Forum » Myślenice

Sztuczne ognie na Rynku - NIE

  • 8 sty 2012

    Chciałam poruszyć temat sztucznych ogni finansowanych przez UMiG.

    Psy szaleją ze strachu. Czy rzeczywiście konieczne jest takie fetowanie zakończenia WOSP. Kiedyś wystarczyło "Światełko do nieba". Pamiętam te piękne czasy, gdy wystrzelono mały promień. A dzisiaj - prawie dziesięć minut "walenia".
    Kto ma zwierzęta ( szcególnie psy ) wie o czym mówię. A kasa - czy nie lepiej "wrzucić" ją do puszki?

    Biedne zwierzęta ledwie przeżyły Sylwestra. Jeśli już musi być ( czy musi?) - trudno.

    Ale ja i moja rodzina oraz znajomi z psami jesteśmy na NIE dla kolejnej akcji sztucznych ogni w wieczór zbierania WOŚP.
    Czy ktoś się ze mną zgadza?

    35 77 Cytuj
  • 8 sty 2012

    swiatelko do niebo to podziekowanie dla wolontariuszy i bioracych udzial w zbiorce osob. z tego co mi sie wydaje gmina za nie nie placi, gmina placi za fajerwerki w sylwestra

    30 9 Cytuj
  • 8 sty 2012

    A co byś powiedziała gdyby wybuchła 3 wojna światowa kilka lat "walenia" czy psy by oszalały czy musiałyby się do tego przystosować ??

    31 22 Cytuj
  • 8 sty 2012

    Naprawdę wolontariusze oczekują takiego podziękowania? Naprawdę to takie ważne? Jeśli tak, to przepraszam - zaaplikuję psu kolejną dawkę relanium.
    do asc
    To o trzeciej wojnie nie było za bardzo na temat.

    19 27 Cytuj
  • 8 sty 2012

    Jesteś w mniejszości zapewne, także nic nie poradzisz.

    23 7 Cytuj
  • 8 sty 2012

    O pokazach sztucznych ogni wiedza wszyscy dużo wcześniej, osobiście uważam że rynek nie jest najwspanialszym miejscem na tego typu imprezę. mógłby to być np stadion Dalinu itp.
    Jeśli masz problem z psem przygotuj się do tego odpowiednio wcześnie, a nie "lamentuj" na forum. Masz jutro okazje iść do Pana Burmistrza i temu zaprotestować może Cie wysłucha.....

    28 6 Cytuj
  • 8 sty 2012

    A mój pies uwielbia te ognie i jestem jak najbardziej ZA!!!
    Powiem więcej, czeka na nie z utęsknieniem patrząc ciągle w okno :)))
    A te dzisiejsze bardzo się nam podobały :)

    31 14 Cytuj
  • 8 sty 2012

    mój pies i kot też uwielbiają sztuczne ognie i jeszcze cały rok muszą czekać na nie

    20 11 Cytuj
  • adzygmunt 8 sty 2012

    http://wiadomosci.onet.pl/swiat/deszcz-martwych-ptakow-rozbijaly-sie-o-drzewa,1,4991797,wiadomosc.html
    Jestem przeciwny odpalaniu sztucznych ogni, jestem przeciwny sprzedawaniu sztucznych ogni.
    Oczekuję zmasowanej akcji minusów!

    31 30 Cytuj
  • 8 sty 2012

    a moim zdaniem pies to tylko wymówka 10 minut niezapomnianych wrażeń dla ludzkości -- pies nie zdechnie tyle mam do powiedzenia i też mam psa

    19 14 Cytuj
  • 8 sty 2012

    Zawsze można kupić psu tabletki na uspokojenie albo na sen coby go uśpić (byle nie permanentnie) Co do sztucznych ogni, troche lepsze niż na sylwestra, ale i tu i tu zabrakło życzeń burmistrza :(

    11 13 Cytuj
  • 8 sty 2012

    [quote=kkkk] Chciałam poruszyć temat sztucznych ogni finansowanych przez UMiG.

    Psy szaleją ze strachu. Czy rzeczywiście konieczne jest takie fetowanie zakończenia WOSP. Kiedyś wystarczyło "Światełko do nieba". Pamiętam te piękne czasy, gdy wystrzelono mały promień. A dzisiaj - prawie dziesięć minut "walenia".
    Kto ma zwierzęta ( szcególnie psy ) wie o czym mówię. A kasa - czy nie lepiej "wrzucić" ją do puszki?

