Forum » Myślenice Burmistrz oskarżony

 • ania 26.07.2012 - 13:07
  gość: mycha napisał/a:
  pan o. zrobi9ł co zrobił łaski nie robił bo zarabia ponad 10 tys miesiecznie , a ile kredytów miasto zaciagneło i inwestycji nie koncz ,a i do tego jescze ma zarzuty korupcyjne postawione.oj nie ładnie panie ostry
  a czy wy wiecie skąd miasto ma pieniądze na inwestycje? z podatków, w większości od nieruchomości.
  Inwestycje to by się chciało, ale jak tylko podniosą podatek to plujecie na prawo i lewo, wszystko się nie podoba. Sami twierdzicie, że wszystko drożeje, uważacie że UM to nie dotyczy? Z pustego i salomon nie naleje. Ale w pustej głowie to tylko wiatr
  6 11 Cytuj Zgłoś
 • 26.07.2012 - 13:29
  no własnie podatki podnosza a firmy w myslenicach upadaja , a oni pomniki , imprezy plenerowe robia i szastaj na prawo i lewo naszymi pieniedzmi i to nazywa sie gospodarnosc to jest po prostu skandal Panie O.
  10 8 Cytuj Zgłoś
 • ania 26.07.2012 - 15:13
  gość: mycha napisał/a:
  no własnie podatki podnosza a firmy w myslenicach upadaja , a oni pomniki , imprezy plenerowe robia i szastaj na prawo i lewo naszymi pieniedzmi i to nazywa sie gospodarnosc to jest po prostu skandal Panie O.
  czy Ty naprawdę uważasz, że firmy w Myślenicach padają bo muszą zaplacić 20 zl miesięcznie podatku więcej?
  A ja jestem za imprezami plenerowymi, nie tylko z roboty do domu i spowrotem. Jak to mówią nie samym chlebem człowiek żyje. Gdyby ludzie na imprezy nie chodzili, to by ich nie robili. Człowiek czasami potrzebuje rozrywki, żeby oderwać się od kieratu codzienności.
  7 11 Cytuj Zgłoś
 • 26.07.2012 - 16:13
  Cyt "Jak to mówią nie samym chlebem człowiek żyje"

  Oczywiście impreza na otwarcie oczyszczalni dla wybranych musiała kosztować 50 000zł,

  No chyba że ty Anula tam byłaś, to wtedy rozumiem twój punkt widzenia...
  9 9 Cytuj Zgłoś
 • 26.07.2012 - 16:33
  anula napisał/a:
  gość: mycha napisał/a:no własnie podatki podnosza a firmy w myslenicach upadaja , a oni pomniki , imprezy plenerowe robia i szastaj na prawo i lewo naszymi pieniedzmi i to nazywa sie gospodarnosc to jest po prostu skandal Panie O. czy Ty naprawdę uważasz, że firmy w Myślenicach padają bo muszą zaplacić 20 zl miesięcznie podatku więcej?A ja jestem za imprezami plenerowymi, nie tylko z roboty do domu i spowrotem. Jak to mówią nie samym chlebem człowiek żyje. Gdyby ludzie na imprezy nie chodzili, to by ich nie robili. Człowiek czasami potrzebuje rozrywki, żeby oderwać się od kieratu codzienności.
  ty jestes z gwardi Ostrego na 100% .nie zgadzam sie zeby miedzy innymi moje pieniadze z podatków od nieruchomosci szł na takie libacje tylko na szczytne cele , to jest totalny skandeal .
  12 8 Cytuj Zgłoś
 • 26.07.2012 - 20:31
  interwencja polsatu i magistret to jedna klika
  5 4 Cytuj Zgłoś
 • 26.07.2012 - 21:10
  to jest jedna wielka sitwa
  7 5 Cytuj Zgłoś
 • 27.07.2012 - 9:12
  Mycha, a jakie to są Twoim zdaniem szczytne cele i ile podatku płacisz na rok?
  Uzbiera się chociaż 100 zł?
