1 6 Cytuj
  • 2 wrz 2011

    Śmieszne obowiązkiem Burmistrz jest tylko Transport lokalny?

    4 Cytuj
  • 2 wrz 2011

    [quote=gość: obiektywny] gość: :( :( :( napisał/a:Obiektywny napisał: a tym bardziej gdy burmistrz ma z mocy ustawy pełną kontrolę i to w jego obowiązku leży, by lewizną zlikwidować.A dlaczego według niego to tylko Busiarze są tą lewizną?W Myślenicach akurat jest więcej, a tylko słyszę Busy i Busy, chyba że Busami chce to wszystko zamydlić to rozumiem.Na tym polega Polityka.Więc bardzo Cię proszę nie pisz głupot bo dziecko z przedszkola się wyśmieje. Bo transport lokalny podlega pod bezpośrednie obowiązki burmistrza. Widać że nie masz bladego pojęcia o czym mówisz. Za sprzedaż chleba, ziemniaków, ciuchów na targowiskach czy transport towarowy odpowiadają inne służby i on nie musi się tym interesować.Dlatego burmistrz się tym zajmuje i zapewniam cię dokończy sprawę i zamknie temat na zicher, zakańczając wreszcie samowolkę busiorzy. [/quote]

    Burmistrz świetnie wywiązuje się ze swoich obowiązków !
    Ma obowiązek zorganizowania transportu komunikacyjnego na terenie gminy.

    Otwiera prywatne przedsięwzięcie takie jak dekada (ciekawy jestem dlaczego ? przecież gmina nie posiada udziałów w tej spółce).

    Systematycznie rozwala komunikację w mieście min. brak reakcji na zawieszenie kursów przez PKS (powinien odebrać im zezwolenie), potem walczy w niesłusznej sprawie z busami w imię godności pasażerów. Obecnie ludzie w Myślenicach czekając na transport siedzą na ziemi przy przystanu, tak burmistrz zorganizował komunikację.

    Komu przeszkadza to aby istniał dworzec PKS i dworzec busów. Tym bardziej że dworzec busów miał idealną lokalizację dla większości mieszkańców gminy.

    W sprawie rozkładu jazdy, dlaczego burmistrz nie zareaguje na to żerok szkolny rozpoczęty a 1 września PKS nawet swojego rozkładu nie podał do publicznej wiadomości.

    8 1 Cytuj
  • 2 wrz 2011

    [quote=gość: :( :( :(] Śmieszne obowiązkiem Burmistrz jest tylko Transport lokalny? [/quote]

    Tak się składa że tak i niestety trafiło w twoją działalność, więc chyba masz pecha. Trzeba było wozić zamiast ludzi np. warchlaki i wtedy burmistrz nie mógłby ci nic nakazać :)

    1 8 Cytuj
  • 2 wrz 2011

    [quote=gość: Wstydzę się za MO]

    Burmistrz świetnie wywiązuje się ze swoich obowiązków !
    Ma obowiązek zorganizowania transportu komunikacyjnego na terenie gminy.

    Otwiera prywatne przedsięwzięcie takie jak dekada (ciekawy jestem dlaczego ? przecież gmina nie posiada udziałów w tej spółce).

    Systematycznie rozwala komunikację w mieście min. brak reakcji na zawieszenie kursów przez PKS (powinien odebrać im zezwolenie), potem walczy w niesłusznej sprawie z busami w imię godności pasażerów. Obecnie ludzie w Myślenicach czekając na transport siedzą na ziemi przy przystanu, tak burmistrz zorganizował komunikację.

    Komu przeszkadza to aby istniał dworzec PKS i dworzec busów. Tym bardziej że dworzec busów miał idealną lokalizację dla większości mieszkańców gminy.

    W sprawie rozkładu jazdy, dlaczego burmistrz nie zareaguje na to żerok szkolny rozpoczęty a 1 września PKS nawet swojego rozkładu nie podał do publicznej wiadomości. [/quote]

    Ty się wstydzisz za niego a ja za takich jak TY :)

    Transport będzie zorganizowany, trzeba tylko wytrzymać aż minie okresowe zezwolenie dla busiarzy.