    Biedne zwierzęta ledwie przeżyły Sylwestra. Jeśli już musi być ( czy musi?) - trudno.

    Ale ja i moja rodzina oraz znajomi z psami jesteśmy na NIE dla kolejnej akcji sztucznych ogni w wieczór zbierania WOŚP.
    Czy ktoś się ze mną zgadza? [/quote]
    WEZ NIE ZDZIWIAJ

    26 11 Cytuj
  • 8 sty 2012

    A ja i moja rodzina oraz znajomi jesteśmy na NIE dla psów sraj*cych i szczających gdzie popadnie w każdy wieczór poranek i w ciągu dnia...

    Czy ktoś się ze mną zgadza?

    -------------------

    Mieszkanie w rynku ma swoje wady i zalety i trzeba nauczyć się z tym żyć, a nie jęczeć przy każej możliwej okazji.

    Fajnie ze jest taka inicjatywa jak WOŚP i nie mam nic przeciw sztucznym ogniom, tymbardziej że chyba wyszły lepiej niż ta sylwestrowa żenada...

    43 15 Cytuj
  • 8 sty 2012

    Super był pokaz, a najlepsze petard2y w kształcie plemników :)

    18 11 Cytuj
  • 8 sty 2012

    Jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma!

    3 6 Cytuj
  • 8 sty 2012

    [quote=kkkk] Chciałam poruszyć temat sztucznych ogni finansowanych przez UMiG.

    [/quote]
    Z tego co wiem to Gmina nie finansowała światełka, było to finansowane przez sztab WOŚP i sponsorów.
    Osobiście uważam, że lepiej żeby pieniądze ze sztucznych ogni poszły na sprzęt dla dzieciaków...

    25 2 Cytuj
  • 8 sty 2012

    Myślenice to chyba jedno z najbardziej zas..nych przez psy miast!!!! Sprzątajcie za swoimi pupilkami, a nie martwcie się sztucznymi ogniami.

    28 11 Cytuj
  • 8 sty 2012

    [quote=gość: Macio] Super był pokaz, a najlepsze petard2y w kształcie plemników :) [/quote]
    To samo mówie do mojej dziewczyny - że najładniejsze były te w ksztalcie plemnikow to mnie wyśmiała - nie tylko ja mam takie skojarzenia :D
    Wielkie TAK dla WOŚP !!!

    16 6 Cytuj
  • 8 sty 2012

    zboczeńcy

    13 7 Cytuj
  • 8 sty 2012

    [quote=gość: ksiądz L.H] zboczeńcy [/quote]
    Uderz w stół... ;)

    16 4 Cytuj
  • 9 sty 2012

    Ja nie lubie s..cych psów po chodnikach, a tak z innej beczki wązniejsze zdrowie dzieci czy psa lub ptaka ?

    Admina proszę o usuwanie aspołecznych tematów !

    9 10 Cytuj
  • 9 sty 2012

    [quote=gość: AAAA] Ja nie lubie s..cych psów po chodnikach, a tak z innej beczki wązniejsze zdrowie dzieci czy psa lub ptaka ?

    Admina proszę o usuwanie aspołecznych tematów ! [/quote]

    NAJWAŻNIEJSZE ZASOBNE KONTO NIEKTÓRYCH:

    http://acontrario.nowyekran.pl/post/47198,wielka-kasa-swiatecznej-orkiestry

    9 4 Cytuj
  • 9 sty 2012

    Cytat:
    "Schemat „zarabiania” na Orkiestrze wygląda następująco:

    Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy (Prezes Jerzy Owsiak, Członek Zarządu i etatowy kierownik biura Lidia Niedźwiecka – Owsiak)
    - koszty organizacji Finału i Przystanku Woodstock
    Złoty Melon Sp z o.o. (Prezes: Jerzy Owsiak, spółka wydzielona z WOŚP do celów gospodarczych)
    -organizacja przystanku Woodstock, przygotowanie materiałów telewizyjnych
    - produkcja płyt muzycznych z Woodstock
    Przedsiębiorstwo PPTV Mrówka Cała (Właściciel: Lidia Niedźwiecka – Owsiak, Jerzy Owsiak – pracownik), Owsiak TV (właściciel: ITI)
    - podwykonawca Złotego Melona, obługa telewizyjna Przystanku Woodstocki Finałów"

    Zanim napompujesz Owsiaka - przeczytaj, obejrzyj (ze zrozumieniem):

    http://www.obnie.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2359:owsiak-firma&catid=63:patologie-systemu&Itemid=27

    10 17 Cytuj

Odpowiedz