Forum » Myślenice

Nowa Droga a tanie działki

  • Seb 5 gru 2011

    Witam. Słyszałem że planuje się budowę nowej drogi przez Górę Plebańską dochodzącą aż do Sułkowic;
    -czy zna ktoś plan zagospodarowania dla tej drogi;
    -prze jakie czesci Myślenic będzie ona przechodziła;
    -termin rozpoczecia budowy;
    Jestem rodowitym Myśleniczaninem (nie Developerem), znalazłem kilka działek w atrakcyjnej cenie ale nie jestem pewny czy nią okażą się ona zonkami i nie będę musiał się jej pozbyć na korzyść Gminy.
    Z góry dziękuje za informacje

    1 9 Cytuj
  • 5 gru 2011

    to się nazywa ryzyko inwestycyjne ;)

    ale poważnie nie prościej iść do urzędu niż tutaj bojcyć?
    Może i masz parę działek ale nie do kupienia tylko sprzedania i chcesz sobie ceny podbić?

    10 Cytuj
  • 5 gru 2011

    [quote=trancetek] Witam. Słyszałem że planuje się budowę nowej drogi przez Górę Plebańską dochodzącą aż do Sułkowic;
    -czy zna ktoś plan zagospodarowania dla tej drogi;
    -prze jakie czesci Myślenic będzie ona przechodziła;
    -termin rozpoczecia budowy;
    Jestem rodowitym Myśleniczaninem (nie Developerem), znalazłem kilka działek w atrakcyjnej cenie ale nie jestem pewny czy nią okażą się ona zonkami i nie będę musiał się jej pozbyć na korzyść Gminy.
    Z góry dziękuje za informacje [/quote]
    To ma być tunel pod Plebańską z dwupasmówką do samych Sułkowic .Planowany przebieg : górniewieś koło Domu Ludowego - Bysina Szklory , Josienica , Sułkowice Rynek . Jest nawet przewidziana opłata za przejazd .Dwie kury i cztyry jojka i kawołek kiełbasy .

    9 2 Cytuj
  • Seb 5 gru 2011

    Do pi%u0119kny Maryjan:DO tych kur i jojek i kielbos jest tez i Świnka Pepa :D

    Userman ja nie bojce tylko szukam pomocy mobilnie bo zostałem zmuszony do emigracji żeby ułatwic sobie zycie :)

    Czy ktos ma jakies informacje?

    2 2 Cytuj
  • 5 gru 2011

    Na stronach urzędu gminy myslenice jest albo był do niedawana wystawiony projekt przebiegu tej drogi i wstepny plan zagospodarownia tych terenów

    3 1 Cytuj
  • Seb 5 gru 2011

    Jakiś link można prosić ?

    3 Cytuj
  • Seb 6 gru 2011

    super dziekuje. Czy możesz mi powiedziec czy ta droga jest zaznaczona na tej mapie?

    2 Cytuj
  • 6 gru 2011

    Niestety się nie orientuję. Może ktoś z bliższej okolicy Plebańskiej się wypowie

    3 Cytuj
  • 7 gru 2011

    Jest. Idzie od basenu zaznaczonego na jako duży biały obiekt (po prawej stronie od MW4) patrząc w lewo wzdłuż MW4, MW5, KL1, US1.

    1 1 Cytuj
  • 7 gru 2011

    Czy ktoś byłby uprzejmy mi powiedzieć jak oglądać tę mapę w powiekszeniu bo jeśli kliknę to owszem wyświetla się pewna część tej mapy w powiększeniu ale nie wiem jak zobaczyć powiększone pozostałe fragmenty.

    4 Cytuj
  • 7 gru 2011

    będą niszczyć takie piękne miejsce?

    5 2 Cytuj
  • 10 gru 2011

    Najprościej jak się da to ta droga mniej więcej będzie wyglądała tak:

    na wysokości 3 Maja 112 będzie rondo

    1 Cytuj
  • 10 gru 2011

    mapka
    zdjecie

    1 1 Cytuj
  • 10 gru 2011

    Jo wam godom nie bydzie zadny drogi bydzie las

    1 1 Cytuj
  • Seb 11 gru 2011

    Czyli będą 2 Drogi? Jedna Od basenu prze Lipke do Sułkowic i z Zakopianki do 3-go maja?

    Cytuj
  • 12 gru 2011

    [quote=trancetek] Czyli będą 2 Drogi? Jedna Od basenu prze Lipke do Sułkowic i z Zakopianki do 3-go maja? [/quote]
    no tak to ma być obwodnica, która ominie centrum

    Cytuj
  • Seb 12 gru 2011

    aha ok dziękuje!

    Cytuj

Odpowiedz