Forum » Myślenice

geodezja-gdzie najtaniej mapki?

  • ania 24 lip 2012

    chciałam sobie podlączyć pilnie gaz, kiedy 4 lata temu robiłam mapę do celów projektowych(rozbudowa), chyba 1;500 zaplaciłam 1200 zł. Jakież było moje zdziwienie, kiedy okazało się, że moja przyjaciółka za taką samą mapę w zeszłym roku w Krakowie zapłaciła 600 zł. Mało tego w gazowni jest opcja, że oni robią mapy, kosztuje to dodatkowe 650 zł. Czyżbym dała się wtedy naciągnąć?
    Pomijając powyższe, moje pytanie brzmi, który geodeta najtańszy?

    10 2 Cytuj
  • 24 lip 2012

    anulko nie mam pojęcia jak się dowiem to ci napiszę

    4 5 Cytuj
  • 25 lip 2012

    ul. Słowackiego po schodkach nad hurtownią odzieżową

    5 9 Cytuj
  • 25 lip 2012

    Ja korzystałam z usług biura "Granica" na ul. Kazimierza Wielkiego- za pizzerią Legendario. Jestem zadowolona.

    4 4 Cytuj
  • 26 lip 2012

    Ja dodam, że w moim przypadku geodeta pomylił się i o ponad metr przesunął granicę. Cała sprawa wyszła w tym roku gdy sąsiad się budował i też robił mapkę. Jak bierzecie geodetę to raczej jakiegoś poleconego przez ZNAJOMYCH a nie na jakimś forum. Nie będę pisał który to geodeta ale polecił mi go architekt u którego brałem projekt w Myślenicach. Finał jest taki, że odstąpiłem sąsiadowi metrowy pas swojej działki i na razie tak zostanie bo nie chcę budować nowego ogrodzenia. Dobrze, że sąsiad był uczciwy i powiedział co jest grane bo mógł uznać że granica biegnie tak jak to ogrodzenie, które zresztą sam w ubiegłym roku postawiłem.

    4 1 Cytuj
  • 26 lip 2012

    Witam Może ktoś z zaglądających tutaj mógłby mi podpowiedzieć od czego trzeba rozpocząć formalności związane z przepisaniem działki Jest to forma darowizny Gdzie najpierw się udać i na jaką kwotę się przygotować Będę wdzięczna Pozdrawiam

    5 1 Cytuj
  • 28 lip 2012

    biuro geodezyjne "MERKATOR" na ul.Drogowców niedaleko Urzędu pracy.

    1 5 Cytuj
  • 29 lip 2012

    Koma --> idź do notariusza, tam Ci powiedzą co i jak ;)

    1 Cytuj
  • 31 lip 2012

    hej chciałm sie zapytac jakie dokumety trzeba zeby przepisac dom w formie darowizny dla córki i ile to kosztuje????

    Cytuj
  • 1 sie 2012

    oj6 --> odpis księgi wieczystej, wypis z rejestru gruntów + ewentualnie dodatkowe dokumenty. Idź do notariusza, bo tam zajmują się przepisywaniem nieruchomości (podadzą Ci cenę + jakie jeszcze dokumenty trzeba donieść)

    1 Cytuj
  • 21 sie 2012

    hej wiecie moze gdzie jest najtanszy notariusz w myslenicach
    '????

    Cytuj
  • 21 sie 2012

    mi najtaniej policzył Lucjan Niepsuj, adresu na necie poszukaj

    2 2 Cytuj

Odpowiedz