Forum » Myślenice

Dni Myślenic 2012

  • 8 mar 2012

    "Kayah, Happysad, Myslovitz i Zakopower to zespoły, które zebrały
    największą liczbę głosów w ankiecie jaką przeprowadził wydział promocji
    miasta i gminy Myślenice."
    Czy wiadomo już coś konkretnego w tej sprawie?
    Czy znamy gwiazdy na ten rok i czy jest to ktoś z powyższego zestawu?:)

    2 12 Cytuj
  • 8 mar 2012

    Dni Myślenic miały swój klimat gdy "otwierały" wakację na przełomie czerwca/lipca teraz to już nie ten klimat.

    10 3 Cytuj
  • 8 mar 2012

    Dla mnie termin nie ma większego znaczenia - liczy się przede wszystkim towarzystwo i właśnie repertuar. Znajomych mam już pewnych, dlatego teraz pytam o gwiazdy :)

    2 1 Cytuj
  • 8 mar 2012

    Dni Myślenic, to jedno wielkie nieporozumienie... Nie można spokojnie przejść, bo albo wyleją na Ciebie piwo, albo przypalą papierosem.... Nachlać się, lansować w nowych ciuchach, butach na 15 centymetrowej szpilce, a błoto do kolan :))

    19 5 Cytuj
  • 9 mar 2012

    [quote=gość: wqd] Dni Myślenic miały swój klimat gdy "otwierały" wakację na przełomie czerwca/lipca teraz to już nie ten klimat. [/quote]

    chciałeś/łaś powiedzieć sezon powodziowy ?. z tego co pamiętam zmienili termin DM właśnie z powodu obfitych deszczów które wtedy przechodzą przez nasz region, choć w zeszłym roku nic to nie dało (Błoto po pas i kompletny sajgon)

    1 1 Cytuj
  • 9 mar 2012

    [quote=gość: witor] Dni Myślenic, to jedno wielkie nieporozumienie... Nie można spokojnie przejść, bo albo wyleją na Ciebie piwo, albo przypalą papierosem.... Nachlać się, lansować w nowych ciuchach, butach na 15 centymetrowej szpilce, a błoto do kolan :)) [/quote]

    Weź książkę, kilku podobnych do Ciebie "yntelygentów" i czytajcie na głos w zacisznym mieszkanku na poddaszu

    5 9 Cytuj
  • 9 mar 2012

    [quote=gość: witor] Dni Myślenic, to jedno wielkie nieporozumienie... Nie można spokojnie przejść, bo albo wyleją na Ciebie piwo, albo przypalą papierosem.... [/quote]

    Możesz spokojnie przejść - po prostu nie pojawiaj się na terenie Dni Myślenic, tylko przechodź sobie spokojnie w innej części miasta :)

    4 8 Cytuj
  • Dominika Wójcik 10 mar 2012

    [quote=gość: sunia] gość: witor napisał/a: Dni Myślenic, to jedno wielkie nieporozumienie... Nie można spokojnie przejść, bo albo wyleją na Ciebie piwo, albo przypalą papierosem.... Nachlać się, lansować w nowych ciuchach, butach na 15 centymetrowej szpilce, a błoto do kolan :))

    Weź książkę, kilku podobnych do Ciebie "yntelygentów" i czytajcie na głos w zacisznym mieszkanku na poddaszu [/quote]

    Najfajniejsze były laski w zeszłym roku które twardo w tych szpilach brodziły po błocie ludzie mieli z nich niezły ubaw ;-) A ty Sunia jesteś pewno jedną z nich skoro komentarz kogos pod pseudo -witor- cie urazil bo go skomentowałas.Pozdrawiam wszystkie lansujące się dziewczynki na Dniach MC!Galeria Wiocha.pl pewno sie po tej imprezie powiększy ;-)

    9 2 Cytuj
  • 10 mar 2012

    JA czytam książki i chodzę na dni Myślenic choćby żeby wypić piwo pod lasem nad starym stokiem na chełmie czy pod sceną jak granp. budka suflera , nie widzę sprzeczności.

    4 2 Cytuj
  • 10 mar 2012

    Gdzie można najbliżej Myślenic się schować aby nie oglądać tej szopki i nie słyszeć tych wyjców ??

    5 5 Cytuj
  • 10 mar 2012

    [quote=gość: Maryjan] Gdzie można najbliżej Myślenic się schować aby nie oglądać tej szopki i nie słyszeć tych wyjców ?? [/quote]

    To akurat jest proste - wystarczy na czas Dni Myślenic przenieść sie pod kościół (wiadomo który). Dzwonki i melodyjka, skutecznie zagłuszą każdych wyjców. No chyba że Jonny z ferajna zdążą je przyciszyć/wyłączyć, wtedy klops. Zawsze pozostaje to;

    zdjecie

    4 3 Cytuj
  • 12 mar 2012

    Widząc brak odpowiedzi na podstawowe pytanie tego wątku stwierdzam, że po prostu nikt z Was nie wie, kto będzie gwiazdą/ami Dni Myślenic 2012 :)

    2 2 Cytuj
  • 12 mar 2012

    Miało być zdjęcie:

    zdjecie

    6 2 Cytuj
  • 12 mar 2012

    Kosiarz, niezłą laseczkę wyrwałeś ;-)

    2 2 Cytuj
  • 12 mar 2012

    a ja tez ciekawe jestem kto wystapi

    Cytuj
  • 15 mar 2012

    Padlo na Kayah i Happysad

    3 Cytuj
  • 16 mar 2012

    Czyli prawdopodobnie:
    sobota: Happysad
    niedziela: Kayah

    W tym roku DM będą 28-29 lipca?

    4 Cytuj
  • 16 mar 2012

    Taa.... Kayah , Happysad ,błoto,pojszczane krzaki , zalane towarzycho , kolejki po piwo , brak miejsc w barach i syf na całym Zarabiu . Czegóż chcieć więcej ?

    7 4 Cytuj
  • 16 mar 2012

    Tylko nie Kayah , Happysad.

    5 2 Cytuj
  • 19 mar 2012

    LEGENDARNY SQUAD PAKTOFONIKI.
    CZYLI POKAHONTAZ ( RAHIM ( FOKUS)
    MŁODZI LUDZIE KTÓRZY KOCHAJĄ POLSKI HIP-HOP, MIELI BY UCIECHĘ.
    OJ BY MIELI... ;]

    4 5 Cytuj
  • 25 mar 2012

    Szkoda... ja liczyłam na Ewę Farną

    1 6 Cytuj
  • 25 mar 2012

    bez sensu

    2 1 Cytuj
  • 25 mar 2012

    happysad! ? Co to jest ? znowu coś dla długowłosych ? a czemu nigdy nie było hip hop-u? przynajmniej nie feel. A kto trzecim "artystą" ?

    2 6 Cytuj
  • 3 kwi 2012

    @malakalafala ojojoj, popłacz się

    2 2 Cytuj
  • 3 kwi 2012

    czyli na sobotę szykuje się atak gimnazjalistek i zagubionych mrocznych chłopców - uwielbiam :)

    1 2 Cytuj

Odpowiedz