Forum » Myślenice Czy lekarze w Myślenicach biorą łapówki?

• 19.11.2012 - 10:32
    jakie są państwa doświadczenia w tym temacie.
    10 12 Cytuj Zgłoś
  • 19.11.2012 - 11:58
    :):):) tylko ryby nie biorą, przecież każdy wie jak to jest w prowincjonalnych szpitalach, można by książkę na ten temat napisać. Wiem wiele ale zachowam dla siebie. Skoro lekarze są tak "źle" opłacaną grupą społeczną, a poniektórzy nie prowadzą prywatnej praktyki, a...żyją na poziomie o którym zwykły śmiertelnik może jedynie pomarzyć, to odpowiedź nasuwa się sama :):):)
    19 2 Cytuj Zgłoś
  • 19.11.2012 - 12:11
    Powiem tak moja mama miała mieć operację w wyznaczonym terminie.Do szpitala stawiła się dzień przed tak była umówiona z lekarzem.Na miejscu po rozmowie okazało się, że nie będą mieć czasu zrobić mamie tej operacji w wyznaczonym terminie.Mama bardzo cierpiała miała ogromne bóle i ku zdziwieniu kiedy wręczyła lekarzowi pieniążki ten od razu zmienił zdanie i operacja odbyła się na następny dzień z samego rana.
    15 3 Cytuj Zgłoś
  • 19.11.2012 - 12:15
    Trzeba było nagrać, a po operacji nagłośnić sprawę.
    13 1 Cytuj Zgłoś
  • Mietek 19.11.2012 - 12:22
    muza napisał/a:
    :):):) tylko ryby nie biorą, przecież każdy wie jak to jest w prowincjonalnych szpitalach, można by książkę na ten temat napisać. Wiem wiele ale zachowam dla siebie. Skoro lekarze są tak "źle" opłacaną grupą społeczną, a poniektórzy nie prowadzą prywatnej praktyki, a...żyją na poziomie o którym zwykły śmiertelnik może jedynie pomarzyć, to odpowiedź nasuwa się sama :):):)
    lekarze biorą fakt! narzekasz? trzeba było się uczyć! wszędzie daje się łapówki żeby było szybciej ale wniosek nasuwa się sam SAMI ICH TEGO NAUCZYLIŚMY!! sorry za capsa;-)
    14 15 Cytuj Zgłoś
  • 19.11.2012 - 13:41
    no tak. ale to przykre ze potrafią tak brutalnie wykorzystywać to że jesteśmy od nich poniekąd uzależnieni.
    11 3 Cytuj Zgłoś
  • 19.11.2012 - 18:06
    Ginekolodzy jak najbardziej.
    16 4 Cytuj Zgłoś
  • paulinka 19.11.2012 - 18:08
    Lukaszz napisał/a:
    Ginekolodzy jak najbardziej.
    a ty jako staly pacjent wiesz o tym najlepiej :)
    6 16 Cytuj Zgłoś
  • 19.11.2012 - 18:12
    Z życia wzięte :)

W jednym z krakowskich szpitali na bajpasy wylądował mój ojciec. Data operacji przeciągała się z dnia na dzień a zagrożenie życia było poważne. Wziąłem na stronę chirurga i szepnąłem słówko "operacja jutro i będzie koperta". Lekarz zmieszał się. Operacja odbyła się następnego dnia. Ponieważ zawsze wywiązuję się ze zobowiązań to po operacji poszedłem z kopertą. Wręczyłem ją dykretnie, uścisnąłem rękę i wyszedłem.

