Forum » Myślenice

ZDRADA

  • 8 lip 2012

    Zdrada małżeńska! Co o niej sądzicie??? Warto to robić czy nie???

    12 34 Cytuj
  • 8 lip 2012

    oj warto warto

    o

    14 24 Cytuj
  • 8 lip 2012

    [quote=gość: zuzu] oj warto warto

    o [/quote]
    Dlaczego?

    8 7 Cytuj
  • 8 lip 2012

    Jestem przyszłym mężem spotykam się z moją narzeczoną 7-lat,jaki jest sens zdradzać kogoś kogo się kocha?

    60 2 Cytuj
  • 8 lip 2012

    malina a nie możesz się po prostu rozejść z partnerem? musisz oszukiwać? kręci cię to?
    po co piszesz o tym na forum? jeśli większość forumowiczów napisze, że warto, to zdradzisz?

    zdradzają ludzie niedojrzali, nieuczciwi i niewrażliwi itp. idźże lepiej na terapię - swoją własną lub małżeńską. chyba że ty jesteś ten/ta, z którą ten/ta będąc w związku zdradza

    47 2 Cytuj
  • 9 lip 2012

    ludzie co to za tematy może za chwile będziecie pisać czy warto sie żenić

    22 1 Cytuj
  • ania 9 lip 2012

    dłubanie w nosie. Warto czy nie wart to robić?

    37 1 Cytuj
  • 9 lip 2012

    Malina już po prostu kogoś zdradziła i teraz szuka dla siebie usprawiedliwienia i tyle.... Ten wątek powinien zostać zamknięty przez admina

    28 5 Cytuj
  • Def Ibrylator 9 lip 2012

    [quote=malina] Zdrada małżeńska! Co o niej sądzicie??? Warto to robić czy nie??? [/quote]

    http://www.youtube.com/watch?v=jL0mmb4V1dQ&feature=related

    10 2 Cytuj
  • 9 lip 2012

    Myślę że to Malina jest tą/tym zdradzanym/ą więc bądżmy mi

    5 4 Cytuj
  • 9 lip 2012

    malina, uważam, że nie warto... zakładać takich idiotycznych wątków na forum !

    27 1 Cytuj
  • 9 lip 2012

    nie wiem jak wy ale ja przyznaję temu wątkowi numer 1 jako najbardziej idiotyczny na tym forum

    29 1 Cytuj
  • 9 lip 2012

    Zdrada.Właśnie dobry temat,ostrzegawczy.wszyscy niech się zastanowią10razy czy to zrobić.Będzie mniej rozwodów

    7 4 Cytuj
  • 9 lip 2012

    Ja uważam, że na każdy temat należy dyskutować, ale chyba nie na tym forum ....

    5 4 Cytuj
  • 9 lip 2012

    otto man dobrze mówisz myśle że malina sie troszke zagalopował to forum służy dla ciekawszych i interesujących wątków

    4 Cytuj
  • 9 lip 2012

    [quote=gość: zdrada] Jestem przyszłym mężem spotykam się z moją narzeczoną 7-lat,jaki jest sens zdradzać kogoś kogo się kocha? [/quote]

    to dziwne bo twoja narzeczona mowila mi wczoraj co innego...

    13 13 Cytuj
  • 9 lip 2012

    [quote=gość: OTTOman] Ja uważam, że na każdy temat należy dyskutować, ale chyba nie na tym forum .... [/quote]
    Dlaczego czyzbyś posiadł moralność pDulskiej8

    2 2 Cytuj
  • 9 lip 2012

    Moja żona pojechałą na wczasy ze swoim byłym chłopakiem ,ufać jej ?
    Co o tym myślicie ?

    4 4 Cytuj
  • 9 lip 2012

    [quote=gość: naiwny] Moja żona pojechałą na wczasy ze swoim byłym chłopakiem ,ufać jej ?
    Co o tym myślicie ? [/quote]
    A skąd ludzie na tym forum mają znać wasz związek ?!!!!!

    5 Cytuj
  • 9 lip 2012

    nie ufaj , ciesz sie wolnoscia i korzystaj

    3 2 Cytuj
  • 9 lip 2012

    szkoda słów

    6 Cytuj
  • 9 lip 2012

    [quote=gość: lek] gość: OTTOman napisał/a: Ja uważam, że na każdy temat należy dyskutować, ale chyba nie na tym forum ....
    Dlaczego czyzbyś posiadł moralność pDulskiej8 [/quote]

    Nie, może źle napisałem.
    Chodzi mi o to, że na każdy temat można dyskutować, ale to forum (mam na myśli wielu dyskutujących) nie dojrzało do tego, tak w tym jak i w wielu innych tematach

    3 Cytuj
  • 9 lip 2012

    [quote=gość: cud miód] malina, uważam, że nie warto... zakładać takich idiotycznych wątków na forum ! [/quote]
    Tak lepsze Rondo Kaczyńskiego jest kogo obwiniać.A tak musimy oceniać samych siebie a to już nam się nie podoba

    8 3 Cytuj
  • 9 lip 2012

    [quote=gość: zdrada] Jestem przyszłym mężem spotykam się z moją narzeczoną 7-lat,jaki jest sens zdradzać kogoś kogo się kocha? [/quote]
    Teraz jesteś pewny swoich uczuć.Nie chwal dnia przed zachodem słońca

    5 1 Cytuj
  • 9 lip 2012

    [quote=gość: bul] gość: cud miód napisał/a:malina, uważam, że nie warto... zakładać takich idiotycznych wątków na forum ! Tak lepsze Rondo Kaczyńskiego jest kogo obwiniać.A tak musimy oceniać samych siebie a to już nam się nie podoba [/quote]
    a co za oszołom ma ochotę uzewnętrzniać się na takim forum w sprawie tak delikatnej jak zdrada.
    nikt nikomu do łoża nie zagląda, a rondem śmigają wszyscy
    teraz rozumiesz?

    3 2 Cytuj

Odpowiedz