Forum » Myślenice

Taniec zumba

  • 24 cze 2012

    czy ktos chodzi?

    1 10 Cytuj
  • 24 cze 2012

    Tańczę zumba umba zawsze po pijaku :)

    7 3 Cytuj
  • 24 cze 2012

    a jakie to ma znaczenie czy ktos tanczy. I znowu sie zacznie reklamowanie, obgadywanie i pranie kolezenskich brudów.

    5 4 Cytuj
  • 24 cze 2012

    a poza tym można zalożyc każdy tego typu temat: czy ktoś chodzi na spacery pod lipkę?, czy ktoś biega? czy ktoś jeździ na nartach? itd. itd.

    3 4 Cytuj
  • 24 cze 2012

    Pytam bo chcę się zapisać i czy warto

    2 4 Cytuj
  • 24 cze 2012

    [quote=celineczka] Pytam bo chcę się zapisać i czy warto [/quote]
    nie warto się pytać na tym forum, lepiej się zapisz od razu tu wszystko co polecisz będzie powiązane z kryptoreklamą lub napiszą że jesteś pracownikiem lub szefem i chcesz nabić klientów. taka prawda

    3 1 Cytuj
  • 24 cze 2012

    aha rozumiem dziękuje bardzo:)

    1 2 Cytuj
  • 24 cze 2012

    [quote=celineczka] aha rozumiem dziękuje bardzo:) [/quote]
    proszę Cię bardzo

    2 3 Cytuj
  • 24 cze 2012

    [quote=gość: frozen] celineczka napisał/a: Pytam bo chcę się zapisać i czy warto
    nie warto się pytać na tym forum, lepiej się zapisz od razu tu wszystko co polecisz będzie powiązane z kryptoreklamą lub napiszą że jesteś pracownikiem lub szefem i chcesz nabić klientów. taka prawda [/quote]

    To prawda mnie się też oberwało...Tyle ,że w innym temacie. Tu nic nie można polecić , ewentualnie można krytykować...

    5 5 Cytuj
  • 25 cze 2012

    Celineczka, po prostu skrytykuj tu taniec zumba po całej linii, może odezwie się ktoś, kto go zacznie bronić i wtedy znajdziesz swoją opowiedz. Powodzenia z forum myślenickim :)

    4 2 Cytuj
  • 26 cze 2012

    [quote=celineczka] Pytam bo chcę się zapisać i czy warto [/quote] Żeby nie było reklamy to tylko odpowiem na Twoje pytanie ;) Ja chodzę na ten taniec i z całego serca Ci go polecam bo według mnie na prawdę warto. Oczywiście jeśli chcesz się o tym przekonac to możesz przyjśc raz i sama zobaczysz, przeciez nie musisz od razu chodzic codziennie, no nie??

    1 1 Cytuj
  • 27 cze 2012

    Ja chodzę od 3 miesięcy na zumbę i gorąco polecam, poprawa kondycji, zmniejszenie obwodu brzucha i nóg, fajna zabawa :)

    2 2 Cytuj
  • 27 cze 2012

    A gdzie w Myślenicach można się zapisać na naukę tego tańca?

    1 1 Cytuj
  • 27 cze 2012

    szkoła tańca samba na kazimierza wielkiego

    10 3 Cytuj
  • 27 cze 2012

    SZKOŁA TAŃCA SAMBA!! POLECAM :) CHODZIMY ZE ZNAJOMYMI OD 2 MIESIECY. ZDECYDOWANA POPRAWA KONDYCJI I LEPSZE SAMOPOCZUCIE!! POLECAM.

    8 6 Cytuj
  • 21 wrz 2012

    był ktoś na zumbie w 4Fit?
    albo na innych zajęciach? co myślicie o nowym klubie?

    4 Cytuj
  • paulinka 22 wrz 2012
    sroka napisał/a:

    był ktoś na zumbie w 4Fit?
    albo na innych zajęciach? co myślicie o nowym klubie?

    myślę że jest w tym samym miejscu wiec wszystko bedzie tak samo jak wczesniej

    2 Cytuj
  • 30 cze 2014

    Byłam w 4fit na zumbie, wprawdzie tylko raz ale byłam bardzo zadowolona i mam zamiar tam chodzić. Polecam.

    4 1 Cytuj
  • 30 cze 2014

    Zumba ? tylko w Sułkowicach klimat super powiesz ze chcesz ćwiczenia na uda to instruktor pokazuje i ćwiczy z tobą. na brzuch to tak samo, a całe jedno spotkanie układa tak żeby wyrzeźbić i wyszczuplić całe ciało !

    1 1 Cytuj
  • 26 lis 2015

    Jakie macie zdanie na temat zumby w szkole tańca "SAMBA" Macieja Jopka? Słyszałam wiele rożnych opinii, pochlebnych i tych mniej... Czy ktoś coś wie? Nie chcę zaczynać zajęć i zaraz potem rezygnować, a słyszałam że rożnie bywa - mam tu na myśli podejście prowadzącego i rożne niepisane zasady...

    9 1 Cytuj
  • 26 lis 2015

    Zawsze kiedy słyszę/czytam o zumbie staje mi przed oczyma zombie :-d.

    1 Cytuj
  • 2 gru 2015

    zombie czy walking dead? ;-)

    Cytuj
  • 4 kwi 2017

    Nauka tańca towarzyskiego- gdzie w Myślenicach lub okolicy mozna zapisac sie na zajęcia ? Jakies propozycje oprócz Szkoły Samba?

    Cytuj
  • 7 lip 2018

    Moi drodzy, gdzie w okolicy Myślenic mogę uczestniczyć w zajęciach zumby? W Myślenicach wiem o dwóch miejscach: szkoła tańca "Samba" i "4fit". Czy gdzieś w okolicy są jeszcze prowadzone takie zajęcia?
    Pozdrawiam!

    Cytuj
  • 7 lip 2018

    Zdecydowanie 4 fit byłam kiedyś w sambie i ten gość ci prowadzi taki jakiś dziwny jest

    6 1 Cytuj

Odpowiedz