Forum » Myślenice ginekolog -jakiego polecacie?

• 20.08.2015 - 21:56
    aster25_83 napisał/a:
    Pani doktor przyjmuje na Żwirki i Wigury w poniedziałki od 16, w budynku sklepu medycznego tam gdzie przyjmuje Dr, Wójcik na ubezpiecznie. Niestety Pani doktor pracuje na Żeromskiego w Krakowie. Co do Dr Kiszki, ja ostatnio leżałam w myślenickim szpitalu niestety Dr Olszańska była na urlopie a Dr Kiszka była moim lekarzem prowadzącym i co?, nie widziałam jej ani razu w czasie tych 5 dni :(
    A można jakiś kontakt prosić do dr Olszańskiej żeby umówić pierwszą wizytę w Myślenicach?
    11 Cytuj Zgłoś
  • 21.08.2015 - 13:49
    Hej, jestem w 5 miesiacu ciazy, przeprowadzilam sie do Myslenic i musze zmienic lekarza prowadzacego moja ciaze. Troche sie obawiam i mam watpliwosci kogo wybrac. Znajome oferuja doktora A. Kocota a wy?
    1 16 Cytuj Zgłoś
  • 21.08.2015 - 14:20
    Tez:)
    2 14 Cytuj Zgłoś
  • 21.08.2015 - 14:29
    dzieki za szybka odpowiedz:)
    a powiesz mi jaki jest koszt wizyty? bo z tego co sie zorientowałam to 80zl ale wchodzi w to tez usg?
    1 Cytuj Zgłoś
  • 21.08.2015 - 14:39
    Tak
    4 Cytuj Zgłoś
  • Dominika 21.08.2015 - 15:30
    Hmmm aster nie wierzę ze przez 5 dni nie widzialas dr kiszki. Ja leżałam teraz 3 dni i każdego dnia byla na obchodzie. A z lekarzami prowadzacymi którzy sa na wypisie to jakies dziwne jest. Ja mialam dr dziewonska wpisana uwaga nie mam pojecia jak kobieta wyglada;( przyjmowala mnue dr Borczak a ba sali najczesciej o to jak sue czuje pytali Dudek Checinski i Kiszka.
    Co dr kocota nie wiem jaki jest. Mial dyzur w szpitalu jak lezalam ale nie zamieniłam z nim slowa. Ja polecam Kiszke, Borczak i Checinskiego
    30 3 Cytuj Zgłoś
  • 21.08.2015 - 17:53
    Doktor Radecka przyjmuje w centrum medycznym Saif na kleparzu wpisz w Google wszystko bedziesz wiedziala :)
    edita napisał/a:
    Dziękuję za nazwiska to dla mnie duży plus a mogę prosić jeszcze nr telefonów kontaktowych. Mogę podać w tym celu meila.
    Myślenice byłyby jednak dla mnie bardziej odpowiednie ponieważ wizyta w Krakowie to połowa dnia z głowy a nie zawsze mogę sobie na to pozwolić.
    1 7 Cytuj Zgłoś
  • 27.08.2015 - 17:12
    ja mam pytanie czy któras z was orientuje sie ile w myślenicach kosztuje cesarka na życzenie? rozważam taką opcję..
    1 5 Cytuj Zgłoś
  • 27.08.2015 - 17:43
    Nie słyszalam. A do kogo chodzisz?
    Cytuj Zgłoś
  • 27.08.2015 - 18:43
    A ja żeby przebić wszystkie te reklamy polecam: Prof. dr hab. n. med. Marka Klimka specjalista ginekolog bardzo dobry fachowiec i nie drogi KRAKÓW pl. SZCZEPAŃSKI 3. UWAGA CENY NIEWIELE WYŻSZE niż U LEKARZY W MYŚLENICACH!!!!!!
