Forum » Myślenice ginekolog -jakiego polecacie?

• 12.03.2016 - 19:55
    Lekarz prowadzący powinien zrobić cesarke.a że w dzisiejszych czasach nic nie ma za darmo to lekarzowi pasowaloby coś dac żeby się bardziej postarał
    6 8 Cytuj Zgłoś
  • 12.05.2016 - 23:44
    witam, a jakiego lekarza polecacie przy problemach z ciaza, z zajsciem? slyszalam dr micał? polecacie
    6 3 Cytuj Zgłoś
  • 13.05.2016 - 8:54
    gusia napisał/a:
    witam, a jakiego lekarza polecacie przy problemach z ciaza, z zajsciem? slyszalam dr micał? polecacie
    Przy problemach z zajsciem w ciaze slyszalam ze bardzo dobry jest dr Dudek i dr Checinski. Jezeli chodzi o dr Micala to na sama mysl mam ciary. Mialam z nim stycznosc w szpitalu i dziekuje bardzo. Rozumiem ze to tylko jego praca i zwyczajna codziennosc ale troche szacunku i delikatnosci nalezy sie kobiecie po operacji a po wykonanym przez niego zabiegu ( niestety felernego dnia mial dyzur) czulam sie jakby mnie stado orangutanow zgwalcilo.jedyne co z siebie wydobyl to to ze takie cos przeprowadza sie w znieczuleniu ogolnym ale przeciez nie bedzie mnie na chwile usypial.Jesli tak samo leczy bezplodnosc a raczej nie inaczej z takim nastawieniem to zdecydowanie odradzam.
    7 4 Cytuj Zgłoś
  • 18.05.2016 - 15:46
    Jestem pacjentką w gabinecie Tomasza Łabiaka na Podkowińskiego. Profesjonalista, z bardzo delikatnym podejściem. Wiadomo, że wizyta u ginekologa jest krępująca, a tutaj nie czuć tego stresu.
    3 14 Cytuj Zgłoś
  • 18.05.2016 - 17:59
    gusia napisał/a:
    A ja polecam dr. Micala prowadzil moje dwie ciaze dla mnie jest lekarzem bardzo delikatnym i kompetentnym ,byl ze mna przy porodach (za darmo) a nie tak jak slysze od kolezanek ,ze Checinski jest tylko ok w gabinecie prywatnym a przy porodzie juz go nie ma.
    11 5 Cytuj Zgłoś
  • 18.05.2016 - 20:32
    malina napisał/a:
    A ja polecam dr. Micala prowadzil moje dwie ciaze dla mnie jest lekarzem bardzo delikatnym i kompetentnym ,byl ze mna przy porodach (za darmo) a nie tak jak slysze od kolezanek ,ze Checinski jest tylko ok w gabinecie prywatnym a przy porodzie juz go nie ma.
    Pewnie akurat mial dyzur, dlatego byl przy porodach wiec laski nie robil a swoja droga na co niby lekarz przy porodzie? Zeby za reke trzymac czy co? Cala robote polozne odwalaja. A Checinski jakby chcial byc przy porodzie kazdej swojej pacjentki to musial by sie rozdwoic albo na porodowce zamieszkac- tyle ich ma ale to o czyms swiadczy. Kolezanki niech z kolejna ciaza ida do Micala to nawet maz nie bedzie musial przyjezdzac tak sie nini zajmie przy porodzie. Pfff sraty taty
    4 12 Cytuj Zgłoś
  • 19.05.2016 - 7:40
    E2306 napisał/a:
    Pewnie akurat mial dyzur, dlatego byl przy porodach wiec laski nie robil a swoja droga na co niby lekarz przy porodzie? Zeby za reke trzymac czy co? Cala robote polozne odwalaja. A Checinski jakby chcial byc przy porodzie kazdej swojej pacjentki to musial by sie rozdwoic albo na porodowce zamieszkac- tyle ich ma ale to o czyms swiadczy. Kolezanki niech z kolejna ciaza ida do Micala to nawet maz nie bedzie musial przyjezdzac tak sie nini zajmie przy porodzie. Pfff sraty taty
    No to ja nie wiem po co polozne wolaly lekarza jak zaczela sie akcja porodowa ? skoro jest nie potrzebny. widzisz ja mialam to szczescie ,ze byl lekarz a za reke mnie trzymal maz. Tak kolezanki poszly do Micala i sa bardzo zadowolone.
