Forum » Myślenice

ginekolog -jakiego polecacie?

  • 4 paź 2011

    Jeści twój doktor "naświetla" twoje dziecko robiąc USG , to ci gratuluje wyboru lekarza. Ultrasonografie wysyła ultradźwięki , nic nie naświetla. Jest to badanie całkowicie nieszkodliwe dla dziecka. Poczytaj sobie. A wykonując regularnie USG w ciąży można wykryć wiele nieprawidłowści i ewentualnie zacząć leczyć. Lekarzowi ,który robi USG 2x w ciąży to ja dziękuje. Pozostane przy swoim, który na każdej wizycie robi mi krótkie usg i 3x bardzo dokladne w 10 ,20 i jakoś ma mi robić w 30 tygodniu jeszcze raz. Dodam żę nie chodze do Kocota, to tak żeby mnie ktoś nie posądził że go chwale.

    3 2 Cytuj
  • 4 paź 2011

    zapomniałam dodać ,że to co napisałam powyżej to do Modliszki.

    1 Cytuj
  • 4 paź 2011

    [quote=gość: ania z dobczyc] zapomniałam dodać ,że to co napisałam powyżej to do Modliszki. [/quote]
    droga Aniu.....nie muszę nic czytać.... mam już dwoje dzieci... więc uświadamiać się nie muszę, jeśli uważasz że nie mam racji ok, ale o tym to niech czytają sobie inne mamy....jeśli ciąża przebiega od początku ok i lekarz nie namawia do USG to nie widzę powodu dla którego miała bym robić inaczej...to tylko taka aluzja względem ogólnych kosztów związanych z leczeniem prywatnym....oczywiście każdy robi jak uważa...można nawet robić 10 razy w ciągu tygodnia, jeżeli ktoś uważa że jest to nie szkodliwe i stać go na to a ma sobie tym poprawić samopoczucie lub jeśli sytuacja tego wymaga to czemu nie....Ja opisałam tu swój przykład i nie widzę w tym nic złego....A wybór lekarza nie ma tu nic do rzeczy.....zresztą wiesz o jakim lekarzu pisałam w swoich postach....więc nie bardzo rozumiem konkluzji... ;-) Ja jestem bardzo zadowolona i niech tak zostanie....a innym przyszłym mamusiom i pacjentkom polecam przestudiowanie lektury całego forum, ponieważ jest w nim już wystarczająco dużo info na temat poszczególnych lekarzy... etc ;-)

    2 Cytuj
  • 4 paź 2011

    [quote=gość: 123] a doktor Wróblewski? [/quote]

    Ja polecam doktora Wróblewskiego. Chodzę do niego już 5 lat i jestem zadowolona.
    Pomógł mi bardzo.
    Prowadził też moją ciążę. Jest dokładny, delikatny i wszystko zrozumiale tłumaczy. Jest drogi- to fakt, ale mnie akurat na niego stać, poza tym jeśli chodzi o ciążę i o badania- na tym nie oszczędzam.
    Wizyta : badanie plus USG 150 zł.
    Ceny takie same jak u dr Dudka ponieważ współdzielą gabinet.

    3 Cytuj
  • 4 paź 2011

    innaczej byś mówiła gdybyś poroniła lub urodziła chore dziecko. Naszczęscie jesteś z tych co i bez lekarza i badań rodzi zdrowe dziecko. Tylko się cieszyć. Natomiast mój wpis nie był przeciwko twojemu lekarzowi, tylko bzdur które ci wmawia odnośnie szkodliwości czy jakiegoś promieniowania ultradźwięków. Pozdrawiam

    2 1 Cytuj
  • 4 paź 2011

    Jak dla mnie każdy lekarz jest dobry na swój sposób i pamiętajmy że nie ma ludzi idealnych....a z tej dyskusji rodzi sie jakaś chora wojna poglądów i przegadywanka która nie ma nic wspólnego z właściwym meridum .

