Forum » Myślenice

ginekolog -jakiego polecacie?

  • 21 mar 2012

    Ja leżałam ostatnio tydzień w szpitalu w Myślenicach i byłam zadowolona z dr Dudka, dr Micała, dr Kiszki i dr Przeklasy. Nie przypadł mi do gustu dr Kocot tzn przyszedł do mnie zapytał czy wszystko w porządku, nie zdążyłam nic powiedzieć bo sam sobie odpowiedział, że tak i już go nie było. No trochę to dziwne było. Wiem, że nie jestem jego pacjentką ale jeśli ma dyżur w szpitalu to mógłby poświęcić mi chociaż minutę na odpowiedź... Reszta, którą wymieniłam bardzo rzetelnie się mną opiekowała.

    2 3 Cytuj
  • ania 21 mar 2012

    specjalista od ciąż "problematycznych" oraz odleczenia niepłodności dr Wojtyś, przyjmuje prywatnie na placu szczepańskim rezyduje w koperniku.

    3 Cytuj
  • 21 mar 2012

    Czy któryś ginekolog przyjmuje w godzinach rannych?

    1 1 Cytuj
  • 21 mar 2012

    oczywiście, np Kocot w niektóre dni przyjmuje od rana, nie pamiętam które ale w sobotę na pewno

    1 2 Cytuj
  • 22 mar 2012

    Radka!! ja polecam Ci z czystym sumieniem dr Chęcińskiego.byłam u niego na USG genetycznym. wszystko mi sprawdził i powiedział ze dzidzius nie ma zadnych wad i jest okazem zdrowia :) jako jedyny ma tak wysokiej klasy aparat USG w myslenicach. POLECAM!!!

    2 7 Cytuj
  • 22 mar 2012

    a co pana / panią to tak boli może to konkurencja. Pacjentki i tak pójdą gdzie będą chcieć przecież kobieta zmienną jest dziś jest tu na wizycie za jakiś czas gdzie indziej. Myślę że specjalizacja jest tu nie ważna ja osobiście wiem że atmosfera prywatności w takim gabinecie jest najważniejsza. Zaznaczam jestem pacjentką dr. Micała

    3 1 Cytuj
  • 22 mar 2012

    ja polecam Pana Wróblewskiego może i drogi ale fachowiec jakich mało !!

    1 9 Cytuj
  • 23 mar 2012

    [quote=gość: fifiołka] mam pytanie do mamaaaa czytam i widzę ze chodzisz do doktora J.Kusia w Krakowie ,też do niego chodziłam z pierwszym dzieckiem i byłam bardzo zadowolona, tylko to było chwilę temu a obecnie jestem w 2 ciąży i z wygody chodzę do Myślenickiego ginekologa i jestem mało zadowolona.Proszę mi powiedzieć ile teraz wizyta kosztuje u dok Kusia .Z góry dziękuję. [/quote]

    Kuś bierze 120 zł, ale zdecydowanie waro. Zresztą sama wiesz :) Pozdrawiam

    3 Cytuj
  • 26 mar 2012

    Ja wszystkim polecam dr.Dziewońską jest bardzo dobrym oraz miłym lekarzem,nawet gdy leżysz w szpitalu nie przejdzie obojętnie obok Ciebie.Mi osobiście bardzo dużo pomogła i dzięki niej mogę teraz cieszyć się z upragnionej ciąży.

    4 7 Cytuj
  • 26 mar 2012

    [quote=gość: JA13] Ja wszystkim polecam dr.Dziewońską jest bardzo dobrym oraz miłym lekarzem,nawet gdy leżysz w szpitalu nie przejdzie obojętnie obok Ciebie.Mi osobiście bardzo dużo pomogła i dzięki niej mogę teraz cieszyć się z upragnionej ciąży. [/quote]

    Ja tez polecam panią Basię !!! pierwszą ciążę prowadziłam właśnie u niej zawsze rzeczowo odpowiada na pytania , bardzo miła wysłucha doradzi !! nie naciąga na dodatkowe wizyty !!! druga ciążę na pewno tez u niej będę prowadzić

    2 6 Cytuj
  • 27 mar 2012

    W którym pokoju u dr Kocota można zrobic KTG? W tym co się wchodzi po lewo czy tam na przeciwko WC? Bardzo proszę o odpowiedź jeśli któraś z was miała tam KTG.