Żeby nie było. W kopercie była kartka z dużym napisem "DZIĘKUJĘ" :)
    27 6 Cytuj Zgłoś
  • 19.11.2012 - 18:55
    Kto był w szpitalu lub miał tam kogoś bliskiego, to wie jak sprawa wygląda. Nie można pozwolić na to, by za nasze pieniądze zrobił się prywatny folwark, jak w wielu innych placówkach w Polsce.
    W temacie "Poród w myślenickim szpitalu" forumowiczki podają konkretne stawki np. za cesarki. Oj, może być z tego kiedyś wieka afera ...

http://www.przeglad-tygodnik.pl/pl/artykul/lapowka-za-leczenie
    http://www.fakt.pl/Cennik-lapowek-w-szpitalach,artykuly,47816,1.html
    http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,90279,12821551,Laboratoria_i_szpitale__Rozwoj_wspomagany_korupcja_.html
    9 2 Cytuj Zgłoś
  • 19.11.2012 - 20:00
    morze jestem za biedny w stosunku do lekarzy ale jak leżałem to dali się polubić ,ale przecierz na oddziałach rządzą pielęgniarki oddziałowe i one decydują co lekarz wie o pacjęcie .i zobaczcie z jakimi one torbami wychodzą ,a ile mniej godzin niż lekarze czy inny personel szpitalny pracują ,wszystkie soboty niedziele i święta mają wolne ,lekarze i inny personel ma dyżury albo pracę zgraftiku ,upominają się pielęgniarki tak jak i inne kobiety w polsce i mają rację że podniesiono wiek emerytalny ,ale są w myślenickim szpitalu oddziałowe które oficjalnie są na emeryturze dostają za to pieniądze ale dalej pracują ponieważ pan dyrektor szpitala nie ma czasu na ogłoszenie konkursu , czyli tak jakby niebyło zastępczyń,jeśli coś nie tak napisałem proszę sprostować ,człowiek jest omylny..
    4 16 Cytuj Zgłoś
  • 19.11.2012 - 20:08
    nie jesteście w temacie-ryby właśnie biorą tylko trzeba wiedzieć gdzie łowić:)))A co do lekarzy długo by pisać aczkolwiek zdarzyło mi się w naszym szpitalu,że lekarz anestezjolog który miał prowadzić syna przy operacji wezwał mnie wcześniej na rozmowę...wywiad o schorzenia itp.po czym poklepał mnie po ramieniu mówiąc,że wszystko będzie dobrze-uznałam to za ten moment kiedy trzeba dać w kieszeń....i tu spotkała mnie niespodzianka...dowiedziałam się,że On tego nie praktykuje...żebym się nie martwiła i że zajmie się synem...:)Powiem Wam jedno, nieraz dawałam w kieszeń ,bo życie mnie do tego zmuszało ale nie zapomnę tego uczucia kiedy Lekarz nie wziął...
    11 1 Cytuj Zgłoś
  • 19.11.2012 - 20:33
    gratulacje dla czytelnika jeśli naprawde tak zrobił a nie jest to tylko anegdota. ja miałam mieć cesarkę w naszym szpitalu i od początku wszyscy straszyli mnie że muszę dać bo inaczej nie będzie dobrze. nie dałam jednak bo nie było mnie na to stać. na szczęście było wszystko ok. lekarz był miły. ale jak zapraszał na zdjęcie szwów miałam wrażenie że właśnie wtedy powinnam się odwdzięczyć. niestety są takie sytuacje że nikt nie zastanawia się dać czy nie bo chodzi o życie nasze albo bliskich i wtedy robimy wszystko żeby było dobrze, my ich tak nauczyliśmy ale to oni składają przysięgę i nie powinni postępować w taki sposób.
    1 3 Cytuj Zgłoś
  • 19.11.2012 - 22:08
    Bezide napisał/a:
    morze jestem za biedny w stosunku do lekarzy ale jak leżałem to dali się polubić ,ale przecierz na oddziałach rządzą pielęgniarki oddziałowe i one decydują co lekarz wie o pacjęcie .i zobaczcie z jakimi one torbami wychodzą ,a ile mniej godzin niż lekarze czy inny personel szpitalny pracują ,wszystkie soboty niedziele i święta mają wolne ,lekarze i inny personel ma dyżury albo pracę zgraftiku ,upominają się pielęgniarki tak jak i inne kobiety w polsce i mają rację że podniesiono wiek emerytalny ,ale są w myślenickim szpitalu oddziałowe które oficjalnie są na emeryturze dostają za to pieniądze ale dalej pracują ponieważ pan dyrektor szpitala nie ma czasu na ogłoszenie konkursu , czyli tak jakby niebyło zastępczyń,jeśli coś nie tak napisałem proszę sprostować ,człowiek jest omylny..
    Pielęgniarka ma święta i niedziele wolne? No popatrz. W tym roku mama mojej dziewczyny wielkanoc spędzała w szpitalu i zanosi się, że i Wigilie spędzi na 12stce, bo nie ma robić kto.
    Jak już krytykujecie to krytykujcie z sensem.
    16 3 Cytuj Zgłoś
  • 19.11.2012 - 23:29
    czytelnik napisał/a:

W jednym z krakowskich szpitali na bajpasy wylądował mój ojciec. Data operacji przeciągała się z dnia na dzień a zagrożenie życia było poważne. Wziąłem na stronę chirurga i szepnąłem słówko "operacja jutro i będzie koperta". Lekarz zmieszał się. Operacja odbyła się następnego dnia. Ponieważ zawsze wywiązuję się ze zobowiązań to po operacji poszedłem z kopertą. Wręczyłem ją dykretnie, uścisnąłem rękę i wyszedłem.

jesteś mitomanem - to poważna choroba ! Lecz się i to od razu bo może być za późno
    2 6 Cytuj Zgłoś
  • 19.11.2012 - 23:32
    czytelnik napisał/a:

jesteś mitomanem - to poważna choroba ! Lecz się i to od razu bo może być za późno
    wiki24 napisał/a:
    Powiem tak moja mama miała mieć operację w wyznaczonym terminie.Do szpitala stawiła się dzień przed tak była umówiona z lekarzem.Na miejscu po rozmowie okazało się, że nie będą mieć czasu zrobić mamie tej operacji w wyznaczonym terminie.Mama bardzo cierpiała miała ogromne bóle i ku zdziwieniu kiedy wręczyła lekarzowi pieniążki ten od razu zmienił zdanie i operacja odbyła się na następny dzień z samego rana.
    a swistak siedzi i ..............
    1 5 Cytuj Zgłoś
  • 20.11.2012 - 8:20
    piękny maryjan napisał/a:
    piękny maryjan Jeśli tobie wygodniej tak myśleć o mnie, trudno. Nie będę wyprowadzał Cie z błędu :) A historia jak najbardziej prawdziwa i jestem z tego dumny :)
    5 5 Cytuj Zgłoś
  • 20.11.2012 - 9:23
    Mój tato ciężko chory leżał w naszym szpitalu, podkreślę było to 20 lat temu, mama w dowód odpowiedniej opieki jak to się ładnie nazywa nie szczędziła grosza i co, tato zmarł, lekarz prowadzący wiedział dokładnie jaki jest jego stan, brał kasę do ostatniej chwili , zapewniając o poprawie zdrowia - BARBARZYŃSWTO!!!Ktoś powie nie trzeba było dawać, ale te 20 lat temu to była norma , bez "dowodu wdzięczności" pacjent był nikim. Mama w ciężkim stanie zmarła w Krakowie, gdy chciałam jakoś wspaniałego oddanego lekarza obdarować ofukał mnie, że się obrazi, był to szpital uniwersytecki.Mąż w Krakowie przed operacją z przyzwyczajenia myślenickiego również chciał coś wręczyć to usłyszał takie słowa: widać że pan jest z Myślenic....pozostawię to bez komentarza
    7 5 Cytuj Zgłoś
  • 20.11.2012 - 9:53
    paulinka_mce napisał/a:
    Lukaszz napisał/a:Ginekolodzy jak najbardziej.a ty jako staly pacjent wiesz o tym najlepiej :)
    W tym temacie na pewno dysponuję większą wiedzą niż Ty.
    8 Cytuj Zgłoś
  • 20.11.2012 - 14:25
    panie ppwodzianin przeczytaj co napisałem , nie pisałem o pielęgniarkach które pracóją świątek piąteki niedzielę, ale o paniach oddziałowych które mają wszystkie soboty i niedziele wolne ,a wnormalnych dniach mpracy są ważniejsze na oddziele niż lekarze, ajeśli twoja teściowa jest pielęgniarka to się ja spytaj
