Forum » Myślenice

Za 30 srebrników

  • 19 kwi

    Barbara Bylica niezależna kandydatka na burmistrza Miasta i Gminy Myślenice, niosąca hasła nowej jakości. Chcąca zmienić oblicze lokalnej polityki. Zapewniająca wszem i wobec, że nie po drodze jej z jakimkolwiek z kandydatów z tzw. establishmentu. No i wszystko byłoby wspaniałe gdyby nie dziwne decyzje i kroki. A co one pokazują ? Że Barbara Bylica to nie jest " silna kobieta" ( na jaką pozuje i jak chcą ją pokazać elektorat Pana Macieja) ale zwykły człowiek, trochę zagubiony ( któż z nas nie był ) ze swymi słabościami, bolączkami i rozterkami. Bo jak inaczej nazwać to, co wyrabia? Rozumiem, że jej otoczenie, a zwłaszcza mentalny guru w osobie nawiedzonej COUCHyni ;) Małgorzaty M. cały czas jej wpaja wielkość, dorabia skrzydła, i w basku " ochów i achów " nie dopuszcza słów krytyki i głosu zwykłej ludzkiej przyzwoitości. Ale odpowiedzcie sobie Panie - Barbaro i Małgorzato - warto było tak się zaprzedać. To tylko wybory. Emocje opadną, kurz się przerzedzi, wróci codzienność . A niesmak, a wręcz smród ( niezależnie od wyniku wyborów ) będzie za wami dłuuugo się ciągnął.

    24 29 Cytuj
  • 19 kwi

    Warto też pamiętać jak Jarek zachował się w stosunku do Łatasa, to jest polityka drogi Panie najgorsze ścierwo jakie istnieje na tej planecie - polityka!

    Baśka miała fajny "stołek" ale to tylko taboret, może dostała propozycję czegoś wygodniejszego - przeanalizowała sytuację i wybrała, co do pomocy mentalnej guru Myślenic - zgadzam się bez niej nie było by wiatru w żagiel. Podobno po wyborach guuuuru ma umyć stopy nowemu merowi.

    15 4 Cytuj
  • 19 kwi

    Odwołując się do biblijnej historii Judasza należy pamiętać, że bez jego udziału nie byłoby w ogóle dzisiejszej wiary katolickiej ;)

    8 5 Cytuj
  • 19 kwi

    ???? A co Baska wziela nierozerwalny slub przed oltarzem ze Szlachetka ? Zdradzila kraj I narod z ktorego sie wywodzi ? Sypie swych ziomkow z przestepczej organizacji ktorym przysiegala DOZGONNA WIERNOSC ? To polityka ,to Poker ,.
    Tam sie nie stosuje takiej "moralnosci" . I trza byc mocno naiwnym I nieswiadomym aby myslec inaczy . Jezeli jej decyzja przyniesie jakies wymierne korzysci Myslenicom to ja w pelni popieram taka jej gre. Ament

    17 8 Cytuj
  • 19 kwi

    Dokładnie, zgadzam się z Kiernoz Blachowski, to jest POLITYKA. Czy Panie Barbara i Małgorzata po przegranej miały schować głowę w piasek i siedzieć cicho? Zgarnęły 10% i było jasne, że ktoś się o tych wyborców upomni, a jeśli Szlachetka zaspał to jego problem. Pewnie duma nie pozwoliła mu zadzwonić do Pani Bylicy, a teraz jedynym pomysłem jest oczernianie Pań na prawo i lewo. Jakie to słabe. A Ostrowski potraktował je jak partnerów. Wykorzystał ich pomysły i widać, że chce współpracować.

    14 12 Cytuj
  • 19 kwi

    Każdy będzie lepszy od tego z PiS u....

    14 9 Cytuj
  • 19 kwi

    A co tam 30 srebrników. To tylko około jedna pensja w spółce skarbu państwa. Zdrada, to pojęcie względne, bo najwięcej o zdradzie krzyczą ci, którzy niegdyś sami zdradzili. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
    Myślę, że decyzją tej pani nie było jakieś widzimisię, tylko akt desperacji w związku z konkretną sytuacją (ciekawe, co to było). Natomiast fala hejtu, zdaje się, generowana z chęci zemsty, aż nie przystoi tym, którzy mianują się patriotami i miłosiernymi katolikami. To zły przykład dla społeczeństwa. Oj, bardzo zły......

    10 7 Cytuj
  • 19 kwi

    No też jestem ciekawy jak to było z naszym słoneczkiem i posłem Łatasem..... W końcu z jakiegoś powodu ten przecież poparł Maćka...

    16 3 Cytuj

Odpowiedz