Forum » Myślenice

ginekolog -jakiego polecacie?

  • 31 sie 2009

    [quote=:[hr][quote] napisał]dr Dziewońska to PARTACZKA nawet się nie zapisuj do niej Karo[/quote]

    Co za bzdura !!!!!!!!!! chodzę do doktor Dziewońskiej i jestem z niej BARDZO zadowolona zawsze miła uśmiechnięta super specjalista !!! zawsze dokładnie i rzeczowo odpowiada na każde moje pytanie !!!wizyta u niej kosztuje 70 zł cyto 30 usg pomiarowe 40 zł

    Ana9 nie wiem skąd ta opinia Partaczki !!!!![/quote]
    DO Mysy: Chodzi mi o to czy te badania cyto i pomiarowe wliczone są w koszt wizyty czy osobno się płaci. To będzie moja pierwsza wizyta, i zastanawiam się czy wogóle można zrobić te badania jak się idzie po raz pierwszy do ginekologa.

    1 1 Cytuj
  • 24 wrz 2009

    Czytajcie bo to co napiszę może przyczynić sie do waszego zdrowia przez dłuższy czas byłam pod opieką Pani Doktor Olszańskiej nie wypowiadałam się jednak na jej temat ponieważ leczyłą mnie raczej profilaktycznie trudno sprawzić lekarza jak nie jes potrzeny. Niestety w tej ciąży pojawiły się problemy początkowo nie byłam wtedy zadowolona z tego że chodzę do Lekarza z Krakowa bo w szpitalu myślenickim nikt się mną nie zajmował i każdy pytał do kogo chodzę prywatnie. Kiedy już zupełnie nie dostawałam leków a każdy lekarz mówił skrajnie różne opinie na temat mojego stany zdrowia wypisałam się na rządanie i raz jeszcze poszłam do Pani Olszańskiej o dziwo dostałam leczenie o jakim w szpitalu nie mogłam nawet marzyć w ciągu zaledwie dwóch tygodni mój stan zdrowia o niebo się poprawił i choć nie ma jeszcze rewelacji teraz mam pewnośc że jestem w bardzo dobrych rękach z czystym serce polecam wam panią doktor Beatę Olszańską Przyjmuje w każdy piątek w gabinecie na ul Żwirki i Wigóry w tym samym budynku w którym mieści się sklep ortopedyczny godziny przyjęć od 16:00 wedłóg kolejności kto pierwszy ten lepszy

    1 1 Cytuj
  • 24 wrz 2009

    Do MiMalgorzata: ile kosztuje wizyta u dr Kuśia?

    Cytuj
  • Malgorzata 24 wrz 2009

    kosztowała 100 zł jeszcze rok temu
    ale powtarzam gość godny polecenia
    pozdrawiam życząc dużo zdrówka

    Cytuj
  • 24 wrz 2009

    Być może się mylę, ale sądząc po błędach ortograficznych Gość: mama to edyta.g.

    Cytuj
  • 7 paź 2009

    Ja z czystym sumieniem moge wam polecić dr Chęcińskiego, naprwade jetem pod wrażeniem jakie ma podejscie do pacjentek wcześniej chodziłam do dwóch róznych lekarzy w myslenicach również byłam zadwowolona ale najlepiej wypadł jednak w/w doktor.

    1 7 Cytuj
  • 15 paź 2009

    Ja polecam dr Stangel. Poszłam do niej po przejrzeniu właśnie róznych opini. no i...
    No cóz, ja po pierwszej wizycie wreszcie czuje, że ktoś się wziął za mnie jak należy. Od 4 miesiecy mam nawracające grzybice ( a może i inne cholerstwo) pochwy. Lekarz ( w zasadzie
    lekarka) do której do tej pory chodziłam przepisywała mi co raz to inne globulki, które niestety nie pomagały. A na ostatniej wizycie powiedziała mi, że jak mi to nie mopoże (jaks tam krem) to ona już na mnie nie ma sposobu. No więc zaczełam czytać stronki i szukac innego lekarza.
    I tak wybrałam sie do Pani Stangel. I po pierwsze powiedziała, że trzeba zbadać czystość
    pochwy (dla mnie nowosc, tak to mnie właśnie leczono) i wtedy zobaczy sie co w ogóle ja tam mam i ustali odpowiednie leczenie. Pomimo tego zapisała mi różne rzeczy, żeby przetrwać ten tydzień, a oprócz dopochwowych rzeczy dała doustne (co w moim przpadku też nowosć).
    I dziewczyny, to jeszcze nie jest właściwe leczenie, a ja juz po dwóch dniach czuje że jest lepiej.
    Dlatego zdecydowałam się zamieścić moja opinię.
    A jeśli chodzi o koszty to wydaje mi się, ze bierze standardowo bo 80 zł za wizyte. No a badania oczywiście płatne dodatkowo.
    Na razie :-) polecam

    A zapomniałam, że pomomo, że przyszłam z "dolnym" problemem Pani Doktor zbadała mi również piersi. To też rzadkość

    1 4 Cytuj
  • 18 paź 2009

    Ja od 9 lat chodze na prywatne wizyty do doktora Kocota.A. i jestem z niego zadowolona.Jest miły ,kulturalny niedrogi i robi wszystkie badania dokładnie i konkretnie.Był przy moim porodzie rodzinnym 8 lat temu ;-]

    4 Cytuj
  • 25 paź 2009

    Ja również polecam dr Stangel. Trafilam do niej przez przypadek pod koniec ciązy, wczesniej chodzilam do dr M. I jestem bardzo milo zaskoczona, nie tylko kompetencja, ale i faktem, ze nie jest pazerna na kase. Za kazdym razem Pani dr robila krotkie kontrolne usg, za ktore nie liczyla mi dodatkowo kasy, pomimo wielu badan nigdy nie wydalam chorej kwoty na jednej wizycie jak u Pani M. (rekord 240 zl...!). Wreszcie trafilam do lekarza, ktory dal mi konkretny antybiotyk na grozna bakterie, a nie jak do tej pory przypadkowe leki bez antybiotyku, na który wrazliwa jest bakteria. Poza tym pierwszy raz robilam posiew moczu, zeby wiedziec co leczyc, a nie zazywac w ciemno leki, tylko na bazie podstawowego badania moczu. To takie krotkie porownanie pod katem prowadzenia ciązy. Moze sie przyda dziewczynom, ktore wlasnie w ciazy szukaja dobrego lekarza.

