Forum » Myślenice

PLUS GSM - macie teraz zasięg ?

  • Pablo 26 mar 2012

    U mnie lipa. 3 telefony w domu i zero zasięgu. Może coś robią na nadajniku w Polance ?

    1 3 Cytuj
  • Pablo 26 mar 2012

    23:15 pojawiła się 1 kreska. :)

    1 3 Cytuj
  • 26 mar 2012

    faktycznie jest coś nie halo;/;/;/;/

    1 1 Cytuj
  • 26 mar 2012

    ten nadajnik jest w Myślenicach na górze Szubienna , dobrze że nie ma zasięgu , spokój , cisza..

    3 2 Cytuj
  • 27 mar 2012

    Kolego Pablo a z jakich okolic jesteś??

    1 2 Cytuj
  • 27 mar 2012

    Mam w plusie zasięg bdb

    1 1 Cytuj
  • 29 mar 2012

    Panie, lub Pani wqd - co ja bym dał, żeby tak raz za czas wyłączali całą sieć komórkową. Najlepiej tak wieczorami... i internet przy okazji.

    4 1 Cytuj
  • 29 mar 2012

    Pan .
    Ja bym chciał żeby wyłączyli na zawsze haha , budki telefoniczne wystarczą .

    2 2 Cytuj
  • Pablo 30 mar 2012

    [quote=gość: wqd] Pan .
    Ja bym chciał żeby wyłączyli na zawsze haha , budki telefoniczne wystarczą . [/quote]

    E.... na zawsze to nie... ale jak chcę odpocząć to jedyny sposób, żeby nie zwariować.
    Osobiście w czasie kiedy nie pracuję - mój telefon jest wyłączony i nie bardzo mogę sobie to wyobrazić inaczej. Inna sprawa, że mnie nękają całymi dniami za pomocą tego "cudacznego" urządzenia. :)

    1 3 Cytuj
  • Pablo 30 mar 2012

    [quote=Zarejestrowany gość] Kolego Pablo a z jakich okolic jesteś?? [/quote]

    Kolega Pablo jest z samiutkich Myślenic. :-)

    3 Cytuj
  • 30 mar 2012

    Też nie miałem wtedy zasięgu, pomogło przełaczenie w ustawieniach telefonu na: Tryb sieci podwójny. Zasięg full.

    1 Cytuj
  • 24 lip 2015

    Drodzy forumowicze! :) Chciałabym zasięgnąć Waszej opinii i porady. Jestem klientką sieci Plus od dobrych 10 lat. Nie chodzi mi teraz o oferty czy zniżki, ale o zasięg. Od jakiegoś czasu zasięg sieci jest fatalny, dodzwonienie się gdziekolwiek jest nie lada wyczynem... Mieszkam ok. 2 km od rynku, dokładnie na Górnym Przedmieściu. Stąd moje pytanie- czy ktoś może mi powiedzieć jak wygląda zasięg Plusa w innych częściach miasta? No i jak wygląda zasięg w okolicy Górnego Przedmieścia np. z Play'a, Nju Mobile, Orange, T-Mobile? Rozważam przejście właśnie do innej sieci, ale nie chcę spaść z deszczu pod rynnę i znów mieć ledwo jedną kreskę zasięgu. Pomóżcie drodzy myśleniczanie! :)

    Cytuj
  • 24 lip 2015

    KaEm jaki masz aparat telefoniczny? Jeżeli np. smartfon na systemie Android możesz sobie sprawdzić do którego "przekaźnika" jesteś aktualnie zalogowana. W sklepie PLAY jest sporo darmowych aplikacji, które to umożliwiają, np. NetMonitor.

    Też mieszkam w tych okolicach i zasięg w PLUSIE mam na prawie na 100%. Mój telefon w systemie GSM (2G) loguje się do "przekaźnika", który umiejscowiony jest na ulicy 3 Maja 122, natomiast w UMTS i HSPA+ (3G) loguje się do "przekaźnika" na ulicy 3 Maja 34. Nie jestem pewny, ale chyba we wszystkich aparatach komórkowych, bez względu na system, można zmieniać "Tryb pracy sieci". Potwierdzam, że PLUS ma swoją politykę wyłączenia "przekaźników" na czas burzy. Często, żeby móc się dodzwonić w tym okresie, pomaga właśnie zmiana trybu sieci.

    1 Cytuj
  • 26 lip 2015

    Lukasz3, dzięki za wskazówkę. :) Mam smartfona z androidem, więc poszukam na sklepie play i sprawdzę o co chodzi. ;) Ps. Kupiłam starter Nju Mobile i jest identycznie jak w Plusie, więc może są na tych samych przekaźnikach nadawane sygnały? :/

    Cytuj
  • 26 lip 2015
    KaEm napisał/a:

    Lukasz3, dzięki za wskazówkę. :) Mam smartfona z androidem, więc poszukam na sklepie play i sprawdzę o co chodzi. ;) Ps. Kupiłam starter Nju Mobile i jest identycznie jak w Plusie, więc może są na tych samych przekaźnikach nadawane sygnały? :/

    Jeżeli problem z zasięgiem pojawia się niezależnie od karty SIM w telefonie to ... radziłbym sprawdzić aparat gdyż to najprawdopodobniej z nim jest problem. Najlepiej włożyć którąś z tych kart SIM (albo obie po kolei) do innego telefonu i sprawdzić zasięg. Również polecam spróbować zmienić tryb sieci (patrz post Lukasz3).

    PS. Ja przyuważyłem problem z zasięgiem PLAY na Górnym Przedmieściu. Nie mieszkam tam, ale moja rodzina tak. Zasięg do PLAY jest tam fatalny. W innych rejonach M-C zasięg mam niemal 100%. Co ciekawe w przypadku Orange czy Plus nie było tego problemu.

    Cytuj
  • 6 lut 2018

    Brak Zasięgu od rana......

    1 Cytuj
  • 6 lut 2018
    ksgrzes napisał/a:

    Brak Zasięgu od rana......

    może padła Ci karta sim ??
    przejdź do play mają tam zasięg wszystkich sieci a jak masz lepszy telefon mają też wifi calling :)

    3 2 Cytuj
  • 6 lut 2018
    seba napisał/a:

    może padła Ci karta sim ??
    przejdź do play mają tam zasięg wszystkich sieci a jak masz lepszy telefon mają też wifi calling :)

    Chciałbym ale trzyma mnie jeszcze rabat w polsacie......
    Podejdę do salonu zobaczę co powiedzą.
    Dzięki.

    Cytuj

Odpowiedz