Forum » Myślenice

ginekolog -jakiego polecacie?

  • 10 lut 2012

    Ja robilam usg 4d u dr Pawla Checinskiego, z tym ze jestem jego pacjentka i prowadzi moja ciaze od poczatku.
    Mi robil usg 4d w 23 tyg i za nie zaplacilam , nagral mi plyte i dal kolorowe zdjecia, natomiast praktycznie na kazdej wisycie wlacze 4 d na chwile i pokazuje mi dziecko i nigdy ze to nie place extra. Ogolnie jestem bardzo zadowolona.

    3 4 Cytuj
  • 11 lut 2012

    [quote=gość: kasia p] Ja robilam usg 4d u dr Pawla Checinskiego, z tym ze jestem jego pacjentka i prowadzi moja ciaze od poczatku.
    Mi robil usg 4d w 23 tyg i za nie zaplacilam , nagral mi plyte i dal kolorowe zdjecia, natomiast praktycznie na kazdej wisycie wlacze 4 d na chwile i pokazuje mi dziecko i nigdy ze to nie place extra. Ogolnie jestem bardzo zadowolona. [/quote]
    Checiński jest chytry na kane wiec posejrzewam , ze to kolejna autoreklama.p.s. ON nie jest ginekologiem , bo jeszcze nie ukonczył specjalizacjii

    5 6 Cytuj
  • 11 lut 2012

    Sporo czasu 'spędziłam' na ginekologii,potem na szczeście byłam po drugiej stronie i dr.Chęciński jest najlepszy jeśli chodzi o usg(wg mojej opini i dziewczyn ze mną leżących)Bardzo dokładnie tłumaczy wszystko,pokazuje na monitorze itp.Ale widzę,ze jakie kolwiek pozytywne opinie o czym kolwiek,czy kim kolwiek,na całym forum,są zaraz oskarżane o reklamę.To jest chore.Każdy ma swoich za i przeciw,każdy ma prawo wyboru,więc po co takie opinie jw.Widocznie jest mądrzejszy od Ciebie skoro leczy,a Ty nie!

    3 3 Cytuj
  • 11 lut 2012

    [quote=gość: kiki.] Sporo czasu 'spędziłam' na ginekologii,potem na szczeście byłam po drugiej stronie i dr.Chęciński jest najlepszy jeśli chodzi o usg(wg mojej opini i dziewczyn ze mną leżących)Bardzo dokładnie tłumaczy wszystko,pokazuje na monitorze itp.Ale widzę,ze jakie kolwiek pozytywne opinie o czym kolwiek,czy kim kolwiek,na całym forum,są zaraz oskarżane o reklamę.To jest chore.Każdy ma swoich za i przeciw,każdy ma prawo wyboru,więc po co takie opinie jw.Widocznie jest mądrzejszy od Ciebie skoro leczy,a Ty nie! [/quote]
    Dokładnie, nie można tu nikogo pochwalić ,bo od razu wszyscy atakują.
    Jeśli chodzi o dr Chęcińskiego to miałam styczność z nim tyle co w szpitalu, jak był obchód:) Wchodził ,zajrzał gdzie trzeba,wychodził,całe 10 sekund:) Sprawia wrażenie miłego:)

    4 4 Cytuj
  • 13 lut 2012

    Jestem teraz w drugiej ciąży i ponownie zdecydowałam się na dr Dudka. Jest też świetnym fachowcem dla kobiet, które starają się o dzidzię a nie mogą zajść- dwie znajome do niego skierowałam które po kilku latach starania nic...jednej udało się po 3 miesiącach zajść w ciążę innej zaś po 6 miesiącach. Dzisiaj mają śliczne bobasy i są szczęśliwymi matkami. W styczniu leżałam w szpitalu i dr Dziewońską widziałam na obchodzie, także jeszcze do połowy stycznia pracowała w szpitalu. Dr Micał- miałam z nim styczność, b. niesympatyczny-może miał zły dzień, w 30 tyg ciąży mój lekarz prowadzący wyjechał na wakacje,jedynym w danym dniu lekarzem dyżurującym był właśnie dr Micał i co? źle ocenił moje wyniki badań, przepisał zły antybiotyk, po 2 dniach wylądowałam w szpitalu na patologi w Krakowie. Dr Wróblewski jak dla mnie straszny gbór... i nie tylko dla mnie...w szpitalu jest strasznie nie lubiany... Dr Kocot, moją kuzynkę (jak twierdził) w 34 tygodniu ciąży wysłał do Krakowa bo stwierdził że jest za wczesnie na pród w Myślenicach, Na Kopernika tego samego dnia okazało się, że kuzynka jest 39 tyg ciąży- czyli normalny okres do porodu, i z tego co wiem pomyłka u niego z terminami to częsty przypadek. Dr Chęciński ma mało pacjentek dlatego, że jest chyba jeszcze młody jak na ,,dobrego ginekologa'', ale w szpitalu mnie badał i b. sympatyczny, uśmiechnięty z poczuciem humoru. Wielkie uznanie mam dla dwóch lekarek które mają dyżury w szpitalu, jedna to dr Kiszka, druga szczupła w czarnych włosach nazwiska niestety nie pamiętam. Kompetentne i i b. sympatyczne. Jest jeszcze dr Przeklasa, która w szpita;lu wśród pacjentek cieszy się duzym uznaniem. Ale ja i tam osobiście i gorąco polecam dr Dudka, kompetentny, dokładny, sympatyczny z poczuciem humoru, badania(pobranie krwi itp), które on zleca wykonuje sie u niego na miejscu w gabinecie, takze duża wygoda. Wiele kobiet patrzy się na cennik usług, ale jak dla mnie jego usługi są w cenie i trzeba się z tym liczyć, ale jestem pewna że mam bardzo dobrą opiekę. Polecam