  3 6 Cytuj Zgłoś
 • ania 27.07.2012 - 9:45
  gość: mycha napisał/a:
  anula napisał/a:gość: mycha napisał/a:no własnie podatki podnosza a firmy w myslenicach upadaja , a oni pomniki , imprezy plenerowe robia i szastaj na prawo i lewo naszymi pieniedzmi i to nazywa sie gospodarnosc to jest po prostu skandal Panie O. czy Ty naprawdę uważasz, że firmy w Myślenicach padają bo muszą zaplacić 20 zl miesięcznie podatku więcej?A ja jestem za imprezami plenerowymi, nie tylko z roboty do domu i spowrotem. Jak to mówią nie samym chlebem człowiek żyje. Gdyby ludzie na imprezy nie chodzili, to by ich nie robili. Człowiek czasami potrzebuje rozrywki, żeby oderwać się od kieratu codzienności. ty jestes z gwardi Ostrego na 100% .nie zgadzam sie zeby miedzy innymi moje pieniadze z podatków od nieruchomosci szł na takie libacje tylko na szczytne cele , to jest totalny skandeal .
  a mogę sobie być nawet z gwardii fidela castro, nic Ci do tego. Lepsze to niż być roszczeniowym, wiecznie nie zadowolonym dupkiem, nie mającym nic mądrego to powiedzenia, tylko "mi", "moje", "za moje". To przyznaj się ile tego podatku zapłaciłaś, że tak wszystko za twoje jest robione.
  7 6 Cytuj Zgłoś
 • 27.07.2012 - 10:48
  ja płace ponad 1000zł podatku od nieruchomosci
  2 3 Cytuj Zgłoś
 • 27.07.2012 - 10:52
  anula napisał/a:
  gość: mycha napisał/a: anula napisał/a:gość: mycha napisał/a:no własnie podatki podnosza a firmy w myslenicach upadaja , a oni pomniki , imprezy plenerowe robia i szastaj na prawo i lewo naszymi pieniedzmi i to nazywa sie gospodarnosc to jest po prostu skandal Panie O. czy Ty naprawdę uważasz, że firmy w Myślenicach padają bo muszą zaplacić 20 zl miesięcznie podatku więcej?A ja jestem za imprezami plenerowymi, nie tylko z roboty do domu i spowrotem. Jak to mówią nie samym chlebem człowiek żyje. Gdyby ludzie na imprezy nie chodzili, to by ich nie robili. Człowiek czasami potrzebuje rozrywki, żeby oderwać się od kieratu codzienności. ty jestes z gwardi Ostrego na 100% .nie zgadzam sie zeby miedzy innymi moje pieniadze z podatków od nieruchomosci szł na takie libacje tylko na szczytne cele , to jest totalny skandeal .

  a mogę sobie być nawet z gwardii fidela castro, nic Ci do tego. Lepsze to niż być roszczeniowym, wiecznie nie zadowolonym dupkiem, nie mającym nic mądrego to powiedzenia, tylko "mi", "moje", "za moje". To przyznaj się ile tego podatku zapłaciłaś, że tak wszystko za twoje jest robione.
  JESTEN ZYNICZNA , ALE TO ZROZUMIAŁE ZALEZYSZ OD BURMISTRZA ZAPEWNE I TWOJA PRACA WIEC MUSISZ GO BRONIC BO JAK COS PUJDZIE NIE TAK TZN ZOSTANIE SKAZANY TO BY BY DLA TAKICH OSÓB JAK TY
  4 5 Cytuj Zgłoś
 • ania 27.07.2012 - 11:36
  gość: freedi napisał/a:
  anula napisał/a:gość: . JESTEN ZYNICZNA , ALE TO ZROZUMIAŁE ZALEZYSZ OD BURMISTRZA ZAPEWNE I TWOJA PRACA WIEC MUSISZ GO BRONIC BO JAK COS PUJDZIE NIE TAK TZN ZOSTANIE SKAZANY TO BY BY DLA TAKICH OSÓB JAK TY
  nie jestem "zyniczna" nic nie muszę, jesteś bardzo bogatym człowiekiem, skoro masz tyle nieruchomości, ja za swój dom, niecałe 200m2 placę 140 zl rocznie
  6 3 Cytuj Zgłoś
 • 27.07.2012 - 12:22
  anula sama jetes pajacowym mocherem idz sie pomodlic na rondo
  6 12 Cytuj Zgłoś
 • 27.07.2012 - 14:13
  Anulko
  Na tym polega własnie beztroska urzędasów utrzymywanych przez resztę. Zapewne nie wiesz, że podatek od 1m powierzchni gospodarczej wynosi w naszym mieście blisko 20 zł rocznie. Od Twoich skromnych 200 m zapłaciłabyś 4000 zł gdybyś była przedsiębiorcą i prowadziła działalność na takiej poiwierzchni :)
  Gdyby jednak nawet ktoś zapłacił jedynie złotówkę podatku rocznie to nie znajduję żadnego uzasadnienia żeby urzędnik ukradł z tej złotówki nawet jeden grosz. Niestety w naszym pięknym mieście największe naruszenia prawa nie są powodowane przez obywateli bo miasto jest naprawdę bardzo spokojne, tylko przez mafię samorządową z przybudówkami. Niestety to państwo nie jest w stanie sobie z tym poradzić. A przyklaskują temu idioci, których się kupuje widocznymi inwestycjami, które jednak mają niewiele w spólnego z prawdziwym rozwojem miasta:)
  14 2 Cytuj Zgłoś
 • 27.07.2012 - 14:22
  Bóbr dobrze to ująłeś!
