Forum » Myślenice

ZDRADA

  • 9 lip 2012

    [quote=gość: prorok29] gość: zdrada napisał/a: Jestem przyszłym mężem spotykam się z moją narzeczoną 7-lat,jaki jest sens zdradzać kogoś kogo się kocha?

    to dziwne bo twoja narzeczona mowila mi wczoraj co innego... [/quote]
    Faktycznie dziwne,jak mogła mówić Tobie spędzając cały dzień ze mną:)

    12 2 Cytuj
  • 9 lip 2012

    ja bym nie wybaczył zdrady kobity chyba że to ja wcześniej zdradził to jeszcze bym się mógł zastanowić i może wybaczył

    1 3 Cytuj
  • 9 lip 2012

    Sam zdradzaj, chlopak, dziewczyna, najlepiej umow sie z jakims malzenstwem, dwoma, wymieniajcie sie soba i cieszcie sie swoja seksualnoscia!

    Ciesz sie i baw, a niech twoja stara tyra na zmywaku w UK i przesyla ci pieniadze na konto

    3 5 Cytuj
  • 9 lip 2012

    zdradzać nie zdradzać, jedno wiem na pewno drugi raz bym się nie ożenił

    18 7 Cytuj
  • 9 lip 2012

    No i po co się tu wynaturzać ?
    Każdy ma swoją historię związku i jeśli ma powody do rozstania się to znaczy, że do tego małżeństwa po prostu nie dorósł, nie dojrzał i nie wie na czym ono ma polegać. Małżeństwo to sztuka kompromisów, szkoła wzajemnej cierpliwości. Jeśli ktoś tego nie umie zrozumieć i praktykować to znaczy, że do małżeństwa się nie nadaje.
    A zdrada ? Co to za pojęcie ? Ja go nie rozumiem !

    4 Cytuj
  • 9 lip 2012

    [quote=gość: grzesiek] zdradzać nie zdradzać, jedno wiem na pewno drugi raz bym się nie ożenił [/quote]

    dlaczego?wlasnie stoje przed ta decyzja oswiec mnie :)

    1 3 Cytuj
  • 9 lip 2012

    To nie do końca jest tak, że jeśli ktoś cię zdradził, musisz czuć smutek i rwać sobie włosy z głowy. Wiem, że to nie jest łatwe, skakać z radości z tego powodu, ale – jeśli kochasz, jeśli chcesz z nim być, jeśli dajesz wam szansę – im szybciej o tym zapomnisz, tym łatwiej ci będzie. Skup się na przyszłości. I na teraźniejszości! To, co się stało, już się nie odstanie, ale to, co się zdarzy – zależy tylko od was.

    A więc, zdradzona kobieto, głowa do góry!

    4 1 Cytuj
  • 9 lip 2012

    zdrada boli i nigdy boleć nie przestanie, zatraca w człowieku radość życia i zaufanie.
    jeżeli taka myśl po głowie Ci chodzi, to Twoja miłość tylko innym szkodzi...,

    10 1 Cytuj
  • 9 lip 2012

    Zdrada to nie tylko pójście do łóżka z innym facetem (inną kobietą).
    Zdrada to zaprzestanie dążenia do wspólnych celów, zamierzone wspólnie na początku wspólnego życia.
    Zdrada to chodzenie własnymi ścieżkami, to uciekanie myślami do innej osoby, to zaniedbywanie bliskich i siebie.
    A grzech zdrady w prawie kanonicznym jest jednaki myślą, mową uczynkiem i zaniedbaniem.

    14 Cytuj
  • 10 lip 2012

    Po co w ogóle brać slub? Człowiek nie jest stworzony do monogami. Po 10 latach zwiazku powiewa nudą i zniechęceniem a gdzie tu mówić o 20-30 latach bycia razem? Owszem jest to możliwe, ale trochę jednak to wymuszone.

    4 5 Cytuj
  • 10 lip 2012

    Czy przytulanko z koleżanką to zdrada?

    3 3 Cytuj
  • 10 lip 2012

    To zależy gdzie, oraz, czy w przyodziewie czy bez.

    2 Cytuj
  • 10 lip 2012

    Jak po pijaku pocałuje kolegę z języczkiem, to zdradzam moją żonę czy nie?

    7 6 Cytuj
  • 10 lip 2012

    [quote=gość: OTTOman] Zdrada to nie tylko pójście do łóżka z innym facetem (inną kobietą).
    Zdrada to zaprzestanie dążenia do wspólnych celów, zamierzone wspólnie na początku wspólnego życia.
    Zdrada to chodzenie własnymi ścieżkami, to uciekanie myślami do innej osoby, to zaniedbywanie bliskich i siebie.
    A grzech zdrady w prawie kanonicznym jest jednaki myślą, mową uczynkiem i zaniedbaniem. [/quote]
    brawo jesteś mądry gość naprawdę tez tak myśle

    5 1 Cytuj
  • 10 lip 2012

    [quote=gość: WolnoscISwoboda] Jak po pijaku pocałuje kolegę z języczkiem, to zdradzam moją żonę czy nie? [/quote]
    Zdrada

    2 2 Cytuj
  • 10 lip 2012

    no nie ale temat [quote=gość: WolnoscISwoboda] Jak po pijaku pocałuje kolegę z języczkiem, to zdradzam moją żonę czy nie? [/quote]

    ha dobre pytanie

    4 4 Cytuj
  • 10 lip 2012

    [quote=gość: zdrada] Jestem przyszłym mężem spotykam się z moją narzeczoną 7-lat,jaki jest sens zdradzać kogoś kogo się kocha? [/quote]
    jesteś wielki za te słowa :) pozdrawiam

    7 1 Cytuj
  • 11 lip 2012

    WIERNOŚĆ --> jeśli się kogoś NAPRAWDĘ KOCHA to wierność nie jest żadnym wyczynem !

    Mówię to ja - kilkuletnia mężatka, za bardzo kocham mojego męża i to przy nim czuję się najszczęśliwszą osobą na świecie, pomimo kłótni i godzenia się, radości i problemów.

    Ludzie!

    9 Cytuj
  • ania 11 lip 2012

    nie rób drugiemu, co tobie nie miłe-zapomniane, a takie życiowe

    9 Cytuj
  • 11 lip 2012

    Czasami mnie korci dać klapsa takiej jednej Panci mieszkającej niedaleko. Jest zjawiskowa. 37l i klasa.
    To zdrada?

    2 6 Cytuj
  • 11 lip 2012

    Eeee nie, nie zdrada, to raczej znaczy że chcesz w ryj;-)

    8 Cytuj
  • 11 lip 2012

    [quote=cygnus] Eeee nie, nie zdrada, to raczej znaczy że chcesz w ryj;-) [/quote]
    Czasami warto dostać. Jest zjawiskowa. I te legginsy!

    1 1 Cytuj
  • 11 lip 2012

    No wiesz nie myślałem że akurat od niej.....ale jezeli uważasz że warto mieć np. zdrutowaną szczęke, wybite jedynki, złamany nos, pomalowane na sinogranatowo oczy....to może warto;-)

    5 1 Cytuj
  • 11 lip 2012

    Cygnus, czyżby Twój komentarz oparty był na autopsji? :-)

    10 Cytuj

Odpowiedz