Forum » Myślenice

Hucuły

  • 2 sty 2012

    Bardzo proszę aby właściciele, czy osoby które jeżdzą na tych koniach sprzątały po swych zwierzętach. Na Zdrojowej jest tak zasrany chodnik, że najlepiej iść ulicą, żeby nie wdepnąć. Nie jest to zresztą sytuacja, która zdarza się pierwszy raz. Skoro każemy właścicielom czwronogów, żeby biegali za swoimi pupilami z workiem na kupki niech inni też pokażą, że po swoich zwierzętach się sprząta. Zwłaszcza jak w takich ilościach napaskudzą na chodnik.

    16 7 Cytuj
  • 2 sty 2012

    taaak małcinkowa woźnica będzie zatrzymywał konie zeby posprzatac , strasznie to inteligentne i mONdre rozwiązanie. Gratuluje wyobrażni
    Nigdy by mi to nawet do głowy nie przyszło ale jak widac inni z wszytskiego potrafia zrobic problem

    3 10 Cytuj
  • 2 sty 2012

    daleko od stadniny nie maja, żeby wrócić i sprzątnąć...

    8 5 Cytuj
  • 2 sty 2012

    małcinkowa to sie nazywa upierdliwość wiesz?

    1 11 Cytuj
  • 2 sty 2012

    Dlaczego, małcinkowa nie jest bez racji w tej sytuacji? Można przynajmniej te kupy przenieść z chodnika na trawkę i będzie ok, posłuży za nawóz, a tym powinni się już zająć właściciele. Albo po prostu nie jeździć po chodnikach tylko po lesie i będzie ok.

    9 3 Cytuj
  • 2 sty 2012

    zajmijcie sie prawdziwymi problemami a nie piedołami i łajnami końskimi

    3 6 Cytuj
  • 2 sty 2012

    "Piedoły" tak do końca to nie są, kupa jest kupa.
    http://www.youtube.com/watch?v=wCyhy4JUGMg

    5 2 Cytuj
  • 14 sty 2012

    irytuje mnie fakt, że chocby nie wiem jaki koń jechał to wy podpinacie pod hucuły!! Poza hucułami w okolicy są inne stajnie oraz konie prywatne i na drugi raz lepiej sprawdz zanim napiszesz takie oszczerstwa!! Nie rozumiem jak można pisac takie głupoty, nie będąc pewnym kto jest winien. To oznaka twojej prymitywności!!

    5 1 Cytuj

Odpowiedz