    6 22 Cytuj Zgłoś
  • 02.09.2015 - 11:43
    Witam mam pytanie potrzebuje informacji o dr.Dudek jaki jest i gdzie rzyjmuje prywatnie,kiedy i ile wizyta.,i czy warto iść do niego,bo dr olszanska też chwala...proszę o szybką odp jak ktoś jest w temacie
    23 1 Cytuj Zgłoś
  • 02.09.2015 - 16:58
    Dr Dudek przyjmuje dwa razy w tygodniu. We wtorki i czwartki po wczesniejszej rejstracji. Cena wizyty to 100 zł. (150 zl badanie +usg. ) Ja ogólnie polecam
    27 6 Cytuj Zgłoś
  • 03.09.2015 - 19:39
    TRUSKAWKA napisał/a:
    A ja żeby przebić wszystkie te reklamy polecam: Prof. dr hab. n. med. Marka Klimka specjalista ginekolog bardzo dobry fachowiec i nie drogi KRAKÓW pl. SZCZEPAŃSKI 3. UWAGA CENY NIEWIELE WYŻSZE niż U LEKARZY W MYŚLENICACH!!!!!!
    3 23 Cytuj Zgłoś
  • 08.09.2015 - 17:33
    aster25_83 napisał/a:
    Dr Kiszka była moim lekarzem prowadzącym i co?, nie widziałam jej ani razu w czasie tych 5 dni :(
    hmmm. Ciekawe... pewnie nie wiesz jak wygląda i dlatego twierdzisz że jej nie wiedziałaś. Lek. K. Kiszka jest prawie codziennie w szpitalu i praktycznie na każdej wizycie. A że na wypisie widnieje Ci jej nazwisko - pod lekarzem prowadzącym - to na nią najeżdżasz.
    Weź nie wypisuj bzdur!
    29 2 Cytuj Zgłoś
  • 08.09.2015 - 20:08
    TRUSKAWKA napisał/a:
    6 18 Cytuj Zgłoś
  • 09.09.2015 - 20:31
    Dr Dudek jak dla mnie godny polecenia. Na wszystkie pytania odp wyczerpująco a podczas prowadzenia ciąży zawsze pod tel... Sama prowadziłam u niego swoje ciąże i nie zamieniłabym na innego dr. Dodam ze ciąże bezproblemowe moze prowadzić każdy dr a gdy zaczyna się cos dziać wtedy mozna ocenić umiejętności lekarza. Moje ciąże byly zagrożone teraz jestem szczęśliwą mama
    32 7 Cytuj Zgłoś
  • 18.09.2015 - 22:14
    Mam pytanie do Pan które rodziły w Myślenickim szpitalu, i które chodziły do Dr. Dudka, czy byl on obecny podczas porodu.? Czy interesował sie pacjentką której prowadzil całą ciąze...Bardzo prosze o opinie na ten temat ... Pozdrawiam
    28 3 Cytuj Zgłoś
  • 19.09.2015 - 13:13
    TRUSKAWKA napisał/a:
    2 12 Cytuj Zgłoś
  • 28.09.2015 - 20:12
    Witam!Mam pytanko czy dr.Chęciński przyjmuje państwowo w poradni przyszpitalnej?
    Jeśli tak to gdzie znajduje się rejestracja i czy muszę najpierw wypisać się z i zabrać kartę z poprzedniej poradni?Może ktoś wie jak to wygląda,ponieważ do tej pory chodziłam do poradni na Jagiellońskiej.
    20 22 Cytuj Zgłoś
  • 12.10.2015 - 9:22
    Rzadko się tutaj udzielam ale są sytuacje które raza w oczy itp. ....nie rozumiem sytuacje wyżej dziewczyna pyta czy Checinski przyjmuje w p państwowej..a tu grom minusów hmm za co ze zapytała? Ludzie siedzący tutaj muszą mieć naprawdę ubogie życie ze za byle g..... minusuja....no chyba ze w taki sposób rywalizują ze sobą lekarze minusuja każdy post który jest o kimś innym ..... wcale bym się nie zdziwila. .amen!