    2 Cytuj
  • 27 mar 2012

    Wchodząc do budynku gabinet Kocota jest naprzeciwko wejścia, a KTG jest robione w pomieszczeniu po lewo, pierwsze drzwi od wejścia po lewej stronie.

    1 2 Cytuj
  • 27 mar 2012

    Ja polecam doktora K.Pasiowca fantastyczny gość.

    2 Cytuj
  • 27 mar 2012

    Dziękuje za odpowiedż

    Cytuj
  • 28 mar 2012

    Czy któryś z ginekologów zajmuje się leczeniem zaburzeń hormonalnych?
    Ew. kogo z Krakowa możecie polecić?

    Cytuj
  • 28 mar 2012

    [quote=gość: 1anka] Czy któryś z ginekologów zajmuje się leczeniem zaburzeń hormonalnych?
    Ew. kogo z Krakowa możecie polecić? [/quote]
    polecam dr zdzisławe przytaczyczke , przyjmuje na szpitalnej , ale nr nie znam

    4 1 Cytuj
  • 10 kwi 2012

    czy dr.Dudek ma nowoczesny aparat do USG? Jak długo trzeba czekać na wizytę po rejestracji do niego?

    2 Cytuj
  • 10 kwi 2012

    [quote=gość: xxxuy] czy dr.Dudek ma nowoczesny aparat do USG? Jak długo trzeba czekać na wizytę po rejestracji do niego? [/quote]
    Co do sprzętu to wydaje się być dobry a na wizytę czeka się w zależności od dnia (góra tydzień) - najlepiej dzwonić do położnej .

    Cytuj
  • 10 kwi 2012

    Jeśli chodzi o usg 4d to dr Chęciński z tego co wiem to miał zamiar zakupić dopiero taki sprzęt,ogólnie na wizycie prywatnej jest ok ,dobrze wykonuje usg 2d,nie można mu nic zarzucić,ktg robi sam,ma swój sprzęt 40 zł koszt badania,jeśli do niego dzwonisz ,a nie odbiera to sam oddzwoni,w gabinecie poświęca dużo czasu pacjentce,fakt jest jeszcze młody,specjalizacji nie ma,ale to może dzięki temu jeszcze się stara być miły,bo za kilka lat nie wiadomo czy taki sam pozostanie,lekarze się zmieniają stąd też tracą stałe pacjentki,na razie chodzę do Chęcińskiego,ale gdyby zmienił swoje zachowanie i podejście do pacjenta,to oczywiście również zmienię lekarza.

    4 3 Cytuj
  • 10 kwi 2012

    [quote=gość: nnn] Jeśli chodzi o usg 4d to dr Chęciński z tego co wiem to miał zamiar zakupić dopiero taki sprzęt,ogólnie na wizycie prywatnej jest ok ,dobrze wykonuje usg 2d,nie można mu nic zarzucić,ktg robi sam,ma swój sprzęt 40 zł koszt badania,jeśli do niego dzwonisz ,a nie odbiera to sam oddzwoni,w gabinecie poświęca dużo czasu pacjentce,fakt jest jeszcze młody,specjalizacji nie ma,ale to może dzięki temu jeszcze się stara być miły,bo za kilka lat nie wiadomo czy taki sam pozostanie,lekarze się zmieniają stąd też tracą stałe pacjentki,na razie chodzę do Chęcińskiego,ale gdyby zmienił swoje zachowanie i podejście do pacjenta,to oczywiście również zmienię lekarza. [/quote]
    RÓWNIE MOŻNA CHODZIC DO LEKAZA WETERYNARII TEŻ LEKAK I NIE MA SPECJALIZACJI Z GINEKOLOGI.JA TOBIE RADZE CHODZ LEPIEJ DO SPECJALISTÓW GINEKOLOGÓW , A NIE DO LEKARZA BEZ SPECJALIZACJI