    5 17 Cytuj Zgłoś
  • 20.11.2012 - 17:11
    Bezide napisał/a:
    panie ppwodzianin przeczytaj co napisałem , nie pisałem o pielęgniarkach które pracóją świątek piąteki niedzielę, ale o paniach oddziałowych które mają wszystkie soboty i niedziele wolne ,a wnormalnych dniach mpracy są ważniejsze na oddziele niż lekarze, ajeśli twoja teściowa jest pielęgniarka to się ja spytaj
    Panie ortograficzny tłuku - używaj słownika. Z analfabetami nie dyskutuje.
    Bez odbioru.
    15 10 Cytuj Zgłoś
  • 21.11.2012 - 8:52
    Gdyby prawda o lekarzach z myslenickiego szpitala ujrzała światło dzienne ludzie byliby w szoku.
    Zastanawiam się tylko gdzie są te wszystkie służby do walki z korupcja i co w tym temacie robi dyrektor. Pacjenci zawsze dadzą, bo to ich życie i zdrowie lub ich bliskich, a bez tego w Naszym szpitalu nic nie załatwi. Może zacznijmy tutaj wpisywać tych którzy nie biorą. Będzie szybciej!
    6 2 Cytuj Zgłoś
  • 21.11.2012 - 9:21
    Powodzianin_ napisał/a:
    Panie ortograficzny tłuku - używaj słownika. Z analfabetami nie dyskutuje.
    Bez odbioru.
    Powodzianin_ dostałeś minusa Panie ortograficzny nieanalfabeto :) Ja rozumiem dbałość o ortografię, ale fajnie byłoby gdybyś jeszcze zadbał o coś co nazywamy kulturą.
    5 14 Cytuj Zgłoś
  • 21.11.2012 - 9:28
    właśnie ', przez chwile jest głośno o tym że ten czy tamten wziął a potem proceder dalej kwitnie.
    4 8 Cytuj Zgłoś
  • 21.11.2012 - 10:28
    czytelnik napisał/a:
    Powodzianin_ napisał/a:Panie ortograficzny tłuku - używaj słownika. Z analfabetami nie dyskutuje.
    Bez odbioru.Powodzianin_ dostałeś minusa Panie ortograficzny nieanalfabeto :) Ja rozumiem dbałość o ortografię, ale fajnie byłoby gdybyś jeszcze zadbał o coś co nazywamy kulturą.
    Kultura to także ortografia. Czytanie jak ktoś oczernia ludzi i produkuje z siebie oszczerstwa okraszone ortografią rynsztoka społecznego nie jest przyjemne.
    Ale spokojnie. Normalnie wpadnę w depresje, że dostałem minusa. Całe te zabawy z minusami i plusami mam w głębokim poważaniu, bo są na poziomie przedszkola.
    Pozdrawiam.
    7 5 Cytuj Zgłoś
  • 21.11.2012 - 12:55
    Powodzianin_ napisał/a:
    Kultura to także ortografia. Czytanie jak ktoś oczernia ludzi i produkuje z siebie oszczerstwa okraszone ortografią rynsztoka społecznego nie jest przyjemne.
    A gdzie w wypowiedzi Bezide rynsztok okraszony oszczerstwami? Dla średnio rozgarniętego całkowicie zrozumiała treść postu. Zadałem sobie trud i przetłumaczę na język dla Ciebie bardziej zrozumiały :)