    27 33 Cytuj Zgłoś
  • 13.10.2015 - 16:56
    A ja polecam dr Gołąbka, który przyjmuje w Scanmedzie na ul. Podgórskiej (Galeria Kazimierz). Doktor jest wiceordynatorem na Ujastku. Bardzo ładnie prowadzi ciążę, wykonuje szczegółowe badania i można liczyć od niego na pomoc, jesli chodzi o poród :)
    5 25 Cytuj Zgłoś
  • 14.10.2015 - 18:36
    misyogi16 napisał/a:
    A ja polecam dr Gołąbka, który przyjmuje w Scanmedzie na ul. Podgórskiej (Galeria Kazimierz). Doktor jest wiceordynatorem na Ujastku. Bardzo ładnie prowadzi ciążę, wykonuje szczegółowe badania i można liczyć od niego na pomoc, jesli chodzi o poród :)
    To chyba forum Myślenickie a nie Krakowskie!

31 6 Cytuj Zgłoś
  • 14.10.2015 - 22:12
    misyogi16 napisał/a:
    Bardzo ładnie prowadzi ciąże hehheheh dobre
    34 8 Cytuj Zgłoś
  • 15.10.2015 - 10:52
    nikolka napisał/a:
    Jak w Myslenicach nie ma nikogo godnego do polecenia to poleca się innych....chociaż ja mam 2 takich lekarzy z M-nic...widocznie Twoje życie ogranicza się tylko do Myślenic i ani kilometra dalej. ...
    10 39 Cytuj Zgłoś
  • 15.10.2015 - 20:08
    Przepraszam bardzo, ale czasem lepiej jechać gdzie indziej do lekarza, który umie się profesjonalnie zająć pacjentką, a przy okazji może pomóc przy porodzie w szpitalu, gdzie warunki są nie do porównania z Myślenicami. Kraków nie jest na drugim końcu Polski, żebym nie mogła pisać tutaj na forum o tym lekarzu. Może akurat ktoś nie chce rodzić w Myślenicach, a właśnie w Krakowie? Więc po co ten złośliwy komentarz? Skoro tutaj Ci odpowiadają lekarze to fajnie, ale może niektórym nie i wolą wydać na paliwo czy na busa i mpk, więc daj im możliwość dowiedzenia się czegoś :) Znam dużo osób w Myślenicach, które powiedziały, że nigdy nie będą rodzić w MC tylko właśnie w Krakowie. A co do Maliny to miałam namyśli to, że lekarz zleca odpowiednie badania, dużo rozmawia i zawsze można na niego liczyć.
    7 32 Cytuj Zgłoś
  • 15.10.2015 - 20:52
    Wystarczy tylko wpisać w wyszukiwarkę "Poród w Krakowie" i można się do woli rozpisywać o swoich krakowskich ulubieńcach - ginekologach. Prawda jest taka że to forum myślenickie wiec może rozmawiajmy o tutejszym szpitalu i lekarzach. Jestem pewna że tutejsi specjaliści są równie profesjonalni, empatyczni i sumiennie wykonują swój zawód - osobiście znam kilku i złego słowa na nich nie powiem.
    Myślenicki szpital nie jest szpitalem Prywatnym tak jak np" Ujastek" a Publicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej - wiec standardy mogą być słabsze - ale za parę miesięcy się to zmieni.
    Co do warunków szpitala - owszem jest remontowany oddział położniczy, może jest trochę ciasno - ale da się wytrzymać. Porodówka jest w bardzo dobrym standardzie - niczego tam nie brakuje.
    Prawda jest taka że położne grają pierwsze skrzypce - a one naprawdę znają się na tym co robią. Służą radą i pomocą - przekonałam się o tym na własnej skórze.

