Forum » Myślenice

Zakład szklarski

  • 19 sty 2012

    Czy w Myślenicach (lub okolicy) jest jakiś zakład szklarski ? Konkretnie chodzi mi o wycięcie półek ze szkła nie muszą być szlifowane bo do okoła będzie drewniana listwa.
    Około 10-15 lat temu był zakład szklarski na początku ul. K. Wielkiego ale już go tam nie ma. Zastanawiam się czy w ogóle taki zawód jak "szklarz" jeszcze istnieje ?

    Cytuj
  • 19 sty 2012

    W Krakowie jest, przynajmniej jeden na Kazimierzu ul. Jakuba, w Myślenicach - nic mi takiego nie wiadomo.

    Cytuj
  • 19 sty 2012

    E tam nie ma.
    Dalej jest w tym samym miejscu, 3 dom po prawo od ronda do wiaduktu.

    5 Cytuj
  • 19 sty 2012

    Dokładnie:) szklarz jest na przeciwko nauki jazdy Rakoczego obok ronda:) I można go polecić

    2 1 Cytuj
  • 20 sty 2012

    W takim razie przejdę się tam jeszcze raz. W zasadzie to często tam autem przemykam ale na nogach to chba ostatnio kilka lat temu szedłem. Może dla tego nie zauważyłem.

    Cytuj
  • 20 sty 2012

    Na ul Kazimierza Wlk jest szklarz gdzieś naprzeciwko placu.
    Dorabiał mi szyby zespolone na wymiar. Solidny człowiek.

    3 Cytuj
  • 20 sty 2012

    Z tym ze tam nie ma żadnego fachowca,i jest makabrycznie drogo!!!

    1 2 Cytuj
  • 20 sty 2012

    Jest szklarz w Krzywaczce. Nieopodal Pomarańczy.

    1 Cytuj
  • 20 sty 2012

    na pewno solidny ale i solidnie trzeba zapłacić ale co się dziwić jak został sam na polu walki

    1 Cytuj
  • 20 sty 2012

    Byłem na K. Wielkiego jeden jest naprzeciw autoszkoły a dwóch obok szkoły naprzeciw Maksa. Trudno mi powiedzieć czy drogo i czy ten z usług, którego skorzystałem jest dobrym fachowcem czy nie bo miałem do wycięcia raptem jeden prostokąt bez szlifu więc tak na dobrą sprawę to sam bym sobie z taką robotą poradził. Poza Myślenice mi się nie opłacało jechać dla roboty wartej 30 zł ale dobrze wiedzieć, że są w okolicy jeszcze inne firmy szklarskie.
    Dzięki za odpowiedzi.

    1 1 Cytuj
  • 21 sty 2012

    Zakład między auto szkołą Rakoczego a Starostwem/po drugiej stronie/ na ul. K. Wielkiego
    Polecam doradzi i w miarę możliwości wykona szybko i solidnie

    2 2 Cytuj

Odpowiedz