    14 6 Cytuj Zgłoś
  • 19.05.2016 - 9:04
    malina napisał/a:
    No to ja nie wiem po co polozne wolaly lekarza jak zaczela sie akcja porodowa ? skoro jest nie potrzebny. widzisz ja mialam to szczescie ,ze byl lekarz a za reke mnie trzymal maz. Tak kolezanki poszly do Micala i sa bardzo zadowolone.
    Zreszta... mowisz ze kolezanki chodzily do Checinskiego prywatnie i bylo ok a w szpitalu go nie bylo. Mical niewiele sie rozni w takim razie traktujac swoje pacjetki w szpitalu lepiej niz inne.to jest lekarz godny polecenia? To wyglada na to ze z kazdym przypadkiem trzeba dzwonic do swojego lekarza bo inny jak sie zorientuje ze do niego nie chodzisz to potraktuje Cie przedmiotowo!! Tak jak Mical mnie. Wiec moze niech wypowie sie ktos na temat lekarza do ktorego nie chodzil prywatnie a byl zadowolony np w szpitalu na ginekologii. Bo to ze lekarz jest delikatny i mily w swoim prywatnym gabinecie gdzie za wizyte mu placisz to chyba zaden wyczyn. Heh
    16 5 Cytuj Zgłoś
  • 20.05.2016 - 18:28
    Orientujecie sie może, czy dr Dudek nadal jest ordynatorem na oddziale ginekologicznym? Bo słyszałam od znajomej, że od nie dawna juz nie jest...
    7 Cytuj Zgłoś
  • 21.05.2016 - 22:00
    Elka1111 napisał/a:
    Orientujecie sie może, czy dr Dudek nadal jest ordynatorem na oddziale ginekologicznym? Bo słyszałam od znajomej, że od nie dawna juz nie jest...
    To kto niby jest teraz i skad ta zmiana? Mowila znajoma? Ja rodzilam koncem stycznia i jeszcze byl
    19 4 Cytuj Zgłoś
  • katarzyna salawa 22.05.2016 - 11:40
    Dalej Jest Dudek ordynatorem byłam tydz temu ma oddziale ginekologii i był i tabliczka wisi dalej
    25 3 Cytuj Zgłoś
  • 23.05.2016 - 22:40
    Czy orientujecie się może, jak jest z porodem rodzinnym w myślenickim szpitalu? Czy przyszłej matce zamiast męża może towarzyszyć przyjaciółka?
    4 2 Cytuj Zgłoś
  • 20.06.2016 - 16:10
    co to za konował w okularach i czerwoną gębą przyjmuje w poradni k?? byłam dzisiaj z problemem plamien, pytam co jest przyczyną, on NIE WIEM, zbadał mnie, i stwierdził ze na podstawie tego badania nie moze nic powiedziec, sugerował ze nie moze stwiedzic ciąży po 4-2 dniach od zapłodnienia, nie mówiac ze nie wspominałam kiedy sypiam....spytałam czy zatem mam zmienic tabletki....NIE WIEM, pozniej zaczał biadolic o nieregularnym zażywaniu, o czym mówiła ze sie piluje, i spytałam do ilu godzin tabletka sie wchłania... odpowiedź? NIE WIEM!! JA SIE PYTAM PO CO TAKIE BUCE PRACUJĄ KTORZY NIE SA W STANIE RZETELNIE ODPOWIEDZIEC PACJENTCE NA PYTANIA W WAZNYCH PROBLEMACH. Po prostu tragedia....
    No i oczywiście na NFZ
    14 4 Cytuj Zgłoś
  • 20.06.2016 - 18:45
    Hm moze to byl dr.Dyl?