A co do lekarzy to polecam dr W. Dudka, lek. K. Kiszkę i lek. R. Łapę. :)
    37 7 Cytuj Zgłoś
  • 15.10.2015 - 21:01
    Nie mam zamiaru się z nikim kłócić, jedynie chciałam posłużyć dobrą radą. Każdy ma prawo jechać tam, gdzie chce.. Nie tylko ja się wypowiadałam o lekarzach z Krakowa, więc nie wiem czemu wyskok akurat na mnie :)
    10 20 Cytuj Zgłoś
  • 16.10.2015 - 9:42
    Leżąc na sali pooperacyjnej po CC zauważyłąm jedno- położnych jest zdecydowanie za dużo, robią sztuczny tłum a pracuje z nich może połowa. Reszta zajęta kawkami, gazetkami i plotkowaniem.
    28 3 Cytuj Zgłoś
  • 16.10.2015 - 11:25
    kość napisał/a:
    Leżąc na sali pooperacyjnej po CC zauważyłąm jedno- położnych jest zdecydowanie za dużo, robią sztuczny tłum a pracuje z nich może połowa. Reszta zajęta kawkami, gazetkami i plotkowaniem.
    I tu sie zgodze, do lekarzy tam pracujących nie mam nic, ale pielegniarki to połowa do wymiany
    25 1 Cytuj Zgłoś
  • 16.10.2015 - 11:35
    nikolka napisał/a:
    Po moich przeprawach w szpitalu stwierdziłam,że moja noga już tam nie postanie, albo raczej tam nie polegnę, więc bardzo chętnie dowiem się kto poleca jakiegoś lekarza krakowskiego jeszcze, najlepiej z wyższej półki,Kraków jest praktycznie na miejscu
    14 33 Cytuj Zgłoś
  • 18.10.2015 - 13:58
    Skoro ktoś szuka dr z Krakowa wystarczy wklepać w neta i wyskakuje lista ;)

Co do dr ja na W.Dudka złego słowa nie moge powiedzieć tak samo na dr Kiszkę. Dr Chęciński pare lat temu był ok teraz znów miałam z nim styczność i cóż-inny człowiek a szkoda.
    Położne na oddziale są jakie są:od tych z powołaniem do tych co pracują tam chyba za karę...
    Ale...nie róbmy ze szpitala w Myślenicach najgorszej instytucji w kraju. W Krakwie tez możesz trafić na dr który zaopiekuje sie Tobą po otrzymaniu "białej magicznej koperty", położną która ma dzisiaj gorszy dzień albo jest juz wypalona w zawodzie. Wszędzie znajda sie czarne owce i nie ma szpitala jak w Leśnej Górze gdzie lekarze i pielęgniarki jak z obrazka.
    Ja osobiście znam kilka przypadków gdzie tak zachwalane krakowskie szpitale wybrane do pierwszego porodu zostały zmienione na Myślenicki podczas drugiego(i były zadowolone z podjętej decyzji). Ale są i takie które w druga stronę i tez ok...
    Prawda jest jednak taka ze to szpital a nie hotel pięciogwiazdkowy. Nie idziemy tam na urlop gdzie wszyscy maja mnie traktować jak świętą krowę ale po to alby sie leczyć czy np rodzić dzieci. A jeśli chcemy dr i lekarzy na wyłączność - są takie palcówki gdzie ma sie prywatną pielęgniarkę i lekarza-ale to kosztuje nie jest na NFZ...
    44 7 Cytuj Zgłoś
  • 18.10.2015 - 21:55
    Polecam szczerze pana Chęcińskiego,najlepszy spośród jakich miałam
    18 38 Cytuj Zgłoś
  • 13.12.2015 - 17:18
    Witam, ktoś wie kiedy i w jakich godzinach przyjmuje gin. Maria Stangel w gabinecie w Myślenicach? i jakie są terminy?
    2 10 Cytuj Zgłoś
  • Anna 13.12.2015 - 19:25
    dolphin Pani Stangel w Myślenicach przyjmuje w godz.- 13:00-17:00 (PN), 15:00-19:00 (WT,PT) termin pewno zalezy od tego co sie dzieje ale zazwyczaj ok tygodnia czasu jeśli cos pilnego myśle że przyjmie wcześniej
    4 8 Cytuj Zgłoś
  • 14.12.2015 - 10:11
    Jedną z najlepszych ginekologów jest młoda lekarka Pani Katarzyna Borczak, kompetentna, konkretna , wie co robi. Jest to moje zdanie pacjentki ale i również w rozmowie z personelem ginekologii same pochlebne opinie o niej słyszałam.