    2 Cytuj
  • 25 paź 2009

    dr Micał i młody dr Checinski bardzo mili , prywatne wizyty u dr Kocota takze wspominam milo choc slyszlalam wiele rożnych opinii--pani d r Dziewonska na odziale tez przyjemna i ma fajne podejście do pacjentki
    dr Micał naprawdę świetnie robi usg polecam--prywatnie tez ma gabinet w Myślenicach
    co do przychodni K dużo kobiet korzysta --ja nie nie polecam nikomu dr Dyla jest ordynarny stosunku do pacjentek

    dr Konopka przy nim to anioł--przydalby sie tam jeszcze jakiś nowy lekarz

    1 4 Cytuj
  • 25 paź 2009

    dr Stangel ma bardzo dobra opinie wśród wszystkich pacjentek--dba o ciaze każdą z kobiet traktuje indywidualnie super lekarz

    1 Cytuj
  • 4 lis 2009

    witam :)
    Jaki jest koszt wizyty u doktor Olszańskiej i Stangel ??? Nie byłam u żadnej i interesuje mnie cena wizyty oraz jakie robi badania i jaka jest cena badań ???

    1 Cytuj
  • 5 lis 2009

    U dr Stangel wizyta kosztuje 80 zl, czystosc pochwy 60 zl, usg 70 zl (ma nowy sprzet), ktg 40 zl. Przy czym za krotkie kontrolne usg w ciazy nie placilam dodatkowo, jesli liczone bylo za wizyte. Mozna sie umowic na samo ktg i wtedy pani dr nie liczy dodatkowo za wizyte, jak to niektorzy...

    1 Cytuj
  • 5 lis 2009

    Chciałam zmienić lekarza i zastanawiam się nad dr Micałem- raczej ma dobre opinie i podobno nie jest drogi..Czy polecacie go?Planuje pierwsze dziecko i chciałabym trafić w dobre ręce..Widzę,że dr Olszańska też się cieszy zaufanie wśród pań na forum..Wcześniej byłam u dr Stangel-owszem miła, ale zraziło mnie to że na siłe chciała mnie leczyć hormonami tylko dlatego że mam okres co 30-31dni a nie co 28...wydaje mi się,że chodziło jej tylko o to bym przychodziła regularnie po tabletki do niej..

    1 1 Cytuj
  • 8 lis 2009

    Witam:)
    Chciałam się dowiedzieć czy do dr Olszańskiej trzeba się wcześniej umówić na wizytę czy po prostu idę sobie w piątek na 16 zajmuje kolejkę i grzecznie czekam??:) z góry dziękuje za odpowiedź.

    1 Cytuj
  • 9 lis 2009

    Ja polecam takiego aby za mocno kobiet nie łapał za cycki

    1 Cytuj
  • 10 lis 2009

    Jeśli chodzi o prowadzenie ciąży to z czystym sumieniem polecam dr Chęcińskiego,naprawdę super lekarz!!!

    1 3 Cytuj
  • 10 lis 2009

    mam pytanie gdzie przyjmóje dr Chęciński i ile kosztóje wizyta

    3 Cytuj
  • 10 lis 2009

    dr Chęciński przyjmuje na ul.Matejki 11A obok poczty.Wizyta jak do tej pory kosztowała 50zł.

    3 Cytuj
  • 10 lis 2009

    moja żona chodziła do /dr/ stangel była leczona na chorobę której nigdy niemiała jak się póżniej okazało !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tylko kasa się liczy dla nich !!!!!!!!!!!!!!

    Cytuj
  • 11 lis 2009

    ile teraz bierze dr.Witold W.za wizytę i za cytologię słyszałam że jest dobry,moją siostrę utrzymał z zagrożoną ciążą

    1 Cytuj
  • 21 lis 2009

    Czy ktoś mógłby napisać coś więcej o dr Chęcińskim? Słyszałam o nim dużo dobrych opinii, ale może ktoś jeszcze podzieli się swoimi doświadczeniami:) z góry dziękuję:)

    3 Cytuj
  • 21 lis 2009

    [quote=Kate1238]Napisałam całe nazwisko hmmmmmmm dr Witold W.

    Po dr nie dajemy kropki - od moderatora[/quote]
    Po dr rzeczywiście nie piszemy kropki,tyle że lek. W.W nie jest doktorem,jak wiekszość lekarzy w Myslenicach,pozdrawiam,

    Cytuj
  • 26 lis 2009

    Ja osobiście polecam dr Dziewońską, super babka!! Naprawde , godna polecenia!! zawsze miła, grzeczna, delikatna! pomogła mi naprawdę w wielu sprawach, zarówno w ciąży, jak i w profilaktycznym leczeniu!!
    pozdrawiam

    1 Cytuj
  • 26 lis 2009

    Witam panie,co prawda jestem mężczyzną ale mam pytanie o dobrego ginekologa.Chodzi mi o takiego co bez problemu wypisze receptę na Clomid(Clostylbegyt).No więc ,który jest taki ludzki i u,którego to załatwię bez większych problemów?

    1 Cytuj

Odpowiedz