Forum » Myślenice

ginekolog -jakiego polecacie?

  • 25 cze 2009

    a co z sprawa jaka wytoczyli lekarzom z myslenic o lapowkarstwo wiadomo juz cos czy to tylko jak zwykle plotki ???

    4 1 Cytuj
  • 25 cze 2009

    Nie polecam Pani doktor która przyjmuje koło poczty pani M. potem możecie wylądować w szpitalu ja tak miałam i znalazłam dobrego lekarza p. Kocot chodzę do niego prywatnie ale w szpitalu też miałam z nim do czynienia i jestem bardzo zadowolona.

    14 10 Cytuj
  • 25 cze 2009

    Ja polecam panią dr Stangel- przyjmuje na ul. Sobieskiego w myślenicach ,

    8 21 Cytuj
  • 26 cze 2009

    Witam. czytam te informacje na temat ginekologów i widze że zdania są podzielone. Ja tak naprawdę o wszystkich tych lekarzach słyszałam dobre i złe nowiny. Ale szcerze mówiąc do żadnego z nich nie chodzę jedynie styczność jaką miałam z wymienionymi lekarzami była na porodówce i sali poporodowej i nie mam im nic do zarzucenia. Moim ginekologiem jest kobieta która pracowała kiedyś w telefonice Mrowca Sosnowska. Ja nie moge o niej powiedzieć złego słowa, pomogła mi kilkakrotnie, a jej deoświadczenie pomogło utrzymać mi zagrożoną ciąże i dzięki niej mam zdrowego kilkuletniego syna. Dodatkowo byłam konsultowana u innego ginekologa przez co wiedziałam na czym stoje.Ten lekarz też pracował w telefonice wykonywał usg. W tej chwili umknęło mi jego nazwisko.
    Reasumując po moich doświadczeniach mogę polecić moją Panią doktor .Niestety ona teraz przyjmuje tylko w Krakowie.

    4 1 Cytuj
  • 28 cze 2009

    Mam dwoje dzieci w róznym wieku 16 i 8 lat wiec znam troszke srodowisko lekarzy-moje zdanie jest takie-jeśli cos sie dzieje trzeba szukać prawdziwego specjalisty-polecam prof.Szlachcica który przyjmuje niestety tylko w Krakowie i uratowal juz niejedna kobietę po przejsciach w myślenickim szpitalu.U nas każdy jest miły...jak chodzisz prywatnie albo zaplacisz..na oddziale bez "darowizny na powodzian-heheh"jestes niezauwazalna:))A najlepiej to zapytać "ile" bo jak dasz za mało to już potrafia powiedzieć zeby dołozyć....

    6 1 Cytuj
  • 28 cze 2009

    W dzisiejszych czasach to tylko mieć końskie zdrowie albo kupę pieniędzy.Niestety to niemożliwe.

    11 Cytuj
  • 7 lip 2009

    Ja całkowicie odradzam dr Olszańską, zapisała mi leki (byłam dopiero w 5 tyg. ciąży), których kobieta pod żadnym pozorem nie może brać do 13 tygodnia. całe szczęście w nieszczęściu, że trafiłam do szpitala bo uratowali dzidziusia i mam nadzieję, że mimo jej DURNEJ recepcie i tych lekach które niepotrzebnie brałam maluszek będzie się prawidłowo rozwijał :-( Uważajcie na tak nie kompetentnych lekarzy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    9 6 Cytuj
  • 8 lip 2009

    Dobrze że wreszcie został poruszony temat ginów w naszym mieście, może sobie co poniektóry poczyta opini na swój temat i się trochę zażenuje.Moja pani doktor Dziewońska była super dopuki chodziłam na prywatne wizyty,a jak była naprawdę potrzebna,to wyjechała na urlop.Moim zdaniem jak niema komplikacji to każdy lekarz jest dobry,pozdrawiam ich więc i życzę miłej lektury na swój temat.