    13 6 Cytuj Zgłoś
  • 14.12.2015 - 20:02
    lilka354 dziękuję bardzo.
    2 1 Cytuj Zgłoś
  • 14.12.2015 - 20:09
    Ginekolodzy godni polecenia to dr Chęciński, Dudek, Kiszka i Przeklasa :)
    36 12 Cytuj Zgłoś
  • gaa 15.12.2015 - 11:26
    Czy któraś z Was może polecić lekarza, który skutecznie pomaga zajść w ciążę przy stwierdzonym zespole policytycznych jajników?
    1 1 Cytuj Zgłoś
  • 15.12.2015 - 11:53
    Kocot, Dudek
    31 10 Cytuj Zgłoś
  • 16.12.2015 - 20:32
    Dr.Olszanska naprawde polecam.Prowadzila cala moja ciaze i byla przy porodzie.Z druga ciaza tez tylko do niej : )
    2 16 Cytuj Zgłoś
  • 17.12.2015 - 14:49
    a gdzie i kiedy przyjmuje teraz dr Borczak na nfz?
    4 3 Cytuj Zgłoś
  • 17.12.2015 - 15:26
    TRUSKAWKA napisał/a:
    Piszę ,bo to naprawdę najwyższa półka specjalisty ginekologii.
    6 17 Cytuj Zgłoś
  • 19.12.2015 - 20:37
    Witam
    Ja bardzo polecam Panią doktor Krystynę Kiszkę miła i profesjonalna osoba w dodatku lekarz z powołania a teraz takich jest bardzo mało.
    44 17 Cytuj Zgłoś
  • 24.12.2015 - 13:41
    Witam.
    Wie ktos moze gdzie przyjmuje ginekolog na nfz? Chodzi o pierwsza wizytę. Ile się czeka na termin?
    10 2 Cytuj Zgłoś
  • 24.12.2015 - 14:42
    W centrum medycznym w Pcimiu przyjmuje dwóch ginekologów Micał i Wróbel. Terminy nie są długie :)
    11 4 Cytuj Zgłoś
  • katarzyna salawa 25.12.2015 - 21:05
    A w Myślenicach kto przyjmuje na nfz i gdzie?
    13 3 Cytuj Zgłoś
  • Dominika 25.12.2015 - 21:52
    Krystyna Kiszka Katarzyna Borczak Checinski przyjmuja przy szpitalu. Jak jest postoj taxi to tam z boku jest dermatolog poradnia neonan i na gorze ginekolodzy.
    24 3 Cytuj Zgłoś
  • 26.12.2015 - 20:30
    Dominika napisał/a:
    Krystyna Kiszka Katarzyna Borczak Checinski przyjmuja przy szpitalu. Jak jest postoj taxi to tam z boku jest dermatolog poradnia neonan i na gorze ginekolodzy.
    A rejestracja jest tam gdzie analityka czy w tym samym budynku?
    9 1 Cytuj Zgłoś
  • Dominika 27.12.2015 - 11:30
    Chyba w tym samym;) to juz musisz sama sprawdzic chyba ze bede w okolicy to sprawdze;)) ja osobiscie chodze do dr kiszki tyle ze prywatnie wiec ja polecam, chociaz w szpitalalu mialam stycznosc i z p Borczak i p Checinskim obwydwoje sa ok.
    17 2 Cytuj Zgłoś
  • katarzyna salawa 27.12.2015 - 12:39
    nie wiecie czy dlugie sa terminy do ginka na nfz?
    26 1 Cytuj Zgłoś
Poinformuj o odpowiedziach

Odpowiedz