  To właśnie dzięki mafii samorządowej z przybudówkami to miasto jest jak piszesz: piękne i spokojne. A to zasługa właśnie BURMISTRZA, który jak potwierdzasz dokonał tego widocznymi inwestycjami.
  PS.
  Rzeczywiście tylko idioci mogą myśleć że jakikolwiek burmistrz może wziąć tysiąc złotych łapówki zarabiając kilkanaście miesięcznie. Myślę Bóbr że za tyle to nawet sprzątaczki nie kupi.
  3 10 Cytuj Zgłoś
 • ania 27.07.2012 - 14:29
  gość: Bóbr napisał/a:
  AnulkoNa tym polega własnie beztroska urzędasów utrzymywanych przez resztę. Zapewne nie wiesz, że podatek od 1m powierzchni gospodarczej wynosi w naszym mieście blisko 20 zł rocznie. Od Twoich skromnych 200 m zapłaciłabyś 4000 zł gdybyś była przedsiębiorcą i prowadziła działalność na takiej poiwierzchni :)Gdyby jednak nawet ktoś zapłacił jedynie złotówkę podatku rocznie to nie znajduję żadnego uzasadnienia żeby urzędnik ukradł z tej złotówki nawet jeden grosz. Niestety w naszym pięknym mieście największe naruszenia prawa nie są powodowane przez obywateli bo miasto jest naprawdę bardzo spokojne, tylko przez mafię samorządową z przybudówkami. Niestety to państwo nie jest w stanie sobie z tym poradzić. A przyklaskują temu idioci, których się kupuje widocznymi inwestycjami, które jednak mają niewiele w spólnego z prawdziwym rozwojem miasta:)
  no i zgadzam się z Tobą, jak widać można normalnie i rzeczowo.
  Jedynie co do słuszności inwestycji w naszym mieście, jak już gdzieś wspominałam, nigdy nie uda się dojść do stu procentowego kompromisu. Zawsze będzie ktoś komu nie spodoba się coś, bo chciałby coś innego. Takie życie.
  Co do "złodziejstwa", nikogo nie można nazwać złodziejem dopóki mu się winy nie udowodni.
  Oczywiście kurs koszenia trawy jest przegięciem. Chodźcie, tropcie, punktujcie, niech urzędnicy czują Wasz oddech na plecach, spierajcie się dyskutujcie w sprawach dotyczących naszego miasta, bo to nasze prawo jest i obowiązek zarazem, jedno ale- róbcie to rzeczowo i profesjonalnie, urzywając głowy a nie tylko języka.
  I jeszcze jedno, gwoli ścisłości, nigdy nie pracowałam i nie zamierzam pracować w UM ani w żadnej innej jednostce budżetowej, tak jak nie sprzedawałam okien, ani nie jestem dentystką, w myslenicach mieszkam od 3 lat, w dodatku za miesiąc się przeprowadzam, a pana burmistrza nie widziałam jeszcze na oczy, bo nie uczestniczę w imprezach, na których i on bywa. Pod pomnik nie chadzam, beretu nie noszę, urzędu miasta nie odwiedzam.
  8 5 Cytuj Zgłoś
 • 27.07.2012 - 14:32
  Wyderko
  Trzeba trochę znać realia, żeby wiedzieć, że przy milionowych obrotach inwestycyjnych nie bierze się łapówek 1000 zł. Ale jako mały gratis do konkretu dostaje się na przykład opłacony koszt przejazdu do siedziby wykonawcy. I po tym zostaje ślad. Niektórzy są jeszcze tak głupi i zachłanni jak Pani Beata S, była posłanka, którzy do np. 100 000 życzą sobie jeszcze dobrą flaszkę za 2000 heheheh
  Niestety śledczy nie są w stanie udowodnić wszystkiego zwłaszcza tam gdzie istnieje zmowa milczenia winowajców. Pocieszające jest jednak to, że Capone jednak wsadzili, choćby i za drobniejsze przestępstwa niż te najgorsze, które miał na sumieniu i miejmy nadzieję, że tu się to powtórzy :))))))
  6 4 Cytuj Zgłoś
 • 30.07.2012 - 11:29
  ja proponuje , aby ekipa z programu interwencja też zrobiła program o naszym magistracie i burmisztzu
  8 8 Cytuj Zgłoś
 • 30.07.2012 - 17:14
  Klasówkę z ortografii także - dla forumowiczów
  3 3 Cytuj Zgłoś
 • 31.07.2012 - 13:46
  A Pan O. jezdzi swoim nowym autkiem po miescie i gada cały czas przez komórke , a policja i straż miejska sa ślepe.co za skandal
  14 3 Cytuj Zgłoś
 • 31.07.2012 - 19:48
  Hmm .... a czy są jeszcze w ogóle kierowcy, którzy prowadząc nie gadają przez komórkę ?!