    9 1 Cytuj Zgłoś
  • 21.06.2016 - 13:27
    nie wiem dokładnie jak sie nazywał, ale był wysoki, starszy siwy gość, w okularach
    4 Cytuj Zgłoś
  • 22.06.2016 - 7:49
    a nie czasami niejaki Konopka? jakoś tak sie ten drugi nazywał.. raz poszłam do niego i mówie że mnie boli to tamto są niepokojące objawy.. mówie : boję się żeby to jakis objaw np raka szyjki macicy nie był.. a gość do mnie po zbadaniu : nie nie nie ma pani raka szyjki macicy.. więc pytam skąd taka pewnośc( przecież niekiedy dopiero na cytologii wychodzi początki) a on do mnie - ja to na oko stwierdzam hahahahhahahah :-D :-D :-D
    10 3 Cytuj Zgłoś
  • 22.06.2016 - 21:36
    Dobre:-D
    6 Cytuj Zgłoś
  • 24.06.2016 - 23:53
    ha ha to napewno był Dyl ,obydwaj panowie ( Dyl i Konopka) porażka ! odradzam szczerze
    11 1 Cytuj Zgłoś
  • Aga 27.06.2016 - 23:07
    Jakiego lekarza prywatnego polecacie i żeby nie brał kokosów za wizytę ?
    Cytuj Zgłoś
  • Dominika 28.06.2016 - 14:43
    Dr Krystyna Kiszka
    32 7 Cytuj Zgłoś
  • 21.07.2016 - 21:56
    Chodzi ktoś do dr Olszańskiej? Jakieś opinie?
    7 1 Cytuj Zgłoś
  • 18.08.2016 - 17:18
    Witam mam pytanie jakiego dobrego ginekologa polecacie przy zespole polistycznych jajnikow ??
    Ktory ma specjalnosc leczenie nieplodnosci
    Cytuj Zgłoś
  • 18.08.2016 - 19:50
    myślenic nie polecam tylko kraków najlepiej na kopernika lub prywatnie dr.Milewicz też kraków
    5 12 Cytuj Zgłoś
  • 25.08.2016 - 14:14
    hej :) czy są tu jakieś pacjentki dr Kowalskiego?? chciałabym zasięgnąć opinii o tym lekarzu...
    1 2 Cytuj Zgłoś
  • 25.08.2016 - 18:32
    ?? halo ... chodzi któraś Pani do dr Kowalskiego na wizyty??
    1 5 Cytuj Zgłoś
  • 25.08.2016 - 19:05
    ja polecam w certusie pania ginekolog świetna
    3 Cytuj Zgłoś
  • 26.08.2016 - 15:59
    Pytanie z innej beczki...nie wiem gdzie napisac...czy miala ktoras z Pań usuwane torbiele w ciąży?
    2 Cytuj Zgłoś
  • 26.08.2016 - 16:03
    łosia napisał/a:
    Witam mam pytanie jakiego dobrego ginekologa polecacie przy zespole polistycznych jajnikow ??
    Ktory ma specjalnosc leczenie nieplodnosci
    Polecam klinikę macierzyństwo w Krakowie...mi pomogli
    5 Cytuj Zgłoś
  • 30.08.2016 - 17:19
    @kinia20941 od kilku lat chodzę do Kowalskiego, prowadził moją ciążę i nawet się załapał na początek porodu w Rydygierze ;)
    2 2 Cytuj Zgłoś
  • 28.09.2016 - 14:31
    A czy któraś z Was chodzi do dr Joanny Wiatr w Certusie? Jakieś opinie, jak chodzi o prowadzenie ciąży?
