Forum » Myślenice

Kww Macieja Ostrowskiego

  • 25 lut

    Wielu jest w SZOKU po tym jak kandydat na burmistrza z PSL opublikował listy osób startujących w wyborach samorządowych 7 kwietnia.
    Na liście do gminy nie widzę osób od Hołowni, za to jest Konfederacja.

    Konfederacja głosi nienawiść wobec szczepionek, LGBT, Uni Europejskiej, Żydów, Ukrainy i USA.

    Konfederacja to min Grzegorz Braun i Korwin Mikke.
    Ten ostatni tak mówił o kobietach "kobieta to część dobytku mężczyzny".

    Piękne towarzystwo + stary układ.
    Listę uważam za fatalną.

    https://m.youtube.com/watch?v=a4NmMqG2pXI

    :-(

    19 24 Cytuj
  • 25 lut

    Fakt trochę dziwna, ale każdy będzie lepszy niż PiS.

    29 17 Cytuj
  • 25 lut

    Gdzie jest ta lista? Ogólnie gdzie są te listy?

    5 6 Cytuj
  • 25 lut

    Kandydaci idą z takiej listy, na jaką się załapią. Dobrze, jeśli choć częściowo zgadza się z ich poglądami. Nie oszukujmy się. Znasz kogoś, kto idzie w politykę dla idei?

    19 4 Cytuj
  • 25 lut

    Nie znam tej listy to i nie wiem czego oczekiwać (na co stać) zamieszczonych na niej kandydatów. Wiem natomiast, i jest to wiedza mająca charakter jak się wydaje dosyć powszechny, na co stać jednego z najbliższych współpracowników ("wysokiego inaczej") aktualnego burmistrza. Wg mnie każdy kogo wyłonią najbliższe wybory (obojętnie kto) będzie z całą pewnością lepszy ! od tego rodzaju indywiduum. Zatem głosując za osobą, której banery porozwieszano jak się wydaje dość gęsto w naszym mieście miejcie wszyscy świadomość, że razem z nią powierzacie cząstkę władzy gminnej - wcale nie taką małą - także i wspomnianemu osobnikowi.

    34 9 Cytuj
  • 29 lut

    Jak to możliwe, że kandydat na burmistrza z PSL puścił taką listę do gminy?! Aż mi się włos na głowie jeży, jak czytam o tym, że Konfederacja ma swoich reprezentantów na tej liście. Toż to jakaś tragedia! Jak można popierać ludzi, którzy szerzą nienawiść i nietolerancję wobec innych ludzi tylko ze względu na ich orientację seksualną, pochodzenie czy poglądy polityczne?! Toż to niedopuszczalne!

    Grzegorz Braun i Korwin Mikke... no cóż, słyszałem o nich wiele, ale żeby aż takie rzeczy głosić, to już przesada! Jak można tak poniżać kobiety, traktować je jak przedmioty?! To jest po prostu obrzydliwe!

    To naprawdę straszne, że taka lista mogła być opublikowana. Mam nadzieję, że ludzie szybko to zauważą i wykażą swoje niezadowolenie w wyborach.
    Pozdrawiam, Mateusz 😊

    9 28 Cytuj
  • Janek Sal 1 mar

    witam towarzystwo-
    Ja na banerach jarosbawa szlacheckiego nie widze symbolu pis--- czyżby teraz z pisu to obciach ?
    Jeden mój adwersarz na fb bardzo chwalił wlasnie obecnego ...... ilez to zasług ma onciż włodarz . Owszem cos ma a zwłaszcza teraz - Krzyszkowice podpisane, jakies przedszkole ostatnio - a nie dało sie rok temu albo dwa?????

    20 4 Cytuj
  • Jacek Karwatowski 1 mar
    jaskokrakow napisał/a:

    witam towarzystwo-
    Ja na banerach jarosbawa szlacheckiego nie widze symbolu pis--- czyżby teraz z pisu to obciach ?
    Jeden mój adwersarz na fb bardzo chwalił wlasnie obecnego ...... ilez to zasług ma onciż włodarz . Owszem cos ma a zwłaszcza teraz - Krzyszkowice podpisane, jakies przedszkole ostatnio - a nie dało sie rok temu albo dwa?????