    Gmina nie ma udziałów w Dekacie? I co z tego? Ma udziały w Rossmanie obok rynku? Ma udziały w Biedronce czy Carrefourze ? Tobie nie chodzi o Dekadę a to to że nadepnięto ci na odcisk lub ucierpiał na tym twój osobisty interes.

    To czy sprawa słuszna czy nie to nie tobie oceniać bo jak wiemy nie było to w twoim prywatnym interesie, więc twoje zdanie jest stronnicze i nie ma nic wspólnego z dobrem klientów.

    Nie mogą istnieć dwa dworce. To nie Kraków. Pamiętam wielkie płacze o to że nie ma obiektu dworcowego by schować się przed zimnem czy upałem. Teraz jest po wielkich bojach i choćby się waliło tam będzie usytuowana cała komunikacja miejska - gwarantuję ci to.

    Braki rozkładów - skończy się okres samowolki busiarzy wszystko wróci do normy. Na razie to busiarze są powodem wszystkich strapień pasażerów, na szczęście już niedługo.

    2 9 Cytuj
  • 2 wrz 2011

    Obiektywny ale Ty masz wpojone tylko jedno napisałeś: Tak się składa że tak i niestety trafiło w twoją działalność, więc chyba masz pecha. Trzeba było wozić zamiast ludzi np. warchlaki i wtedy burmistrz nie mógłby ci nic nakazać :)

    Człowieku byłbyś bardzo zaskoczony jak byś wiedział kim ja jestem i czym się zajmuję ha ha, ale Cię zrobiłam w bambuko i taki niby jesteś oczytany.
    Z Busami to ja mam do czynienia tylko tyle co czasami jadę do pracy.

    9 Cytuj
  • 2 wrz 2011

    [quote=gość: :( :( :(] Obiektywny ale Ty masz wpojone tylko jedno napisałeś: Tak się składa że tak i niestety trafiło w twoją działalność, więc chyba masz pecha. Trzeba było wozić zamiast ludzi np. warchlaki i wtedy burmistrz nie mógłby ci nic nakazać :)

    Człowieku byłbyś bardzo zaskoczony jak byś wiedział kim ja jestem i czym się zajmuję ha ha, ale Cię zrobiłam w bambuko i taki niby jesteś oczytany.
    Z Busami to ja mam do czynienia tylko tyle co czasami jadę do pracy. [/quote]

    Nie wiem zbytnio co ma wspołnego moje oczytanie z tym, że nie wiem czym się zajmujesz. Pewnie to praca na wysokim szczeblu jeżeli jeździsz do niej busami (czasami), czyli wynika z tego że jesteś większość czasu poza miastem, więc nie masz go zbytnio by być na bieżąco z sytuacją w mieście, aczkolwiek wiedzę zdobywasz na tym forum więc jesteś na topie :) a praca musi być luzacka jeżeli możesz klepać w niej całymi dniami, chociaż często jest tak że tam gdzie bus dojedzie, internet kuleje :) Masz wielkie szczęście :)

    7 Cytuj
  • 2 wrz 2011

    Ale wy jesteście czasami śmieszni,gmina nie ma udziałów?Oczywiście gdyby miała dawno by to padło?
    Czy ktoś jest w stanie rozwikłać sieć powiązań i interesów w takim małomiasteczkowym społeczeństwie?
    Nikt i o to chodzi aby głupi naród myślał że wszystko co robi się to dla dobra społeczeństwa.
    Trzeba być naiwnym aby wierzyć politykom i ich klakierom.
    Zawsze byłem przeciw eutanazji ale czytając niektóre wypowiedzi.......

    7 Cytuj
  • 2 wrz 2011

    ":( :( :(", że też Ci się jeszcze nie znudził monolog z Obiektywnym. Przecież jak na dłoni widać o co w tym wszystkim chodzi; [u]DBAŁOŚĆ BURMISTRZA O MIESZKAŃCÓW[/u]
    Po pierwsze zadbał o PKS Myślenice, wraz z prezesem X rozwinął transport w Myślenicach. Obietnica
    Po drugie zadbał żeby sprzedać własność gminy prywatnemu inwestorowi
    Po trzecie zadbał aby nie wpuścić na teren gminy inwestorów sieciowych. W dbałości o lokalnych handlowców.
    Po czwarte dba o to by Galerii Dekada nie zabrakło potencjalnych klientów
    Po piąte zadbał o to by przez ostatnie miesiące PKS zapewnił transport mieszkańcom w wyniku konfliktów z "busiarzami" o które też zadbał (konflikty)
    A teraz dba o to by wywiązać sie z niepisanej umowy którą widać jak na dłoni.

