Forum » Myślenice

Dni Myślenic 2009 - odwołane/przesunięte

  • 24 cze 2009

    [quote]W związku z nawałnicą, jaka przeszła przez Miasto i Gminę Myślenice w dniu 23 czerwca 2009 roku i poważnymi stratami materialnymi, jakie ponieśli mieszkańcy Gminy Myślenice, a także kolejnymi nieprzychylnymi prognozami meteorologicznymi tegoroczna edycja Dni Myślenic (26 - 28 czerwca) została ODWOŁANA. Decyzja ta została podjęta z uwagi na konieczność wzmożonej pracy w celu usunięcia szkód wyrządzonych przez żywioł. Nowa data, po ustaleniach z gwiazdami i renegocjacji kontaktów została ustalona na przełom lipca i sierpnia - od 31 lipca do 2 sierpnia 2009 roku. Plan głównych koncertów i imprez nie ulegnie zmianie. W piątek (31.07.2009) zaprezentuje się zespół Lombard w sobotę (01.08.2009) Patrycja Markowska, a w niedzielę (02.08.2009) Budka Suflera.[/quote]

    http://www.myslenice.pl/new/index.php?go=aktualnosci&id=356

    Cytuj
  • 24 cze 2009

    dupa!mają być!

    Cytuj
  • 24 cze 2009

    nieeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!! tylko nie to !!!!!!! ;( drugi termin jest beznadziejny! polowa ludzi wyjedzie na wakacje i dupa z takich DM!

    Cytuj
  • 24 cze 2009

    Ja się cieszę. Przynajmniej cieplej będzie, a i zazwyczaj pod koniec lipca nie leje. Dla mnie super bo teraz byłby syf, błoto i tyle z tego.

    Cytuj
  • 24 cze 2009

    a może zespoły, które miały wystąpić przed i po Lombardzie zagrały by w innym miejscu (takie małe pocieszenie) dla tych co czekali na ich występ?

    Cytuj
  • 24 cze 2009

    No tak jak myślałem....ale nie ma co się dziwić. Next termin mnie osobiście nie pasuje bo wyjeżdżam ale trudno :)

    hannibal- dobry pomysł tylko czy możliwy do zrealizowania ?

    Cytuj
  • 24 cze 2009

    Bolek Dni Myślenic przesunięte i nie ma co gdybać czy możliwe do zrealizowania! Zaklepany drugi termin i koniec kropka!!

    Cytuj
  • 24 cze 2009

    dlaczego nie zespoły i tak miały zagrać więc są dostępne, zapytać jeszcze innych wykonawców czy by nie zagrali i zrobić alternatywną imprezę - może na Zbóju?

    Cytuj
  • 24 cze 2009

    A nie lepiej poczekać ? pod koniec Lipca dali i dobrze .
    Pprzynajmniej będzie ładna pogoda , ja tam jestem za tym by było to pod koniec lipca , szkody usuną po tym co się stało , zresztą fajnie będzie .
    Warto poczekać , tylko ciekawi mnie jaki DJ będzie na tych dniach myślenic .

    Pozdrawiam .

    EnDrIu .

    Cytuj
  • 24 cze 2009

    ja sie ciesze, ze jest przeniesione,poniewaz teraz taplalibysmy sie w bagnie.Ludzie nie robcie wiochy!!!!!

    Cytuj
  • 24 cze 2009

    hannibal-ze Zbójem jest ten problem,że mieści się w nim garstka ludzi,a co za tym idzie mniejszy prestiż imprezy i mniejsza przyjemność grania.Chociaż,czasami jest na odwrót.

    Cytuj
  • 24 cze 2009

    no tak, ale w Myślenicach nie ma gdzie zagrać, że też coś takiego (http://i158.photobucket.com/albums/t111/paisse/amfiteatr.jpg?t=1245851528 ) nie mogło by istnieć gdzieś na Zarabiu...
    Wiem, że na Zbóju jest mało miejsca, ale zawsze coś - ciekawi mnie jak wygląda sprawa z graniem na Zamku?

    Cytuj
  • 24 cze 2009

    Jakiś czas temu było cuś podobnego vis a vis strażnicy.

    Cytuj
  • 24 cze 2009

    amfiteatr?

