Forum » Myślenice

Dobór aparatów słuchowych

  • Joanna 31 lip 2012

    Witam!
    Polećcie jakiś godny zaufania gabinet w okolicach, gdzie dobierają aparaty słuchowe. Jestem osobą młodą jednak z dość poważnym niedosłuchem wiec protezowanie wydaje sie niezbędne. Korzystałam z usług gabinetu na ulicy szpitalnej u p. Zajdy, ale jak sie okazało aparat słuchowy został kompletnie źle dobrany. Pieniądze niestety wyrzucone w błoto a ja co tu dużo mówić poczułam sie zwyczajnie naciągnięta, bo Panu zależało na ilości odfajkowanych klientów a nie na pomocy im. Udałam sie teraz do nowootwartego gabinetu na jagiellońskiej do p. Gorączko, ale z przykrością muszę stwierdzic, że nie wbudziła mojego zaufania. Przez całą rozmowę odnosiłam wrażenie, że chce mi "wcisnąć" cokolwiek byle tylko "wcisnąć". Chciałabym sie udać w końcu do jakiegoś dobrego specjalisty, ale nie mam pojęcia gdzie takiego znajdę. Boję się próbować iść na ul. słowackiego żeby kompletnie nie stracić szacunku do "specjalistów" przyjmujących w Myślenicach.
    Czy ktoś korzystał z usług gabinetu na słowackiego? A może polecicie jakichś fachowców z Krakowa bądź okolic.
    Pozdrawiam

    4 6 Cytuj
  • 31 lip 2012

    Mój dziadek tylko stawia na Kraków,ma przeszło 80 lat i nie chce słyszeć o Myslenickich specjalistach.Kraków Sławkowska od Karmelickiej wejscie.

    3 3 Cytuj
  • 31 lip 2012

    najlepsza jest tuba od patefonu

    2 7 Cytuj
  • Anna 31 lip 2012

    Wysłałam Ci wiadomość na priv.

    5 1 Cytuj
  • 2 sie 2012

    Ul. Jagiellońska 11.

    3 Cytuj
  • 2 sie 2012

    Ja z babcia jezdzilam do geersa. Super kobietka I aparat perfekcyjnie dobrany sluzy jej juz pare lat

    6 Cytuj
  • 2 sie 2012

    Dokładnie ja też polecam geersa firma godna zaufania serwis części profesjonalna obsługa.Na szpitalnej tylko gnoje kase wyłudzają źle dobrany aparat i wogóle niemiła obsługa.Geers szybko sprawnie i człowiek zadowolony Mama już z aparatu korzysta ponad 8 lat i z niczym nie ma problemu a ostatnio dostała nowy za 50% ceny.Na takich rzeczach nie warto oszczędzać gdyż to jest rzecz na lata jedynie wężyk i baterie sie wymienia raz na jakiś czas.

    1 3 Cytuj
  • 20 sie 2012

    Podpisuje się pod postem powyzej.Równiez korzystam z geersa od lat i nie mam im nic do zarzucenia. Nie miałem dotad problemu z serwisem, zawsze jestem mile zaskoczony obsługa, a ceny maja tez w miare przystepne. Ostatnio przy wymianie dwóch aparatów dostałem znize na drugi, co od razu wprawilo mnie w dobry nastrój. Zawsze to kilkaset złotych w w kieszeni zostało:)

    2 Cytuj
  • 26 wrz 2012

    witam,obecnie jestm na etapie poszukiwania dobrego punktu protetycznego, gdzie tanio, szybko i solidnie wymienię aparat.widze ze czesc z was poleca geersa. zastanawiam sie nad tym. czy mogę dostac info czy w Krakowie maja swoj salon. byłbym wdzieczny za wskazówke. i jeszce jedno pytanko, orientujecie sie jak jest u nich z serwisem aparatów i gwarancją?

    Cytuj
  • 29 paź 2012

    Na poczatek mozesz kupic aparat i zwrocic go w przeciagu 6 tygodni bez podania wiekszego tłumaczenia, jesli co ci w nim nie pasuje. Ponadto maja gwarancje na aparat na 2 lata lub wiecej, chyba nawet do 4 lat. Wykupujesz u nich przedłużoną gwarancję i masz pewnosc ze w razie usterki mozesz go naprawic bezkosztowo.
    W Krakowie sa napewno,mają tam kilka punktów, jeden przy słowackiego chyba.

    Cytuj
  • 30 lis 2012

    Piotr, Ponadto mają tam duzy przedział cenowy aparatów. W zależności od tego jakiego aparatu potrzebujesz czy ma on służyć Ci w spokojnym czy czy hałasliwym otoczeniu, od tego w głownej mierze zalezy cena. Szczerze polecam, bo za ok 4000 zł mozesz miec juz dobry sprzet.
    I tak jak wspominal janusz maja dodatkowe opcje przedluzenia gwarancji. mysle ze to ciekawe rozwiązanie, choc jeszcze z tego nigdy nie korzystałam

    Cytuj
  • 28 cze 2013

    Wracajac do tematu czy ktos korzytsał w geers z bezpłatnego badania sluchu i mogłby mi o tym co nie co powiedziec?? Czy to ma sens? czy na podstawie takiego badania moge juz dobrac aparat??

    Cytuj
  • 29 lip 2013

    Na podstawie wstepnego badania można określić juz wadę słuchu, jednak bardzo często po takim badaniu otrzymujesz skierownie do specjalisty, a dopiero po wizycie u specjalisty udajesz sie po dobór aparatu. ale żeby zorientować sie czy coś z naszym słuchem jest nie tak, taka forma badania jest jak najbardziej wskazana.

    Cytuj
  • 20 lut 2014

    Ja proponuje zobaczyć na tą stronę http://departamentzdrowia.pl/katalog/3/683/malopolskie/ są wszystkie punkty protetyki słuchu, które mają podpisaną umowę z NFZ na refundację. Wybór jest spory, choć osobiście polecam Kraków, bo tutaj konkurencja jest największa.

    2 1 Cytuj
  • 4 cze 2019

    w Krakowie gdzie mają duży wybór nowoczesnych cyfrowych aparatów. Warto sobie też u nich zrobić badanie bo pracują na sprzęcie od Interacustics, bardzo czułym, dokładnym, można dzięki temu lepiej dopasować aparat pod słuch.

    Cytuj

Odpowiedz