Forum » Myślenice

GDZIE KUPIĆ SMACZE STEKI?

  • 17 sie 2012

    Witam gdzie mogę dostać dobre steki wołowe w takiej paczce po kilka sztuk?

    17 15 Cytuj
  • 18 sie 2012

    [quote=gość: koksu] W makro [/quote]
    no to wpadne do tego makro dziekI:))

    3 3 Cytuj
  • 19 sie 2012

    Takie kanapeczki małe wpierdzielacie i zazdrościcie stejktów!

    5 1 Cytuj
  • 19 sie 2012

    [quote=gość: takiebuty] Takie kanapeczki małe wpierdzielacie i zazdrościcie stejktów! [/quote]
    no ja ziomkowi osoboscie polewam!!!!

    2 1 Cytuj
  • 19 sie 2012

    w Janie sa pyszne steki

    3 2 Cytuj
  • 19 sie 2012

    Niema pysznych steków,jak je przyrządzisz dobrze to będą pyszne.Proste jak budowa cepa.

    6 1 Cytuj
  • 20 sie 2012

    Magdy Gessler sie zapytaj noobku:D

    1 9 Cytuj
  • 22 sie 2012

    Ja piernicze ale poziom :( Zal i tyle:( Chłopak pyta- bo takie jest przesłanie forum i oczekuje odpowiedzi a tutaj czestuja go stekiem ale głupot. Widać wakacje i dzieciarni się nudzi.

    4 4 Cytuj
  • 23 sie 2012

    Ja kiedyś z przypadku kupłem w Ciegielni/Jan i były REWEWELACYJNE! Wędlin krojonych dzień wcześniej nie polecam... ale steki mają super!

    Biedronka...kupiłem raz karczek + coś co nazywają boczkiem na grila. PORAŻKA!!!!

    1 1 Cytuj
  • 6 wrz 2012

    jak jak organizowaliśmy festyn to braliśmy hurtowo u JANAS na słowackiego (polecam - ponad 1000 ludzi się zajadało i nikt złego słowa nie powiedział) a naprzeciw jest WĘDZONKA więc też możesz zapytać. W obu firmach mięso jest 100% świeże. aha jest jeszcze sklep przy końskim rynku ale tam trzeba być o świcie zanim babcie osiedlowe zrabują co lepsze kawałki

    1 2 Cytuj
  • Inka Makrad 8 sty 2013

    Powiem Wam, że ostatnio kupiłem sobie steki siekane BOS, naprawdę rewelacyjne. 100% mięsa. Jak się je odpowiednio przyrządzi to smakują wyśmienicie.
    Kupowałem je w Makro.

    2 2 Cytuj
  • 24 mar 2013

    Jeśli szukacie naprawdę dobrego jakościowo mięsa na steki to polecam spojrzeć na stronę befsztyk.pl, można zamówić z dostawą a wybór mają spory i mięso wyśmienite.

    1 Cytuj
  • 24 mar 2013

    Jeśli szukacie naprawdę dobrego jakościowo mięsa na steki to polecam spojrzeć na stronę befsztyk.pl, można zamówić z dostawą a wybór mają spory i mięso wyśmienite.

    2 1 Cytuj
  • 24 mar 2013

    Koleś się pyta gdzie kupić steki - i 11 minusów. Ludzie z Myślenic miażdżą :D

    5 Cytuj
  • 16 kwi 2013
    Simmon napisał/a:

    Jeśli szukacie naprawdę dobrego jakościowo mięsa na steki to polecam spojrzeć na stronę befsztyk.pl, można zamówić z dostawą a wybór mają spory i mięso wyśmienite.

    Hej, a jak z dostawą z tego sklepu, no bo kawałek z Warszawy jest, zamawiałeś?

    1 Cytuj
  • 17 kwi 2013
    Frannnia napisał/a:

    Simmon napisał/a:Jeśli szukacie naprawdę dobrego jakościowo mięsa na steki to polecam spojrzeć na stronę befsztyk.pl, można zamówić z dostawą a wybór mają spory i mięso wyśmienite.Hej, a jak z dostawą z tego sklepu, no bo kawałek z Warszawy jest, zamawiałeś?

    Bez problemu, ja zamawiałem, dsotarczają specjalną paczką hermetyczną z lodem, mięso dotarło ziemne, świeże i dlatego polecam.

    Cytuj
  • 17 kwi 2013

    Witam,ja proponuje w Polance facet ma własną masarnie,ja sam często się tam zaopatruje,pozdrawiam

    1 1 Cytuj
  • 1 maj 2013
    Simmon napisał/a:

    Frannnia napisał/a:Simmon napisał/a:Jeśli szukacie naprawdę dobrego jakościowo mięsa na steki to polecam spojrzeć na stronę befsztyk.pl, można zamówić z dostawą a wybór mają spory i mięso wyśmienite.Hej, a jak z dostawą z tego sklepu, no bo kawałek z Warszawy jest, zamawiałeś?Bez problemu, ja zamawiałem, dsotarczają specjalną paczką hermetyczną z lodem, mięso dotarło ziemne, świeże i dlatego polecam.

    Dziękuję bardzo, zamówiłam w końcu wczoraj na stronie befsztyk.pl steki, pewnie jakoś po majówce je dostanę i dam znać jak przetestuję :))

    Cytuj
  • 2 maj 2013
    Frannnia napisał/a:

    Dziękuję bardzo, zamówiłam w końcu wczoraj na stronie befsztyk.pl steki, pewnie jakoś po majówce je dostanę i dam znać jak przetestuję :))

    Nie ma problemu, moim zdaniem warto, dobre produkty i mięs wysokiej jakości, no i wybór bardzo duży :) Daj znać jak dostaniesz paczkę i jak oceniasz :) Zamawiałaś tylko steki czy coś jeszcze?

    Cytuj
  • 3 maj 2013
    Simmon napisał/a:

    Nie ma problemu, moim zdaniem warto, dobre produkty i mięs wysokiej jakości, no i wybór bardzo duży :) Daj znać jak dostaniesz paczkę i jak oceniasz :) Zamawiałaś tylko steki czy coś jeszcze?

    Zamówiłam dwa rodzaje mięsa na steki na spróbowanie i dodatkowo skusiłam się na dziczyznę, tej tez nie sposób od ręki na mieście gdziekolwiek kupić więc spróbuję tu :) Po majówce czekam na paczuszkę :D

    Cytuj
  • 22 gru 2014

    najlepsze steki są z selekcjonowanej wołowiny dojrzewającej z certyfikatem qmp firmy Elkopol. Mięso można kupić w makro. Nie jest to produkcja masowa tylko bardziej premium z naciskiem na jakość mięsa ale cenowo do ogarnięcia. Mięso jest bardzo kruche i delikatne bo pochodzi od młodych zwierząt ras mięsnych.

    2 1 Cytuj

Odpowiedz