Forum » Myślenice

Doradztwo kredytowe

  • 2 lut 2012

    Witam forumowiczów!
     Czy ktoś z Was orientuje się czy w naszym mieście jest firma zajmująca się doradztwem kredytowym? Jeśli tak, to w którym miejscu? Potzrebuje zaciągnąć kredyt a dobrze skorzystać z usług takich instytucji, można sporo zaoszczędzić. W Krakowie była taka firma, której przedstawiciel sam przyjeżdżał do zainteresowanego, pomagał załatwiać formalnośći, ale jakoś nie mogę ich namierzyć. Jeśli macie jakieś typy, sugestie, proszę Was o poradę. Z góry dzięki

    3 6 Cytuj
  • 2 lut 2012

    Jeżeli chodzi o kredyt hipoteczny to faktycznie można sporo skorzystać starając się o niego w domu kredytowym gdyż mają specjalne zniżki uzgodnione z poszczególnymi bankami. Korzystałam z takiego-kontakt otrzymałam od Pana z biura nieruchomości Proens w Myslenicach. Co prawda musiałam przejechać do ich siedziby do Krakowa ale tylko raz, a sprawa była załatwiona rzetelnie i szybko. Dodatkowo sama zaciągałam informacje w kilku placówkach banków ale warunki dawali gorsze.

    6 3 Cytuj
  • 2 lut 2012

    Polecam BS Finanse na ul. Poniatowskiego 1 (obok PZU ) w Myślenicach. Teraz jest tam też Oddział Banku. Zawsze korzystałam z ich usług i nigdy się nie zawiodłam. Polecam.

    1 9 Cytuj

Odpowiedz