    Na marginesie dodam że w tej dbałości, przeoczył jednak kluczowy element infrastrukturalny który zresztą już mu jego protegowany wytknął i nawet zaoferował pomoc finansową w zrealizowaniu tej inwestycji. Może coś nam o tym napiszesz Obiektywny? Myślę że większość z nas znów chętnie poczyta o tym jak to nasz burmistrz dba o swoich mieszkańców.

    Pozdrowienia dla podziemia.

    8 2 Cytuj
  • 2 wrz 2011

    Spokojna twoja rozczochrana (przepraszam raczej wypalona). Wszystko jest na dobrej drodze. Nie od razu Kraków zbudowano.

    2 7 Cytuj
  • 2 wrz 2011

    a praca musi być luzacka jeżeli możesz klepać w niej całymi dniami, chociaż często jest tak że tam gdzie bus dojedzie, internet kuleje :) Masz wielkie szczęście :)
    Ja akurat jestem na urlopie, ale zastanawiam się jak Ty możesz w pracy takie bzdury pisać, na tym zakończę polemikę z Tobą bo mi nie po drodze dyskutować z takimi osobami jak Ty przykro mi.

    6 1 Cytuj
  • KOr 2 wrz 2011

    [quote=taki_gość] W czwartek ok. godz. 19:40 wracałem busem z Krakowa. Bardzo uprzejmy kierowca powitał mnie słowami "dzień dobry", poprosił, abym dużą podróżną walizkę ułożył obok niego, zapytał dokąd chcę jechać i bez problemu wydrukował bilet (4,50 zł). Następnie na moje pytanie udzielił mi informacji, że w Myślenicach jedzie koło CPN-u, następnie ma przystanek koło bloku 18, potem koło bloku 1, następnie zatrzymuje się przy Carrefour'ze a potem wjeżdża na dworzec busów przy Słonecznej. W trakcie wysiadania pasażerów każdemu sam mówił dowodzenia....

    Pozdrawiam bardzo sympatycznego kierowcę..... i życzę innym Panom z busów podobnego traktowania każdego pasażera. [/quote]

    heh bardzo uprzejmy - taki powinien być standard a nie ze ktoś się podnieca ze mu drugi człowiek odpowie dzień dobry udzieli informacji i powie do widzenia. Zwykla kultura osobista, widać że przez niektórych bardzo rzadko spotykana

    4 Cytuj
  • 2 wrz 2011

    http://www.citroen.pl/home/#/citroen-c-crosser/

    Nowe rozwiązanie problemów komunikacyjnych w Myślenicach już od 130100zł.....

    5 Cytuj
  • 2 wrz 2011

    [quote=gość: :( :( :(] a praca musi być luzacka jeżeli możesz klepać w niej całymi dniami, chociaż często jest tak że tam gdzie bus dojedzie, internet kuleje :) Masz wielkie szczęście :)
    Ja akurat jestem na urlopie, ale zastanawiam się jak Ty możesz w pracy takie bzdury pisać, na tym zakończę polemikę z Tobą bo mi nie po drodze dyskutować z takimi osobami jak Ty przykro mi. [/quote]

    To się dobrze zastanawiaj i wykorzystaj ten urlop jak najlepiej potrafisz, najlepiej z rodziną a nie przed kompem, tym bardziej że i tak nic nie zdziałasz podobnie jak zacny Myśleniczanin
    który jak Syzyf toczy swoją kulkę Żuczka Gnojaka, starając się i wychodząc wprost z siebie, by do tej garstki krzykaczy niezadowolonych zwerbować chociaż kilku nowych inteligentów bez własnego zdania :)

