Forum » Myślenice

Naprawa lodówki

  • 10 sty

    Szukam pilnie kogoś kto zajmuje się naprawą lodówki.

    Będę bardzo wdzięczny za polecenie kogoś sprawdzonego :)

    1 Cytuj
  • 15 sty

    Nie wiem jak lodówki ale drobne sprzęty robił mi pan na Reja, po schodkach w dół budynku tego bloku po lewej stronie ulicy (stojąc w stronę rynku). Nie pamiętam nazwiska. Z kolei nad domem rzemiosła (na przeciwko rybki, jak skręcasz z 3-go maja na basen) tam u góry, gdzie jest drukarnia (Pixel) jest też naprawa sprzętu, i widziałam tam jakieś pralki więc pewnie lodówki też robią. Nie korzystałam ale ruch mają więc chyba ok.

    1 Cytuj
  • 26 sty

    jeśli masz problem z lodówką, to na początek sprawdź, czy przypadkiem nie masz zaśmieconego wentylatora albo jakieś dziwne dźwięki nie wydobywają się z jej wnętrza. czasem to może być coś prostego, co samemu da się naprawić, bez wywoływania fachowca.

    ale jak już próbowałeś wszelkich trików, a lodówka dalej nie działa, to szczerze, nie szukaj oszczędności na naprawie. czasem lepiej dać trochę więcej kasy i zadbać, żeby to zrobił ktoś naprawdę ogarnięty.

    no i pamiętaj, że zanim zaczniesz bawić się w samodzielną naprawę, to lepiej sprawdź, czy masz gwarancję, bo samodzielne majsterkowanie może ją skasować.
    Pozdrawiam, Marcin 😊

    3 Cytuj

Odpowiedz