    3 10 Cytuj
  • 13 lut 2012

    wszechwiedząca BAŚKA .

    8 2 Cytuj
  • 13 lut 2012

    nie wszechwiedząca tylko niestety doświadczona, w pierwszej ciąży przeleżałam w szpitalu 4 miesiące w sumie, teraz jestem w 17 tyg ciąży i leżałam już 2 razy w szpitalu, także słyszałam dużo o lekarzach i niestety miałam z nimi wiele do czynienia. Czego nie życzę żadnej z Was dlatego taka moja obszerna wcześniejsza wypowiedź.

    2 5 Cytuj
  • 25 lut 2012

    Jeśli chodzi o pieniądze to nie jestem pewna czy drożej znaczy lepiej! Jeśli się dobrze orientuje to Dr.Wróblewski bierze 150 zł z usg a wybitnym fachowcem to on nie jest! Z Dr.Dudkiem miałam do czynienia tylko w szpitalu więc nie będę się wypowiadać nie jestem jego pacjentką, jego cena myślę że jest uwarunkowana również tym że jest ordynatorem ale nie wątpliwie również umiejętnościami i znajomością ,,zawodu,,. Sam mi mówił w szpitalu że Chęciński robi bardzo dobrze usg, szkolił się w tym kierunku - usg jest taka jego ,,specjalizacją,,. Jako jedyny w Myślenicach ma nowoczesny aparat do usg 4d i ,,papier,, na jego wykonywanie. Cena wizyty 70 zł z usg więc nie drogo. Nie mam do niego zastrzeżeń , pacjentek coraz więcej. Dobre podejście do pacjentek, na spokojnie wszystko wytłumaczy, można dzwonić w każdej chwili gdyby coś było nie tak. Piszecie że woli ,,młodsze,, pacjentki (choć nie zauważyłam) - ale który nie woli w końcu facet. Czy leci na kase ? Też nie mogę potwierdzić 70 zł to tak dużo????

    6 2 Cytuj
  • 25 lut 2012

    Potwierdzam , Chęciński w odczytywaniu USG jest dobry, słyszałam również jak go inni lekarze chwalili, że ma oko do tego.
    Natomiast jest kiepski jesli chodzi o dobór pigułek , jego zdaniem wszystkie te pigułki to to samo,
    no i tu się nie moge z nim zgodzić , po to sa te rózne rodzaje , żeby oprócz antykoncepcji jeszcze na cos tam działały - trzeba tylko dobrze dobrać , stwierdzeniem wszystko to jedno i to samo , nie przekonuje mnie , że będzie umiał to dobrze dobrać.

    2 6 Cytuj
  • 28 lut 2012

    Jestem w ciąży i szukam ginekologa ,znjoma poleca mi Chęcińskiego ,czy tak jak piszecie jest dobry tylko w usg czy w prowadzeniu ciąży też ?

    1 3 Cytuj
  • 28 lut 2012

    ja tam zawsze chodziłam do przychodni na NZF i usg też miałam robione i za nic nie płaciłam a urodziłam czworo dzieci i są zdrowe

    4 2 Cytuj
  • 28 lut 2012

    Radzę udać się przynajmniej do ginekologa, bo doktor Chęciński,nie jest ginekologiem. Ginekologów znajdziesz
    w Poradni K za darmo. A jeśli chcesz jeszcze lepszej opieki , bez trudu znajdziesz ofertę ,chyba ośmiu gabinetów prywatnych w Myślenicach , gdzie przyjmują jeszcze lepsi fachowcy , niż ginekolog, mianowicie specjaliści ginekologii i położnictwa.

