Forum » Myślenice

Burmistrz oskarżony

  • 16 gru 2011

    najcięższych zarzutów nie postawili,
    ale dobrze że choć tyle wylazło, łyżka z morza

    10 2 Cytuj
  • 17 gru 2011

    [quote=gość: oPserver] "Akt oskarżenia w tej sprawie przekazano do Sądu Rejonowego w Myślenicach."

    I wszystko jasne... [/quote]

    Dokładnie to samo pomyślałem.

    11 1 Cytuj
  • 17 gru 2011

    [quote=gość: oPserver] "Akt oskarżenia w tej sprawie przekazano do Sądu Rejonowego w Myślenicach."

    I wszystko jasne... [/quote]
    Mamy według większości niezależne sądy,jak powiedział któryś z publicystów niezależne od prawa i niezależne od sprawiedliwości i przyzwoitości.

    9 1 Cytuj
  • 17 gru 2011

    Oskarżony nie znaczy od razu winny przypominam niektórym !

    5 18 Cytuj
  • 17 gru 2011

    [quote=gość: Staszek] Oskarżony nie znaczy od razu winny przypominam niektórym ! [/quote]

    Przypominam kiektórym,że nie ma oskarżenia jeśli nie ma dowodów !

    12 4 Cytuj
  • 17 gru 2011

    Jedyny facet który coś robi to najlepiej go oczernić

    4 21 Cytuj
  • 17 gru 2011

    [quote=gość: kok] Jedyny facet który coś robi to najlepiej go oczernić [/quote]

    twierdzisz ze prokuratura go oczernia?

    14 3 Cytuj
  • 17 gru 2011

    każdy z nas mógłby być takim burmistrzem jak pan M.O. Pieniądze z UNII , inwestycje w powiecie , szkoda wymieniać / zawsze coś wpadnie do kieszeni / Niech ktoś się wypowie co ten człowiek zrobił bezinteresownie dla Myślenic . Układ -układziki , ręka rękę myje W Końcu jego dni są policzone . Może pociągnie kolegów za sobą i skończą się interesiki lokalnych biznesmenów

    14 3 Cytuj
  • 18 gru 2011

    Niech CBA się zajmie przetargami na terenie naszego miasta.Wygrywają ciągle jedne i te same firmy,
    Nie kiedy nie mając bladego pojęcia o pracy którą wykonują..
    JA BYM W TEN TEMAT UDERZYŁ A NIE MYDLIŁ OCZU LUDZIOM JAKIMIŚ DZIAŁKAMI!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    19 1 Cytuj
  • 18 gru 2011

    [quote=gość: kok] Jedyny facet który coś robi to najlepiej go oczernić [/quote]
    Ten facet lepiej zeby juz nic nie robił a zwlaszcza dla Myślenic.

    13 2 Cytuj
  • 18 gru 2011

    Z TRANSPORTEM W POWIECIE TO TEŻ NIEZŁY PRZEKRĘT.
    KIK JUŻ ODWOŁANY.
    TERAZ CZAS NA mo.

    11 2 Cytuj
  • 18 gru 2011

    Ja tam wierzę w uczciwość burmistrza

    3 22 Cytuj
  • 18 gru 2011

    I na takich naiwnych zawsze liczył a szczególnie podczas wyborów.

    13 4 Cytuj
  • 19 gru 2011

    Liczył nie liczył ale skoro ma zarzuty to może coś z tego w końcu będzie. Ja czekam na finał i mam nadzieję że jak po sznureczku ze stołeczka spadnie pewna nieudacznica z powołania.Kto zainteresowany zapewne wie o kogo chodzi:)

    10 1 Cytuj
  • 19 gru 2011

    Absolutnie nie wierzę że zostanie skazany, ani on, ani jakakolwiek osoba zamieszana. Inna sprawiedliwość jest dla "dostojników", a inna dla szarych obywateli.

    14 1 Cytuj
  • 19 gru 2011

    http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/484996,myslenice-burmistrz-ostrowski-nie-przyznaje-sie-do-winy,id,t.html

    Ciekawi mnie dlaczego wydaje się takie oświadczenia.
    Prawda powinna obronić się sama, chyba że to g. prawda.

