Forum » Myślenice

ginekolog -jakiego polecacie?

  • 15 cze 2011

    W Kasińce Małej Tez pani ginekolog jest na NFZ i jest kompetentna

    1 Cytuj
  • 15 cze 2011

    Tinka nie miałam z nimi styczności ale ktoś z mojej rodziny tak i wole nie ryzykować. Ja swoja 1 ciązę tez straciłam... 2 ciąże chodziłam prywatnie do dr Dudka i wiem ze jak kiedys bede znów w ciązy to tylko on. teraz chce tylko tabletki anty i szkoda mi wydawc kase na prywatnego dr...dlatego szukam kogoś w M-cach. Chodziłam do Sułkowic ale ostatnio sie zraziłam o tamtejszego ośrodka i szukam teraz innego...

    1 Cytuj
  • 16 cze 2011

    Przeniesli przychodnie na ul.Jagielonska to jest kolo liceum.Niestety chyba tylko D i K tam przyjmuje.
    Ja tam bylam jest to nowy budynek niebieski po lewej stronie.W srodku czysto i elegancko jak w prywatnej przychodni.Pani rejestrujaca niezbyt rozmowna i mila.
    Pan D prowadzil moja 1wsza ciaze i na szczescie wszystko bylo ok.Minusy tylko takie ze nie jest zbyt mily dla pacjetow.A raczej skutecznie potrafi podniesc cisnienie..

    1 Cytuj
  • 6 lip 2011

    Szukam ginekologa-endokrynologa, czy jest takowy w Myślenicach?

    Cytuj
  • 19 lip 2011

    mamuska1- w Myślenicach chyba nie,ale polecam naprawdę z całego serca dr. Milewicz w Krakowie (prywatnie wizyta 50zl, NFZ w szpitalu na Kopernika, ale terminy są kolosalne)

    Jeśli chodzi o nową przychodnię, byłam, warunki naprawdę ok, aż byłam w szoku ;) Do momentu, dopóki nie zobaczyłam przedwojennego 'fotela' ginekologicznego. :)

    Dziwi mnie też trochę wasze podejście do dr K. Byłam właśnie u niego, to była moja pierwsza wizyta tam, w sumie z przypadku, ale pomógł mi poradzić sobie z dolegliwościami, teraz jestem już zdrowa... :) Poza tym był naprawdę miły, więc trochę zaskakuje mnie to, co piszecie..
    Chociaż fakt faktem- tabletki anty. na podstawie krótkiego wywiadu...?
    I teraz (szczególnie po przeczytaniu waszych opinii) głowię się, czy iść znowu, czy nie... :|

    1 Cytuj
  • 20 lip 2011

    Nie chodz!Jak masz możliwość szukaj innego,byle nie K!Miałam z nim bardzo dużo do czynienia,najwiecej nieprzyjemnośći przy poronieniu w szpitalu.Mijaj go szerokim łukiem,żebyś kiedyś nie napisała tu,że miałyśmy rację.

    3 1 Cytuj
  • 20 lip 2011

    Cos wiecej mozesz napisac o nim?

    Cytuj
  • 28 lip 2011

    Jaki ginekolog przyjmuje w telefonice, nie moge tego nigdzie znaleźć. I czy mozecie coś o nim powiedzieć?

    Cytuj
  • 28 lip 2011

    Kocot podobno jest dobry.mozecie cos o nim napisać.

    4 Cytuj
  • 28 lip 2011

    a ja polecam dr. Stangel prywatnie przyjmuje ale warto :)

    1 3 Cytuj
  • 28 lip 2011

    [quote=gość: .....] Kocot podobno jest dobry.mozecie cos o nim napisać. [/quote]

    prowadzi moją ciąże, przemiły człowiek. Zero chamstwa i gorszych dni a to tak rzadko spotykane.