    3 7 Cytuj
  • 10 kwi 2012

    Dr Dudek z tego co mi wiadomo zmieniał sprzęt usg początkiem tamtego roku, na jego stronie pisze dokładnie co to za firma, ja sprawdzałam u znajomego, który sprzedaje takie ,,zabawki'' i powiedział, że jest to jeden z najlepszych i najdroższych sprzętów na rynku... też mi zależało na dobrym usg z przyczyn osobistych. Jestem zadowolona z wizyt u tego lekarza.

    Cytuj
  • 10 kwi 2012

    dziękuję bardzo za odpowiedzi

    Cytuj
  • 10 kwi 2012

    [quote=gość: maranos von pzdzioch] gość: nnn napisał/a: Jeśli chodzi o usg 4d to dr Chęciński z tego co wiem to miał zamiar zakupić dopiero taki sprzęt,ogólnie na wizycie prywatnej jest ok ,dobrze wykonuje usg 2d,nie można mu nic zarzucić,ktg robi sam,ma swój sprzęt 40 zł koszt badania,jeśli do niego dzwonisz ,a nie odbiera to sam oddzwoni,w gabinecie poświęca dużo czasu pacjentce,fakt jest jeszcze młody,specjalizacji nie ma,ale to może dzięki temu jeszcze się stara być miły,bo za kilka lat nie wiadomo czy taki sam pozostanie,lekarze się zmieniają stąd też tracą stałe pacjentki,na razie chodzę do Chęcińskiego,ale gdyby zmienił swoje zachowanie i podejście do pacjenta,to oczywiście również zmienię lekarza.
    RÓWNIE MOŻNA CHODZIC DO LEKAZA WETERYNARII TEŻ LEKAK I NIE MA SPECJALIZACJI Z GINEKOLOGI.JA TOBIE RADZE CHODZ LEPIEJ DO SPECJALISTÓW GINEKOLOGÓW , A NIE DO LEKARZA BEZ SPECJALIZACJI [/quote]

    To nie jest tak jak pisze " von prawdziwy Pźcich".
    Lek P Chęciński jest lekarzem który ma uprawnienia do badania ginekologicznego i prowadzenia ciąży. A słowo " nie ma specjalizacji" nie jest prawdą, ponieważ jest w trakcie specjalizacji, która trwa 6,5 koku, a każdy lekarz po 3,5 roku pracy w zawodzie z otwartą specjalizacją ginekologiczną ma prawo przyjmować i leczyć ginekologicznie ( teraz chyba nawet wcześniej po 2,5 roku) . Dodam również, że podobnych młodych lekarzy ,jest w całej Polsce wielu i wszyscy przyjmują legalnie.
    W ramach ścisłości dodam również ,że Chęciński P kończy specjalizację w tym roku , co oznacza żę pracuje w zawodzie 6 lat i od 3 lat ma uprawnienia do badania .
    A teraz proszeę się zastanowić kto i w jakim celu tak usilnie próbuje zniechęcić potencjalne pacjentki . Czyżby konkurencja ???

    7 2 Cytuj
  • 10 kwi 2012

    dodam również ,że w takim wypadku porównanie do Weterynarza jest co najmniej obraźliwe ( z całym szacunkiem i nie obrażając weterynanarzy.)

    3 6 Cytuj
  • 10 kwi 2012

    [quote=gość: nikttaki] dodam również ,że w takim wypadku porównanie do Weterynarza jest co najmniej obraźliwe ( z całym szacunkiem i nie obrażając weterynanarzy.) [/quote]
    weterynarz jest lekarzem , wiec nie ma tu nic obrazliwego

    10 2 Cytuj

Odpowiedz