    8 Cytuj Zgłoś
  • 30.09.2016 - 16:26
    Dr MICAL.. z racji komplikacji w ciazy musze co jakis czas pokazywac sie w szpitalu. ostatnio mialam nieprzyjemnosc byc "badana" przez micala. co za cham :-/ zero komunikatywnosci, zero delikatnosci, zero szacunku dla kobiety w 8 miesiacu ciazy. Grzebie sobie jak w piaskownicy oczywiscie kamienna twarz przy tym. nastepnym razem nie wyraze zgody na badanie przez niego. a jak przyjade rodzic i on bedzie mial dyzur to lece w krakow jak boga kochamm odradzam stanowczo. pierwszy raz bylam tak spieta a tak jak pisalam bywam czesto i chyba wszyscy mnie juz badali w myslenickim szpitalu. masakra niech gosciu krowy w pcimiu bada.. sorry :-/
    12 9 Cytuj Zgłoś
  • 30.09.2016 - 21:46
    Ja również stanowczo odradzam doktora Micała. Nie informuje pacjentki jakie wykonuje badanie i po co. O jakiejkolwiek delikatności juz nie wspomnę bo Pan doktor nie wie co to znaczy. Pacjentko Mce - nawet na weterynarza by się nie nadawał bo uważam że nawet krowie przy porodzie należy się odrobina wyrozumiałości i delikatności. Swoimi łapami za pomocą wyciora co najwyżej mógłby przetykać rury kanalizacyjne, bo dokładnie tak traktuje pochwy pacjentek. Dzięki niemu nie wiem czy zdecyduję się na kolejną ciążę, a jeśli nawet to poród na pewno nie będzie odbywał się w Myślenicach bo nie mam zamiaru ryzykować, że trafię na rzeźnika Micała. Dzięki niemu szpital stracił kolejną pacjentkę a szkoda bo na oddziale pracuje wiele lekarzy którzy są na prawdę uprzejmi i z powołania. No ale nigdy nie wiadomo kto trafi się na dyżurze. Drogie Panie- jak zajedziedzie do porodu i okaże się że jest dr Micał to polecam szybko sp***dalać gdzie pieprz rośnie bo lepiej rodzić samej na krawężniku niż przy dr Micale. Na samo wspomnienie mam ból krocza na nowo!!! ODRADZAM STANOWCZO!!!
    11 9 Cytuj Zgłoś
  • sobota 01.10.2016 - 7:41
    Mi ten opis bardziej pasuje do dr W.
    8 2 Cytuj Zgłoś
  • 01.10.2016 - 8:42
    Norma napisał/a:
    Mi ten opis bardziej pasuje do dr W.
    Kto to jest dr. W? nie wierze ze jeszcze jeden taki by sie znalazl. po jaka cholere wybrali taki zawod? a co oni zon nie maj? corek? matek? jak z nimi sie obchodza?konowaly pieprzone
    5 4 Cytuj Zgłoś
  • 01.10.2016 - 15:57
    Chodzę do dr Micała jak i wiele moich znajomych i nigdy, żadna z nas nie spotkała się z brakiem delikatności z jego strony. Towarzyszył również przy porodach bliskich mi osób. Bardzo sobie go chwaliły. Nikt nie jest idealny i każdy ma gorsze, czy lepsze dni. To także tylko człowiek. Wydaje mi się, że niektóre kobiety idą na porodówkę z myślą, że lekarz odwali za nich całą ,,robotę" i to bez najmniejszego bólu. Albo, że przy badaniu będzie szczegółowo opowiadał wszystko co robi (właściwie po co?!), głaskając je po główce jednocześnie... Swoją drogą, to przecież położne są obecne i najważniejsze przy porodzie, a dopiero w nagłych przypadkach lekarz. Dr. Micał jest bardzo delikatny i rzeczowy. Spokojny. Mówi i robi co trzeba i ile trzeba. Nie jest za doszukiwaniem się najgorszego przez pacjentki, które często tak właśnie robią. Poświęca każdej pacjentce tyle czasu, ile tego wymaga. Nie zbywa. Gdy dzieje się coś niedobrego, zawsze odbierze telefon i przyjmie - nawet w późnych godzinach. Rozmawiałam z nim ostatnio w szpitalu przypadkowo, ponieważ miałam pewien problem, który nie wymagał badania i od razu uspokoił i zareagował - wypisał receptę na to co trzeba, wytłumaczył co robić i jak zażywać lek. Równie dobrze mógłby umówić mnie na wizytę prywatną (przyjmował na nie w tym samym dniu), pod pretekstem przymusu zbadania mnie, żeby po prostu ,,zarobić." Prawda jest taka, że żaden ginekolog - czy to myślenicki, krakowski, czy inny nie jest idealny. Bo wszystkim kobietom żaden nie dogodzi. Ile pacjentek - tyle charakterów i opinii. Dochodzą jeszcze hormony ciążowe... :) Dr Micał jest najtańszy, kieruje na bezpłatne badania prenatalne i często ma dyżury w szpitalu, więc przy porodzie jest duże prawdopodobieństwo, że trafi się na ,,swojego" lekarza gdyby przy porodzie było coś nie tak lub po nim. Ma bardzo dobry sprzęt w gabinecie. Jest naturystą - nie chce niepotrzebnie faszerować pacjentki niepotrzebnymi lekami, czy suplementami. Ze szczerego serca polecam!