    3 Cytuj
  • 28 lip 2011

    [quote=gość: prostt] Kocot ciągnie kasę jak mało kto [/quote]
    Nie pasuje komuś to nikt nikogo nie zmusza zeby do niego chodzil. A kase ciagnie kazdy, takie sa uroki prywatnych gabinetow

    4 Cytuj
  • 31 lip 2011

    Witajcie, o Kococie mogę coś powiedzieć, chodzę do niego już 10 lat i jestem bardzo zadowolona, prowadził mi 2 ciąże. Miły, uprzejmy, sympatyczny,wszystko wyjaśni, porozmawia, doradzi. Bubu ma całkowitą rację kasę ciągnie każdy jeden więcej drugi mniej. Kocot należy do tych drugich. Każdemu go polecam.

    4 Cytuj
  • 31 lip 2011

    hej. potrzebuję potwierdzić ciążę, a wizytę na nfz mam dopiero pod koniec sierpnia (chodzę do krakowa). możecie mi kogoś polecić ? mam na myśli prywatną wizytę. wybieram się jutro ale nie wiem do kogo jeszcze?!
    Proszę o rady!

    1 Cytuj
  • 31 lip 2011

    ja polecam Kocota...prowadził moja ciąże.jest ok.i przy porodzie też był.
    jest dobrym lekarzem.

    4 Cytuj
  • 31 lip 2011

    ja tez polecam doktora Kocota!!!prowadził moja pierwsza ciaze bardzo dobrze i mysle ze kolejna tez on poprowadzi.a ceny wg mnie nie sa az tak wygórowane!!!inni lekarze biora za wizyte nawet 120 zl a on 80 wiec wcale nie tak duzo a szczególnie ze naprawde jest dobry!!!!polecam

    4 Cytuj
  • 31 lip 2011

    A możecie mi powiedzieć gdzie i kiedy przyjmuje ?!

    1 Cytuj
  • 1 sie 2011

    poniedziałki,czwartki i soboty w przychodni koło apteki przy szpitalu to jest na ul żwirki i wigury na przeciwko jest klep z takimi rehabilitacyjnymi rzeczami.nom myśle ze jakos ci wytłumaczyłam;-)

    1 Cytuj
  • 2 sie 2011

    dzięki, już jedna odpowiedź była, a le nie wiem czemu została usunięta ?!
    Tak czy inaczej dzięki wielkie za info!

    1 Cytuj
  • 2 sie 2011

    tak to moja, wydaje mi się że redakcja usunęła z powodu nr. telefonu który podałam do doktora chociaż to nr. który ma również na wizytówce więc nie wiem czy jest to jakieś naruszenie praw ale nie mnie o tym decydować, pozdrawiam

    1 Cytuj
  • 5 sie 2011

    A czy może się ktoś wypowiedzieć na temat pani dr. Dziewońskiej?

    1 Cytuj
  • 5 sie 2011

    Ja do niej chodzę już z drugą ciążą i jestem bardzo zadowolona.

    1 1 Cytuj
  • 5 sie 2011

    Ja polecam dr Dudka. Jest kompetentny i na pewno doradzi Ci i rozwieje wątpliwości. Jeśli natomiast chodzi o luteine nie powinna zaszkodzić, ale musisz to skonsultować z lekarzem jeśli tylko masz jakieś wątpliwości.

    2 Cytuj
  • 5 sie 2011

    Zosia ja natomiast polecam dr Chęcińskiego,odpowie na każde Twoje pytanie wizyta trwa długo bez pospiechu,chodzę do niego i jestem bardzo zadowolona,nie twierdzę że dr Dudek nie jest w porządku,bo tak nie jest słyszałam również o nim bardzo dobre opinie, więc na pewno warto do niego pójść,natomiast wiem ,że wizyta u dr Dudka jest dużo droższa,ale jeśli kogoś stać to czemu nie.

    2 4 Cytuj
  • 7 sie 2011

    A ktoś odpowie mi dlaczego moja wiadomość została usunięta???

    zocha

    Dziękuję za odpowiedzi na mojego posta,
    pozdrawiam

    1 Cytuj

Odpowiedz