Forum » Myślenice

WESTERN UNION - Gdzie odebrać pieniądze w Myślenicach

  • Justyna xxx 31 sie 2012

    Witam, mam ważne pytanie: Gdzie w Myślenicach mogę odebrać pieniądze z przekazu Western Union z zagranicy??

    4 4 Cytuj
  • 31 sie 2012

    google nie boli !

    Aby wypłacić przekaz należy:

    -Zgłosić się do jednego z 850 oddziałów Banku Pekao S.A. lub do innej placówki współpracującej, w której oferowana jest usługa przekazu pieniężnego Western Union,

    -Złożyć dyspozycję wypłaty przekazu, przedłożyć ważny dokument tożsamości i podać uzyskane od nadawcy informacje o przekazie tj. imię i nazwisko nadawcy, spodziewana kwotę przekazu, kraj nadania i numer kontrolny przekazu (MTCN),

    -Wybrać walutę wypłaty PLN lub USD,

    5 5 Cytuj
  • 31 sie 2012

    Ja odbierałem w rynku w SKOKu Stefczyka na rogu. Bez problemu. Swoją droga napisze podobnie jak przedmówca - GOOGLE NIE BOLI.

    7 3 Cytuj
  • Justyna xxx 31 sie 2012

    No właśnie szukam i znaleźć nie mogę, gdzie w Myślenicach mogę odebrać. Wyczytałam tylko ze w PKO BP ale jutro nie czynne i dlatego pytam.

    3 4 Cytuj
  • 31 sie 2012

    [quote=Ona25] No właśnie szukam i znaleźć nie mogę, gdzie w Myślenicach mogę odebrać. Wyczytałam tylko ze w PKO BP ale jutro nie czynne i dlatego pytam. [/quote]
    nieczynne piszemy razem!!!

    4 6 Cytuj
  • 1 wrz 2012

    [quote=gość: elka 37] Ona25 napisał/a: No właśnie szukam i znaleźć nie mogę, gdzie w Myślenicach mogę odebrać. Wyczytałam tylko ze w PKO BP ale jutro nie czynne i dlatego pytam.
    nieczynne piszemy razem!!! [/quote]

    I masz w czymś problem??

    2 6 Cytuj
  • 1 wrz 2012

    [quote=gość: xxx xxx] gość: elka 37 napisał/a: Ona25 napisał/a: No właśnie szukam i znaleźć nie mogę, gdzie w Myślenicach mogę odebrać. Wyczytałam tylko ze w PKO BP ale jutro nie czynne i dlatego pytam.
    nieczynne piszemy razem!!!

    I masz w czymś problem?? [/quote]

    mam, ponieważ jak się już wypowiadasz publicznie to przynajmniej zgodnie z zasadami gramatycznymi języka polskiego

    2 8 Cytuj
  • 2 wrz 2012

    [quote=gość: elka 37] gość: xxx xxx napisał/a: gość: elka 37 napisał/a: Ona25 napisał/a: No właśnie szukam i znaleźć nie mogę, gdzie w Myślenicach mogę odebrać. Wyczytałam tylko ze w PKO BP ale jutro nie czynne i dlatego pytam.
    nieczynne piszemy razem!!!

    I masz w czymś problem??

    mam, ponieważ jak się już wypowiadasz publicznie to przynajmniej zgodnie z zasadami gramatycznymi języka polskiego [/quote]

    Popatrz lepiej na siebie. Bo zamiast odpowiedzieć na pytanie gdzie można odebrać pieniądze z Western Union to*** się w paradę i próbujesz mnie gramatyki uczyć. Jak masz problem to nie czytaj moich postów.

    2 3 Cytuj
  • Misiek 6 wrz 2012

    troszkę spóźniona odpowiedź ale kasę możesz odebrać i w pko bp i w pko sa w rynku oraz skok stefczyka
    Kraków kantory np w mediamark na przeciw castoramy również sobota i niedziela

    3 Cytuj
  • Misiek 6 wrz 2012

    elka37 widzę że pomimo iż koleżanka napisała nie poprawnie jednak przeczytałaś tą wypowiedź i zrozumiałaś o co chodzi
    Zachodzi pytanie czy aby nie przesadzamy z ta pisownią i gramatyką po co ktoś powymyślał te całe u czy ó, ż czy rz skoro tak czy inaczej nie zmieniają w żaden sposób znaczenia wyrazu czy zdania.
    Poza tym jakoś dziwnym zbiegiem okoliczności nasza pisownia z biegiem czasu się zmienia przykład jeszcze nie tak dawno zwrot chłopacy był niepoprawny ale że zaczął być dość popularny w mediach prof Miodek nagle stwierdził ze jednak jest on poprawnym zwrotem i przez jakieś 10min wymyślał pochodną tego słowa.
    Z powyższego przykładu widać że to ludzie zmieniają język i wszystko co z nim związane a że dzisiejsze młode pokolenie używa różnych zmodyfikowanych zwrotów był bym ostrożny z krytykowaniem kogoś.

    Na koniec jeszcze jedna sprawa jakoś nijak ma się twoja wypowiedź do prośby o pomoc widać napisałaś żeby napisać i wykazać swoją wyższość intelektualną nad innym człowiekiem, a może ty polonistka jesteś to proponuje wykazać się na prowadzonych zajęciach z języka polskiego.

    3 2 Cytuj
  • adzygmunt 6 wrz 2012

    Ortografia i gramatyka komplikują pisanie.
    Zwracam jednak uwagę, że pomagają zrozumieć tekst.
    Misiekk Twój tekst wykazuje się małą niekonsekwencją - wide "nie poprawnie", i "niepoprawny".
    Nie od dzisiaj jestem zwolennikiem poprawnego pisania i namawiałbym wszystkich, aby nie tłumaczyli się dysleksją. Część tych osób spała na polskim.
    Parę razy także i ja drzemałem na lekcji. Czego czasem przykład zdarza się w moich tekstach.
    Na zwróconą uwagę czerwienię się przed monitorem i nie reaguję agresją tylko podziękowaniem.

    1 6 Cytuj
  • Viki 17 maj 2013

    A na poczcie tez mozna je odebrac??

    3 2 Cytuj
  • 17 maj 2013

    google nie boli!

    2 Cytuj

Odpowiedz