Forum » Myślenice

Trochę o sporcie-czyli jak to jest?

  • 1 kwi 2012

    Mam pytanko. Otóż znalazłem w sieci takie coś i moje pytanie jest następujące: Czy ktoś tu coś kombinował?
    W planie wydatków majątkowych budżetu Gminy Myślenice na 2011 wprowadza się następujące zmiany:
    " W
    dz. 926 - KULTURA FIZYCZNA, Rozdz. 92601 - Obiekty sportowe § 6050
    zmniejsza się  nakłady środków finansowych w kwocie 67.000 zł na zadaniu
    inwestycyjnym pn. "Budowa budynków szatniowo - administracyjnych wraz z
    infrastrukturą przy boiskach sportowych w Gminie Myślenice" (Nr zadania
    GPI-WM-46-11), a zwiększa się środki finansowe w kwocie 67.000 zł na
    zadaniu inwestycyjnym pn. "Budowa budynku szatniowo - administracyjnego
    wraz z infrastrukturą przy boiskach sportowych w Gminie Myślenice - LKS
    Orzeł Myślenice" (Nr zadania GPI-WM-69-11)

    Bo jak dla mnie to dziwnie wygląda, zwłaszcza że są w gminie kluby które nie mają NIC. A Orełowi budują kolejny budynek.
    http://orzelmyslenice.futbolowo.pl/news,1394586,trwa-rozbudowa-infrastruktury-na-obiekcie-orla-myslenice-.html

    8 4 Cytuj
  • 1 kwi 2012

    Ja tu nic dziwnego nie widzę czemu tak się dzieje i większość ludzi pewnie też :)

    5 2 Cytuj
  • 1 kwi 2012

    hehe... najlepsza była sytuacja jak klub z Polanki starał sie o dofinansowanie z urzędu na zorganizowanie ferii dla dzieci. Dostali te pieniądze i to najwyższe możliwe (wysokosc pomocy rozpatrywali w UMiG). Co ciekawe w ferie drużyna Stawu wyjechała na obóz treningowy do Węgierskiej Górki, a o feriach (gdzie? co? i jak?) nie było nigdzie info. No i na koniec coś co dodaje smaczku... Drużyne Stawu Polanka trenuje Kamil Ostrowski :) i co myślicie na ten temat?

    10 1 Cytuj
  • 1 kwi 2012

    O... a o tym to nie wiedziałem. No to ładnie ładnie.

    A ciekawe kto mnie minusuje i za co?

    7 2 Cytuj
  • 1 kwi 2012

    aha i kogo by tym zainteresować? Bo inne kluby uzyskały odpowiedzi odmowne odnosnie np dotacji na infrastrukturę na rok 2011 ponieważ powódź we wrześniu 2010 roku ponoć pochłonęła dużą część środków, które miały początkowo być przeznaczone na sport(z czym nie polemizuje-odbudowa ważniejsza) ale jak to się ma do tego że na ORŁA oczywiście środki się znalazły.

    5 1 Cytuj
  • 1 kwi 2012

    a tak w jedym klubie baze sie poszerza a inni mogą sobie pomarzyć, żeby jeszcze jakies wyniki orzeł miał. Prowadzenie stawu przez kamila tez poniżej pasa, podkupywanie z innych klubów zawodników i mamienie że wszystko będzie jak w orle, żałosne

    9 1 Cytuj
  • 2 kwi 2012

    COO??jestem z Polanki nie gram co prawda w piłkę ale wiem że nie ma nikogo obcego w klubie grają nasze chłopy a Kamil z tego co mówią chłopaki to najlepszy trener jaki ich trenował!jakaś brednia pisana powyżej

    4 2 Cytuj
  • 2 kwi 2012

    Mało wiesz. Niejednego kamil chciał wyrwać do polanki ale się nie udało. Ale nie o to idzie w temacie

    1 1 Cytuj
  • 2 kwi 2012

    Kurde Loczek, myślałem ze mądrzejszy jestes, ale niestety byłem w błędzie i to dużym. Szkoda, że tyle możesz w necie nagadać i napisać, a jak sie spotkasz w realu to sobie ręke z tymi ludźmi podajesz i wspominasz ''stare'' czasy ... :/

    Cytuj
  • 3 kwi 2012

    A kto to jest ten cały loczek? Proszę nie robić mi burdelu w temacie.

    2 Cytuj
  • 3 kwi 2012

    Po pierwsze żądamy żeby mnie tu do czegokolwiek nie mieszać ;) po drugie temat jaki tu zastałem jest mi kompletnie obcy a to z racji że w orle grałem wiem jak jest byłem tam jak zaczynały się zmiany na lepsze więc wiem co i jak. Każdy może ale długa droga, pozatym gra tam mój gies więc tym bardziej nie mam powodu by Was nie lubić ;) po trzecie nigdy Wam nie zazdroscilem wprost przeciwnie fajnie że się rozwijacie( jedyne co wam zazdroszczę to ilości ludzi na treningach) po czwarte mam swój klub swoje boisko swoje sprawy i nie mam czasu żeby pisać jakieś brednie. Aha był bym zapomniał to że ktoś podpisuje się taka łatwa jak ją to nie znaczy że to musi pisać ori loczek ;) to tylko tak na przyszłość drogi kolego który to próbujesz mnie w coś wplatac. Over and out.

    Cytuj

Odpowiedz