    11 1 Cytuj
  • 19 gru 2011

    Ależ się cieszycie jak murzynki bateriami :)
    Nic mu nie zrobią bo jest niewinny a wy możecie się tutaj podniecać do woli :)

    4 17 Cytuj
  • 19 gru 2011

    To naprawdę kpina z ludzi w tym oświadczeniu-nie ma dostępu do dokumentów spółki?????
    Bedąc udziałowcem nie wiem jak w ZUO ale np.w PKS większościowym ma dostęp prawie do wszystkiego a przez swoich ludzi w Radzie Nadzorczej może prawie wszystko.Czy komuś w PKS przyszło do głowy sprzedać działkę ma dworcu kupcom?Ktoś kazał i Rada zaklepała wszystko?Czy na prezesa był jakiś konkurs czy sugestia że ma być ten a ten i rada przegłosowała.Stworzono w Polsce po 1989 roku najdoskonalszy system unikania odpowiedzialności za decyzje(na świecie dyktatorzy zostali osadzeni ale jakoś trudno skazać kogoś z "demokratycznego kraju").
    Wydaje sie polecenia ktore pokorni radni przyklepują i nie ma winnych,skąd to nie ja to rada?A niezależny sąd wydaje oczywiście "sprawiedliwy wyrok".

    9 1 Cytuj
  • 19 gru 2011

    czy to prawda że na podmienionym nowym dokumencie jest jego podpis? tylko pytam bo tak słyszałem....

    7 1 Cytuj
  • 19 gru 2011

    pytam bo chyba nie był by aż tak głupi, żeby teraz oświadczać, że nie miał dostępu do dokumentów

    5 1 Cytuj
  • 19 gru 2011

    Czy w tej sprawie chodzi o podmieniony dokument , czy o to jakie skutki finansowe ujemne dla gminy to wywołało?

    7 1 Cytuj
  • 20 gru 2011

    Jak sprawę będzie rozpatrywał Sąd w Myślenicach, to nie spodziewajcie cię sprawiedliwego prowadzenia sprawy a tym bardziej wyroku.

    15 2 Cytuj
  • 20 gru 2011

    Poczekajcie i nie polewajcie się gorąca wodą, czas wszytko pokarze ,a tak krzywdzicie wielu ludzi i nie potrzebnie. WYWODY I OPINIE O KIMŚ CZY O CZYMŚ ROBI SIĘ PO PRAWOMOCNYCH WYROKACH. Ludzie mają rodziny dzieci i każdy z tego powodu cierpi. Jak się okaże że nic nie było to nie odszczekacie. A nawet odszczekać to już nikt tym rodzinom zdrowia nie wróci. Każdy POLITYK MA SILNE NERWY ,bo jak nie ma to długo nie pożyje ,choroba go przewali. ALE DZIECI RODZINY MIEJMY TO NA WZGLĘDZIE i NIE WAŻNE CZY DANA OSOBA CEGIEŁKĘ JUŻ WCZEŚNIEJ NIE DOŁOŻYŁA OD SIEBIE. SADYSTĄ DENTYSTĄ JEST BYĆ LEKKO NA FORACH I TO BIERZMY POD UWAGĘ. WIELU TU ŁADUJE DO PIECA PRZECIWNIKÓW POLITYCZNYCH I CI CHCĄ ZBIĆ KAPITAŁ.

    10 11 Cytuj
  • 20 gru 2011

    Drogi Koziołku piszesz"Ludzie mają rodziny dzieci i każdy z tego powodu cierpi."
    właśnie masz rację tylko to niech oni o tym myslą zanim coś zrobią.Gdyby zarzuty dotyczyły kogoś z PiS to byłaby wielka radość a że jest inaczej to zaczyna sie odwracanie kota ogonem.Nie wszyscy wierzą bezgranicznie władzy bo i nie mają ku temu powodów ale widzą co jest grane a że drugie imię mają ciut inne jak Ty potrafią wyciągnąć wnioski.Prawo jest takie u nas że trudno będzie udowodnić cokolwiek ale poczekamy zobaczymy.W normalnym kraju już same zarzuty kończyły by czyjąś karierę a i o "obrońców" byłoby trudniej bo tam uczciwi nie zadają się z podejrzanymi .ZUO to pikuś.

    17 7 Cytuj

Odpowiedz