----
    Panie Powodzianin_ Przeczytaj co napisałem. Nie pisałem o pielęgniarkach które pracują świątek, piątek i niedziela, ale o paniach oddziałowych które mają wszystkie soboty i niedziele wolne, a w normalnych dniach pracy są ważniejsze na oddziale niż lekarze. A jeśli Twoja teściowa jest pielęgniarka to się jej zapytaj
    ----

Oszczerstwa, rynsztok? Normalna dyskusja :)
    3 15 Cytuj Zgłoś
  • 21.11.2012 - 13:56
    czytelnik napisał/a:
    Powodzianin_ napisał/a:Kultura to także ortografia. Czytanie jak ktoś oczernia ludzi i produkuje z siebie oszczerstwa okraszone ortografią rynsztoka społecznego nie jest przyjemne.A gdzie w wypowiedzi Bezide rynsztok okraszony oszczerstwami? Dla średnio rozgarniętego całkowicie zrozumiała treść postu. Zadałem sobie trud i przetłumaczę na język dla Ciebie bardziej zrozumiały :)

----
    Panie Powodzianin_ Przeczytaj co napisałem. Nie pisałem o pielęgniarkach które pracują świątek, piątek i niedziela, ale o paniach oddziałowych które mają wszystkie soboty i niedziele wolne, a w normalnych dniach pracy są ważniejsze na oddziale niż lekarze. A jeśli Twoja teściowa jest pielęgniarka to się jej zapytaj
    ----

Oszczerstwa, rynsztok? Normalna dyskusja :)
    Gdzie? O tym, że to oddziałowa decyduje o tym co lekarz wie, a co nie. Większej głupoty w życiu nie słyszałem.
    I nie sil się na złośliwości: ktoś kto zabiera głos, a pisze "morze" zamiast "może", to po prostu głupiec.
    Nauczono mnie, że jeśli chce się dyskutować należy dbać o formę języka - również tego pisanego.
    A tu mamy wszechwiedzącego kolesia rzucającego oszczerstwami okraszonymi językiem niskiej jakości z niepoprawną składnią, brakiem interpunkcji i skandaliczną ortografią.
    Pozdrawiam - czekam na minusa - jeśli ci tylko ulży...
    11 5 Cytuj Zgłoś
  • 21.11.2012 - 14:11
    Powodzianin_ napisał/a:
    Gdzie? O tym, że to oddziałowa decyduje o tym co lekarz wie, a co nie. Większej głupoty w życiu nie słyszałem.
    A czy tak nie jest? Lekarz robi obchód raz dziennie. Krótka wizytacja, rzuca okiem, conajwyżej zamieni dwa słowa z pacjentem i leci do następnej sali. Pielęgniarki zaś mają cały czas kontakt z pacjentami i w dużej mierze od nich zależy jakimi spostrzeżeniami podzielą się z lekarzami.

Powodzianin_ napisał/a:
    I nie sil się na złośliwości: ktoś kto zabiera głos, a pisze "morze" zamiast "może", to po prostu głupiec.
    Nauczono mnie, że jeśli chce się dyskutować należy dbać o formę języka - również tego pisanego.
    A tu mamy wszechwiedzącego kolesia rzucającego oszczerstwami okraszonymi językiem niskiej jakości z niepoprawną składnią, brakiem interpunkcji i skandaliczną ortografią.
    Pozdrawiam - czekam na minusa - jeśli ci tylko ulży...
    A mnie nauczono z goła czegoś innego. Nauczono mnie czytać człowieka, bez względu czy pisze "może", czy "morze". Nauczono mnie słuchać człowieka bez względu czy mówi płynnie, czy się jąka. Nauczono mnie też jeszcze jednego, mianowicie tego żeby publicznie nie ośmieszać go za jego ułomności. A właściwie nawet mnie tego nie musiał nikt uczyć, bo kulturę mam wrodzoną, tak samo jak poczucie granic przyzwoitości.