    3 2 Cytuj
  • 5 paź 2011

    [quote=gość: 21-latka] a polecacie jakiegos gin. nie prywatnego ? tylko przez NFZ ? [/quote]
    Na nfz, to dr. Derwiszowa w Wiśniowej- bardzo sympatyczna, ale dosyć długie terminy. a wszystkie badania bezpłatnie. Polecam

    1 1 Cytuj
  • 6 paź 2011

    Derwiszowa chwalona,ale ja znam przypadki które zbagatelizowała niestety:-( ogólnie miła ,ale jeśli by miła mi prowadzić ciąże to bym jednak nie zaryzykowała nie pracuje w żadnym szpitalu,a tu duży minus wiadomo dobrze mieć lekarza ze szpitala,dziwie się niektórym pacjentką ,że chodzą do lekarza który pracuje w szpitalu w Myślenicach a potem uciekają do porodu do Krakowa i są nieznane nikomu,ja sobie chwalę szpital w Myślenicach i mam nadzieje ,że i tym razem na porodówce się nie zawiodę,bo już raz byłam i sobie chwalę opiekę .

    1 1 Cytuj
  • 6 paź 2011

    [quote=gość: ania z dobczyc] innaczej byś mówiła gdybyś poroniła lub urodziła chore dziecko. Naszczęscie jesteś z tych co i bez lekarza i badań rodzi zdrowe dziecko. Tylko się cieszyć. Natomiast mój wpis nie był przeciwko twojemu lekarzowi, tylko bzdur które ci wmawia odnośnie szkodliwości czy jakiegoś promieniowania ultradźwięków. Pozdrawiam [/quote]

    Zdaje się, że chyba wyraźnie napisałam, że jeśli ciąża przebiega ok..... po co niektóre Panie zabierają głos, jeśli nie czytają dokładnie poszczególnych postów...Potem następuje polemizacja w pewnych kwestiachi niepotrzebne utarczki słowne... :-/

    2 Cytuj
  • 6 paź 2011

    [quote=gość: nat] Derwiszowa chwalona,ale ja znam przypadki które zbagatelizowała niestety:-( ogólnie miła ,ale jeśli by miła mi prowadzić ciąże to bym jednak nie zaryzykowała nie pracuje w żadnym szpitalu,a tu duży minus wiadomo dobrze mieć lekarza ze szpitala. [/quote]
    Na pewno jeszcze do niedawna dr Derwisz pracowała w szpitalu żeromskiego, i wydaje mi się że nadal jest o aktualne, sprawdzę to dam znać. Druga dr z Wiśniowej - Wolińska, pracuje w Ujastku. Terminy obecnie na grudzień/styczeń.

    1 1 Cytuj
  • 6 paź 2011

    Niestety w Żeromskim już nie pracuje i to na pewno dobrą chwilę,wiadomość sprawdzona na 100%.

    1 1 Cytuj
  • 11 paź 2011

    Dziewczyny czy któraś może mi powiedzieć jak się skontaktować z dr Stangel? koleżanka chce iść do niej na wizytę,a nie wie kiedy przyjmuje, w jakich godzinach, czy się trzeba umawiać itp. I czy wiecie kosztuje u niej wizyta? Proszę o informacje!

    1 5 Cytuj
  • 11 paź 2011

    Powiedz koleżance ze gorzej nie mogła wybrać

    4 2 Cytuj
  • 19 paź 2011

    witam wszystkick poszukujacych informacji tak jak i ja czytam wlasnie opinie.Powiem tak chodziłam do doktor stangel jakis czas.kolezanka poleciła...kobieta lekarz...miła...i co z tego???dobrze ze sie w pore opamietałam...przepisała mi antykoncepcje hormonalna ale uwaga!!nie zlecajac zadnych badan krw!!!jak to wogole mozliwe???przy konsultacji u lekarza innej specjalizacji wyszło w rozmowie wiele rzeczy o ktorych mi nawet nie wspomniała..i mogło by sie to roznie skonczyc...teraz mam zamiar zmienic lekarza i szczerze w myslenicach nie ma lekarzy ktorxy sie szkola na bierzaco tak jak w krakowie..ale wiadomo nie kazdy da rady jezdzic do krakowa z roznych powodow i trzeba wybrac mniejsze zło..