    12 1 Cytuj
  • 15 lip 2009

    Szok!!! to do pani Olszańskiej i jej leków o czym napisała Ulka
    Ja znam mnóstwo kobiet, które mimo problemów, komplikacji, szczęśliwie zaszły w ciąże i urodziły właśnie pod opieką pani doktor. Dobrze, że się piszę o takich rzeczach, choć to mnie szczerze zaskoczyło mam nadzieje ze kiedyś dochowamy się na prawdę dobrego lekarza. Z drugiej strony wszyscy są tylko ludźmi i każdy może kiedyś zawieść:(

    2 7 Cytuj
  • 18 lip 2009

    Doszły mnie słuchy, że podobno dr.W. zamknęli za łapówki ;/ nie wiem, czy to prawda... Co teraz robicie Wy- kobiety, które były jego pacjentkami? Jakiego lekarza wybieracie? ;/

    1 4 Cytuj
  • 18 lip 2009

    A kto to jest doktor W.???

    1 Cytuj
  • 18 lip 2009

    Niestety rynek farmaceutyczny na tyle się rozrósł, że lekarze raczej nie są w stanie być na bieżąco ze wszystkimi informacjami dotyczącymi leków. Mimo to jeśli lekarz przepisuje pacjentowi lek, a nie jest w 100% przekonany o jego działaniu czy przeciwwskazaniach powinien zaczerpnąć informacji u producenta. W wypadku Ulki widać, że było to rażące zaniedbanie ze strony pani doktor. Przypuszczam, że takich przypadków u lekarzy jest więcej.
    Jestem przekonana że każdy lekarz popełnił w swojej karierze jakiś błąd i można znaleźć na niego "haczyk".
    Jeśli chodzi o lekarza to polecam Dziewońską. Wg mnie lekarz powinien być "miejscowy". Jeśli nie przyjmuje w swoim gabinecie to można się skonsultować w pewnych sprawach w szpitalu (konsultacja telefoniczna często nie wystarcza, a niektórzy lekarze wręcz nie chcą podawać swojego numeru telefonu).
    W kwestii łapówek, w dzisiejszych czasach to ryby tylko nie biorą;-)

    2 Cytuj
  • 19 lip 2009

    Napisałam całe nazwisko hmmmmmmm dr Witold W.

    Po dr nie dajemy kropki - od moderatora

    1 1 Cytuj
  • 19 lip 2009

    a moze cos wiecej bys napisała skoro podajesz takie rewelacje?? cos wiecej o tej sprawie

    4 Cytuj
  • 19 lip 2009

    Napisałam, że nie wiem czy to prawda.......Postaram się czegoś dowiedzieć więcej!

    Do moderatora- kiropkę mogę sobie dawać, gdzie tylko chcę!!!!!!!!!!

    2 Cytuj
  • 19 lip 2009

    to z niecierpliwoscia czekam na inform

    Cytuj
  • 20 lip 2009

    Jak wcześniej pisała pani z loginem "w ciąży" wytoczono sprawę myślenickim lekarzom o łapówkarstwo. Moja znajoma miała wyznaczony termin porodu w tym miesiącu i gdy zadzwoniła na numer Pana Witolda W. odebrała położna i oznajmiła, że doktor został zatrzymany przez policję do wyjaśnienia i poród odebrał lekarz, który przyjmuje razem z nim w gabinecie- dr Dudek

    2 Cytuj
  • 28 lip 2009

    ja chodziłam do dr Micała- polecam bardzo miły i delikatny lekarz. teraz dowiedziałam się że jestem w ciąży i ze względu na wiele dobrych opinii poszłam do dr Dudka. jestem na razie po pierwszej wizycie ale uważam że jest to bardzo miły i kompetentny lekarz

    3 5 Cytuj
  • 28 lip 2009

    W Myślenicach to można się poopalać na Zarabiu jeśli jest pogoda, a nie leczyć!!!