I następny minusik :) Ulżyło :P
    8 13 Cytuj Zgłoś
  • 21.11.2012 - 14:15
    Widzisz teraz piszesz :pielęgniarki:, a więc ta decyzja nie zależy tylko od oddziałowej. Pisałem wyżej - chcecie krytykować ludzi - róbcie to z sensem i merytorycznie.

Ja natomiast z racji dużego szacunku do kultury mojego narodu i tego, że czuje się patriotą nie będę szanował miernot, którym nie chce się używać wbudowanego słownika ortograficznego do przeglądarki internetowej.
    Miernota jest miernotą. Skończmy z poprawnością polityczną, nazywajmy rzeczy po imieniu.

Mogę mieć nawet minusy^10000000, nie zrobi to na mnie żadnego wrażenia. Nie jestem tu po to, by onanizować się plusami i minusami.
    To dobre dla dzieci.
    Pozdrawiam ;)
    Bez odbioru.
    9 7 Cytuj Zgłoś
  • 21.11.2012 - 14:24
    Powodzianin_ napisał/a:
    Ja natomiast z racji dużego szacunku do kultury mojego narodu i tego, że czuje się patriotą nie będę szanował miernot, którym nie chce się używać wbudowanego słownika ortograficznego do przeglądarki internetowej.
    Miernota jest miernotą. Skończmy z poprawnością polityczną, nazywajmy rzeczy po imieniu
    Masz duży szacunek do kultury narodu, dlatego postanowiłeś obrażać Polaka :) Pompatyczne frazesy :)
    4 12 Cytuj Zgłoś
  • 21.11.2012 - 14:41
    czytelnik napisał/a:
    Powodzianin_ napisał/a:Ja natomiast z racji dużego szacunku do kultury mojego narodu i tego, że czuje się patriotą nie będę szanował miernot, którym nie chce się używać wbudowanego słownika ortograficznego do przeglądarki internetowej.
    Miernota jest miernotą. Skończmy z poprawnością polityczną, nazywajmy rzeczy po imieniuMasz duży szacunek do kultury narodu, dlatego postanowiłeś obrażać Polaka :) Pompatyczne frazesy :)
    Polak sam się obraził (mnie również) nie stosując podstaw poprawnej wypowiedzi w języku ojczystym.
    Szacunek można stracić - właśnie przez głupie zachowanie.
    Ktoś kogoś krytykuje (vide ortograficzna miernota z tego tematu), a sam ma wiele na sumieniu.
    Pozdrawiam.
    9 5 Cytuj Zgłoś
  • 21.11.2012 - 14:55
    Posłużę się Cyceronem :)

Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
    8 11 Cytuj Zgłoś
  • 21.11.2012 - 14:59
    czytelnik napisał/a:
    Posłużę się Cyceronem :)

Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
    Głupotą jest bawić się w minusiki i plusiki jak 5 latki ;).
    Głupotą jest tolerować głupotę innych.
    Głupotą jest tolerować zły i niepoprawny język wypowiedzi, bo to zaniża poziom debaty publicznej.
    Problemu by nie było - bo każdy ma prawo krytykować innych i mówić o tym co się mu nie podoba - gdyby waćpan zadbał o składnie, interpunkcje i ortografie. To tak wiele? Chyba nie.
    Już mówiłem, że rejestracja kont nie obniży ilości trolli i ortograficznych miernot tu piszących - obserwując to forum mogę powiedzieć - miałem rację.

