Forum » Myślenice

ginekolog -jakiego polecacie?

  • 4 lis 2011

    mam pytanko: czy dr.Dudek już przyjmuje? Bo słyszałam że coś z nim kiepsko :(

    1 4 Cytuj
  • 7 lis 2011

    przyjmuje dr. dudek. ja chodze do niego i jestem jak narazie zadowolona.

    3 3 Cytuj
  • 9 lis 2011

    ale wszyscy jesteście Fajni:P najlepsze są osoby które mają dużo do powiedzenia o lekarzach do których nie chodziły i nawet nie wiedzą jacy są a komentują jakby wszystkie rozumy pozjadały, każdy chwali swojego lekarza do którego chodził lub chodzi i nie ma sie co dziwić:)

    2 4 Cytuj
  • 11 lis 2011

    Ja osobiście nie wychwalam tylko swojego ale powiem szczerze,że jak znalazlam się na porodówce w Myślenickim szpitalu,to spotkałam się z bardzo nieprzyjemnym zachowaniem w stosunku do mnie przez pana Micała . Tylko dlatego,że chodziłam do lekarki,której nie ma w szpitalu. Przy USG poprostu się ze mnie wyśmiewał,krytykował mnie itp. Co do reszty lekarzy z naszego szpitala nic nie mam.Każdy jeden był spoko i lekarki też. Ale dziękuję że zajął się mną wtedy dr Dudek (do którego nie chodziłam). Bo Micał poprostu mnie ...olał. Lekarz może i z niego dobry,ale dla tych,które do niego chodzą bo resztę ma w nosie-niestety!!!

    8 4 Cytuj
  • 11 lis 2011

    polecam dr Dudka

    1 7 Cytuj
  • 11 lis 2011

    polecam dr Olszańską

    3 Cytuj
  • 13 lis 2011

    Ja też polecam Olszańską to bardzo sympatyczna pani.

    1 3 Cytuj
  • 13 lis 2011

    a gdzie ta Olszańska przyjmuje??ile bierze za wizyte??mloda doktorka czy starsza??

    2 2 Cytuj
  • 14 lis 2011

    A ja polecam z czystym sumieniem w 100% Dr Dudka. Prowadził moje dwie ciąże, które zakończyły się cięciem cesraskim i byłam bardzo zadowolona, zarówno z prowadzenia ciąży jak i z przebiegu cięcia. To ,ze jest droższy od pozostałych lekarzy wcale mnie nie dziwi, za kompetentną i wykwalifikowaną opiekę trzeba zapłacić i takie są realia.

    3 7 Cytuj
  • 14 lis 2011

    Jak wygląda sprawa z ciążowym u dr Dziewońskiej, aby przedłużyc chorobowe trzeba płacić za wizytę, czy ktos sie orientuje w tym temacie.

    1 1 Cytuj
  • 14 lis 2011

    Nie zgadzam się, że TAKIE SĄ REALIA, bo w przychodni wszyscy wiemy jacy lekarze przyjmują, a cała reszta tylko zarabia w prywatnych gabinetach. Te Twoje realia są chore i szlag mnie trafia jak czytam, że ktoś jest wykwalifikowany to ma prawo tyle kasy brać za wizytę, to są lekarze a nie fryzjerzy, a zawód lekarza to też powołanie i służba ludziom. Moja mama urodziła czwórkę dzieci i w życiu nie była prywatnie u ginekologa, nie płaciła za poród itd, bo WTEDY TO BYŁO NORMALNE, ŻE LEKARZ PRZYJMUJE W PRZYCHODNI, W KTÓREJ SIĘ NIC NIE PŁACI i jest to dobry lekarz, do którego ma się zaufanie jako do specjalisty, a nie że siedzi tam bo jest fajtłapa i nie potrafi dobrze się ustawić w swoim prywatnym gabinecie. Jakoś w innych szpitalach nawet ordynatorzy przyjmują w przychodniach...

    6 2 Cytuj
  • 16 lis 2011

    Czy ktoś może mi udzielić informacji w jakich godzinach przyjmuje dr Konopka i dr Dyl (NFZ)?

    Cytuj
  • 16 lis 2011

    Dr.Dyl pon 14-17
    wt sr czw 8-13

    Dr.Konopka pon 8-13
    wt czw 14-17
    pt 8-13

    1 Cytuj
  • 16 lis 2011

    Super, dziękuję bardzo.

    Cytuj
  • 16 lis 2011

    a czy słyszał ktoś może o niejakim dr Mączka czy jakoś tak? Jak byłam na porodówce to był taki lekarz nawet sympatyczny ale nic o nim nie słyszałam.

    1 Cytuj
  • 16 lis 2011

    konopka jeszcze przyjmuje po tej aferze??

    Cytuj
  • 16 lis 2011

    [quote=gość: ixi] a czy słyszał ktoś może o niejakim dr Mączka czy jakoś tak? Jak byłam na porodówce to był taki lekarz nawet sympatyczny ale nic o nim nie słyszałam. [/quote]
    Mączka czyli Kowalski(tak się teraz nazywa) jest taki, ale on się mało zna na rzeczy:-)

    Cytuj
  • 17 lis 2011

    To jest Twoje zdanie jakie są realia w dzisiejszych czasach. Napisalam tylko jaka jest prawda. Nie kazdy moze i jest zdolny i moze posiadac taka wiedze... Pozdrawiam!

    1 2 Cytuj
  • 17 lis 2011

    Aha... I moje realia na pewno nie są chore i nie życze sobie takich komentarzy!!!

    5 Cytuj
  • 22 lis 2011

    czy ktoś moze mi udzielić informacji kiedy dr kocot na dyżury w szpitalu w myślenicach

    Cytuj
  • 22 lis 2011

    [quote=gość: ;;;;;;;] czy ktoś moze mi udzielić informacji kiedy dr kocot na dyżury w szpitalu w myślenicach [/quote]

    No przeciez tego nie wie nikt bo to zmienne jest

    Cytuj
  • 22 lis 2011

    A jaki lekarz przyjmuje teraz w poradni :K; wie ktoś może?

    Cytuj
  • 22 lis 2011

    [quote=gość: wrrrrrrrrrr] Dr.Dyl pon 14-17
    wt sr czw 8-13

    Dr.Konopka pon 8-13
    wt czw 14-17
    pt 8-13 [/quote]
    tu masz odp.

    Cytuj
  • 25 lis 2011

    ja polecam dr micała i nie zgadzam sie z opiniami na jego temat, dr kocot ciągnie kase jak może byłam u niego wiec wiem jaki jest, masakra i tyle :(

    4 6 Cytuj
  • 25 lis 2011

    a ja polecam przystojnego ginekologa by badanie dało dużo przyjemności:):)

    6 6 Cytuj

Odpowiedz