    9 6 Cytuj Zgłoś
  • 01.10.2016 - 16:42
    ms ktoś napisał/a:
    Chodzę do dr Micała jak i wiele moich znajomych i nigdy, żadna z nas nie spotkała się z brakiem delikatności z jego strony. Towarzyszył również przy porodach bliskich mi osób. Bardzo sobie go chwaliły. Nikt nie jest idealny i każdy ma gorsze, czy lepsze dni. To także tylko człowiek. Wydaje mi się, że niektóre kobiety idą na porodówkę z myślą, że lekarz odwali za nich całą ,,robotę" i to bez najmniejszego bólu. Albo, że przy badaniu będzie szczegółowo opowiadał wszystko co robi (właściwie po co?!), głaskając je po główce jednocześnie... Swoją drogą, to przecież położne są obecne i najważniejsze przy porodzie, a dopiero w nagłych przypadkach lekarz. Dr. Micał jest bardzo delikatny i rzeczowy. Spokojny. Mówi i robi co trzeba i ile trzeba. Nie jest za doszukiwaniem się najgorszego przez pacjentki, które często tak właśnie robią. Poświęca każdej pacjentce tyle czasu, ile tego wymaga. Nie zbywa. Gdy dzieje się coś niedobrego, zawsze odbierze telefon i przyjmie - nawet w późnych godzinach. Rozmawiałam z nim ostatnio w szpitalu przypadkowo, ponieważ miałam pewien problem, który nie wymagał badania i od razu uspokoił i zareagował - wypisał receptę na to co trzeba, wytłumaczył co robić i jak zażywać lek. Równie dobrze mógłby umówić mnie na wizytę prywatną (przyjmował na nie w tym samym dniu), pod pretekstem przymusu zbadania mnie, żeby po prostu ,,zarobić." Prawda jest taka, że żaden ginekolog - czy to myślenicki, krakowski, czy inny nie jest idealny. Bo wszystkim kobietom żaden nie dogodzi. Ile pacjentek - tyle charakterów i opinii. Dochodzą jeszcze hormony ciążowe... :) Dr Micał jest najtańszy, kieruje na bezpłatne badania prenatalne i często ma dyżury w szpitalu, więc przy porodzie jest duże prawdopodobieństwo, że trafi się na ,,swojego" lekarza gdyby przy porodzie było coś nie tak lub po nim. Ma bardzo dobry sprzęt w gabinecie. Jest naturystą - nie chce niepotrzebnie faszerować pacjentki niepotrzebnymi lekami, czy suplementami. Ze szczerego serca polecam!
    Nikt nie pisze ze chodzi mu o kase i chce zarobic. chodzi o jego podejscie. tym ze kazdy moze miec gorszy dzien chcesz powiedziec ze to ze mu zona obiadu nie ugotowala upowaznia go do tego by traktowac kobiete-pacjentke jak przedmiot? i wyzywac sie na jej najdelikatniejszych miejscach? wybacz... nie sztuka jest byc milym czulym delikatnym bla bla bla w prywatnym gabinecie. Lekarz powiniem tak samo zachowywac sie przyjmujac tez NIE SWOJE pacjentki. poza tym smierdzi mi ta Twoja wypowiedz i smiem twierdzic ze pan doktor probuje sie bronic. prawda w oczy kole? trudno nie pracuje przy miesie w supermarkecie tylko z ludzmi-z kobietami, delikatnymi istotami i to on ma sprawic by czula sie bezpiecznie i komfortowo! tak na wizycie prywatnej gdzie dostaje za to kase jak i w szpitalu gdzie tez za darmo nie siedzi. wspolczuje jego zonie jak pan doktor "ma gorszy dzien" pfff a pani ktora pisala wczesniej nie miala na mysli tego aby przyszedl urodzic za nia.. ale podczas porodu chyba przychodzi lekarz i bada? albo na koncu chocby nawet zaklada szwy?
