Forum » Myślenice

Awantura na osiedlu?

  • 8 lip 2009

    A moze myslenicki Batman czy jak go tam nazwiecie ;) Moze jakies propozycje?

    Cytuj
  • 8 lip 2009

    [quote]Dokładnie ! od razu po złapaniu sąd 24h i 300h prac społecznych. Przepychanie studzienek kanalizacyjnych[/quote]
    Przy okazji rozwiązany zostałby problem podtapiania centrum miasta.

    [quote=Mysleniczanin007]A moze myslenicki Batman czy jak go tam nazwiecie ;) Moze jakies propozycje?[/quote]
    Spoko. Od jutra zaczynasz.

    Cytuj
  • 8 lip 2009

    [quote=Mysleniczanin007]A moze myslenicki Batman czy jak go tam nazwiecie ;) Moze jakies propozycje?[/quote]

    Wiesz ile kosztowałoby szkolenie takiego batmana ? :D powiat się nie zgodzi :P

    Wprowadzić obowiązkową broń dla każdego mieszkańca :) podejrzewam że po 2-3 tygodniach Myślenice zmalałyby do ok 5000 obywateli :) :P
    Ewentualnie był kiedyś taki film "Święci z Bostonu" (nie wiem czy ktoś oglądał) taka ekipa przydałaby się na naszych gangsterów myślenickich :)

    Cytuj
  • 8 lip 2009

    Ja juz za wygodny jestem na szarpanine z wyrostkami. Jak zagrazaja Policji lub Strzy Miejskiej, to niech sie z nimi szarpia. A relatywnie to wole przeciwnikow rownych sobie.
    Po pierwsze, mnie nie przeszkadza ze tam ktos komus dal prztyczka w nos.
    Po drugie, mam znacznie ciekawsze zajecia niz patrolowanie osiedla.
    Po trzecie, jak byly "moje" czasy, to w miescie byl spokoj.
    Teraz ktos nowy, odwazny jest potrzebny. No chyba ze nie macie jaj i chcecie zeby wszystko za Was robili starsi? ;)

    1 Cytuj
  • 8 lip 2009

    Bolek, ja mysle ze jak by zaczal byc slawny ten myslenicki Batman, to sam by sie wyszkolil. Moze jeszcze zalapal by sie na jakies fuchy w okolicznych miejscowosciach? Oczywiscie odplatnie, takie "goscinne wystepy" ;)

    Cytuj
  • 8 lip 2009

    Mysleniczanin007 Za dużo mamy tych lansiarskich "bogaczy" w Myślenicach :D

    A co do całej sprawy dowiedziałem się dzisiaj (nie wiem czy to prawda) że Ci gangsterzy najpierw ZAATAKOWALI straż miejską na starym osiedlu...tak więc ohhh jak że mi przykro że (cytuję):

    "...byli na komendzie przykuci do kaloryfera i bici jak zwierzęta (przynajmniej nie było świadków)"

    :)

    Cytuj
  • 8 lip 2009

    Jasne, ze "bogaczy" nie stac na bohaterskie alter ego.

    Cytuj
  • 9 lip 2009

    Nie wiem jak bylo na osedlu ale tez kiedys zostalem zaciagniety na nasz sympatyczny komisariat i bity tak by nie bylo sladow wiec nasza wladza napewno nie jest bez winy cos o tym wiem ...

    Cytuj
  • 9 lip 2009

    ON- skoro cię pobili to pewnie też nie byłeś bez winy.

    Cytuj
  • 9 lip 2009

    To oczywiste że dostał za niewinność.

    Cytuj
  • 9 lip 2009

    niektórzy naprawdę niewiedzą jak działa nasza "kochana" policja ale może kiedyś bedziecie mieli się okazje przekonać jak to wygląda na własnej skórze. Życze wam tego z całego serca. Poza tym nawet jeśli ktoś popełnił jakieś przestępstwo i słusznie się znalazł na komendzie to co to za męstwo i odwaga jeśli stoi 4 psów nad skutym bezbronnym człowiekiem nie mogącym się obronić i go leją. To chyba też nie do końca jest zgodne z prawem. Po to jest policja żeby złapać, zatrzymać, doprowadzić do aresztu a nie wymierzać sprawiedliwość po swojemu od tego są sądy...

    Cytuj
  • 9 lip 2009

    Jasne, szedł sobie biedny chłopczyna po chodnkiu aż tu nagle podjechała suka czterech spasionych wciągło dekilwenta do środka, skuli, zlali, wypuścili.

    Cytuj
  • 9 lip 2009

    Ktoś chyba nie zrozumiał mojej wypowiedzi a myślałem że w gimnazjum już czyta się ze zrozumieniem...

    Cytuj
  • 9 lip 2009

    Mojej też. Widzisz mam tak samo jak Ty ecchh , widać ludzie na wakacjach wolniej trybią.

    Cytuj
  • 9 lip 2009

    Gosc 2 sprawa jest prosta. Na rynku w ogrodku piwnym delikwent bije i kopie policjantow i nie moga mu nic zrobic bo wszyscywidza. Na komisariacie za to bija i kopia delikwenta bo nikt niewidzi. Wg przyslowia " Jak Kuba Bogu, tak i Bog, Kubie" I jest balans. Jeszcze jakies pytania?

    Cytuj
  • 9 lip 2009

    oko za oko ząb za ząb to trochę nie cywilizowane. ale ci policjanci nie byli chyba bez bronni i skuci więc nie do końca jest tak jak mówisz

    Cytuj
  • 9 lip 2009

    cygnus no ja niestety nie mam wakacji

    Cytuj
  • 9 lip 2009

    No ja też od dawna nie....a potrzebuje.

    Cytuj
  • 9 lip 2009

    No właśnie Ci policjanci byli "bezbronni i skuci" przez polskie prawo, które wręcz zabrania policjantowi bronić się przed atakiem a nie daj bóg jak kogoś uderzą i będzie miał siniaka...

    Cytuj
  • 9 lip 2009

    Bolek wlasnie wyjasnil moj punkt widzenia. Jednak nie wszyscy potrafia spojrzec na sprawe obiektywnie. Gosciu2 nie musimy od razu utozsamiac sie z ktoras ze stron. Popatrz, zastanow sie a zrozumiesz wiecej.
    I tego wszystkim serdecznie zycze, Mysleniczanin007.

    Cytuj
  • 10 lip 2009

    Kiedy ktoś znieważa funkcjonariusza na służbie, narusza jego nietykalność cielesną, dokonuje czynnej napaści w związku z wykonywaniem przez niego czynności służbowych, uszkadza mienie i co ważne w każda wekendową noc zakółca ład i porządek publiczny na osiedlu - liczy na co, że krewetki w sosie własnym dostanie, a może strażnik miejski i policjant ma go jeszcze przeprosić że niechcąco w rejonie osiedla pełnił służbę. Zero toleramncji dla tego typu zachowań!!!!A swoją droga przydało by sie więcej patroli policyjnych w wekendy, w mieście w nocy widać tylko samochód straży miejskiej?! Nie łatwa to służba jak widać, oby Sądy i Prokuratura działały tak aby drugi raz straznik i policjant nie musiał interweniować do tych samych wyrostków!

    Cytuj
  • 10 lip 2009

    http://www.youtube.com/watch?v=1kHUIQHW2qk
    i wszystko w temacie. druga zwrotka dla was

    Cytuj
  • 10 lip 2009

    Wolę Mietka żula,bo nam tańczy hula,hula.

    Cytuj
  • 10 lip 2009

    I to ma być przykład dla tych młodych ludzi? To tylko podsycanie jadem.

    Cytuj

Odpowiedz