    Bo teraz chowają logo PiS

    https://miasto-info.pl/myslenice/30680,wybory-samorzadowe-2024-jaroslaw-szlachetka-rozpoczal-kampanie-po-druga-kadencje-burmistrza-idzie-bez-logo-pis.html

    I udają że wyrośli jako niezależni samorządowcy

    24 4 Cytuj
  • 1 mar

    Przyjaciel Daniela O. zasypał miasto banerami. Kto wyłożył na to kasę?

    26 4 Cytuj
  • 1 mar
    obserwatorrzeczy napisał/a:

    Przyjaciel Daniela O. zasypał miasto banerami. Kto wyłożył na to kasę?

    Jak to kto? My podatnicy. Tu masz wyniki głosowania na ten temat na ostatniej sesji Rady:

    https://myslenice.esesja.pl/glosowanie/1243719/8e68a493bc6045e

    17 3 Cytuj
  • 1 mar
    taki_gość napisał/a:

    Jak to kto? My podatnicy. Tu masz wyniki głosowania na ten temat na ostatniej sesji Rady:

    https://myslenice.esesja.pl/glosowanie/1243719/8e68a493bc6045e

    Ciekawe jak na ten sam temat glosowała rada "poprzednika". Trzeba by się byłoby pofatygować do archiwum UMiG, bo na internecie nie znajdziesz, Tak było przejrzyście I krystalicznie.
    Nota bene, zauważcie pewną prawidłowość "polityczną":
    Jak sie startuje NA stanowisko to sie przebiera w płaszczyk (czytaj: kampanię sponsoruje) PiS czy PSL każdy widzi że chodzi o kase, bo przecież taki kandydat nie wyłoży z własnych bo przecież niby skąd?
    Ale jak już sie stołek zasiada, no to oczywiscie kampanie sponsoruje UMiG czy adekwatny Urząd Powiatowy (czytaj: podatnicy). I wtedy takiego kandydata stać na bezpartyjność, vide KWW Maciej Ostrowski, KWW Józef Tomal, czy też obecny ulubieniec tłumów: KWW Jarosław Szlachetka. Prosta sprawa, nie ma tu co roztrząsać.
    Na koniec podpowiedź: Jak chcecie się dowiedzieć dlaczego żaden "młody, prężny przedsiębiorca z wykształceniem w biznesie" nie kandyduje na takie stanowiska, zapytajcie Wiktora Kielana ile kosztuje kampania wyborcza. I zapewniam że nie chodzi mi wyłącznie o pieniądze.
    Wiktora, przy okazji, serdecznie pozdrawiam.

    18 5 Cytuj
  • 5 mar

    Dla mnie te kampanię to jak pokazy garnków: im bardziej nachalne, tym szerszym łukiem omijam

    22 2 Cytuj
  • 13 mar

    Łapka w górę kto uważa że Maciej odniesie zwycięstwo w nadchodzących wyborach. Łapka w dół - Jarosław

    67 24 Cytuj
  • 14 mar

    Ktoś wie czy młody Pan z plakatów nazwiskiem Kurowski to może syn lub jakiś pobratymiec posła Kurowskiego?

    16 1 Cytuj
  • 14 mar
    Dorota_S napisał/a:

    Ktoś wie czy młody Pan z plakatów nazwiskiem Kurowski to może syn lub jakiś pobratymiec posła Kurowskiego?

    Syn

    16 1 Cytuj
  • 14 mar
    SpołeczeństwObywatelskie napisał/a:

    Syn

    Czyli rodzinny biznes :) dziękuję za odp.

    30 2 Cytuj
  • 26 mar
    Dorota_S napisał/a:

    Ktoś wie czy młody Pan z plakatów nazwiskiem Kurowski to może syn lub jakiś pobratymiec posła Kurowskiego?

    To syn, a na FB można dojrzeć, że p. Kutrzeba z Bęczarki to teściowa młodego Kurowskiego :)

    Także wszystko zostaje w rodzinie!

    25 1 Cytuj
  • 27 mar
    Bysina355 napisał/a:

    To syn, a na FB można dojrzeć, że p. Kutrzeba z Bęczarki to teściowa młodego Kurowskiego :)

    Także wszystko zostaje w rodzinie!

    No przecież takie mają hasło: "Rodzina na swoim".

    21 3 Cytuj
  • Moriss Moriss 28 mar
    t-34 napisał/a:

    Fakt trochę dziwna, ale każdy będzie lepszy niż PiS.

    No tak. Ja od 15 października nie przestaje się uśmiechać :P

    9 4 Cytuj

Odpowiedz