    3 9 Cytuj Zgłoś
  • 01.10.2016 - 19:34
    Doktor Micał jest bardzo dobrym i delikatnym lekarzem jednym z najbardziej delikatnych w mce szpitalu i nie wierzę ani w jedno twoje słowo i myślę ,że wszystkie dziewczyny które miały z nim styczność też . Może chcesz go oczernic bo jesteś np. Checinskim ?
    11 12 Cytuj Zgłoś
  • 01.10.2016 - 20:28
    malina napisał/a:
    Doktor Micał jest bardzo dobrym i delikatnym lekarzem jednym z najbardziej delikatnych w mce szpitalu i nie wierzę ani w jedno twoje słowo i myślę ,że wszystkie dziewczyny które miały z nim styczność też . Może chcesz go oczernic bo jesteś np. Checinskim ?
    jakiez Ty masz doswiadczenie z myslenickimi lekarzami ze wiesz ze on najbardziej delikatny. moze dla Ciebie jest wyjatkowy czuly i wogole to sie nie zakochaj a dla innych jak widac nie wiec mow za siebie. Checinski myslisz ze nie ma co robic tylko na forum siedziec? podejdz pod jego gabinet nie sadze zeby czegos micalowi zazdroscil.ani wygladu ani kompetencji ani gabinetu ani ilosci pacjentek nie rozumiem..dla mnie mical jest chamem i troche sie minal z powolaniem.wygladem przypomina ksiedza a zachowaniem rzeznikam to jest moje zdanie i mam prawo je wyrazic. po to zostal zalozony watek. Pozdrawiam
    5 11 Cytuj Zgłoś
  • 01.10.2016 - 21:01
    A przepraszam czy my się znamy ,że Ty wiesz jakie ja mam doświadczenie z lekarzami ? Ja też mam prawo wyrazić swoje zdanie i je wyrażam , no chyba ,że wątek został założony tylko do wyrażana Twojego zdania i Twojej słusznej racji .
    Ja mam co robić w przeciwieństwie do Ciebie nie stoję i nie mam zamiaru stać pod gabinetem Chęcińskiego .
    6 7 Cytuj Zgłoś
  • 01.10.2016 - 21:23
    malina napisał/a:
    A przepraszam czy my się znamy ,że Ty wiesz jakie ja mam doświadczenie z lekarzami ? Ja też mam prawo wyrazić swoje zdanie i je wyrażam , no chyba ,że wątek został założony tylko do wyrażana Twojego zdania i Twojej słusznej racji .
    Ja mam co robić w przeciwieństwie do Ciebie nie stoję i nie mam zamiaru stać pod gabinetem Chęcińskiego .
    No ja akurat tez nie stoje ale sila rzeczy tam bywalam prowadzac u niego ciaze. wyrazac zdanie kazdy moze ale ja nie pisze nie wierze w ani jedno Twoje slowo. napisalam ze moze dla Ciebie byl delikatny ale dla mnie nie i mialam prawo podzielic sie moja opinia z innymi kobietami. Aaa no i moze sie znamy a moze nie ale skoro piszesz ze jest jednym z najbardziej delikatnych lekarzy w myslenickim szpitalu to rozumiem ze bylas badana przez wszystkich lekarzy tej placowki? chyba ze Twoje stwierdzenie opiera sie na przypuszczeniach? bo ja swoje opieram na faktach :-)
    3 7 Cytuj Zgłoś
  • 01.10.2016 - 23:10
    Ja jak przyjechalam do porodu badal mnie niejaki Mleko.... Czegos takiego, w zyciu nie przezylam. Tak niedelikatnego lekarza nigdy, przenigdy nie mialam...
    4 12 Cytuj Zgłoś
  • sobota 02.10.2016 - 7:00
    Przed porodem to tak może boleć samo z siebie ze najdelikatniejsze dotknięcie może wydawać się jak by cię tam dzgali tępym nożem. Przykre ale prawdziwe...
