Forum » Myślenice

DOLNE PRZEDMIEŚCIE - brak flag na strażnicy

  • 12 lis 2011

    Tiger !!! nie wiem kto był tam gospodarzem i nie wiem też kto jest bo mnie to nie interesuje , nie wiem tez jaki tam jest teraz porządek i jaki był kiedyś.
    Ja napisałem tylko tyle że wywieszenie flagi to nie jest dział PREZESA tylko GOSPODARZA.
    gospodarz pełni swoje funkcje , prezes pełni swoje funkcje.
    Zgadzam sie z gosc 123 aby zamknąć to forum , dlatego że brak flagi robi u was wielką sensację !!!!

    1 7 Cytuj
  • 12 lis 2011

    ...masz rację 123:-)..pozdrawiam i kończę ten temat..

    5 3 Cytuj
  • 12 lis 2011

    Dzięki :)
    Również pozdrawiam serdecznie :)

    4 1 Cytuj
  • 12 lis 2011

    Ja myślę że brakiem tej flagi powinna się zająć prokuratura i to niezwłocznie

    3 5 Cytuj
  • 12 lis 2011

    Panowie/Panie czy gospodarz czy prezes czy sekretarz, ktokolwiek z nich jest odpowiedzialny za istnienie straży tak samo każdy z nich powinien dopilnować wywieszenia flagi państwowej na 11 Listopada. A z tego co wiem to gospodarzem był, podkreślam BYŁ pan Sroka a kto go zastąpił niestety nie wiem

    2 3 Cytuj
  • 13 lis 2011

    Koma a może Tobą musi się zająć prokuratura?

    1 7 Cytuj
  • 13 lis 2011

    moderator niech zamknie temat

    3 4 Cytuj
  • 13 lis 2011

    DLA MNIE FLAGA MUSI BYĆ W TAKICH MIEJSCACH! TRUDNO NIE WYSTAWI TO NIE WYSTAWILI ŚWIADCZY TO O STRAŻY

    5 3 Cytuj
  • 13 lis 2011

    Proszę moderatora o zamknięcie tematu...

    6 3 Cytuj
  • 13 lis 2011

    [quote=gość: gość123] Proszę moderatora o zamknięcie tematu... [/quote]
    A co to jest? Cenzura na forum???
    Nie te czasy, gościu123 i Tigerze.
    Nie podoba się, to macie inne strony w internecie.

    4 8 Cytuj
  • 13 lis 2011

    Lion... znasz takie pojęcia jak szacunek? Nie chodzi tu o cenzure tylko o trochę wyczucie sytuacji.
    Wiesz co to znaczy, że w danej chwili coś nie wypada, coś nie pasuje pisać? A zwłaszcza na forum?!
    Lepiej zakończyć coś co idzie w złym kierunku...
    Nie podoba mi się, ale Twój post w naszą strone bo nikt Cię nie wyrzuca więc i Ty uszanuj to,że tak a nie inaczej napisałam wcześniej. To jest moje zdanie... Napisałeś post, który w ogóle nie dotyczy tematu, więc co Ci przeszkadza to, że moderator zablokuje temat?

    8 4 Cytuj
  • 13 lis 2011

    [quote=gość: gość123] Lion... znasz takie pojęcia jak szacunek? Nie chodzi tu o cenzure tylko o trochę wyczucie sytuacji.
    Wiesz co to znaczy, że w danej chwili coś nie wypada, coś nie pasuje pisać? A zwłaszcza na forum?!
    Lepiej zakończyć coś co idzie w złym kierunku...
    Nie podoba mi się, ale Twój post w naszą strone bo nikt Cię nie wyrzuca więc i Ty uszanuj to,że tak a nie inaczej napisałam wcześniej. To jest moje zdanie... Napisałeś post, który w ogóle nie dotyczy tematu, więc co Ci przeszkadza to, że moderator zablokuje temat? [/quote]
    Faktycznie, odpuszczę sobie pisanie w tym temacie, bo większych bredni, niż ten post dawno nie słyszałem. Takie teksty, jak powyższy, urągają każdemu, nawet najmniejszemu przejawowi inteligencji.
    Dobranoc

    4 11 Cytuj
  • 13 lis 2011

    ... bez komentarza...

    8 4 Cytuj

Odpowiedz