    7 2 Cytuj
  • 28 lut 2012

    @fificzka - abstra*****ąc od tego kto lepszym lekarzem, a kto gorszym, to nie ma osobnej specjalności lekarskiej "ginekologia",ani też "położnictwo". Z czego wynika że nie można być tylko ginekologiem, albo tylko położnikiem. Każdy lekarz zwany potocznie "ginekologiem" ma oficjalny tytuł zawodowy "specjalista ginekologii i położnictwa". Trochę kulą w płot ten Twoj ranking.
    Co nie zmienia faktu że tytuł z fachowością którą tak akcentujesz często nie idzie w parze. Niestety.

    5 Cytuj
  • 28 lut 2012

    fifiołka polecam Ci dr Olszańską miła i fachowa babka. Pracuje w Krakowie w szpitalu Żeromskiego (mają certyfikat rodzić po ludzku) Przyjmuje też w Myślenicach w poniedziałki od 16-tej niedaleko szpitala Ale w najblizszy poniedziałek wiem, że będzie na urlopie. Zawsze to ktoś kto pracuje w dużym mieście a nie na wsi w Myślenicach. Chociaż nie powiem warunki w myślenickiej poradni K na ul.Jagiellońskiej są całkiem ok ale lekarze Ci sami co byli kiedyś w szpitalu.

    2 1 Cytuj
  • 28 lut 2012

    fificzka nie jest pacjentką, nawet nie jest kobietą, tylko kimś kogo bardzo" boli " gabinet Chęcinskiego .

    2 3 Cytuj
  • 29 lut 2012

    Moje drogie dużo piszecie i wiekszość z was pierwsze wnioski o lekarzach wyciąga na podstawie pierwszej wizyty .Z przykrością stwierdzam ,że są tylko nieliczni lekarze w myślenicach ,którzy znają się na żeczy nie wspomnę o uprzejmości z ich strony.Leżeć na oddziele to ogromne wyzwanie dla ludzi o ogromnych nerwach .Polecam Chęcińskiego jest ok przed Ko....m uciekajcie.Pozdrawiam.

    1 2 Cytuj
  • 29 lut 2012

    [quote=gość: profil] fifiołka polecam Ci dr Olszańską miła i fachowa babka. Pracuje w Krakowie w szpitalu Żeromskiego (mają certyfikat rodzić po ludzku) Przyjmuje też w Myślenicach w poniedziałki od 16-tej niedaleko szpitala Ale w najblizszy poniedziałek wiem, że będzie na urlopie. Zawsze to ktoś kto pracuje w dużym mieście a nie na wsi w Myślenicach. [/quote]

    taaa, pracuje w wielkim mieście i strasznie się dziwi, że pierworódka urodziła bez cięcia krocza....przecież to nie możliwe!!

    2 3 Cytuj
  • 29 lut 2012

    Ile kosztuje wizyta u pani Olszańskiej? Poprosze również o nr telefonu i godz przyjęć bo chciałabym sie do niej wybrać:)

    Cytuj
  • 29 lut 2012

    a która lepsza dziewońska czy olszańska? jakie są koszty i terminy?

    1 Cytuj
  • 29 lut 2012

    u Olszańskiej wizyta z usg kosztuje 80 zeta jest to lekarka w wieku około 40-45 lat ale nie trzeba się rejestrować (aktualnie do 7.03,2012 jest na urlopie-może nie odbierać) Przyjmuje w poniedziałki od 16-tej do oporu ale sugeruję przyjsć około 19-tej kiedy się trochę przeludni.
    Dr Dziewońska jest znacznie starszym lekarzem . Jak kto woli. Ja osobiście wykluczam facetów ginekologów z racji tego, że po prostu "brzydzę się" - taki mój urok albo i feler no cóż:)

    1 3 Cytuj
  • 29 lut 2012

    Swojego faceta też się brzydzisz?

    3 3 Cytuj
  • 1 mar 2012

    [quote=słoneczko22] Swojego faceta też się brzydzisz? [/quote]
    Nie, bo nie jest ginekologiem:))))

    1 1 Cytuj
  • 1 mar 2012

    Dość dziwne rozumowanie:)
    Mnie badały i kobiety i mężczyźni i zdecydowanie wole facetów.

    Cytuj
  • 1 mar 2012

    słoneczko22 zadałaś głupie pytanie, więc padła równie głupia odpowiedź. Nie ma tu nic do rozumowania. Każdy jest inny i ma do tego prawo, co nie znaczy że nie szanuję PANÓW GINEKOLOGÓW bardzo ich szanuję ale jeśli mam wybór wybieram wg swojego uznania.

    2 1 Cytuj
  • 1 mar 2012

    Nikogo nie potępiam, po prostu chciałam zrozumieć

    3 Cytuj

Odpowiedz