    10 7 Cytuj Zgłoś
  • 02.10.2016 - 10:59
    zeberka napisał/a:
    Ja jak przyjechalam do porodu badal mnie niejaki Mleko.... Czegos takiego, w zyciu nie przezylam. Tak niedelikatnego lekarza nigdy, przenigdy nie mialam...
    "czegos takiego w zyciu nie przezylam" hahaha nie mam pytan.. niektore wypowiedzi pacjentki powinny jednak zachowac dla siebie :-)
    1 10 Cytuj Zgłoś
  • 02.10.2016 - 19:46
    a czy dr Kowalski pracuje w myślenickim szpitalu?? :)
    Cytuj Zgłoś
  • 03.10.2016 - 9:42
    zeberka napisał/a:
    No to kolejny rzeznik na oddziale nam rosnie :-) tez z Mlekiem mialam doczynienia oczywiscie uczy sie od najlepszych czyli od Micala.Bylam swiadkiem jak przyglada sie "pracy" Micala. a wydawac by sie moglo ze mlody to ostrozny, delikatny, nie zmeczony zawodem.. ehh ale jaki nauczyciel taki uczen. niestety ale swiat darzy do tego ze bedziemy gorzej traktowane niz zwierzeta o ile juz nie jestesmy
    4 13 Cytuj Zgłoś
  • 03.10.2016 - 14:52
    Norma napisał/a:
    Przed porodem to tak może boleć samo z siebie ze najdelikatniejsze dotknięcie może wydawać się jak by cię tam dzgali tępym nożem. Przykre ale prawdziwe...
    Z tym, że ja przyjechalam do planowanego cc... Podczas przyjecia kazda kobieta jest badana i niestety ten facet do delikatnych nie nalezy, w zadnym wypadku nie jest to zwiazane z okresem okoloporodowym.
    3 2 Cytuj Zgłoś
  • 03.10.2016 - 14:59
    Pacjentka Mce napisał/a:
    "czegos takiego w zyciu nie przezylam" hahaha nie mam pytan.. niektore wypowiedzi pacjentki powinny jednak zachowac dla siebie :-)
    A dlaczego mam zachowywac dla siebie? Bylam badana w swym zyciu przez kilka ginekologow, mam dwojke dzieci i pisze jaknajbardziej szczerze,że takiego badania jak wykonane przez tego pana nigdy nie przezylam. W sensie nigdy nie badal mnie tak niedelikatny lekarz...
    7 1 Cytuj Zgłoś
  • 03.10.2016 - 15:20
    zeberka napisał/a:
    A dlaczego mam zachowywac dla siebie? Bylam badana w swym zyciu przez kilka ginekologow, mam dwojke dzieci i pisze jaknajbardziej szczerze,że takiego badania jak wykonane przez tego pana nigdy nie przezylam. W sensie nigdy nie badal mnie tak niedelikatny lekarz...
    zeberka zle przeczytalam. napisalas niedelikatnego a ja przeczytalam delikatnego.poparlam Cie w kolejnym poscie.znajoma miala taka sama sytuacje z dr Mleko. tez przyszla na planowane cc i myslala ze cos sie zaczyna i nie doczeka rana bo tak bolalo przy badaniu a jak go zapytala to doktor powiedzial ze jeszcze wszystko wysoko. dzien wczesniej bafal ja jej ginekolog i owego bolu nie odczuwala wiec rowbiez ten pan doktor do najdelikatniejszych nie nalezy ale jak juz pisalam wczesniej uczy sie od mistrza.
    3 8 Cytuj Zgłoś
  • 19.10.2016 - 9:25
    hmm... co do tytułu wątku.. to też podzielę się swoim zdaniem. Polecam Panią dr Renatę Łapę - mogę z czystym sumieniem powiedzieć, ze lekarz z powołania: zna się na swojej pracy - konkretna, delikatna, sympatyczna i jeszcze do tego empatyczna.
    11 4 Cytuj Zgłoś
  • 20.10.2016 - 17:26
    Witam. Czy ktoś słyszał może o zwolnieniu dr. Chęcińskiego ze szpitala ? Czy to kolejna plotka bo wcześniej też słyszałam że niby go zwolnili i okazało się nie prawdą.
    1 3 Cytuj Zgłoś
Poinformuj o odpowiedziach

Odpowiedz