    6 Cytuj
  • 19 paź 2011

    a ja polecam doktora Wardasa z Dobczyc
    bardzo wykwalifikowany, super prowadził ciążę , odpowie na każde pytanie nie przepisuje bez potrzeby żadnych witamin i lekarstw , a do tego tańszy niz ci zdziercy w Myślenicach gorąco polecam

    2 Cytuj
  • 19 paź 2011

    Nie rozumiem dlaczego mówisz "ździercy". To ludzie, którzy mają konkretną wiedzę i doświadczenie. A za to trzeba zapłacić. Nie mówię tu o nie wiadomo jakich sumach, ale u Nas w Myślenicach raczej nie słyszałam o tak wielkich cenach za wizyty

    1 3 Cytuj
  • 19 paź 2011

    za fryzjera ile płacisz ??? często cena jest powyżej 100 zł, a kim jest fryzjerka, jakie ma wykształcenie i jaka odpowiedzialność. wizyta lekarska rzadko kosztuje powyżej 100 zł , a powinna kosztowac 10 krotnie wiecej niż fryzjerki.
    To jest klasyczne komunistyczne rozumowanie gdzie "służba " zdrowia powinna być za darmo i nie jest ceniona.
    Szkoda zresztą gadać. Pozdrawiam wszystkie mamy.

    3 2 Cytuj
  • 19 paź 2011

    polecam na Dąbrowskiego,nad miastem też całkiem,na oś.100o-lecia młode sprawne panie odradzam theriosa-masakra

    1 3 Cytuj
  • 19 paź 2011

    Ja rodziłam 2 razy w Rydygierze bez jakichkolwiek kombinacji i zalatwiania. Po prostu miał być słynny Ujastek ale jakoś tak wyszlo że był Rydygier i trafilam za pierwszym razem na dr Rokickiego a za 2 razem już jego prosiłam do cesarki bo pierwsza była O.K.

    5 Cytuj
  • 21 paź 2011

    ja polecam dr Micała, chodziłam do niego prywatnie, urodziłam w sierpniu i był przy porodzie, jeden z najlepszych lekarzy w Myslenicach, dr Derwisz z wisniowej odradzam, mimo że przyjmuje na nfz to bardzo lubi jak jej sie przynosi kawe i coś slodkiego ogólnie niespympatyczna, dr Chęciński też jest spoko:)

    4 1 Cytuj
  • 2 lis 2011

    Moja ciąże prowadziła dr Dziewońska i byłam zadowolona.Fajna,grzeczna,zawsze uśmiechnięta,odpowiadała na każde pytanie .W życiu bym do tych konowałów na ubezpieczalnię nie poszła,tylko do kobiety,podobno jeszcze jakaś babka przyjmuje,chyba Makłowicz,zna ją ktos?

    2 4 Cytuj
  • 3 lis 2011

    DZIEWCZYNY MAM PYTANIE CZY W MYSLENICACH MOZNA WYKONAC USG 3D???JESLI TAK TO GDZIE ??? Z GORY DZIEKI ZA INFO! POZDRAWIAM WSZYSTKIE PRZYSZLE MAMY:)

    2 Cytuj
  • 3 lis 2011

    dr Wróblewski wykonuje 3D

    2 Cytuj
  • 3 lis 2011

    Ja przez całą ciążę chodziłam do dr Wróblewskiego i robił mi dwa razy USG 3 D
    Na początku i potem w 20 tygodniu. Zero kosztów, tyle co wizyta.
    3d lub 4D można jedynie w Krakowie. Na Dietla najbliżej.

    1 Cytuj
  • 3 lis 2011

    manieczka:P ja polecam dr Micała, chodziłam do niego prywatnie, urodziłam w sierpniu i był przy porodzie, jeden z najlepszych lekarzy w Myslenicach,
    Jesteś w głębokim błędzie, gorszego w Myślenicach chyba nie ma.

    5 4 Cytuj

Odpowiedz