Forum » Myślenice

a tu brak pracy, perspektyw.....

  • 1 mar 2012

    niestety ogarnęła mnie całkowita beznadzieja jakiś czas temu (dawnooo temu) i musiałam coś ze sobą zrobić...
    nic mi się nie wiodło znajomi rodzina nie pomagali klapa na całego i jeszcze w pracy od dłuższego czasu nie było żadnych perspektyw na lepsze, stagnacja totalna - wy też tak macie?
    mówili tylko - ciesz się, że w ogóle masz pracę , he he
    jakaś masakra, niby młody człowiek, początek życia cały świat przed tobą otworem a tu jednak rzeczywistość zabija, przytłacza, co się dzieje.
    i zaczęło się.....
    małe światełko w tunelu, jak z bajki ....
    miły elegancki niewymagający, bezpretensjonalny, prosty na pozór
    teraz ... mężczyzna mojego życia
    minęło 4 lata i światełko okazała się słoneczkiem
    czasem różne rzeczy potrafią się poukładać mimo, że świat nie taki sprzyjający cóż nie uśmiecha się do nas łaskawym okiem. Bo po drodze i tak było trudno. Musiałam się przeprowadzić zmienić pracę i wszystko ale jest lepiej, dużo lepiej. Mieszkam na osiedlu Fajny Dom we wschodniej części Krakowa i nie narzekam. Choć tęsknię za moimi Myślenicami. I szczerze żałuję ze tam mi się nie poszczęściło. Często odwiedzam. Pozdrawiam Myślenice i znajomych.
    Jedyne co bardzo przypomina mi moje okolice to świetny park na osiedlu, na prawdę robi wrażenie i czuję się na prawdę jak w domu rodzinnym.
    Może dla niektórych to bzdury, ale mam nadzieję, że znajdą się tacy, co po prostu się nie załamią i będą wierzyć w swoje światełko.
    Całuję moje Myślenice i ściskam mieszkańców Fajnego Domu - (dobrzy ludzie)

    30 4 Cytuj
  • 1 mar 2012

    madry tekst:)

    14 1 Cytuj
  • 1 mar 2012

    a dziwisz się jak wszystkie rządy rozkradli i rozsprzedali nasz KRAJ i teraz się śmieją. Politycy kochają ludzi przed wyborami i obiecują a po wyborach robią swoje mam nadzieje, że kiedyś ludzie wyjdą na ulicę to tylko kwestia czasu.

    13 7 Cytuj
  • 1 mar 2012

    ja dziś wyszedłem na ulicę, ale padało - więc wróciłem do domu

    13 8 Cytuj
  • 1 mar 2012

    Mieszkańcy Myślenic cieszą się twoim szczęściem ;)

    4 1 Cytuj
  • 1 mar 2012

    brak pracy - nadchodzi wiosna , w każdym przydrożnym rowie , często w wielu pięknych miejsach - okolice raby , okoliczne wzgórza i starodrzewia walą się śmieci - wiem że są osoby sprzątające ( i chwała im za to) ale jak dla mnie to jakieś o 95 % za mało - gdyby tak zatrudnić przez gminę młodych ludzi bez pracy żeby mogli sobie trochę dorobić lub starszych którzy by to posprzątali - ja sam bym to zrobił gdybym nie miał pracy i miał czas oraz dostałbym jakąś godną stawkę. RAZ PORZĄDNIE WYSPRZĄTAĆ MIASTO A NIE WYDAWAĆ KASY NA DEWASTACJĘ idealnego RYNKU CZY PLANT.. Czy to takie trudne

    12 2 Cytuj
  • 1 mar 2012

    Harnaś, dobrze prawisz, ale to ułuda - oni tego nie zrobią, bo na tym nie zarobią;-)
    Rodzinka robi tylko to, co przynosi kassę.

    10 Cytuj
  • 1 mar 2012

    jest aktualne ogłoszenie o pracę w mgops w myślenicach szukają referenta i informatyka, wiecej info na stronie mops -u

    3 2 Cytuj
  • 1 mar 2012

    [quote=gość: mmm] jest aktualne ogłoszenie o pracę w mgops w myślenicach szukają referenta i informatyka, wiecej info na stronie mops -u [/quote]
    I co, myślisz że to ogłoszenie to nie przykrywka? Brałem udział w ustawianych rekrutacjach na publiczne stanowiska i nic mnie już nie zdziwi.

    10 1 Cytuj
  • 1 mar 2012

    sugerujesz ze to już ustawione?

    6 Cytuj
  • 1 mar 2012

    Kto ma być, ten będzie... i tyle. Rekrutacja jest otwarta, formalnie nic do zarzucenia.

    8 Cytuj

Odpowiedz