Forum » Myślenice

POLECIE JAKAS KRAWCOWĄ

  • 22 cze 2012

    JAKA JEST DOBRA KRAWCOWA W M-CE? ABY USZYĆ SUKIENKE NA WESELE?

    4 16 Cytuj
  • 22 cze 2012

    Ta na końcu kobylego potoku u Hani

    5 6 Cytuj
  • 22 cze 2012

    jest na os 1000-lecia k/rentgena..... ale jedną spódnice mi zawieruszyła -wydała innej klientce-a drugą sukienkę którą przerabiała wyrzuciłam .....

    innych krawocowych nie znam....

    10 6 Cytuj
  • 22 cze 2012

    Ta krawcowa na Oś 1ooo-lecia skracała mi spodnie .Po skróceniu tych spodni okazało się że jedna nogawka jest dłuższa od drugiej o 4cm.

    12 6 Cytuj
  • 22 cze 2012

    az się tak zastanawiam jak ona tam ciągnie ten interes skoro tak fuszerę odstawia?

    7 6 Cytuj
  • 22 cze 2012

    Idź najlepiej do pasmanterii milanex. Sprzedawczyni powinna Ci polecić jakąś krawcową. Jedna z moich koleżanek szyła sukienkę ślubna u krawcowej w Stróży, bardzo mi się podobała ta sukienka i była bardzo dobrze uszyta..

    4 3 Cytuj
  • 22 cze 2012

    Niestety nie polecam pani pracującej koło PZU. Zepsuła nam kawał materiału.

    8 2 Cytuj
  • 23 cze 2012

    Pani pyta o dobrą krawcową. Proszę czytać ze zrozumieniem.

    4 6 Cytuj
  • 23 cze 2012

    Krawiec jest też na Rzemieślniczej.

    4 4 Cytuj
  • 23 cze 2012

    [quote=gość: jaw] Pani pyta o dobrą krawcową. Proszę czytać ze zrozumieniem. [/quote]

    tak, ale to z czystej życzliwości gdyby ktoś właśnie tę \\panią polecił jako dobrą ;-)

    7 8 Cytuj
  • 23 cze 2012

    po lecie to nadejdzie jesień;-)

    5 4 Cytuj
  • 24 cze 2012

    No chyba nie odstawia "fuszery" skoro, tyle juz ten interes ciagnie.... :-)

    1 9 Cytuj
  • 24 cze 2012

    POLECAM PANIĄ Z OSIEDLA-POLECAM PANIĄ Z OSIEDLA-POLECAM PANIĄ Z OSIEDLA!!!!!!

    Szanowni Państwo.....odezwała się do mnie na priv Pani która uważa że wypisuje bzdury-prawdopodobnie właścicielka albo jej życzliwy znajomy ;-) Zatem przepraszam, że wypisuję bzdury... ja już do Pani nie przyjdę-a inni niech ryzykują !!!!!! POLECAM PANIĄ BARDZO-JEST PANI NAJLEPSZĄ KRAWCOWĄ W MYŚLENICACH.....A TA SUKIENKA KTÓRĄ MI PANI ZNICZCZYŁA I SPÓDNICĘ WYDAŁA INNEJ KLIENTCE.....to omówmy się to taki mały incydent ;-)
    z całym szacunkiem pozdrawiam

    22 5 Cytuj
  • 24 cze 2012

    Ja też polecam panią z Kobylego Potoka

    3 2 Cytuj
  • 25 cze 2012

    A moim zdaniem ta pani z osiedla jest bardzo dobrą krawcową... Często robiła mi różne poprawki (skracanie spodni czy wszywanie zamków) i zawsze byłem zadowolony, więc polecam ;)

    3 15 Cytuj
  • 26 cze 2012

    [quote=gość: pysiek] A moim zdaniem ta pani z osiedla jest bardzo dobrą krawcową... Często robiła mi różne poprawki (skracanie spodni czy wszywanie zamków) i zawsze byłem zadowolony, więc polecam ;) [/quote]

    napewno uszyje Ci taka super sukienkę ślubną, że długo bedziesz pamiętała dzień ślubu

    8 5 Cytuj
  • 26 cze 2012

    Ja polecam panią Anię z Drogini. Jej krawiectwo to wyższa szkoła jazdy. Polecam

    13 7 Cytuj
  • 26 cze 2012

    Ja polecam panią z Salonu Ślubnego na Berka Joselewicza. Szyła mi suknię ślubna i na poprawiny i jestem bardzo zadowolona P

    4 6 Cytuj
  • 26 cze 2012

    a ja polecam Panią Zosię Prośniak ale nie z Myślenic a z Lubnia super szyje i tanio. ja zawiozłam zdjęcia i uszyła mi taka samą...

    3 6 Cytuj
  • 26 cze 2012

    a nie lepiej kupić lub wypożyczyć sukienke niż uszyć?

    3 4 Cytuj
  • 26 cze 2012

    [quote=gość: JaJa] Ja polecam panią Anię z Drogini. Jej krawiectwo to wyższa szkoła jazdy. Polecam [/quote]

    POPIERAM ....OSTATNIO SZYŁA MOJEJ CÓRECZCE SUKIENKĘ NA KOMUNIĘ...CUKIERECZEK!

    6 5 Cytuj
  • 27 cze 2012

    W Stróży jest bardzo dobra krawcowa Pani Maria.

    5 2 Cytuj
  • 27 cze 2012

    Sułkowice, pani Lucynka;)

    2 7 Cytuj
  • 27 cze 2012

    [quote=gość: joleczka] a ja polecam Panią Zosię Prośniak ale nie z Myślenic a z Lubnia super szyje i tanio. ja zawiozłam zdjęcia i uszyła mi taka samą... [/quote]
    Ja również polecam tą Panią,szyła mi suknie balową i była taka jak na zdjęciu,bardzo tanio.Naprawde warto:-)

    2 3 Cytuj
  • 29 cze 2012

    do JA13 to musiałaś dawno szyć bo sukni balowych się juz lata nie szyje

    1 4 Cytuj

Odpowiedz