  3 7 Cytuj Zgłoś
 • 31.07.2012 - 19:55
  gość: c iołek napisał/a:
  Hmm .... a czy są jeszcze w ogóle kierowcy, którzy prowadząc nie gadają przez komórkę ?!
  ja gadam przez komórke , ale mam zestaw głośnomówiący wiec jest to zgodne z prawem , burmistrz Maciej O. gada beszczelnie trzymajac telefon w reku przyłozony do ucha , a to jest wykroczenie z kodeksu drogowego ,ale jak sie sponsoruje policji za nasze pieniadze (podatnikow) różne rzeczy to policja przytmyka oko i to jest jakis chyba prywatny folwark pana O. koniec tego bez prawia już blisko mam nadzieje
  10 3 Cytuj Zgłoś
 • 31.07.2012 - 20:54
  BURMISTRZ POWINIEN DAWAĆ POZYTYWNY PRZYKŁAD!!!
  10 Cytuj Zgłoś
 • 31.07.2012 - 21:18
  gość: skromny napisał/a:
  BURMISTRZ POWINIEN DAWAĆ POZYTYWNY PRZYKŁAD!!!
  ale nie daje i ludzie to widza poczawszy od jego zycia prywatnego konczac na publiczznym
  8 3 Cytuj Zgłoś
 • 31.07.2012 - 22:54
  Zaczynacie znowu pindolić jak przed wyborami . Macie honor to zamknijcie dziób. Ponarzekajcie na swoich przedstawicieli w Radzie miejskiej, którzy mieli to wszystko zmienić , a jak na razie to uchwalają absolutorium jednogłośnie- czyli według nich Burmistrz działa bez zarzutu.
  5 9 Cytuj Zgłoś
 • 01.08.2012 - 17:21
  gość: dzidek napisał/a:
  Zaczynacie znowu pindolić jak przed wyborami . Macie honor to zamknijcie dziób. Ponarzekajcie na swoich przedstawicieli w Radzie miejskiej, którzy mieli to wszystko zmienić , a jak na razie to uchwalają absolutorium jednogłośnie- czyli według nich Burmistrz działa bez zarzutu.
  NIKT NIE PLUJE NA MACIEJA O. < ALE PRAWDE PISZE: MA ZARZUTY PAN O. PROKURATORSKIE , ŚMIECI NA BORZĘCIE TO TEZ JAKAS NIECZYSTA SPRAWA I CBA NA KARKU.TO CAŁA prawda
  10 4 Cytuj Zgłoś
 • 04.08.2012 - 14:18
  a burmistrz jezdzi i nawija przez telefon komórkowy prowadzac auto stwarzajac zagrozenie dla innych.proponuje zrobic zrzute dla macieja o. na zestaw głośnomówiacy.
  11 3 Cytuj Zgłoś
 • 04.08.2012 - 14:41
  gość: c iołek napisał/a:
  Hmm .... a czy są jeszcze w ogóle kierowcy, którzy prowadząc nie gadają przez komórkę ?!
  jak jadę traktorem to nie rozmawiam przez komórkę
  3 3 Cytuj Zgłoś
 • 10.08.2012 - 16:47
  proszę zobaczyć jak sprytnie odwracana jest uwaga od spraw istotnych
  5 2 Cytuj Zgłoś
 • 10.08.2012 - 20:00
  tak sobie można patrzeć na te różne przykłady i tracić wiarę w d*****krację. choćby ten z brzegu http://www.youtube.com/watch?v=upYhXVjZ7uE
  2 1 Cytuj Zgłoś
 • 10.08.2012 - 20:05
  2 1 Cytuj Zgłoś
 • 10.08.2012 - 22:41
  gość: freedi napisał/a:
  gość: skromny napisał/a: BURMISTRZ POWINIEN DAWAĆ POZYTYWNY PRZYKŁAD!!!
  ale nie daje i ludzie to widza poczawszy od jego zycia prywatnego konczac na publiczznym
  ludzie widzą, owszem ale czy wyciągają jakieś wnioski?