    18 7 Cytuj
  • 29 lip 2009

    Może ktoś się wypowiedzieć na temat pani dr M. która przyjmuje koło poczty. Bardzo mi zależy.

    1 Cytuj
  • 29 lip 2009

    Malo znam osob, ktore chodza do dr M., chyba nie jest zbyt dobra, ktoś wcześniej na forum pisal, ze jej nie poleca. Moj ginekolog z tego co sie dowiedzialam dr Witold W. pojechal na "wczasy", wiec wybiore chyba dr Dudka, ma bardzo doba opinie, z tego co zauwazylam ;)

    2 5 Cytuj
  • 29 lip 2009

    No właśnie ja też nie znam za wiele osób, które do pani dr M. chodzą, dlatego mialam nadzieję że ktoś jednak chodzi z osób zaglądających tutaj ;]

    1 Cytuj
  • 29 lip 2009

    Tak Guciu, jak sie odpowiednio płaci to się zajmuje (jak i pozostali lekarze z naszego kochanego szpitala).
    Ja polecam dr Stangel, miła i fachowa kobieta. Troszczy sie o pacjenta i nie zleca zbednych badań, za to poleca wartościowe. Przyjmuje również w Krakowie. Sama chodzę i jestem zadowolona. Gabinet ma również aparat do USG. Sama pani dr bada piersi pacjentkom i pyta o wszystko co niezbędne.
    kontakt: ul. Jana III Sobieskiego 12a, tel. (12) 2744302.

    3 8 Cytuj
  • 29 lip 2009

    Ja mimo jednej negatywnej opinii wyżej polecam panią doktor Olszańską do pani M koło poczty chodziłam wiele lat temu to po prostu parodia lekarza :) łagodnie mówiąc odradzam!!! jeżeli nie ufasz Lekarce z Krakowa droga/gi "olo" a zależy ci żeby leczyć się u kobiety polecam panią doktor Dziewońską znam wiele kobiet który bardzo pomogła i to Państwowo na dyżurze w szpitalu więc nie stara się tylko prywatnie. Jeśli chodzi o zarzut Gość: skizyta
    zacytuję: „była super dopuki chodziłam na prywatne wizyty, a jak była naprawdę potrzebna, to wyjechała na urlop”
    żal mi cię skiza albo ty nigdy nie odpoczywasz albo chcesz być leczona przez roboty bo człowiek który pracuje 24 godziny na dobę bez urlopu żeby być na każde twoje zawołanie nie może być świadomy swoich diagnoz

    5 2 Cytuj
  • 29 lip 2009

    [quote]W Myślenicach to można się poopalać na Zarabiu jeśli jest pogoda, a nie leczyć!!![/quote]
    OŚMIELAM SIĘ NIE ZGODZIĆ
    Zastanawia mnie czy masz jakieś konkrety na poparcie swojej opinii, że w Myślenicach KAŻDY lekarz to patałach??? Twoje zdanie jest dość radykalne i myślę że raczej powtarzasz jak papużka to co kiedyś usłyszałaś. Owszem szpital myślenicki nie cieszył się dobą opinią zwłaszcza oddział położniczy, ale teraz ciężko pracuje na odbudowanie zaufania pacjentów i uważam z bardzo dobrym skutkiem pogotowie działa wybitnie kompetentnie i ekspresowo często korzystam z pomocy myślenickich medyków, więc wiem. Ostatnio sama musiała odmówić przyjęci mnie do szpitala gdyż mimo braku zagrożenia lekarze chcieli zatrzymać mnie profilaktycznie, aby nie doszło do stany chorobowego. Nie powiesz mi więc że nie zajmują się pacjentem. Często worzą pacjentów na konsultacje do Krakowa żeby niczego nie przeoczyć. Proszę, więc nie przyklejaj etykiety sama na pewno nie chciałbyś takiej nosić. Ludzie się zmieniają często na lepsze!!

    7 8 Cytuj

Odpowiedz