Forum » Myślenice

PKS MYŚLENICE - JAK NAPISAĆ WNIOSEK O PRZYWRÓCENIE KURSU

  • 12 paź 2012

    Witam wszystkich. Pytanie tak jak w temacie. Pracuje w Krakowie na zmiany, często do 22. Przez ostatni miesiąc z powodu urlopu nie jeździłem PKS-em. Wczoraj miałem pierwszą popołudniówkę. Jak zawsze wcześniej poszedłem na przystanek pod AGH i czekałem na PKS, który wyjeżdżał z dworca o 22.20. O 22.28 przejechał Szwagropol, który z dworca wyjechał o 22.15. A PKS-a nie ma i nie było. Jak się dzisiaj okazała, ta świetnie zarządzana firma, wycofała sobie ten kurs, nie informując nikogo i nigdzie. Nawet Panie z naszego DA Myślenice nic nie wiedziały na ten temat. Na pseudo stronie internetowej PKS nic nie ma. Nadmienię jak kupowałem miesięczny to też nie było informacji o tym że ten kurs jest wycofany. Tak więc zwracam się z prośbą do was forumowiczów o pomoc w napisaniu wniosku o przywrócenie kursu. Może to coś pomoże, a z tego co pamiętam takich osób jak ja pracujących w Krakowie do późna i wracających tym kursem było nawet 20-25.
    A drugie pytanie, jakby to nie pomogło, to czy jest jakaś instytucja, która mogła by pomóc w tym zakresie?
    Pozdrawiam
    Michał

    2 2 Cytuj
  • 12 paź 2012

    Gdybyś śledził dyskusję na forum na temat PKS wiedziałbyś że pisanie to strata czasu.Ta firma była podobno wystawiona na sprzedaż ale raczej nie ma chętnych na kupno bankruta.

    5 2 Cytuj
  • 12 paź 2012

    Tak widziałem to wczoraj, jak tylko dotarłem do rodziców w Krakowie,na szczęście miałem taką możliwość, inni mogą jej nie mieć i wtedy pozostaje im czekać na pierwszy kurs do 4.40. Tylko gdzie niby mają na niego czekać. A tamten wątek urwał się w czerwcu.

    4 1 Cytuj
  • Wojtek 13 paź 2012

    napisze drastycznie, pksu nie ma. Miasto wolało pseudo galerię. Jeśli chcesz pisać coś to możesz skarżyć gminę u wojewody że nie zapewnia podstawowych funkcji mieszkańcom.
    Zwróć bilet zażądaj zwrotu pieniędzy lub odpuść jeździj Szwagropolem lub jak zdążysz to o 22.15 masz busa na moście grunwaldzkim ale tylko pon-pt.

    4 1 Cytuj
  • 24 paź 2012

    PO CO PRZYWRACAĆ KURS JAK JEST NIEDOCHODOWY?

    1 3 Cytuj
  • 26 paź 2012

    najlepiej na maszynie do pisania

    1 3 Cytuj

Odpowiedz