  4 1 Cytuj Zgłoś
 • 27.08.2012 - 16:13
  co się dzieje wśród ludzi na publicznych stanowiskach? kolejna osoba oskarżona
  http://www.dziennikpolski24.pl/pl/aktualnosci/malopolska/1237364-wiceprezydent-krakowa-oskarzony.html
  2 1 Cytuj Zgłoś
 • 27.08.2012 - 19:16
  chyba oskarżenia w sprawach gospodarczych ,takiej instytucji jak prokuratura, powinny skutkować natychmiastowym zawieszeniem w czynnościach dalszego gospodarowania publicznymi środkami. Czemu tak się nie dzieje?
  7 1 Cytuj Zgłoś
 • 13.10.2012 - 9:09
  widze , ze ten nasz system prawny w polsce jest do bani.dla czego to tak długo trwa ze sprawa macieja o. ?
  6 1 Cytuj Zgłoś
 • 13.10.2012 - 14:32
  człczesku napisał/a:
  widze , ze ten nasz system prawny w polsce jest do bani.dla czego to tak długo trwa ze sprawa macieja o. ?
  Pewnie zaraz umożą z racji "małej szkodliwości społecznej"...
  4 Cytuj Zgłoś
 • 14.10.2012 - 12:44
  A czy wy myslicie że sedzia Milewski to odosobniony przypadek????
  Takich sędziów Milewskich spotkać można wszędzie ,czekają tylko na dyspozycje .A loża na stadionie Lechii?Takie loże są na każdym stadionie gdzie oprócz oglądania meczy ustala się plan działań na najbliższy tydzień.To patologia która pozwala sądzić maluczkich w spokoju zostawiając swoich.
  2 Cytuj Zgłoś
 • 17.10.2012 - 15:32
  Dziś został ogłoszony wyrok w sprawie naszego Burmistrza.
  Maciej Ostrowski i dwóch innych oskarżonych został uniewinnieni od zarzucanego im czynu z art. 276 kodeksu karnego.
  8 9 Cytuj Zgłoś
 • 17.10.2012 - 17:14
  Prawomocny? Czy będzie apelacja?
  2 2 Cytuj Zgłoś
 • 17.10.2012 - 17:43
  co za bzdury.daj link z ta wiadomoscia.a wyrok o ile zapadł sie jeszcze musi uprawomocnic.
  4 3 Cytuj Zgłoś
 • 18.10.2012 - 10:09
  Gdzie się teraz pochowali Ci, którzy tak ujadali jakich to nadużyć dopuścił się burmistrz?
  Łyso Wam!
  A swoją drogą prokurator który postawił te durne zarzuty powinien teraz zostać pozbawiony dożywotnio prawa wykonywania zawodu. Jak można było tak obrzucić mięsem uczciwego człowieka i udawać teraz że wszystko jest ok.
  Całe szczęście że chociaż sąd okazał się uczciwy! Burmistrzu nie daj się!
  3 14 Cytuj Zgłoś
 • 18.10.2012 - 10:25
  bez komentarza
  5 Cytuj Zgłoś
 • 18.10.2012 - 13:46
  Zamiast komentarza i głównie dla tych którzy wierzą w sprawiedliwość w naszych sądach
  http://www.youtube.com/watch?v=3baXxBXbnPw
  4 Cytuj Zgłoś
 • 18.10.2012 - 13:56
  gość: freedi napisał/a:
  gość: skromny napisał/a: BURMISTRZ POWINIEN DAWAĆ POZYTYWNY PRZYKŁAD!!! ale nie daje i ludzie to widza poczawszy od jego zycia prywatnego konczac na publiczznym
  zgadzam się w całości ! Osobiście każdego polityka i człowieka publicznego oceniam wstępnie (bez marginalizowania sytuacji) wg jego życia prywatnego. Jeżeli ktoś nie potrafi "ogarnąć" najbliższej sobie społeczności w ilości dwóch osób to nie powinien mieć dostępu do ogółu i odpowiedzialności za szerszą grupę. Brak uczciwości w małej sprawie absolutnie przełoży się w bark uczciwości w dużych sprawach.
  10 Cytuj Zgłoś
 • 18.10.2012 - 13:59
  Ostro Viv. Bardzo ostro. Najprawdziwsza prawda z prawd. " Bo co to za ptak co we własne gniazdo...".
  7 2 Cytuj Zgłoś
Poinformuj o odpowiedziach

Odpowiedz