    A moją pracą się nie przejmuj, bo osiwiejesz jak będziesz chciał wszystkim doradzać i o wszystko się troszczyć :)

    PS Jak masz wolne to naucz się wreszcie cytować, bo ci się wszystko w twoich narzekaniach zlewa w jeden wielki ś....k :)

    1 6 Cytuj
  • 2 wrz 2011

    [quote=gość: buka] http://www.citroen.pl/home/#/citroen-c-crosser/

    Nowe rozwiązanie problemów komunikacyjnych w Myślenicach już od 130100zł..... [/quote]
    ten kosztowal 70tys.i przywieziony z lodz

    4 Cytuj
  • 2 wrz 2011

    Czy to prezent?

    4 Cytuj
  • 2 wrz 2011

    wynika ze tak bo troche to dziwne za pol ceny i z lodzi a na sto procent to prawda

    4 Cytuj
  • 2 wrz 2011

    następni spiskowcy z wielką wyobraźnią :lol:
    Och jak mi was żal :)

    1 8 Cytuj
  • 2 wrz 2011

    I jak tu traktować Cię poważnie Obiektywny, kiedy zachowujesz się jak nastolatka. Jak zadaję niewygodne pytania to bledniesz, hichrasz się nie wiedzieć z czego i zmieniasz temat. Jak spoważniejesz to daj mi znać.

    6 1 Cytuj
  • 2 wrz 2011

    [quote=Kordon] taki_gość napisał/a: W czwartek ok. godz. 19:40 wracałem busem z Krakowa. Bardzo uprzejmy kierowca powitał mnie słowami "dzień dobry", poprosił, abym dużą podróżną walizkę ułożył obok niego, zapytał dokąd chcę jechać i bez problemu wydrukował bilet (4,50 zł). Następnie na moje pytanie udzielił mi informacji, że w Myślenicach jedzie koło CPN-u, następnie ma przystanek koło bloku 18, potem koło bloku 1, następnie zatrzymuje się przy Carrefour'ze a potem wjeżdża na dworzec busów przy Słonecznej. W trakcie wysiadania pasażerów każdemu sam mówił dowodzenia....

    Pozdrawiam bardzo sympatycznego kierowcę..... i życzę innym Panom z busów podobnego traktowania każdego pasażera.

    heh bardzo uprzejmy - taki powinien być standard a nie ze ktoś się podnieca ze mu drugi człowiek odpowie dzień dobry udzieli informacji i powie do widzenia. Zwykla kultura osobista, widać że przez niektórych bardzo rzadko spotykana [/quote]

    Nie podniecam się, tylko do tej pory nie spotkałem się z takim przypadkiem, dlatego postanowiłem go opisać na forum.

    6 Cytuj
  • 2 wrz 2011

    jest bus na zarabie?

    1 Cytuj
  • adzygmunt 2 wrz 2011

    Tak, jadący na Bulinę właśnie przez Zarabie!

    4 1 Cytuj
  • 2 wrz 2011

    [quote=Mysleniczanin007] I jak tu traktować Cię poważnie Obiektywny, kiedy zachowujesz się jak nastolatka. Jak zadaję niewygodne pytania to bledniesz, hichrasz się nie wiedzieć z czego i zmieniasz temat. Jak spoważniejesz to daj mi znać. [/quote]

    Czyli mamy postęp, bo zaczynasz mnie traktować tak jak ja i wielu innych traktuje ciebie od zawsze :)
    Dla mnie jesteś tutaj personą no.1 która swoim zacietrzewieniem w prywatnej walce don Kichota z władzą minąłeś śmieszność już dawno temu, a dalszej skali jeszcze nie określono :)
    Ja wiem z czego się hichram, ale ty tego nie zrozumiesz.

    2 12 Cytuj
  • 2 wrz 2011

    Obiektywny, zamiast pisać elaboraty na temat Twoich rozmyślań o mnie, odpowiedz mi lepiej na pytanie które Ci zadałem. W innym przypadku płyń. Ja zaczekam. Sun Tzu powtarzał: Bądz cierpliwy i czekaj nad rzeką, aż wkońcu ujrzysz płynące ciała twoich wrogów.

    15 4 Cytuj

Odpowiedz