    Cytuj
  • 24 cze 2009

    Tak,na Zarabiu.
    Znalazłem taką informację o amfiteatrze w Myślenicach: http://www.myslenice.pl/new/index.php?go=turystyka&id=137&base=turystyka_podkat

    Cytuj
  • Pomidor Pomidorowski 24 cze 2009

    W związku z nawałnicą, jaka przeszła przez Miasto i Gminę Myślenice w dniu 23 czerwca 2009 roku i poważnymi stratami materialnymi, jakie ponieśli mieszkańcy Gminy Myślenice, a także kolejnymi nieprzychylnymi prognozami meteorologicznymi tegoroczna edycja Dni Myślenic (26 - 28 czerwca) została ODWOŁANA.

    Czyżby Burmistrz z szefową promocji biegali z wiaderkami i wylewali wodę z piwnic mieszkańców?

    Jeżeli nie, to takie uzasadnienie jest OBRZYDLIWE.
    Bo pewnie jest tak, ze ktoś sie boi o sprzet i odpowiedzialności za straty. A wy mieszkańcy? Łudźcie się dalej!!!

    Cytuj
  • Andrzej 25 cze 2009

    Dla mnie dobrze bo w ten weekend nie mogłem być.

    Cytuj
  • adzygmunt 25 cze 2009

    [quote=Kaper]Tak,na Zarabiu.
    Znalazłem taką informację o amfiteatrze w Myślenicach: http://www.myslenice.pl/new/index.php?go=turystyka&id=137&base=turystyka_podkat

    [/quote]
    "Obiecanki cacanki a głupiemu radość"!
    Dołóż do tego sztuczną nawierzchnię do szusowania w lecie. Także obiecywane!

    Cytuj
  • 25 cze 2009

    weźcie nie przesadzajcie! Wg mnie to jest bardzo dobry pomysł! Jak by były to narzekalibyście,że nie odwołali, że błoto, że mokro, brudno leje, itp. Jak odwołali i przesunęli termin- to źle, że przesunęli;/ Nie dogodzi nikomu...

    Cytuj
  • 25 cze 2009

    Wiesz adzygmunt,w coś trzeba wierzyć ;)
    Niektórzy w to,że Elvis żyje.Ja liczę na amfiteatr.
    Ale sam przyznaj,byłoby miło mieć coś takiego u nas.Oczywiście działającego.

    Cytuj
  • 25 cze 2009

    [quote=Kaper]Tak,na Zarabiu.
    Znalazłem taką informację o amfiteatrze w Myślenicach: http://www.myslenice.pl/new/index.php?go=turystyka&id=137&base=turystyka_podkat

    [/quote]

    ja tu nic takiego nie widzę ??

    [quote=Anonim]weźcie nie przesadzajcie! Wg mnie to jest bardzo dobry pomysł! Jak by były to narzekalibyście,że nie odwołali, że błoto, że mokro, brudno leje, itp. Jak odwołali i przesunęli termin- to źle, że przesunęli;/ Nie dogodzi nikomu...[/quote]

    A Ty co z urzędu jesteś czy co - ukryty PR tu uprawiasz czy co?
    Ja tu nie widzę by wszyscy narzekali na przeniesienie imprezy decyzja zapadła i koniec kropka, dyskusja przynajmniej z mojej strony poszła w kierunku możliwości organizowania jakiegoś koncertu w piątek przy udziale zespołów które miały tego dnia zagrać na DM i nie mam tu na myśli Lombardu...

    Cytuj
  • 25 cze 2009

    spoko jest ten drugi termin;););) może byc ... wole to niz to pogode;-/

    Cytuj
  • 25 cze 2009

    wiele ludzi będzie pewnie wtedy na wakacjach, ale wiele pewnie przyjedzie na ten czas do Myślenic. Ogólnie mi to różnicy nie robi czy byłyby w pierwszym czy będą w drugim terminie..

    Cytuj
  • 25 cze 2009

    Cytat: "W niedalekiej przyszłości Kompleks zostanie poszerzony o kolejne trasy a 1-osobową kolej linową zastąpią gondole. Inwestor ma również plany rozszerzenia oferty rekreacji o teren Zarabia. Planuje się tam utworzenie zespołu rekreacyjnego w skład, którego wejdą między innymi: skate park, boiska do siatkówki plażowej i koszykówki, ścianka wspinaczkowa, trasy rowerowe i spacerowe, oraz amfiteatr otwarty wraz z forum imprezowym dla imprez kulturalnych i sportowych."
    Tyle,że to plany inwestora z 2006r.

    Cytuj
  • adzygmunt 25 cze 2009

    Czyli, że dawno powinny być zrealizowane. Co do terminu nie wypowiadałem się. Organizator ma prawo decydować!

    Cytuj

Odpowiedz