Czekam na Minusa^100000000000
    Śmiało, tylko na tyle Cię stać.
    Pozdrawiam.
    8 8 Cytuj Zgłoś
  • 21.11.2012 - 15:04
    Posiłkuję się Molierem :)

Głupiec uczo­ny jest większym głup­cem niż głupiec nieuk
    7 11 Cytuj Zgłoś
  • 21.11.2012 - 17:35
    nie chce sie odnosić do wypowiedzi PANA POWODZIANINA bo jeśli dla niego ważniejsza jest żle napisana litera niż sens wypowiedzi to przepraszam,ale ja piszący te słowa nie pracuję w jakimś biurze gdzie internet jesy na porządku dziennym ,ale dlamnie siedemdziolatka napisanie stwarza pewien problem ,i życzę panu PANIE POWODZIANIN dożyć tych lat i jeszcze pisać POPRAWNIE
    9 4 Cytuj Zgłoś
  • 21.11.2012 - 19:01
    powodzianin;;Czy coś cię dziś opętało?O jakim ty poziomie debaty mówisz,nazywając ludzi;;trolami,miernotami,tłukami??/Zawsze zważaj na to co mówisz,nawet nie wiesz gdzie i kiedy te same słowa mogą powrócić do ciebie.Być może trafisz na kogoś silniejszego w gębie....CZy słyszałeś o ludziach z dysleksją,dysortografią?
    9 3 Cytuj Zgłoś
  • 21.11.2012 - 20:46
    chłopcy pokłócili się o literki. a lekarze jak brali tak biorą.,/
    12 2 Cytuj Zgłoś
  • 22.11.2012 - 8:41
    mimka napisał/a:
    chłopcy pokłócili się o literki. a lekarze jak brali tak biorą.,/
    Być może to celowe odwrócenie uwagi od poważnej sprawy, lekarze uczą się od polityków którzy w te klocki są mistrzami
    7 2 Cytuj Zgłoś
  • toksyk@wp.pl 22.11.2012 - 11:07
    Kiedy pytają mnie : "Czy lekarze w Myślenicach biorą łapówki?"
    Odpowiadam: Łykają jak młode pelikany.
    7 3 Cytuj Zgłoś
  • 22.11.2012 - 19:59
    ZE WZGLĘDU ŻE BOJĘ SIĘ JUŻ PISAĆ ABY NIE POMYLIĆ JAKIEJŚ LITERKI ,ALE ZA NAZWANIE MNIE TŁUKIEM CHCIAŁEM JAKO CZŁOWIEK WIERZĄCY PRZEBACZYĆ POWODZIANINOWI. JEDNO TYLKO DODAM , MAM 67LAT RAZ TYLKO NALEŻAŁEM DO SOLIDARNOŚCI NIGDY DO NICZEGO WIĘCEJ . OJCIEC MA W TEJ CHWILI PONAD 90LAT ,MOŻE TEŻ PISAŁ Z BŁĘDAMI ALE JAKO UCZESTNIK ARMI KRAJOWEJ NIGDY BY CZŁOWIEKA KTÓRY NAZYWA SIĘ PATRIOTĄ , A DYSKUSJA POLEGA TYLKO NA TYM CZY TO JEST NAPISANE GRAMATYCZNIE CZY NIE NAZWAŁ BY !!!!!!!!!!! BEZ KOMĘTARZA. I DOBRZE NAPISAŁA MIMIKA , CHŁOPCY POKŁÓCILI SIĘ O LITERKI . JESZCZE JEDNO JEST JUŻ UNAS (NIE NAZYWAM ICH PARTIĄ BO SAMI ONI NAZYWAJĄ SIĘ TAK JAK POWODZIAN JEDYNYMI patriotami ) OPOZYCJA KTÓRA MA JĘZYK JAK PAN POWODZIAN ,KTO ZNAMI NA PRAWO RESZTA WYNOCHA . JUŻ CHYBA NAPISAŁEM ŻE NAJGŁOŚNIEJ SŁYCHAĆ PANA POD KSIĘGARNIĄ ,TYLKO ŻE OPRUCZ NAJBLIRZSZYCH NIKT NIE SŁUCH . PISAŁEM TO 30MIN. A JEŚLI SĄ JESZCZE BŁĘDY TO PRZEPRASZAM. DO ZOBACZENIA W RYNKU W NIEDZIELĘ...
    7 Cytuj Zgłoś
Poinformuj o odpowiedziach

Odpowiedz